Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 62 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 62 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

+13
furija
Idejan
Mojra
Vidra
Dotore
Dragana
Cleopatra
Orhideja
Debilko
Fristajlo
Lila
RINGE
Avramova
17 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pet Apr 22, 2011 10:30 pm

Vidra :: Zene uvek rade na ciscenju teritorije, u to sam sigurna.
Ima i toga sigurno, ali ima i gde je teritorija "čista".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 4:24 pm

Debilko ::Kakva deca uz ćaleta.Pa to nema ni u životinjskom carstvu.
Deca uvek idu uz majku,a mi muđki,.................slobodni ko ptičice na garani Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 1656610304 :parfem:
Gde je smajli koji povraca?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 5:34 pm

Šizi ::
Debilko ::Kakva deca uz ćaleta.Pa to nema ni u životinjskom carstvu.
Deca uvek idu uz majku,a mi muđki,.................slobodni ko ptičice na garani Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 1656610304 :parfem:
Gde je smajli koji povraca?

Zašto, jel treba da imamo materinski instikt?
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Ned Nov 25, 2012 4:44 pm

Debilko ::
Šizi ::
Debilko ::Kakva deca uz ćaleta.Pa to nema ni u životinjskom carstvu.
Deca uvek idu uz majku,a mi muđki,.................slobodni ko ptičice na garani Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 1656610304 :parfem:
Gde je smajli koji povraca?

Zašto, jel treba da imamo materinski instikt?
Slobodni kao ptice na grani?Sta znaci pravimo decu kao kollacicie i nije nas briga...Ti kao roditelj imas obavezu prema tom detetu isto koliko i majka....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Mojra Ned Nov 25, 2012 5:33 pm

Vidra ::
Zene uvek rade na ciscenju teritorije, u to sam sigurna.

Da,i ja sam ubeđena da je u većini slučajeva tako, mada za sebe mogu reći da bi se svrstala u onaj manje procentualni deo....uvek bih prihvatila decu čoveka kojeg volim.Trudila bih se da izgradim drugarski odnos sa tom decom i da se nemešam u odnos koji imaju sa svojim ocem a istovremeno im pokažem koliko mi njihov otac znači.Verujem da bi tako vremenom stekla njihovo poverenje ,a oni izgubili osećaj da ugrožavam njihov odnos s'ocem.
Veoma bitna stavka u takvom jednom odnosu je ne stati između.
Moja +njegova+naša= ❤ :paf: ❤
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Ned Nov 25, 2012 5:35 pm

Dragi ono tvoje i ono moje dete,tuku ono nase dete Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Idejan Ned Nov 25, 2012 5:49 pm

Glupo je stupati u bracnu vezu s osobama koje imaju djecu.
Sex je OK.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Ned Nov 25, 2012 9:54 pm

Kad poslozis da svima stima, onda te svi od*ebu Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 2214231980
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Ned Nov 25, 2012 9:59 pm

Зависи од партнера и деце.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Ned Nov 25, 2012 10:12 pm

Tako je mozda nekad bilo, danas niko nikog ne sljivi 2%.... ni rodjeno a kamo li ovo. Sto vise ulozis, vise ispadnes budala.
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Ned Nov 25, 2012 10:16 pm

furija :: danas niko nikog ne sljivi 2%
Ја сам негде у промилима, тако да се у ово не уклапам.
Лично знам да би многи радије били са туђом децом и женом, него са својом породицом; проблем је у личном утиску о себи, а не о свету у коме живимо.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Ned Nov 25, 2012 10:22 pm

Problem je u licnom utisku o sebi?!?!?!
Problem je u glavi. Ozbiljan problem....
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Ned Nov 25, 2012 10:29 pm

О томе и говорим.
Свако себе доживљава мање- више бољом и вреднијом особм, него што реално јесте; у зависности од степена тог прецењивања постављамо и захтеве околини и норме њеног понашања према нама.
Ако себе видите као Џејмса Бонда или Анђелину Џоли, тешко да ћете се осврнути на ишта мање од Линде Еванђелисте или Бреда Пита... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 2979583794
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Ned Nov 25, 2012 10:32 pm

furija ::Tako je mozda nekad bilo, danas niko nikog ne sljivi 2%.... ni rodjeno a kamo li ovo. Sto vise ulozis, vise ispadnes budala.

Navedi primer kada je ulaganje uzaludno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Ned Nov 25, 2012 10:43 pm

Avramova ::
Navedi primer kada je ulaganje uzaludno.

Ja bih licno mogla da napisem ~rat i mir~ o tome ali bi ovde bilo neprimereno. Mislim da razumes... Neka ostane ovo samo kao moje misljenje.
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Vulin Pon Nov 26, 2012 12:50 am

Svodi se na svoje i tuđe. Very Happy

Ko je sposoban, ima svoje. Ko nije - bira tuđe. Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 3897840542
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pon Nov 26, 2012 2:58 am

@furija

Ok, neka tvoje mišljenje ostane bez pojašnjenja, ali i moja skeptičnost u isto. Ne postoji dobra investicija sa lošim ishodom.

@Vulin

Ima i onih koji imaju i svoje i tuđe. Kažu, kada rodiš dete približio si se Prirodi, kada ga usvojiš, približio si se Bogu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Marea Pon Nov 26, 2012 9:02 am

Avramova, naravno da postoji ulaganje za koje se ispostavi da je uzaludno.
Nikako, ne mozemo reci da ne postoji., ni u jednoj kategoriji zivota., bilo da je posao ili nesto drugo u pitanju.
Znam da zelis reci kako trud, ulaganje i dobra investicija moraju da urode plodom, no nije UVIJEK tako.
Zamisli samo zemljoradnika koji ulozi hiljade za svoju zemlju, i jedno nevrijeme, jedna oluja unisti sve. To je kada je materijalno ulaganje u pitanju.
A sto se moralnog tice, Zamisli dajes svu ljubav bezrezervno, a vrati ti se samo malo "kusura" i nista vise. Mozes cak i da se trudis da zavolis njegovu djecu, da zelis to od srca cak i bez truda, sto je i prava ljubav, ali da oni nikako ne mogu ili nece da te prihvate.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Pon Nov 26, 2012 9:45 am

Marea ::Mozes cak i da se trudis da zavolis njegovu djecu, da zelis to od srca cak i bez truda, sto je i prava ljubav, ali da oni nikako ne mogu ili nece da te prihvate.

Mozes istinski da ih volis i da cinis sve zivo, sve moguce i nemoguce, sve to pada u vodu u trenu. Narocito ako imas trovace sa druge strane ( a obicno je tako) i sve najdobronamernije se izokrene i predstavi skroz suprotno.

Oni koji znaju sta brak i ovakve veze znace (iz svog iskustva), znaju koliko sve ono sto izgleda lako i jednostavno, u sustini je pretesko i nemoguce. Nije dovoljno biti ni dobar, ni pametan, ni pravedan, ni nesebican, ni uloziti neograniceno vreme u pricu, u vaspitavanje, u savetovanje, u resavanje postojecih i nepostojecih problema, ni dati ljubav iskreno i nesebicno... Nista nije dovoljno. Samo jedna rec ~trovaca~ i zacarani krug se ponovo vrti i vrti od nule do nule....

Sve ono sto bi normalna majka rekla svom detetu, sto bi ga posavetovala i slicno, ima skroz drugu tezinu kad to kazes njegovom. Deca su tu (ma koliko bila stara) uglavnom sredstvo necije manipulacije. Ako im je manipulator neko blizak, neko kome bezgranicno veruju (po najprirodnijem mogucem zakonu), a zlonameran je - unapred si osudjen na beskonacanu i mukotrpnu borbu sa vetrenjacama.

Svi oni koji misle da je lako, ili nisu bili u toj situaciji, ili stvari postavljaju onako kako njima odgovara, ne mareci da li time nekoga povredjuju.
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Pon Nov 26, 2012 9:48 am

Deca mozda mogu da biraju a odrasli cesto nisu u poziciji da to urade....Konkretno mislim ,zasto bi tinejdzerka prihvatila macehu (ovaj izraz mi bas para usi),kad ima svoju majku...a opet zena koja je sa njenim ocem poonekad je prinudjena da ih prihvati...o tome se radi...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Marea Pon Nov 26, 2012 9:49 am

Ne moramo cak ni biti u toj situaciji, ponekad je dovoljan i tudji primjer.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od furija Pon Nov 26, 2012 9:53 am

Vulin ::
Ko je sposoban, ima svoje. Ko nije - bira tuđe. Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 3824016705

Da si svestan koliko je jadno to sto si napisao, ti ne bi bio Vulin.
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od MoonGirl Pon Nov 26, 2012 10:13 am

Moja majka je dovela nekog novog i iako nemam oca pored sebe trudila sam se u početku ne da im zagorčam, ali nisam im ni olakšavala... Sad je drugačije.. pomirila sam se sa situacijom... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 3235190673
MoonGirl
MoonGirl
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 863
Datum upisa : 24.04.2012
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Ned Jan 12, 2014 2:22 pm

pa prava ljubav nema prepreka ili...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od sini_do Ned Jan 12, 2014 3:46 pm

To je veoma složena priča, i veoma malo ima slučajeva gde sve štima....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 3 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu