Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 45 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

+19
Johny Bravo
Klaudija
Klaudije
INKOGNITO
Vukota
sini_do
Johnny-Azra
bad_lieutenant
Batista
Svarog
Mesrine
Thabit
Bole
Avramova
Vulin
Vidra
laza
SKYKING
digitalmandrak
23 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2016 5:03 pm

A šta ako nas neko napadne? Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 3007699005
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Mesrine Čet Jul 28, 2016 10:55 pm

Ko nas sme da napadne? affraid
Možda Marsovci? Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 479116528
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Avramova Pet Jul 29, 2016 11:27 am

Zar nismo već napadnuti? Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 3007699005
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Sub Okt 01, 2016 3:27 pm

Najbolje bi bilo a i najekonomičnije za džavu da se svi naoružaju praćkama. Kamenje je bar besplatno a pošto ionako ništa više ne može da prođe bez blagoslova SPC onda nek iskoriste tu blagodat i jebu majku nadmoćnom neprijatelju isto kao što je to David učinio Golijatu.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pon Okt 03, 2016 11:32 am

Neki dan beše vest da Švedska uvodi vojnu obavezu..
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 2:06 pm

E još da vidim komandose iz Finske pa da se smejem sebi što sam sumjao u postojanje nindža kornjača Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 750862024
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pon Okt 03, 2016 2:30 pm

U Finskoj je za muškarce obavezno služenje vojnog roka..
Imao sam prilike videti neke njihove vojske i jeste da nisu nindža kornjače ali nisu mi delovali ni naivno..i svi su tada imali vrhunske nokie Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 3681966919
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 2:34 pm

Zezaš pa koga će oni da ugroze? Državu su dobili negde u 19-tom veku a pre toga su ih vekovima guzili Rusi i Norvežani. Sendvič a la magična trojka Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 750862024
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Klaudije Pon Okt 03, 2016 2:39 pm

Ja sam za ukidanje vojne obaveze - šta će nam to... Prvo, nikad nismo bili neka vojna sila (car Dušan - plagirao geografsku kartu?!!), nismo ratovali vekovima, muškarce nemamo jer se rađaju isključivo ženska deca, a ona muška - što ih je ostalo - povukli više na majku nego na oca..
Niko nas ne napada niti mi koga napadamo jer nemamo čim...
Tako da je sve to obična glupost... Važno je da nas vole i da nam zbog toga procentualno raste natalitet... Imamo najjeftinije guze u Jevropi - i zato smo atraktivni za strana ulaganja i investicije...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pon Okt 03, 2016 2:44 pm

Baš to Johny,zlu ne trebalo..
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 2:51 pm

Reč' ti mene Thabit kako se zove beba Skandinavca skraćeno?
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pon Okt 03, 2016 2:56 pm

Ne znam Johny,kako?
Što kaže brat senegalski,jeftina nam dupeta aj što su naša nego i decu 'prodajemo'..ne verujem da je to u Finskoj slučaj..
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 2:58 pm

Zove se Telenor Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 750862024
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pon Okt 03, 2016 3:06 pm

To na deo humora Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 3681966919 mada bi i ova tema mogla tamo,onog crnog..
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Klaudija Pon Okt 03, 2016 3:45 pm

Johny Bravo ::Najbolje bi bilo a i najekonomičnije za džavu da se svi naoružaju praćkama. Kamenje je bar besplatno a pošto ionako ništa više ne može da prođe bez blagoslova SPC onda nek iskoriste tu blagodat i jebu majku nadmoćnom neprijatelju isto kao što je to David učinio Golijatu.

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 500484114

kakav smajlić... ovaj što sam nalepila iznad Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 1607525749 -
tek sada vidim
za citirane nebuloze
Klaudija
Klaudija
Član
Član

Broj poruka : 213
Datum upisa : 01.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 4:02 pm

Ko se zadnji smeje nije razumeo vic. Djevojčice,ženo il' đevojko što li si već od to troje.Nisi razumela moj sarkazam (nadam se da si upoznata sa značenjem te reči ??) il' te uvrijedio moj skeptični stav prema datoj tematici?

P.S. Sada ne možeš da se vadiš da si bila isprovocirana prethodnim atakom na tvoju ličnost kao što si to činila u slučaju sa Idejanom.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od digitalmandrak Pon Okt 03, 2016 6:26 pm

Svako sa kim sam razgovarao je misljenja da vojni rok treba vratiti...Da se malo ocovece i ocvrsnu mamini sinovi sto briju grudi i puse slim cigare...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Klaudije Pon Okt 03, 2016 6:29 pm

digitalmandrak ::Svako sa kim sam razgovarao je misljenja da vojni rok treba vratiti...Da se malo ocovece i ocvrsnu mamini sinovi sto briju grudi i puse slim cigare...

Cenzura.. Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 3681966919
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Klaudija Pon Okt 03, 2016 8:04 pm

Johny Bravo ::Ko se zadnji smeje nije razumeo vic. Djevojčice,ženo il' đevojko što li si već od to troje.Nisi razumela moj sarkazam (nadam se da si upoznata sa značenjem te reči ??) il' te uvrijedio moj skeptični stav prema datoj tematici?

P.S. Sada ne možeš da se vadiš da si bila isprovocirana prethodnim atakom na tvoju ličnost kao što si to činila u slučaju sa Idejanom.

vic... kakav vic! Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Laugh1-smiley
ti si sav vickast pa me ništa ne može uvrediti... a da si pisao nebuloze to stoji. čuješ ti njega! ne može na svakoj temi vickasto na tvoj način. nego... jes ti služio vojsku ili zabušavaš? pušiš li slim, briješ li prsa i srce si mamino Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Laugh2-smiley
Klaudija
Klaudija
Član
Član

Broj poruka : 213
Datum upisa : 01.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 8:06 pm

A briješ li ti prsa? Ljepoto božja Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 169055031
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Klaudija Pon Okt 03, 2016 8:25 pm

prva sam te pitala. umesto odgovora ne postavljaj pitanja. Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Lollipop1-smiley
Klaudija
Klaudija
Član
Član

Broj poruka : 213
Datum upisa : 01.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Johny Bravo Pon Okt 03, 2016 8:30 pm

ti još nisi čula za retoričko pitanje?
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit Pet Okt 07, 2016 4:19 pm

Uniforme,obuća,hrana,sredstva za higijenu,namenska industrija..sve je nestalo sa obavezom..
avatar
Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2686
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od laza Pon Okt 10, 2016 8:20 pm

Kamo sreće da smo uredjena država koja drži do sebe,koja ima uredjeno školstvo,zdravstvo,koja ima vojsku policiju...ovako..političari su pojeli sve pare a u kasi je burek i večernje novosti,sakrio portir da mu ne ukradu.
Nemamo mi šanse da izdržavamo redovnu vojsku,uvek se setim Rusije iz kriznog perioda kada su morali da se povuku iz Čečenije pošto nisu imali šta da daju vojsci da jede.Džaba municija,oružje oprema kada su im kazani bili prazni.
Zato sam protiv uvođenja redovnog vojnog roka,to bi bila bruka i sramota,blamaža i maltretiranje mladih ljudi i ljaga za državu.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od digitalmandrak Uto Okt 11, 2016 1:12 pm

Ako drzava ima para da finansira sodomitsku paradu,da spicka 20 miliona evra za nepotrebne izbore zbog ego manijaka koji nam,nazalost,vodi drzavu(da ne nabrajam dalje),naslo bi se para i za tri obroka dnevno za vojnike na osluzenju vojnog roka...Na kraju krajeva,ne mora vojni rok da traje  godinu dana,moze i tri meseca da se deca nauce da koriste osnovno pesadijsko naoruzanje,za ostalu ozbiljniju tehniku brinuce se profesionalci...

digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti... - Page 7 Empty Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu