Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyDanas u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
MOC MOLITVE - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
MOC MOLITVE - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
MOC MOLITVE - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
MOC MOLITVE - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


MOC MOLITVE

+5
Fristajlo
sini_do
Fraya
SKYKING
Istina ex Natasha
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Vulin Čet Dec 01, 2011 9:18 pm

.


Poslednji izmenio Vulin dana Sre Dec 07, 2011 12:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od inspy Čet Dec 01, 2011 10:13 pm

Е ја стварно верујем да није безвезе оно СССС. Озбиљно. Ал нажалост дозволимо толико често па чак и тотално небитним стварима да то СССС растури, па нам то једино и преостане. Ма само то да постоји па можемо и на бога свих богова да пљујемо и псујемо :haa: :haa: њему ће да буде чак драго : )
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Vulin Čet Dec 01, 2011 10:58 pm

.


Poslednji izmenio Vulin dana Sre Dec 07, 2011 11:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Istina ex Natasha Pet Dec 02, 2011 9:35 am

MOC MOLITVE - Page 2 2214231980 Zahvaljujem se na, najzad, normalnoj diskusiji i razmeni misljenja. Ne postoji nijedan razlog koji bi, doveo do toga da bi jedni druge 'izbacivali iz takta' i trazili 'dlaku u jajetu'. Da od toga sto su drugi ljudi resili da drugacije misle nego mi, napravimo ruglo i predmet ismejavanja. Znam da je to u ljudskoj prirodi, nije dzabe receno 'koliko ljudi toliko cudi.' Sebe ne ubrajam u nepogresive i s' obzirom na okolnosti u kojima godinama zivim, i koje su na zalost, vrlo ozbiljne, tesko se borim da bih mogla uvek biti 'smart' i ne reagovati pogresno. Zato se JAVNO IZVINJAVAM nekima na ovom Forumu.

Osecam potrebu da kazem nesto sto zelim SVI da zapamte koji se ne slazu sa mnom: 'Ako je neko hriscanin, on nije savrsen covek.'

20 godina zivim u zemlji gde se, vecina, predsednika ove drzave prvo mole Bogu pa onda pocinju sastanak u Parlamentima. Ako je bilo kakva situacija u zemlji, bila dobra ili losa, obracaju se narodu da se zahvalimo ili da se molimo.

Sinoc sam gledala na YouTybe dokumentarnu emisiju o ubistu Djindjica. Nije mesto da to pisem ovde, ali me navelo da razmisljam i dotaklo moju dusu. Sva frka mesecima, pre njegovog ubista. Upozoravanja, mere predostroznosti, ovo, ono. Dosao je cas kada je bilo kasno za njega. .
Posebno sam obratila paznju na momente opste pometnje kada je Djindjic dovezen u Urgentni Centar. Koja recnik, koji haos...I posle toga i pre toga situacija u Skupstini...Koliko se to sve razlikuje od onog kako bi se sve ovde organizovalo. NIKO ama bas NIKO nijednom nije Boga spominjao niti sam cula da je neko bio u molitvi.. " Cekali smo, nismo znali sta se desava, nadali smo se najboljem..." A sta je trebalo prvo: MOLITVA! Izostala je i jedna jedina rec o onome koji moze sve ako mu se obratimo i ako je njegova volja da bude ili ne bude sa tragicnim krajem. Verujem da je sve to uslovilo sa toliko godina komunisticke vlasti kada su ljudi /i ja bila/ daleko od onog od koga sve zavisi.

Znam da ce ateisti biti opet protivnici ovde, iako SMATRAM da ne treba da ucestvuju u Temi koja nije za njih. Moze doci cas kada se radi o zivotu njihovih najdrazih ili njih samih i neceg do cega im je narocito stalo, da im jedina opcija bude da se sete Boga, da se mole, da se postide i traze oprostaj...Imam prijateljicu koja je atista. Nase diskusije nemaju kraj. Veruje u evoluciju. Posle jednog njenog iskustva, kada je bila u avionu koji za malo nije pao, rekla je: 'Hvala Bogu da nisam tada izgubila zivot.' Tada ga se setila. Kada je opasnost prosla i dalje nije verovala. Ima pravo na to. Svi imaju slobodnu volju.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Istina ex Natasha Pet Dec 02, 2011 9:47 am

Napisacu jos ovaj primer: Juce sam srela moju prvu komsinicu Clare. Otac joj je bio na samrti. Na zalost, povratila mu se najgora bolest. Ona je bila ocajna. Kada sam pre izvesnog vremena to cula od nje, rekla sam: "Clare, njegov zivot je u Bozjim rukama. Ja cu se moliti da prezivi i ovaj put i da mu bude bolje." Tako sam i ucinila. Sa Gospodom razgovaram i molim ga da i ovaj put dokaze da je on u kontroli. Da ucini miracle, da Clare otac bude dobro protivno svim losim prognozama specijalista.' Rekla sam, ja ti Oce, verujem da samo ti to mozes ako smatras da njegov cas odlaska nije jos. Cak ako i jeste, ti si taj koji mozes produziti njegov zivot da te jos jednom proslavimo i obradujemo, da nas ocaj predje u radost i slavljenje."

Nisam videla Clare, mozda vise od mesec dana. Juce me zaustavila i rekla: 'N., moj otac je dobro. Cela nasa familija ti zahvaljuje na tvojim molitvama.' Bila sam neopisivo srecna sto nisam videla zalost na njenom lepom licu i sto ce jos jedno izvesno vreme biti sa svojim dragim ocem koji je star samo 54 godine.' Ispravila sam Clare rekavsi: 'Ne zahvaljuj se meni nego NJEMU i pogledala sam u nebo. Ja ne mogu nista, on moze sve ako ga iskrenim i cistim srcem zamolimo.' To je bas ulepsalo moj dan! Iako umorna, usla sam u kucu ozarena neopisivom unutrasnjom srecom.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Istina ex Natasha Pet Dec 02, 2011 10:02 am

Zelim sa vama da podelim jos puno toga. Setila sam se mladog coveka koga sam sretala iduci na posao i sa posla. BIo je samo u majici i sorcu, bos. Bez obzira da li je kisa padala, bilo hladno, toplo, on je trcao trotoarom i neizmenicno podizao jednu ruku u vis, a onda nogu. Bilo je tuzno gledati. VIdelo se da je bolestan. Majica je bila stara sa rupama, i uvek ista. Svaki put kada sam ga gledala, osetila sam bol u dusi. Jedino sto sam rekla u sebi: "Gospode, pomozi ovom jadnom coveku.' Bila sam razocarana jer sam ga ponovo i ponovo sretala kako trci sa tim svojim pokretima tela koji nisu bili rezultat njegove volje. Pre skoro godinu dan, bio je hladan kisni dan. Opet sam ga videla. Ovaj put sam naglas govorila, bez obzira da li ce me neko cuti ili ne. TAKO sam zelela da njemu bude dobro! Izgovorila sam ove reci: "Gospode, znam da me slusas. Znam da postojis. Preklinjem te, vapim u bolu za ovog mladog coveka, ucini SAD da pocne ici normalno i da ozdravi. Radi tvog sina Isusa, ucini TO. VERUJEM da hoces!!! Stajala sam i gledala sta ce biti. Odjednom je poceo da ide normalno...Presrecna, nisam mogla da ne gledam za njim sve dok se nije skroz udaljio. Ponovo sam ga videla posle nekoliko dana. Bio je na drugoj strani ulice. Isao je normalno. BIo je obucen i sasvim drugaciji u licu. Prisla sam i prestavila se. Rekla sam, ja sam molila Gospoda za tebe. Kako si? Rekao je, odjednom mi je postalo bolje, hvala ti. Tada je rekao svoje ime. Zvao se Stiv. Zahvaljivao se, a meni to nije bilo potrebno jer nije doslo od mene. Posle sam ga srela u supermarketu. Lepo obucen, sa shoping trolly, spokojan i zdrav. Rekla sam, dragi Stiv, tako sam srecna sto te posle toliko godina vidim ovde i da si dobro. Rekao je, da. Spremam se da idem u drugi deo grada da posetim neke prijatelje. Posle toliko godina dobro sam, Bogu hvala.'

Stvarno se ovo desilo, svedok mi je onaj u cije ime govorim samo ISTINU.

Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Pon Dec 05, 2011 8:01 pm

MOC MOLITVE - Page 2 3962887167 Oče naš koji jesi,
mercedesa mi donesi,
da se sveti ime tvoje,
neka bude metalik
boje, u ime oca i sina
neka bude pun
benzina, a najviše te
molim bože da
sedišta budu od kože . MOC MOLITVE - Page 2 3962887167

nepoznati narodni pesnik
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Uto Dec 06, 2011 7:14 am

Natasha ::Zelim sa vama da podelim jos puno toga. -----Izgovorila sam ove reci: "Gospode, znam da me slusas. Znam da postojis. Preklinjem te, vapim u bolu za ovog mladog coveka, ucini SAD da pocne ici normalno i da ozdravi. Radi tvog sina Isusa, ucini TO. VERUJEM da hoces!!! Stajala sam i gledala sta ce biti. Odjednom je poceo da ide normalno...
MOC MOLITVE - Page 2 3962887167 Slava bogu! MOC MOLITVE - Page 2 3962887167

Dolazi odmah u Srbiju...
Pa Australija nije svesna sta ima... Kakvi kenguri, kakve koale ti bi trebala postati glavni simbol kontinenta.
Otvaramo agenciju... Ja ulazem kompletan kapital a profit delimo na pola. Uzimam u zakup hotel na Zlatiboru! Moze i na Tari... nije bitno...
Prema izbornim rezultatima ovde ocito ima dosta onih koji su malo... onako u glavu... suntavi... :sleep:
To nam je ciljna grupa...

Ako te uhapse zbog nadrilekarstva nista se ne sekiraj. Poznajem neke kriminalce koji su intimni sa ministarkom pravde... MOC MOLITVE - Page 2 3800882975
Jedini problem je onaj Homen, ali ako izlecimo njegovog druga Srdjana Milivojevica i on ce nas pustiti na miru. MOC MOLITVE - Page 2 4033195156
Svi uslovi za dobar biznis su tu... Ti cudotvorka a ja cudotvorac... MOC MOLITVE - Page 2 341069712 MOC MOLITVE - Page 2 1268294496 :truba:
Glavno je da ti ovde svi veruju...
Vita jela zelen bor cekam brzi odgovor! :cao:
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Uto Dec 06, 2011 11:40 am

SKYKING ::
Natasha ::Setih se jednog istinitog dogadjaja. Jedan evandjelista je bio u Pakistanu da propoveda Evandjelje, tj. hriscanstvo ne bi li se neko od muslimana preobratio i bio spasen. .
I koliko ste njih spasili? Sigurno ogromnu vecinu jer... bog je na vasoj strani...ali MOC MOLITVE - Page 2 262462740

Neka se javi jos neko ko je poverovao u "istinit dogadjaj" iz Pakistana...

Alo narode ima li koga!? Nije moguće da niko ne veruje!? :queen:
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Pon Dec 12, 2011 9:10 am

Poslednji poziv clanovima foruma koji su poverovali u istinit dogadjaj u Pakistanu da se jave...
Ne verujete u cuda!? A, a?
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Fristajlo Pon Dec 12, 2011 2:14 pm

А шта се то десило у Пакистану? MOC MOLITVE - Page 2 3629869021
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Pon Dec 19, 2011 8:41 am

Fristajlo ::А шта се то десило у Пакистану? MOC MOLITVE - Page 2 3629869021
Pa nije moguce da nisi u toku!? Obavezno procitaj...
https://ideja.serbianforum.info/t3062-moc-molitve#191140
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Istina ex Natasha Uto Dec 20, 2011 12:03 pm

Nije svaka istina za svačije uši.

Umberto Eko

/Ovo se odnosi na one koji ismejavaju moju Temu./
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od SKYKING Uto Dec 20, 2011 7:23 pm

U pravu si...
Inace nema ismejavanja... samo malo ispitivanje javnog mnenija!?

Os da ti ispricam jedan dobar vic? Iz Pakistana...
Bio Mujo na kvizu i sad pitanje:
- "Gdje je Isus otišao iz Betlehema?"
Kaže Mujo:
- "Ne znam, da nije u Totenhem?"



SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od sini_do Uto Dec 20, 2011 7:40 pm

Natasha ::Nije svaka istina za svačije uši.

/Ovo se odnosi na one koji ismejavaju moju Temu./
To si potpuno u pravu, nije svaka prica za svako drustvo..... Tema nije za ismijavanje, ljudi se mogu slozit ili ne slozit, ali nema nikakve potrebe za ismijavanje........ Ja licno sumnjam u istinitost dogadjaja u Pakistanu, iz vise razloga...... Ne vjerujem da neko moze u takvim sredinama da vrsi misionarsko delovanje, jer bi odmah ta osoba bila ubijena, tj lincovana, jednostavno receno takva tema ne bi mogla da se zapocne u takvoj radikalno islamskoj zajednici, reakcija bi bila trenutna...... Nije u pitanju, da li su cuda moguca...... Cuda su itekako moguca, i desavaju se, ali sumnjam na taj konkretan slucaj.....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Davidova likes this post

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Istina ex Natasha Sre Dec 26, 2012 5:08 pm

Sve sto mi se dogodilo ove godine u zavicaju, imala sam puno predznaka u snovima koje sam ignorisala. Sta se dogodilo prvi put vec sam pisala. Priznajem, vise i mnogo nego sto sam trebala. Bilo je to jace od mene. Iako sam ja Bila ostecenja i oklevetana /sektasica/, ipak sam, kada sam drugi put dosla, imala snage da se izvinem onima koji, umalo nisu mene zivota kostali svojim postupcima. Nije najveci problem materijalna steta vec ona izazvana sa klevetama, mrznjom i odbacivanjem. Znam da je ljubomora glavni faktor u svemu tome jer svi misle da zivim bolje od njih. Jedna od njih je rekla: "Ovde ce ti sve ljudi oprostiti, osim uspeha." Moj uspeh se sastoji samo u tome sto sam postala hriscanka i posten covek. A oni su mislili na materijalnu stranu i moju mogucnost da zivim u stabilnoj zemlji. No, ovo se ne odnosi na temu.

Kada sam drugi put dosla, kod mene je pocela dolaziti druga prijateljica iz detinjstva i njena cerka. Njima je savrseno odgovarao moj bol i izolacija koja je nastala posle raskida odnosa sa najboljom prijateljicom Milicom. Kasnije sam saznala da su i one sirile najgroznije stvari o meni njoj, jer su mislile da pomenuta ima veliku korist od mene. Ako nju eliminisu, one ce biti te koje ce imati korist. Pravile su se fine i usluzne. Zalile me zbog bolesti dece, govorile sta su druge osobe govorile o meni i psovale ih. Kada su odlazile od mene isli su kod njih /dve zene su bile u pitanju. Milica i moja bivsa stanaka/. I tamo su lagale svasta da sam ja rekla za njih, samo iz predostroznosti da se iste ne bi pomirile sa mnom. VIdele su da mi je zao i pravile se da je i njima zao sto je tako. Obe su uskoro pokazale svoje pravo lice. Govorile da su gladne, da su dosli da im iskljuce struju, da su bolesne itd. da izazovu sazaljenje jer su me dobro znale. Trazile su 600 EURA da plate struju, samo sto nisu klecale preda mnom. Rekla sam cerki da uzme kredit od Socijalnog i dala sam im. Nije proslo malo vremena, trazile su i el. pec, njihova ne valja. Onda su trazile i kauce jer su njihovi propali i moj regal, itd. Cak sam drzala u kuci stene sa ulice koje su doneli i za koje sam platila 2000 za lecenje. Imaju i druge pse i macke. Sve sam hranila. Hranila sam i njih dve...Cerka je sada napadala da joj dam moj laptop koji nisam mogla da joj dam jer su na njemu bili vazni podaci i koji mi je bio potreban. Posle svakodnevnog navaljivanja, pristala sam da joj kupim drugi, ali ne, ona je htela samo moj! Prvi put sam odgovorila da NE MOGU DA dam.

Jednog dana, bila sam na ovom Forumu i odjednom mi doslo da zovem njihov mobilni. Cula sam neki zvuk. Verovatno je majka videla da sam ja pa je pokusala da iskljuci mobilni. Medjutim, nije. Cula sam razgovor: "Mama, djubre ne da laptop. Majka odgovara: 'Ma jajara.' U tom se momentu mobilni iskljucio. Srce je pocelo da mi radi ubrzano! Osecala sam se grozno. Odmah sam ih pozvala i rekla da dodju i uzmu svog psa iz mog stana i da vise ne dolaze...Cerka je dosla i rekla da ja lazem. Mama je bila u Domu zdravlja u 'hitnoj' a ona je bila u kupatilu. Kao, ne znam ja o cemu ti pricas. Rekla sam, dobro. Stavi ruku na Sveto Pismo da ja lazem. Ona je stavila...Nije proslo malo vremena, priznala je sve. Rekla sam da ide sa psom i da ne mogu da budem u stanu jedno vreme. Ne osecam se dobro posle svega...Bilo je tu jos svega, ali i ovo je previse. Izvinjavam se....

Ne mislim da je njihov telefon sasvim slucajno ostao ukljucen da ja cujem sa kim imam posla. Hvala dragom Gospodu sto mi je pomogao da vise NIKOM ne verujem...
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MOC MOLITVE - Page 2 Empty Re: MOC MOLITVE

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu