Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 45 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

+13
furija
Idejan
Mojra
Vidra
Dotore
Dragana
Cleopatra
Orhideja
Debilko
Fristajlo
Lila
RINGE
Avramova
17 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od RINGE Sre Feb 16, 2011 8:09 pm

pa po ovoj kosavi samo i mogu da peglam po kucama :Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 3681966919:
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Sre Feb 16, 2011 8:18 pm

Ne daj se jeftino; traži Karlzberg, pa onda šampanj, a onda se dotuci Čivasom, a između krkaj cveklu i belu rotkvu; mušterije će biti fascinirane... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Čet Feb 17, 2011 2:28 pm

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 128863565

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Čet Feb 17, 2011 9:05 pm

Pa, učim čoveka... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 971561
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Čet Feb 17, 2011 9:34 pm

Fristajlo ::Pa, učim čoveka... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 971561

E, ako je tako, onda nastavi dalje. Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 2503617651

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Dragana Uto Feb 22, 2011 6:50 pm

Avramova ::Čest je slučaj da se ostvari veza sa partnerom koji je slobodan a ima decu pored sebe iz nekog razloga (udovci, razvedeni).

Da li biste pristali na brak ili zajednički život sa osobom koja vam u "miraz" donosi decu?


Ako je muškarac razumno biće i osoba koja nam u potpunosti odgovara , djeca nisu niti imaju razloga biti prepreka na zajednički život . Niti se u njima smije vidjeti ikakva prepreka ili odbojnost koja bi vezu trebala dovoditi u pitanje .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Orhideja Uto Feb 22, 2011 7:34 pm

Pitaju li se djeca išta?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Dragana Uto Feb 22, 2011 7:41 pm

Orhideja ::Pitaju li se djeca išta?
Naravno da se pitaju . Ali u onom smislu da da ostaju važna i najvažnija u cijelom tom novom odnosu . .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Uto Feb 22, 2011 7:43 pm

@Orhideja

Ne, zašto bi?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Orhideja Uto Feb 22, 2011 7:50 pm

="Avramova"Ne, zašto bi?
Zašto ne? Hajde primjer, da sam ja dijete i da ja jednostavno neću drugu ženu za mamu ili drugog čiku za tatu, šta tad? Ljubav....ok...ali zajednički život...dijete dolazi i odlazi a ne prihvata i tad je mučno svima.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Dragana Uto Feb 22, 2011 8:12 pm

Orhideja ::
="Avramova"Ne, zašto bi?
Zašto ne? Hajde primjer, da sam ja dijete i da ja jednostavno neću drugu ženu za mamu ili drugog čiku za tatu, šta tad? Ljubav....ok...ali zajednički život...dijete dolazi i odlazi a ne prihvata i tad je mučno svima.

Reakcije odbijanja novoga partnera svojega roditelja , bilo oca ili majke , redovita je pojava kod djece određene životne dobi . Najčešće u periodu puberteta . U takvim slučajevima , roditelj ne treba odustati od svoga novoga partnera ali ni od pažnje i prilagođavanja djeteta novonastaloj situaciji . Periodi adaptacije znaju biti bolni , ali to prođe . Potrebno je samo malo volje i strpljenja te razgovora i truda sa djecom .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Uto Feb 22, 2011 8:59 pm

Dragana ::Najčešće u periodu puberteta . U takvim slučajevima , roditelj ne treba odustati od svoga novoga partnera ali ni od pažnje i prilagođavanja djeteta novonastaloj situaciji . Periodi adaptacije znaju biti bolni , ali to prođe . Potrebno je samo malo volje i strpljenja te razgovora i truda sa djecom .

Upravo tako bih i ja obrazložila svoj stav. Bitno je da je "novopristigli" razumna i dobronamerna osoba.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Dotore Pet Feb 25, 2011 8:17 pm

Ne znam kome mogu da smetaju deca, ali to je sloboda izbora. Neko jednostavno ne želi da deli nekoga sa tamo nekim detetom, jer deca odvlače pažnju partnera i ometaju zajednicu između dvoje ljudi, naravno, ukoliko nisu zajednička.
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Orhideja Pet Feb 25, 2011 8:33 pm

Burla ::Ne znam kome mogu da smetaju deca, ali to je sloboda izbora. Neko jednostavno ne želi da deli nekoga sa tamo nekim detetom, jer deca odvlače pažnju partnera i ometaju zajednicu između dvoje ljudi, naravno, ukoliko nisu zajednička.
Ne može dijete da ometa zajednicu odraslih ljudi, dijete je dijete a ukoliko partner traži istu pažnju kao i dijete onda mu i ne treba zajednica već bebisiterka.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pet Feb 25, 2011 8:45 pm

Orhideja ::...a ukoliko partner traži istu pažnju kao i dijete onda mu i ne treba zajednica već bebisiterka.

I to se zove sebičluk. U početku oba roditelja treba najviše vremena da posvete deci pa samim tim posvetiće i sebi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Orhideja Sub Feb 26, 2011 11:22 pm

Ima toga što pričaš ali sad pričamo o jednom roditelju i drugom koje to treba postati ali ne na biološki način...bar ne odmah ili...postoje djeca i "djeca" ali i partneri i "partneri".
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Gost Pon Feb 28, 2011 2:11 pm

Naravno da mi ne bi smetalo...a to pitaju li se djeca...ma to je samo u pocetku tesko...kasnije ide lagano cak zavole i pretjerano..bas znam dosta primjera...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pon Feb 28, 2011 2:16 pm

Orhideja ::Ima toga što pričaš ali sad pričamo o jednom roditelju i drugom koje to treba postati ali ne na biološki način...bar ne odmah ili...postoje djeca i "djeca" ali i partneri i "partneri".

To traže i biološki očevi. :ooo:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Vidra Čet Apr 21, 2011 7:47 pm

Naravno da mi ne bi smetalo...a to pitaju li se djeca...ma to je samo u pocetku tesko...kasnije ide lagano cak zavole i pretjerano..bas znam dosta primjera...
Moze li ova tema malo da se prosiri, jer u odluku dvoje ljudi kasnije ucestcvuju i rodjaci, a kod nas to bas i nije sjajno pocelo?
Ili mozda, od svih, samo ja mislim tako?

Mislim da muskarci lakse od zena prihvataki tudju decu. One koje poznajem uglavnom su sve od njega sklonile.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Čet Apr 21, 2011 8:51 pm

Vidra :: Moze li ova tema malo da se prosiri, jer u odluku dvoje ljudi kasnije ucestcvuju i rodjaci, a kod nas to bas i nije sjajno pocelo?

Zašto i rođaci? Rođaci ne odlučuju ni koliko ću dece da imam a kamoli da li ću prihvatiti nečije itd. Čak ni po cenu da od njih zavisim u izvesnom smislu.

Mislim da muskarci lakse od zena prihvataki tudju decu.

Tačno, a to je zato što očevi uglavnom imaju manje obaveza.

One koje poznajem uglavnom su sve od njega sklonile.

Gde će im duša?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Vidra Čet Apr 21, 2011 10:25 pm

Zašto i rođaci? Rođaci ne odlučuju ni koliko ću dece da imam a kamoli da li ću prihvatiti nečije itd. Čak ni po cenu da od njih zavisim u izvesnom smislu.
Pa, nisam mislila da ja kao, napr, tvoja sestra odlucim koliko ces dece imati, ali mogu da odlucima da se moja deca sa njegovom ne druze, je l'?
Mislila sam na tu liniju prenosa energije, oko dece na rodjake. Jer, moram da priznam, da mi jako smeta sto moja deca spavaju sa njegovom decom kod svog dede. Za mene su to pobrkani loncici, jer njegova deca treba da spavaju kod svoga dede, a ne kod tate od tatine zene.


Gde će im duša?
Sto sad pominjes dusu?
Deca su deca, a i svi imaju dusu.
Kada kazu da covek pristajuci da drugome cini uslugu sebi cini lose, to je tacno.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pet Apr 22, 2011 10:06 pm

Vidra :: Pa, nisam mislila da ja kao, napr, tvoja sestra odlucim koliko ces dece imati, ali mogu da odlucima da se moja deca sa njegovom ne druze, je l'?

Svi sve mogu samo je pitanje da li s razlogom ili ne. Ne bih na to gledala iz ugla ko je kome šta. Ako se deca slažu, savršeno mi je svejedno čije je.

Mislila sam na tu liniju prenosa energije, oko dece na rodjake. Jer, moram da priznam, da mi jako smeta sto moja deca spavaju sa njegovom decom kod svog dede. Za mene su to pobrkani loncici, jer njegova deca treba da spavaju kod svoga dede, a ne kod tate od tatine zene.

Zar nije najvažnije da li se deca slažu i uopšte ljudi. Ne bih bila tako isključiva.


Gde će im duša?
Sto sad pominjes dusu?
Deca su deca, a i svi imaju dusu.
Kada kazu da covek pristajuci da drugome cini uslugu sebi cini lose, to je tacno.

Ne, nisam mislila na dečiju dušu, daleko bilo, već na majku koja krije dete.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Vidra Pet Apr 22, 2011 10:17 pm

Zar nije najvažnije da li se deca slažu i uopšte ljudi. Ne bih bila tako isključiva
Vazno je da se deca slazu, ali ne treba da imaju isti tretman. Ipak mi imamo samo jednog dedu, a oni dvojicu. Ne treba im i nas.
Ali verujem i da je to stvar naseg dede da o tome odluci.

Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pet Apr 22, 2011 10:24 pm

Gledam to otprilike ovako: niko ne donosi odluku da li će se s nekim družiti. To dođe samo po sebi. Ljudi se privlače i tu onda prestaju važiti sva nepisana pravila.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Vidra Pet Apr 22, 2011 10:28 pm

već na majku koja krije dete.
Nisam mislila na majku, vec na novu zenu koja je od svoga muza sklonila ne samo njegovu zenu koja je postala bivsa, nego i njegove prijatelje i njegovu decu (koja im nisu zajednicka). Ona sama gradi svoj zivot i vrlo vodi racuna da joj neko ne smrsi konce.
Za takav primer znam, cak je u pitanju ( njegovo) odraslo zensko dete.
Zene uvek rade na ciscenju teritorije, u to sam sigurna.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom - Page 2 Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu