Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni roditelji - Page 9 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni roditelji

+23
mamant
Loreal
Enna
Debilko
Mesrine
Peni Vajs
Bijela labudica
inspy
Qbin
digitalmandrak
laza
Electronique Terminator
Bole
Marea
Orhideja
Johnny-Azra
MoonGirl
Fristajlo
furija
naOpaka
paket
sini_do
Avramova
27 posters

Strana 9 od 31 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Uto Apr 02, 2013 11:08 am

Zdrava logika mi govori da su mnogi od vas homofobični, neki needukovani po ovom pitanju , a svi ste manje više licemerni, nisam ni mudra ni glupa nego znam da čitam pa to jasno vidim.

@laza & company

Da rezimiramo:

a. Rekao si da ''ne postoje homoseksualn roditelji, samo jedan roditelj''

Nije tačno, homoseksualni par koji usvoji dete ili ga ''dobije'' u dogovoru sa donatorom ti je dokaz za to.

b. Postavljaš tekstove o nekim profesorima i njihovim pojedinačnim istraživanjima, kažem ti da ne generalizuješ jer se na osnovu nekih primera ne može doneti zaključak o svima, pomenula sam milione heteroseksualaca koji su uništili svoju decu, pa zar to znači da generalno ni oni nisu za roditelje?
Znači, nisi u pravu, plus tekst da se obavestiš iz prve ''srpske ruke'' malo na temu na koju postuješ, a ne da vrludaš po netu i tražiš svašta što je upereno protiv homoseksualaca samo da bi pokazao ''da si u pravu'' kad kačiš etiketu gay populaciji da je bolesna, nisi u pravu, u krivu si u gro-slučajeva. Vidi ti sam sa sobom ko je tu beskrupulozan, ko bi da nekome otima sopstvenu decu, šta bi uradio nekome da tako govori o tvojoj deci?Homosekusalci imaju i pesnice kao i ti, nisu svi''seka Perse'' , kad bi lično krenuo nekome na dete, mogao bi popiti i batine-samo ti skiciram moguć tok dogadjaja pri otimačini, da se razumemo, ništa ne tvrdim niti želim. Onda još malo''kačenja''tekstova ala tvoj specijalitet, da te potkačim i pokažem da je jako lako naći na netu nešto što ti odgovara na bilo koju temu deca sa dve mame

c. Homoseksualnost nije bolest, a šta kažu u Donjem Lajkovcu kraj Morave nikoga nije briga, edukuj se.

d. Hitlera si ti ovde postavio, ja sam ti samo pojasnila konotacije Hitler-homoseksualci-koncentracioni logori, dakle diskriminacija-nasilje, samo korak deli jedno od drugog, vidim da si ti spreman da taj korak načiniš pominjanjem otimačine dece homoseksualcima, zato je Hitler tvoj čovek.

Homoseksualnost nije izbor nego odlika, varijetet jednog dela ljudske vrste, prava homoseksualaca da žive svoj život, imaju svoju vlastitu decu, vaspitavaju ih normalno i uskladu sa zakonima o zaštiti prava deteta niko ne može dovesti u pitanje, a oni koji to dovode u negativan kontekst u svakom mogućem slučaju su zaista istraumirani ljudi, osobe sklone generalizaciji na temu o kojoj direktno ne znaju ništa ali zato puno čitaju, a i to što čitaju je jednostrano, dakle totalno neobjektivno informisani donose svoje tzv religiozno-moralne sudove i u to svoje popovanje mešaju medicinu, na najbeskrupulozniji mogući način, nekompetentno i oportunistički se igrajući rečima na račun ljudi koji su isti kao i oni po svemu sem po izboru seksualnog partnera. Žalosno je ljudi moji da tako razmišljate, ali, šta ću vam ja, vaše je pravo da budete to što jeste.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Uto Apr 02, 2013 1:10 pm

Enna :: Homoseksualnost nije izbor nego odlika, varijetet jednog dela ljudske vrste,...
Od kada?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Uto Apr 02, 2013 1:34 pm

Od 22 maja 1922 Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Uto Apr 02, 2013 1:37 pm

Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919
Konačno jedan mudar odgovor.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Uto Apr 02, 2013 2:04 pm

Ljudi se ne mogu tako lako promijeniti. Kada nesto o necemu misle oni to drze kao blago. Svaki pokusaj da postoji i druga strana price je uzaludan. To je kao ispravljanje krive Drine. Uzaludan posao.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Uto Apr 02, 2013 9:06 pm

Avramova ::
Enna :: Homoseksualnost nije izbor nego odlika, varijetet jednog dela ljudske vrste,...
Od kada?

varijetet su od 1973...do tada su bili bolesni ljudi......

Američka psihijatrijska asocijacija (APA) je 1973. uklonila homoseksualnost sa svoje liste „poremećaja“ na osnovu glasanja svojih članova.

Nakon toga, 1995, APA je uklonila pedofiliju i sadizam iz svoje klasifikacije „poremećaja,“ Dijagnostičkog i statističkog priručnika IV (Diagnostic and Statistical Manual IV).

http://dzonson.wordpress.com/category/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BC/

Каква је природа „права хомосексуалаца“ може се видети у односу према остваривању права деце. Каква је то „хуманост“ која се обрачунава са основним потребама и правима деце? Уместо борбе за очување породице и у том контексту борбе за право деце да имају оба радитеља и њихову љубав и бригу, инсистира се на „праву хомосексуалаца да усвајају децу“. Истовремено, заједница деце са једнополним „родитељима“ постаје узор за „породицу будућности“. У коначном, због чега деца треба да имају родитеље? Због чега се не успоставе фарме за производњу и одгој деце – као што је то предлагао Платон и као што су то урадили нацисти? Усвајање деце није само један од начина „решавања проблема“ деце без родитеља, већ је постао принцип на коме се заснива хомосексуални брак. Оно се заснива на последицама које ствара капитализам као par excellence нехумани поредак, тачније, на лишавању деце могућности да задовоље своје основне људске потребе. Усвајање подразумева да су деца лишена својих правих родитеља, односно, да су лишена права да имају оца и мајку. Уместо „отац“ и „мајка“, на Западу у личним документима све чешће стоји „први и други родитељ“. Једни „производе“ и одбацују децу, а други их усвајају. Усвајање деце постало је робно-новчана и техничка операција. Децу продају и купују као ствари. За купљену децу важи „период под гаранцијом“ – као и за сваку другу робу. Заједно са одбацивањем права деце да имају родитеље, одбацује се хуманистичка педагогија, што значи педагошки систем који се заснива на настојању да се оплемени природно биће човека путем породице као оплемењене природне заједнице. Истовремено, лишавање деце родитељске љубави и поштовања узрок је најтежих менталних болести и најгорих облика друштвене патологије.


rekoh žalosno je što niko ne brine o deci.....

koga su pogodile reči deteta koji proklinje sudbinu što ga je dala na usvajanje dvema mamama.....čovek kaže
"Imao sam dvije majke i zbog toga se protivim gej brakovima"
čovek normalan,pismen,human...
U rodnoj Francuskoj, Bunel je relativno prepoznatljiva javna ličnost. Ovaj doktor prava, specijalista za humanitarno pravo i genocid, godinama se bavio humanitarnim radom u Bosni, Iraku, Ruandi i Burundiju. O iskustvu života u zemljama potresenim ratnim stanjem napisao je i knjigu.

"Patio sam zbog indiferencije odraslih prema intimnoj patnji djeteta. U svijetu u kojem je svaki dan borba za njihova prava, to je uvijek najbitnije. Ali takođe sam patio i zbog nedostatka oca, njegove svakodnevne prisutnosti, očinskog, muškog primjera koji bi pružio određenu protitežu odnosu moje majke i njene partnerke. Osjećao sam to od rane dobi. Doživljavao sam taj izostanak oca kao amputaciju", kaže Bunel.

"Ne smetaju mi toliko gej brakovi sami po sebi, koliko činjenica da je to put prema usvajanju djece za gej osobe. Vlada želi da institucionalizuje zajednicu koja me u velikoj mjeri osakatila. To je nepravda pred kojom ne mogu da ćutim", kaže Bunel.

sve4 drugo nije bitno.....šta ja mislim,šta enna misli.......očaj ovog čoveka koji ga savlada kada se seti detinjstva je bitan......ima li on pravo na mišljenje,jeli i on homofob,zatucan,neobavešten,neupućen,ostrašćen
mislim da je on samo žrtva........
"Protivim se ovom predlogu zato što smo spremni u ime borbe protiv nejednakosti i diskriminacije uskratiti djetetu jedno od njegovih osnovnih prava, na kojem počiva univerzalna, milenijumska tradicija: da ga odgajaju otac i majka. Dva su prava ovdje u koliziji: sa jedne strane imamo pravo gej parova da imaju djecu, a s druge strane pravo djeteta da ima i oca i majku. Međunarodna konvencija o pravima djece kaže da se primarno mora uzeti u obzir zaštita interesa djeteta. Mislim da ovdje nema dileme o tome što je u najboljem interesu djeteta", kaže Bunel
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Uto Apr 02, 2013 9:32 pm

Ne razumem zbog čega neki one koji nisu pristalice homoseksualnih brakova a naročito usvajanja dece, nazivaju homofobima? Možda je tako najlakše i onda se tzv. homofob upire da dokaže da nije homofob, a ovaj se pravi da to ne vidi? Zar treba na svakoj stranici da napišem kako poznajem nekoliko homoseksualaca i da apsolutno ništa nemam protiv njih. Sa nekima sam u izuzetno dobrim odnosima.

Već hiljaditi put postavim jednostavno pitanje na koga mi još niko nije odgovorio, pa da ga ponovim:

Ako je homoseksualnost zdrava kategorija pa samim tim i homoseksualni brak i usvajanje dece, zbog čega se o ovme raspreda danas, u 21. veku?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sre Apr 03, 2013 12:07 pm

Avramova ::
Ako je homoseksualnost zdrava kategorija pa samim tim i homoseksualni brak i usvajanje dece, zbog čega se o ovme raspreda danas, u 21. veku?

Crkva i dalje ima veliki uticaj na društvo, zar ne?

Šta je bilo 22 maja 1933 godine? Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919 Ljudi su bili drugačiji ili su im znanja bila nešto manja, oni skloniji popu nego lekaru?

Kažeš da si sa nekim homoseksualcima u izuzetno dobrim odnosima, ali im ne bi dozvolila da žive u braku i imaju decu? Kakvi li su to vaši odnosi ako tako misliš o njima kao ljudima, iskreno se pitam?

Ja mojim prijateljima želim sve najbolje, ne družim se sa sociopatama i bolesnicima kojima ne bih dozvolila da imaju decu, ma ni da mi pridju detetu, ili im ne bih mogla doći na godišnjicu poznanstva, braka, veze, iskrena sam uvek, svuda, sa svima, drugačije ne ide kod mene. Homoseksualni roditelji - Page 9 363364791

Ako je uticaj roditelja na dečiju seksualnost takav kako tvrdite, kako to da heteroseksualci imaju decu koja su homoseksualne orijentacije, zar mislite da su negde kao roditelji zakazali, ili šta? Mislim stvarno... Homoseksualni roditelji - Page 9 2960545986

Jako je bitno naučiti razliku izmedju seksualne patologije i seksualne orijentacije, to bi bila polazna osnova za jedan normalan razgovor na ovu temu. Homoseksualnost nije bolest, ona je nešto što neki ljudi poseduju a ne nešto što rade u patološkom stanju. Da je bolest, mnoge zemlje u svetu ne bi nikada vodile debate na temu zakonskih regulativa o uvodjenju prava za LGB osobe, zar teba drviti i dalje da se nešto što je patološko stanje leči a ne raspravlja se o njemu?

Znači, naučite se konačno, homoseksualnost nije bolest.

I još samo nešto, da li znate uopšte zašto stupate u seksualne odnose sa nekim, šta na to kaže nauka, medicina? Čovek ne stupa u seksualni odnos da bi dobio porod i osigurao potomstvo, već da bi zadovoljio nagon, to je savim prirodno, e sad, objasni ti to Amfilohiju i njegovim sledbenicima...
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Sre Apr 03, 2013 12:15 pm

Ennice ,`tela je da kaže ,kako deci objasniti ko je mama ,a ko tata ,kao kod druge dece ... Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919
Da se ja pitam ,ne bih dozvololio usvajanje dece ,nego parovi koji mogu da imaju svoju decu ,neka ih stvore te čuvaju.
Drugim rečima ,muškarci homoseksualnog opredeljenja ,ne bi mogli da čuvaju decu ,dok žene istog tipa ,mogu ,ali samo da ih rodi jedna od njih ,recimo ,sa mnom ,javljam se dobrovoljno. Homoseksualni roditelji - Page 9 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 9 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sre Apr 03, 2013 2:36 pm

Enna ::
Avramova ::
Ako je homoseksualnost zdrava kategorija pa samim tim i homoseksualni brak i usvajanje dece, zbog čega se o ovme raspreda danas, u 21. veku?

Crkva i dalje ima veliki uticaj na društvo, zar ne?
Kakve sve to veze ima sa homoseksualnošću?

Šta je bilo 22 maja 1933 godine? Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919 Ljudi su bili drugačiji ili su im znanja bila nešto manja, oni skloniji popu nego lekaru?
Je l' ovo deo odgovora ili je nehotično uletelo?
Kažeš da si sa nekim homoseksualcima u izuzetno dobrim odnosima, ali im ne bi dozvolila da žive u braku i imaju decu? Kakvi li su to vaši odnosi ako tako misliš o njima kao ljudima, iskreno se pitam?
Nemam ja njima šta da dozvoljavam iz prostog razloga što ni jedan to ne traži a ponajmanje od mene.

Ako je uticaj roditelja na dečiju seksualnost takav kako tvrdite, kako to da heteroseksualci imaju decu koja su homoseksualne orijentacije, zar mislite da su negde kao roditelji zakazali, ili šta? Mislim stvarno... Homoseksualni roditelji - Page 9 2960545986
Mislim da su roditelji zatajili izuzev onog malog procenta kada se dete rađa s predispozicijama, a koga savesni roditelji odmah uoče.
Jako je bitno naučiti razliku izmedju seksualne patologije i seksualne orijentacije, to bi bila polazna osnova za jedan normalan razgovor na ovu temu. Homoseksualnost nije bolest, ona je nešto što neki ljudi poseduju a ne nešto što rade u patološkom stanju. Da je bolest, mnoge zemlje u svetu ne bi nikada vodile debate na temu zakonskih regulativa o uvodjenju prava za LGB osobe, zar teba drviti i dalje da se nešto što je patološko stanje leči a ne raspravlja se o njemu?
Ovaj pasus jasno govori da nemaš odgovor na moje pitanje.

Znači, naučite se konačno, homoseksualnost nije bolest.
Svakao, nije bolest ali je psiho devijacija. Bolestan čovek je radno nesposoban što ne važi za devijantnog u granicama, jasno.

I još samo nešto, da li znate uopšte zašto stupate u seksualne odnose sa nekim, šta na to kaže nauka, medicina? Čovek ne stupa u seksualni odnos da bi dobio porod i osigurao potomstvo, već da bi zadovoljio nagon, to je savim prirodno, e sad, objasni ti to Amfilohiju i njegovim sledbenicima...
Ok, hajdemo ovako: kako seksualno opšte muškarac i žena, kako dva muškarca a kako dve žene? Kako se odvija ljudska reprodukcija?
Jednostavna pitanja traže jednostavan odgovor.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 4:28 pm

Avramova, kazes ako je homoseksualnost zdrava, zbog cega se raspreda danas u 21 vijeku..Pa ja tebe sad pitam..Ako je Kosovo Srbija, zbog cega se raspreda o tome danas (i juce) u 21 vijeku.?
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Sre Apr 03, 2013 5:30 pm

Marea ::Avramova, kazes ako je homoseksualnost zdrava, zbog cega se raspreda danas u 21 vijeku..Pa ja tebe sad pitam..Ako je Kosovo Srbija, zbog cega se raspreda o tome danas (i juce) u 21 vijeku.?

bravo maro...primer je divan.......
silom nametnut zakon koji su moćni napisali i proglasili validnim...

koliko je kosovo i metohija tačijevo toliko je gej lobi u pravu.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Sre Apr 03, 2013 5:34 pm

čekam i dalje komentar na izjavu čoveka koji je kao dete odrastao sa dve mame i kako kaže nosi traume iz detinjstva a danas je zagovornik zabrane usvajanja dece homoseksualnim roditeljima..
znači trofej nije bitan,neka ćuti i sedi u sobi,hir je važan i inat.....
toliko o brižnim gej mamama.....
sve drugo su prazne besmislene rečenice naučene i ponovljene mnogo puta po raznim forumima a pisane rukom gej lobista.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 5:38 pm

Zar i ti ne radis isto...?? Osudjujes homoseksualne roditelje a da pri tom ne poznajes licno nijednog?? Zasto onda ne bi i mocnici radili ono sto zele?..Kad mozes Ti, mogu i Oni zar ne?

Ovo su bar MOCNICI proglasili validnim... Smile
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 5:41 pm

laza ::čekam i dalje komentar na izjavu čoveka koji je kao dete odrastao sa dve mame i kako kaže nosi traume iz detinjstva a danas je zagovornik zabrane usvajanja dece homoseksualnim roditeljima..
znači trofej nije bitan,neka ćuti i sedi u sobi,hir je važan i inat.....
toliko o brižnim gej mamama.....
sve drugo su prazne besmislene rečenice naučene i ponovljene mnogo puta po raznim forumima a pisane rukom gej lobista.

E a jel' ti uopste imas svijest o tome, koliko ljudi su bili zlostavljani od strane hetero roditelja??
Ili ti je bitan samo jedan primjer, cisto zbog homoseksualnosti...
Da, sve su prazne recenice, to si u pravu...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Sre Apr 03, 2013 8:45 pm

borim se da se deca oduzmu svimroditeljima zbog kojih deca imaju traume.......
mislim da si me razumela....

deca su broj jedan .....

ako žena kaže da je poenta seksa zadovoljavanje nagona a ne produženja vrste odmah mi bude jasno da sam u pravu što sam mišljenja da takvima treba oduzeti decu....njima su deca nusproizvod...jadno i bedno.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Sre Apr 03, 2013 8:47 pm

Marea ::Zar i ti ne radis isto...?? Osudjujes homoseksualne roditelje a da pri tom ne poznajes licno nijednog?? Zasto onda ne bi i mocnici radili ono sto zele?..Kad mozes Ti, mogu i Oni zar ne?

Ovo su bar MOCNICI proglasili validnim... Smile

ko ti kaže da poznajem ili ne poznajem .....ti si vidovita ili mi se čini....

bravo za podršku moćnicima....oni takve poput tebe ekstra vole.......
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sre Apr 03, 2013 9:13 pm

Marea ::Avramova, kazes ako je homoseksualnost zdrava, zbog cega se raspreda danas u 21 vijeku..Pa ja tebe sad pitam..Ako je Kosovo Srbija, zbog cega se raspreda o tome danas (i juce) u 21 vijeku.?
Pusti KiM, ne brkajmo različite stvari. Imaš li odgovora na moje jednostavno pitanje?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 11:48 pm

To jesu razlicite stvari...ali su motivi osude jako slicni...
Nego..ako ti imas odogovor na moje pitanje ja cu ti vrlo rado odgovoriti na tvoje..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 11:51 pm

laza ::
Marea ::Zar i ti ne radis isto...?? Osudjujes homoseksualne roditelje a da pri tom ne poznajes licno nijednog?? Zasto onda ne bi i mocnici radili ono sto zele?..Kad mozes Ti, mogu i Oni zar ne?

Ovo su bar MOCNICI proglasili validnim... Smile

ko ti kaže da poznajem ili ne poznajem .....ti si vidovita ili mi se čini....

bravo za podršku moćnicima....oni takve poput tebe ekstra vole.......

Ako poznajes, onda poznajes neke jako lose ljude...jer vidim iskustvo ti je onda lose...ali ako govoris napamet ili iz onoga sto cujes...onda si sam licno u problemu, jer vjerovatno i na druge stvari reagujes na osnovu tudjih informacija sto nije dobro...

Ne podrzavam ja mocnike...ne vataj se za sitnicu...vec kazem ako mozes Ti da sudis, mos' mislit kako tek oni mogu....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sre Apr 03, 2013 11:51 pm

@Marea
Ne mogu o KiM na ovoj temi a i prva sam pitala. Homoseksualni roditelji - Page 9 4242552882

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sre Apr 03, 2013 11:53 pm

Nije bitno koja je tema i ko je prvi pitao...bitna je sustina a ne forma....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Čet Apr 04, 2013 12:11 am

Možemo o suštini i homoseksualnim roditeljima. Uzgred, poređenje nema smisla.

Još nešto, nisam rekla da su homoseksualci zdravi, već da nisu bolesni jer, ako neko ima stečenu psihodevijaciju ipak se ne može svrstati u zdrave, ali ni u radno nesposobne.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Čet Apr 04, 2013 12:14 am

Ljudi isti k'o ja i ti....ali skroz...nisu vanzemaljci majke mi...kunem se. Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919

Ima pametnih a i glupih , isto k'o kod nas... Homoseksualni roditelji - Page 9 3681966919 , ma sta god to znacilo...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Čet Apr 04, 2013 12:49 am

laza ::borim se da se deca oduzmu svimroditeljima zbog kojih deca imaju traume.......
mislim da si me razumela....

deca su broj jedan .....

ako žena kaže da je poenta seksa zadovoljavanje nagona a ne produženja vrste odmah mi bude jasno da sam u pravu što sam mišljenja da takvima treba oduzeti decu....njima su deca nusproizvod...jadno i bedno.

Naravno da sam te razumjela..i ja se slazem s tim...da se djeca oduzmu svim roditeljima zbog kojih imaju traume...Konacno da se slazemo.
Djeca su iznad broja jedan.
ako muskarac kaze da je poenta seksa zadovoljavanje nagona...takodje kapiram da se radi o osobama kojima su djeca nusproizvod...da, jadno i bijedno...opet se slazemo...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 9 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 31 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu