Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 22 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 22 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Amerika - obecana zemlja ili ne?

+48
Cipelica
Makarije
miroljub
Bela_golubica
Klaudija
Thabit
Jovanka Orleanka
Ajla
Cinzia
Prince
Johny Bravo
Rubert Shlajz
promaja
Komsinica
Batista
Time
Strelac
laza
furija
naOpaka
Marea
MoonGirl
Marko
212ganna
Vidra
Vulin
Mesrine
sini_do
SKYKING
digitalmandrak
Idejan
Djeneral
Miško
Cleopatra
RINGE
Istina ex Natasha
Orhideja
Fristajlo
Albatros
Avramova
plavooka
Debilko
Dragana
equilibrium
cat09
shondononda
Fraya
ellen
52 posters

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Avramova Pet Maj 04, 2012 12:10 am

Ih, nismo svi isti. Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 216218906

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sub Jun 02, 2012 6:10 pm

Amerika je sranje u kojem imas sve.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Jun 05, 2012 12:30 am

Ko bi u Ameriku-bi li dosli zivjeti ovdje ?
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vulin Uto Jun 05, 2012 12:34 am

Zašto pitaš?
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Jun 05, 2012 12:43 am

da uporedim sta mislite gdje je bolje i ljepse zivjeti, u Americi ili bez Amerike..da je Amerika ispod razine bivse Jugoslavije po svemu.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vidra Uto Jun 05, 2012 1:03 am


Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Uto Jun 05, 2012 4:10 am

Idejan ::da uporedim sta mislite gdje je bolje i ljepse zivjeti, u Americi ili bez Amerike..da je Amerika ispod razine bivse Jugoslavije po svemu.

Sigurno je bolje u Americi nego u sadasnjim 'drzavama' bivse Jugoslavije.

Juce sam imala priliku da razgovaram sa devojkom koja ide u Ameriku na holiday. Kaze da je bolje nego i u Australiji.



Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Uto Jun 05, 2012 4:15 am

Vidra ::

Prokleta je Srbija a ne Amerika! Kada citam i cujem /imala sam priliku da vidim i osetim prosle godine/, kako ljudi zive i kakav je Zakon, volela bih da zaboravim i vise nikada se ne setim odakle sam dosla. Svaka cast postenim ljudima tamo. Opet necu da generalizujem.
Zakon i religija se MORAJU menjati inace, bice kao u Sodomi i Gomori.
PS: Citam na Uzickom Forumu ljudi nemaju pojma ko je bio Isus Hrist niti su citali ni razumeli Sveto Pismo. Zlo je ko ne zna a uciti se ne da! Amen.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vulin Uto Jun 05, 2012 9:48 am

Evo već petnaest godina, u stvari od trenutka kad sam prvi put gledao film "Lepa sela...", hoću nekome da kažem rečenicu koju sam čuo u tom filmu. Ali postojali su uslovi, a prvi je da je razgovor u kom bih to rekao - ozbiljan. Pa da je osoba-sagovornik stranac, da nije gledala film i da joj je engleski maternji jezik. E, juče mi se konačno ispunila želja. Pričao sam veoma opušteno sa jednom osobom iz Amerike, u razgovoru smo se dotakli Bosne i pucanja, mog učešća u ratu, a u okviru žaljenja zbog sistema, porodice i prijatelja koji su me (svi oni) učili da ne volim Ameriku, i u jednom trenutku je čučnula prilika da glasno i na javi proživim svoj odsanjani prosto-prošireni monolog, i to je čučnula k'o kec na deset, pa dok sam mu (sagovorniku) pokazivao svoje dvorište, rekoh (konačno): "Imedžin balija, samver..."

Ali ovde nije bitna Amerika, Natašo, dušo moja prelepa i predobra, nego mi, svi mi, svi ljudi kojima oči sijaju sjajem zlata, a ne toplinom duše. "Amerika" je novac, neznanje i neshvatanje. Pametan uči od oca i majke, i uči sinove i ćerke, a onaj drugi nauči tek kad u starosti shvati, i lupi se po čelu u trenutku prosvetljenja, gorčinu materijalnog bogatstva i emocionalnog siromaštva. Otkrovenje je ljubav, ne novac. A upravo te Srbi te uče da novac nije najvažniji, sve te "Amerike" te uče da je Bog - novac, a Cigani te uče da uopšte nije važan. No, znajući da je došlo "Andrićevo" vreme, da su pametni zaćutali i da su budale progovorile (a oni treće se ono), morala bi da znaš i da vidiš (pa pogledaj oko sebe) da je njihov zeleni Bog pod znakom pitanja, da su i Srbi zbunjeni svojim trčanjem za zlatom, a da se Ciganija kune kako su pare koje imaju proklete. I ti ćeš ovu pesmu pevati, veruj mi, i gorko ćeš plakati prekorevajući sebe zbog svojih reči, jer nije Srbija prokleta. I povući reć, nemoj da se ciganišeš. Prokleti su loši ljudi, oni koji nisu od očeva i majki naučili da vole. Jedan mali, jadni, usamljeni Lenon (iako naopačke učen), rekao je, bar u anegdoti - i nebitna je istinitost iste sad, kako hoće da, kad poraste, bude - srećan. Nije znao (jadničak) kako je to lako, mada je probao... "Imedžin ol d pipl..."

Ali hteo sam da kažem da bih voleo da odem u Ameriku, a o tome smo juče razgovarali sagovornik Amerikanac i ja, i da vidim ko su veći "cigani". Amerikanci ili Cigani. "Imedžin det..."

P.S. A čitao sam koliko ljudi ne zna o Velikom hadronskom sudaraču, i koliko je velika stvar da se sazna o malim stvarima.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vulin Uto Jun 05, 2012 10:15 am

@Vidra
Nisi bila u "Americi", ergo - nemaš ti pojma...


"Ovo ti je Amerika, kume"
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 2214231980
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Uto Jun 05, 2012 10:59 am

"I ti ćeš ovu pesmu pevati, veruj mi, i gorko ćeš plakati prekorevajući sebe zbog svojih reči, jer nije Srbija prokleta. I povući reć, nemoj da se ciganišeš. Prokleti su loši ljudi, oni koji nisu od očeva i majki naučili da vole".
Vulin meni
~~~~~~~~~~
Vidim da nisi nista razumeo i da nema smisla ni pravdati se niti komentarisati bilo sta. Nasi ljudi razumeju onako kako im se najvise svidja i kako im odgovara a ne pitaju da im se objasni ako im nesto nije jasno.Good luck to you.

Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vulin Uto Jun 05, 2012 12:24 pm

Tenk ju veri mač, mem. Ali recimo da stvarno nisam razumeo, pa te molim da mi objasniš. Evo, pitam te.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Uto Jun 05, 2012 12:31 pm

To late, mate! Have a nice day. ☀
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Vulin Uto Jun 05, 2012 12:45 pm

Aj olredi hev vonderful dej, indid. Tenks enivej.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Jun 07, 2012 12:13 pm

Ne znam sta je ovdje dobro u Americi.
Razlika je vazda ista i ljudi su vazda isti.
Ovdje je samo nenormalnom covjeku dobro, nepismenom odlicno a budali najbolje.
Ovdje fakticki nemas nista a opet fakticki ima sve.
Ako je neko zadovoljan sto je ovdje fakticki sve ja licno koji imam sve, osjecam da nemam nista.
Dostupno je sve i ako je to nekome zadovoljstvo meni nije.
meni se cak to zadovoljstvo i gadi, na neki nacin.
Amerika sama po sebi nije problem, nego covjek ovdje.
Ovdje nema vrijednosti nikakve vrste a covjek bez vrijednosti nije covjek.
Uporedjivati Srbe i Ameriku, ne znam sta je gore.
U sustini zavisi sve od tebe, ko si i kakav ti ?
Amerika, ipak u punom smislu te rijeci znaci biti slobodan.
Hoces biti gladan ili sit, tvoja je stvar.
Vazno je da je imas.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Čet Jun 07, 2012 12:40 pm

Idejane, kad je tako sto se ne vratis odakle si i dosao. Ako ne moze tamo, onda moze u Hrvatsku. Vi ste njihovo 'cvijece'.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Jun 07, 2012 12:49 pm

Vracam se u Bosnu a o njima i vama isto mislim.A i vi o nama.
A i ja mislim isto o nama.
Samo ja sam ja.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Istina ex Natasha Čet Jun 07, 2012 12:55 pm

Ovo je smesno. Svi govorimo isti jezik. Juzni smo Sloveni. Svako ima prostora da zivi samostalno i misle 'dobro' jedni drugima. Ne svi. To samo oni nenormalni mrze druge ljudi. To za mene ne vazi. I nemoj ti meni to: 'i vi o nama'. I ti si ljudsko bice. Volim te a ti misli sta hoces.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Čet Jun 07, 2012 1:08 pm

pa zato volim i ja tebe sto kontam da si i ti, sto kontas da sam i ja, ljudsko bice.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Sre Jun 20, 2012 1:37 pm

Amerika je naj vece zlo sveta, i gorice u paklu, kad kjamet nastane...... Nikad nebi dosao u Ameriku, nikad nebi hodao po toj satanistickoj zemlji... Nek gori u paklu, gde joj je i mesto.... Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 2317702173
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sre Jun 20, 2012 1:43 pm

Mozda je jedino gore biti Musliman, neg sto je Amerika. U mene se oboje sastavilo. Hem nemam sta ni jebavati.
Ubi Boze.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Sre Jun 20, 2012 1:51 pm

Nije gore biti Musliman, Muslimani su casni ljudi, vredni postovanja... Mislim na prave Muslimane, a ne one koja je CIA, stvorila kao neku ALKAIDU, koji rade za tu sejtansku drzavu, a u stvari nisu pravi Muslimani, to je cisti otpad po svakom pitanju...... Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 2317702173
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Ned Jul 01, 2012 5:24 pm

Amerika je velika, najveca zavrzlama sto postoji.
U Americi muslimani zive kao bubrezi u loju.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Ned Jul 01, 2012 7:11 pm

Danas kao bubrezi u loju, a sutra kao bubrezi u sljunku...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Ned Jul 01, 2012 7:13 pm

sta cu ti ja kada si genocidan
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 6 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu