Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 67 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 67 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

+19
Johny Bravo
Klaudija
Klaudije
INKOGNITO
Vukota
sini_do
Johnny-Azra
bad_lieutenant
Batista
Svarog
Mesrine
Thabit
Bole
Avramova
Vulin
Vidra
laza
SKYKING
digitalmandrak
23 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Batista Pet Avg 28, 2015 8:16 pm

Nole je vojno nesposoban, ima teniski lakat. Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 2214231980
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Pet Avg 28, 2015 8:46 pm

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 479116528

Da, da, teniski lakat. Njegov rad vredi 10 vojnih rokova.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Sre Sep 30, 2015 2:58 pm

E a biste vi znali koliko njega taj isti lakat boli za Srbiju(da ne upotrebim neki malo grublji izraz) promenili biste misljenje o njemu.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Sre Sep 30, 2015 8:31 pm

Sve je izgubilo smisao u ovoj našoj nazovi državi pa i služenje vojnog roka.Sada i kada bi bilo obavezno to bi bilo jadno i mučno služenje u bedi i nemaštini.Tehnika zaostala,sve ruinirano,prodato,pokradeno.Na šta bi naša deca ličila u toj priči,bilo bi to ružna i tužna slika.
Koliko god sam usrcu za toliko sam kada uključim razum protiv služenja vojnog roka u Srbiji.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Sre Sep 30, 2015 8:46 pm

laza ::Sve je izgubilo smisao u ovoj našoj nazovi državi pa i služenje vojnog roka.Sada i kada bi bilo obavezno to bi bilo jadno i mučno služenje u bedi i nemaštini.Tehnika zaostala,sve ruinirano,prodato,pokradeno.Na šta bi naša deca ličila u toj priči,bilo bi to ružna i tužna slika.
Koliko god sam usrcu za toliko sam kada uključim razum protiv služenja vojnog roka u Srbiji.
Sa ovim se uglavnom slazem , i jos da dodam - u normalnim drzavama nezaposlena lica dobijaju socijalnu pomoc (kakvu-takvu ,ali nesto dobijaju. U Francuskoj na primer, je jedini uslov za dobijanje socijalne pomoci da ti kao nezaposleno lice redovno socijalnom radniku donosis potvrdu da si ucestvovao na raznim konkursima za posao,pa ako si na istim odbijen to ti se prasta).S druge strane,kod nas je situacija - KO TE JEBE ! Ali zato na koverti poziva za sluzenje vojnog roka stoji - DUG DOMOVINI MORA DA SE VRATI !
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Sre Sep 30, 2015 11:28 pm

Johny Bravo ::E a biste vi znali koliko njega taj isti lakat boli za Srbiju(da ne upotrebim neki malo grublji izraz) promenili biste misljenje o njemu.

Šta bi ti radio da si na njegovom mestu i koliko te iz ove/tvoje perspektive "boli za Srbiju"?


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Čet Okt 01, 2015 12:01 am

Odlazim van teme ali...šta jeSrbija odnosno ljudi koji je vode učinili za njega.Dok je bio ispod 50-tog mesta niko ga pominjao nije,odakle oprema,odakle novac za treninge,putovanja,trenere...koga je to bilo briga.Gde je tada Srbija bila....ni danas se ništa nije promenilo...slikaju se sa sportistima a ni flašicu vode im nikada kupili nisu...smradovi u crnim odelima,debelih guša i mutnog pogleda od alkohola i tompusa.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Batista Pet Okt 02, 2015 4:07 pm

laza ::Odlazim van teme ali...šta jeSrbija odnosno ljudi koji je vode učinili za njega.Dok je bio ispod 50-tog mesta niko ga pominjao nije,odakle oprema,odakle novac za treninge,putovanja,trenere...koga je to bilo briga.Gde je tada Srbija bila....ni danas se ništa nije promenilo...slikaju se sa sportistima a ni flašicu vode im nikada kupili nisu...smradovi u crnim odelima,debelih guša i mutnog pogleda od alkohola i tompusa.

Lazo ako cemo tako onda svako moze reci "sta je Srbija uradila za mene?". Je li jedini uslov da volis svoju drzavu da ti da milion evra u keshu?
Sto se Djokovica tice, jedino sto mu zamjeram je eskiviranje poreza. Ali ne mozemo reci da ga bas briga za Srbiju, covjek se bavi humanitarnim radom, donirao je para i para. Uz svoj rad promovise i Srbiju u svijetu. Istina to je malo, ali bolje nego nista.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od sini_do Pet Okt 02, 2015 5:02 pm

To je isto kao kad su skojevci ubijali oficire Srbske vojske iz ww1, ubijali su ih na ulici kao izdajnike, tako heroji preko noći postaše izdajnici, ali čega i čemu... Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 1626135240
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Pet Okt 02, 2015 7:07 pm

Batista ::
laza ::Odlazim van teme ali...šta jeSrbija odnosno ljudi koji je vode učinili za njega.Dok je bio ispod 50-tog mesta niko ga pominjao nije,odakle oprema,odakle novac za treninge,putovanja,trenere...koga je to bilo briga.Gde je tada Srbija bila....ni danas se ništa nije promenilo...slikaju se sa sportistima a ni flašicu vode im nikada kupili nisu...smradovi u crnim odelima,debelih guša i mutnog pogleda od alkohola i tompusa.

Lazo ako cemo tako onda svako moze reci "sta je Srbija uradila za mene?". Je li jedini uslov da volis svoju drzavu da ti da milion evra u keshu?
Sto se Djokovica tice, jedino sto mu zamjeram je eskiviranje poreza. Ali ne mozemo reci da ga bas briga za Srbiju, covjek se bavi humanitarnim radom, donirao je para i para. Uz svoj rad promovise i Srbiju u svijetu. Istina to je malo, ali bolje nego nista.
Volim Srbiju,ponosim se poreklom ,ponosimse korenima,nikada ništa nisam tražio od države,ništa dobio.Sve u životu što sam stekao sam zaradio.Sve ovomože da napiše i Novak Djoković,poenta je što su ga se tek sada setili,što su im (trulim političarima) puna usta zahteva,molbi ,očekivanja od njega a do juču su prolazili pored njega i nisu čak ni na pisma u kojima su zamoljeni za pomoć dali ikakav odgovor.
Razgraniči Srbiju i ljude koji je vode,voli on Srbiju,human je čovek,normalan,čestit ali što se tiče onih koji vode ovu držsavu.... i ja da mogu ne bih im dao dinar poreza,ne bih im dao ni trulu jabuku da sam seljak.
Nadam se da me razumeš....  Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 308851714
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pet Okt 02, 2015 11:34 pm

Avramova ::
Johny Bravo ::E a biste vi znali koliko njega taj isti lakat boli za Srbiju(da ne upotrebim neki malo grublji izraz) promenili biste misljenje o njemu.

Šta bi ti radio da si na njegovom mestu i koliko te iz ove/tvoje perspektive "boli za Srbiju"?

1.Na glupa pitanja ne ocekuj pametan odgovor.

2.Ovo ti je drugi put zaredom....da li si ti kao Admin foruma svesna sta si napisala?
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Pet Okt 02, 2015 11:44 pm

Ne očekujem i zato daj glup odgovor.
Ovo drugo nije za javni komentar.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pet Okt 02, 2015 11:56 pm

Avramova ::Ne očekujem i zato daj glup odgovor.
Ovo drugo nije za javni komentar.
Ovo citirano uopste nije za odgovor.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Sub Okt 03, 2015 12:01 am

Odgovor je baš onakav kakvog si ga najavio.

Johny Bravo ::1.Na glupa pitanja ne ocekuj pametan odgovor.






____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Batista Sub Okt 03, 2015 1:09 am

laza ::
Volim Srbiju,ponosim se poreklom ,ponosimse korenima,nikada ništa nisam tražio od države,ništa dobio.Sve u životu što sam stekao sam zaradio.Sve ovomože da napiše i Novak Djoković,poenta je što su ga se tek sada setili,što su im (trulim političarima) puna usta zahteva,molbi ,očekivanja od njega a do juču su prolazili pored njega i nisu čak ni na pisma u kojima su zamoljeni za pomoć dali ikakav odgovor.
Razgraniči Srbiju i ljude koji je vode,voli on Srbiju,human je čovek,normalan,čestit ali što se tiče onih koji vode ovu držsavu.... i ja da mogu ne bih im dao dinar poreza,ne bih im dao ni trulu jabuku da sam seljak.
Nadam se da me razumeš....  Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 308851714

Kako ti nista drzava nije dala? Skolovala te besplatno, lijecila te besplatno, brinula o tvojoj bezbjednosti, itd. Sto bi jedan profa rekao: "Kada podjete na posao, u skolu, kafanu...razmislite kome treba da zahvalite sto ste dosli cistih cipela, sto imate asfaltiran put do kuce."

Ne placamo porez politicarima nego drzavi. Te pare ne idu samo na njihove plate, nego i na plate doktora, profesora, vatrogasaca...na razne infrastrukturne projekte. Ne moze nam razlog da ne placamo porez biti to sto nam se ne svidja trenutna vlast. I Miskovic moze reci to isto, necu da placam porez ovoj vlasti, ili drzava nije nista ulozila u mene.... Sta bi se desilo kad bi svi prestali da placamo porez, drzava bi se raspala za 5 minuta.

Sto se tice Djokovica, ja ne znam kakva pisma su oni slali vladi, ali ne mozes ocekivati da drzava pridaje istu paznju pedesetom teniseru u svijetu i prvom. I Svajcarci se dice Federerom, a ko je znao za njega kad je bio pedeseti? Njegova uza i sira rodbina.
Uostalom od tada se promijenilo nekoliko vlada, pa nije moguce da im ni jedna ne valja.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Sub Okt 03, 2015 1:22 am

Nikada moje školovanje nije bilo besplatno,nikada me niko nije lečio besplatno,svaki metar asvalta sam platio.
Znaš o čemu pišem,državi sam dao mnogo,kusur tražio nisam nikada...detalj...učešće u ratu nisam upisao u radnu knjižicu.
Svuda u svetu porez ide državi samo ovde ide Bajatoviću i Jorgovanki....asvalta nema ,kante za djubre pune,penzije ni za lekove...kriminal u sprezi sa vlašću,policija polukriminalna,bogati iznad zakona.
To je moja Srbija,Srbija koju volim ali i zemlja koja je izrodila šljam kakav nije zapamćen u političkoj istoriji Srbije,šljam koji vlada od pada komunizma do danas, ,, drim tim,, koji mi pije krv.
Ulaganje u talentovanu decu u svetu i ovde....ne poredi to molim te....ministar sporta će pare da da na putovanje,povešće prostitutke ili celu familiju ali dinar talentima....nikako.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Sub Okt 03, 2015 1:54 am

Batista :: Ne placamo porez politicarima nego drzavi. Te pare ne idu samo na njihove plate, nego i na plate doktora, profesora, vatrogasaca...na razne infrastrukturne projekte.

Interesuje me, koliko se iz državnog budžeta izdvaja za vojsku? Zašto je dozvoljeno da dođemo u ovakvu situaciju (tema), a treba da nas raduje "Beograd na vodi"? Kada ćemo imati koristi od toga i koliko smo na gubitku što nemamo vojsku kao nekada ili kakvu ima svaka normalna država?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Batista Ned Okt 04, 2015 4:23 pm

laza ::Nikada moje školovanje nije bilo besplatno,nikada me niko nije lečio besplatno,svaki metar asvalta sam platio.
Znaš o čemu pišem,državi sam dao mnogo,kusur tražio nisam nikada...detalj...učešće u ratu nisam upisao u radnu knjižicu.
Svuda u svetu porez ide državi samo ovde ide Bajatoviću i Jorgovanki....asvalta nema ,kante za djubre pune,penzije ni za lekove...kriminal u sprezi sa vlašću,policija polukriminalna,bogati iznad zakona.
To je moja Srbija,Srbija koju volim ali i zemlja koja je izrodila šljam kakav nije zapamćen u političkoj istoriji Srbije,šljam koji vlada od pada komunizma do danas, ,, drim tim,, koji mi pije krv.
Ulaganje u talentovanu decu u svetu i ovde....ne poredi to molim te....ministar sporta će pare da da na putovanje,povešće prostitutke ili celu familiju ali dinar talentima....nikako.

Jedino ako si isao u privatu skolu u New Yorku.
Ucesce u ratu se podrazumjeva kad je drzava napadnuta. Pa zasto si sluzio vojsku?

Nudim rjesenje za tvoj problem. Hajmo svi prestati placati porez, pa da vidimo dokle ce nas do dovesti...
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Batista Ned Okt 04, 2015 4:31 pm

Avramova ::
Interesuje me, koliko se iz državnog budžeta izdvaja za vojsku? Zašto je dozvoljeno da dođemo u ovakvu situaciju (tema), a treba da nas raduje "Beograd na vodi"? Kada ćemo imati koristi od toga i koliko smo na gubitku što nemamo vojsku kao nekada ili kakvu ima svaka normalna država?


Ne znam koliko se izdvaja ali znam da je nedovoljno. Na zalost ne mozemo birati za sta cemo placati porez a za sta ne. Mozemo jedino birati vlast koja ce to drugacije raspodjeliti.

Ali budimo realni, nije nama toliko tesko palo ukidanje obaveznog vojnog roka. I sutra kada bi bio referendum na tu temu ja ti garantujem da bi ogromna vecina bila protiv (a pogotovo ovi sto nisu sluzili). I dzaba se mi smijemo srijskim, libijskim, irackim izbjeglicama. Nas kad bi neko napao bilo bi nas 3 puta vise na granici. Ko da nam brani drzavu? Likovi od 4 banke kojima mama donosi dorucak u krevet?
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od sini_do Ned Okt 04, 2015 5:00 pm

Treba stvorit dobrovoljnu vojsku, obuku iste sa pešadiskom i obuku rb, zoljom, osom, itd, itd... Verujem da bi se javio veliki broj dobrovoljnih vojnika, ja bih se javio rado, da imam gađanje iz AK, PM, itd, itd... Ja zakonski nisam vojni obaveznik, ali uvek ću biti vojnik za Srbski interes, kao što sam uvek bio, dok dišem, boriću se za "Srbsku stvar".... Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 2767525781
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od INKOGNITO Ned Okt 04, 2015 10:34 pm

Svoje sam odradio 2002. Protiv sam potpunog ukidanja,ali zadnja 3 meseca je bilo zivo smaranje.Imao sam 6 bojevih gadjanja,bacanje bombe i 7 dana terena na Pasuljanskim livadama sa pucanjem iz VBR-a i haubice.Po meni dobro zivotno iskustvo za muskarca,da ocvrsne

Nesto bi morali da smisle...Ova profi vojska je suvise mala...Nedovoljna za odbranu,ni za pomoc u elementarnim nepogodama ili vanrednim stanjima
INKOGNITO
INKOGNITO
Član
Član

Broj poruka : 311
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Pet Maj 27, 2016 10:50 pm

Batista :: (...) Nas kad bi neko napao bilo bi nas 3 puta vise na granici. Ko da nam brani drzavu? Likovi od 4 banke kojima mama donosi dorucak u krevet?

Verujem i ako sam u pravu onda je sve ovo pretružno.

Ne znam kakvo je danas stanje po ovom pitanju u Srbiji i Srpskoj.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Pon Jun 27, 2016 3:19 pm

Ne treba nama vojska,mali smo mi i beznačajni u ovom ludom svetu.Nama treba da jednom za svagda rasteramo lopove,zaposlimo mlade ljude,stvorimo bogatu i modernu državu ,mudrošću i samo mudrošću da je vodimo i čuvamo.
Što se vojske tiče jedino pozdravljam njenu vaspitnu stranu,jedino je ona mesto i način da pojedini muškarci postanu to čime se diče,da postanu muškarci.Namerno kažem pojedini jel znam mnogo mladih momaka koji kao da su bili u legiji stranaca,takvu čvrstinu volje i takvu disciplinu poseduju.
Prošlo je vreme jurišanja i prangijanja,um je važniji,novac je bitniji,moć je i snaga tu.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od sini_do Sub Jul 16, 2016 2:59 pm

Pored profesionalne vojske, treba stvorit dobrovoljnu vojsku, koja bi imala elitnu obuku gerilskog ratovanja... Srbi su u tom položaju da moraju biti spremni na odbranu svojih teritorija jer budućnost je takva, da rat se ne može izbeći.... A pacifisti kao Laza, nek sede u svojoj kući, i nek čekaju da im glavu odseku..... Ja sam imao takav izbor, ali odlučih da uzmem pušku u ruku, i da se borim za opstanak, i uspeh u toj borbi, i da nisam uspeo, nisam svoju glavu dao na raspolaganje dušmanu.......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Sub Jul 16, 2016 3:28 pm

Nikada kroz istoriju pa ni danas glupi Srbin nije mogao da ukapira da se glava puškom ne čuva,da smo iz gluposti ulazili u svaki rat,glupo ginuli i posle svakog rata kao klasični glupaci loša primirja,gubitnička,sklapali.
Jedino mi iz istorije ništa ne naučimo već još gluplje srljamo i veće greške pravimo.Valjda nam je takav usud.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 6 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu