Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 36 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 36 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zamotana na prometnoj ispravi ?

+8
Cleopatra
Lila
Hipi
Fristajlo
Vrdalama
Avramova
Orhideja
Dragana
12 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Čet Okt 28, 2010 11:47 pm

Sve zavisi da li će iko izvršiti pritisak.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Fristajlo Čet Okt 28, 2010 11:49 pm

Naravno.
I veće gluposti prođu, ako im je stalo...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Čet Okt 28, 2010 11:55 pm

O tome pričam, pitanje je samo čija je strana jača njena ili državna
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Lila Čet Okt 28, 2010 11:59 pm

Pazite šta sam vam rekla, i dalje državna, i ne samo državna, nego i kulturna.
Ma koliko neko društvo bilo liberalno, neke tekovine se ne smiju dirati ( najbolji primjer Nizozemska).
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Fristajlo Pet Okt 29, 2010 12:01 am

Probaj to ovde u Srbiji; oodmah bi te nazvali konzervativcem, klerofašistom, izolacionistom... Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Cleopatra Pet Okt 29, 2010 3:37 pm

Kakvo pro*eravanje, majko sveta. Pa ovo nigde na svetu nema. Tako cu ja sad kad budem vadila novu licnu kartu da trazim da me slikaju s vrecom krompira na glavi i j*be me se zivo sto to nece biti relevantan dokument.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Sub Okt 30, 2010 11:22 pm

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 N46772021934_1640904_6676152

Jeli to to?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Cleopatra Ned Okt 31, 2010 12:31 pm

Ako zumiras i pogledas uglove fotografije na slici, videces da to nije validna isprava, vec delo neke blesave sale. Da li photoshop ili igranje lepkovima, svejedno. Sve u svemu, neko se zajebavao. :lastis:

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Lila Ned Okt 31, 2010 12:33 pm

Ta fotka kruži netom već dugo i jest z@ebancija, nema šanse da je ovakva vozačka izdana. Ovo je više primjera radi :Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3681966919:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Dotore Ned Okt 31, 2010 1:08 pm

Moždaje dobila dozvolu na "lepe oči" :Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Ned Okt 31, 2010 3:59 pm

Cleo slika je stavljena čisto primjera radi da se vidi kako bi to izgledalo.
Poznajući HR ovo nije nihova vozačka iz te 1995 god. bile su skroz drugačije.
Lila znam da dugo kruži netom i čista je sprdnja ali eto...a vozačka je iz nekadašnje YU.
Mislim da je Burla u pravu ova vozačka je dobijena na lijepe oči. Smile
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Dragana Sub Nov 06, 2010 9:04 pm

Orhideja ::Cleo slika je stavljena čisto primjera radi da se vidi kako bi to izgledalo.
Poznajući HR ovo nije nihova vozačka iz te 1995 god. bile su skroz drugačije.
Lila znam da dugo kruži netom i čista je sprdnja ali eto...a vozačka je iz nekadašnje YU.
Mislim da je Burla u pravu ova vozačka je dobijena na lijepe oči. Smile

Vozačka isprava sa fotografije je vjerodostojna , jer takvu imam i ja . Međutim , slika na vozačkoj , nije valjana . Slika je montirana . Nije moguće da takva slika ( koja ne prikazuje lice ) bude na vozačkoj ispravi , jer kao takva nema svoju funkciju . Takvo što je nedopustivo .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od MarcusAntonius Ned Nov 28, 2010 6:09 pm

Sama pomisao da joj se izda vozacka dozvola u kojoj bi se nalazila slika njene prekrivene glave je nebulozna koliko i sam zahtev mlade Puljanke. Moje skromno misljenje je da se ona sprda sa drzavom, jer traziti izdavanje takve vozacke dozvole u startu pokazuje nepostovanje prema drzavi u kojoj je ona privremeno ili stalno boravi. Zakon je za sve isti, pa i za pripadnike muslimanskih grupacija i striktno se treba pridrzavati istog - kom' se ne dopada, dovidjenja prijatno. Isti slucaj je zabelezen na Floridi (koja je poznata kao drzava u okviru USA kao sredina sa najvecim brojem manjina) pre izvesnog vremena, cak je zena tuzila drzavu i na kraju popu*ila - objasnjenje sudije je bilo da se ona nalazi u USA i da se mora pridrzavati zakona koji tamo vladaju, bez obzira na to koje vere je ona.

Sto bi rekla Cleo jednom recju - prose*avanje Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 1555288004
avatar
MarcusAntonius
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Ned Nov 28, 2010 9:09 pm

MarcusAntonius ::Moje skromno misljenje je da se ona sprda sa drzavom, jer traziti izdavanje takve vozacke dozvole u startu pokazuje nepostovanje prema drzavi u kojoj je ona privremeno ili stalno boravi.
Nisi u pravu Marko, ona poštuje HR kao državu i tu živi ali priznaje samo jedan "šerijatski zakon" i taj joj nalaže da ne priznaje nijedan drugi. Velika je razlika u tom shvatanju. Treba imati malo kontakta i sa muslimanskom zajednicom i nešto znati pa bi neke stvari bile jasnije. Ona jednostavno mora da traži izdavanje dozvole pokrivena.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Lila Pon Nov 29, 2010 10:45 am

Nisi u pravu Marko, ona poštuje HR kao državu i tu živi ali priznaje samo jedan "šerijatski zakon" i taj joj nalaže da ne priznaje nijedan drugi. Velika je razlika u tom shvatanju.
HR je sekularna država, pa da se prosto izrazim, ne može ofce&nofce.
Ako priznaje samo šerijat, postoje države u kojima je šerijat na snazi, hence....
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Pon Nov 29, 2010 11:41 pm

Lila ::HR je sekularna država, pa da se prosto izrazim, ne može ofce&nofce.
Ako priznaje samo šerijat, postoje države u kojima je šerijat na snazi, hence....
Ne može kod tebe.
Pazi sad, stavljam se u ulogu te mlade žene jer im kuturu jako dobro poznajem a i njih isto tako.
Ona priznaje HR kao državu, poštuje ali zakon po kome ona živi je samo jedan, tu ne postoji vaš Ustav ili moj ili bilo čiji, postoji samo šerijat a sad i njih ima zavisi samo pod čijim je uticajem ...jačeg ili slabijeg.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Lila Uto Nov 30, 2010 8:34 am

Kapiram ja Orhi, ali iz ugla pravnika i čovjeka također, teško mi da prihvatim 🇭🇲
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Bella Uto Nov 30, 2010 4:27 pm

nekako mi se čini nemogućim da se jedna država treba podređivati svakoj individui.
naravno da se treba poštivati svačije pravo na vlasitu opredijeljenost i njegovanje vlastitih običaja itd.,itd.,itd.ali ovo mi je previše.
javna isprava je javna isprava.
Bella
Bella
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1145
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Snowflake Uto Nov 30, 2010 5:16 pm

Naravno da moras da se vladas po pravilima one drzave ciji si gradjanin. Ako ti se ne svidja - uvek mozes da promenis prebivaliste i da odes tamo gde ces se osecati lagodnije. Kad bi svako radio po svome, nastao bi haos. Prosto k'o pasulj.

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3395084498
Snowflake
Snowflake
Član
Član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Dotore Uto Nov 30, 2010 5:58 pm

Ona priznaje HR kao državu, poštuje ali zakon po kome ona živi je samo jedan, tu ne postoji vaš Ustav ili moj ili bilo čiji, postoji samo šerijat a sad i njih ima zavisi samo pod čijim je uticajem ...jačeg ili slabijeg.


Ustav je jednak za sve građane, bilo koje vere bili. ZAkoni su jednaki za sve građane bez obtira koje vere bili.

Ako se na fotografiji na kojoj bi se trebalo videti nečije lice isto ne vidi, onda se namesto njega za volanom illi na granici, ili pred sudom može pojaviti bilo ko, pa i njen muž(ako je sitan i ima piskav glasić :Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3681966919Smile tako da se tu ne možemo pozivati na šerijat, već na bezobrazluk, jer ta žena nije pala s Marsa u Pulu.

Pokrivanje žena kao takvo, podrazumeva u našim krajevima pokrivanje kose, sa ono što ova gospođa nosi na slici je arapskih običaja deo. (Saznao iz razgovora sa nekim Imamima još pre par godina)

Među muslimanima imam dosta prijatelja i prijateljica i ni jedna nije zamotana kao nindža, sve nose marame i suknje/haljine do članaka. Ni jednu ne videh u burki. U komšiluku imam Arapa, dovode decu u parkić da voze rolere, ali im žene ne nose burke.
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Uto Nov 30, 2010 11:19 pm

Ne podržavaju svi Muslimani a ni sve Arapske zemlje nošenje burki i šerijatski zakon. Ja viđam dosta ovdašnjih Muslimanki kako se nose sad po "njihovom" duge suknje i pokrivene kose tkz.šamijom. Nekad nisu, nekad su se oblačile kao i mi, da li one naterane ili ne ne ulazim niti znam, a da ih ima pokrivenih preko glave ima i toga.
Malo se čovjek neobično osjeća, pogotovo žena kad prođe pored ali...Bože moj.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od MarcusAntonius Sre Dec 01, 2010 11:42 pm

Orhideja ::
Nisi u pravu Marko, ona poštuje HR kao državu i tu živi ali priznaje samo jedan "šerijatski zakon" i taj joj nalaže da ne priznaje nijedan drugi. Velika je razlika u tom shvatanju. Treba imati malo kontakta i sa muslimanskom zajednicom i nešto znati pa bi neke stvari bile jasnije. Ona jednostavno mora da traži izdavanje dozvole pokrivena.

Cvete nas, ja sam ovaj njen zahtev doziveo kao sprdacinu sa HR kao drzavom, jer tako nesto traziti je smesno kao pojava - po tome moj prijatelj, koji se izjasnio kao Srbin Simpson moze traziti da mu kao mesto izdavanja pise Springfield, jer je to mesto u kome zive Simpsonovi, ne? Niko njoj ne brani da bude muslimanske veroispovesti, sa postovanjem svih verskih zakona i obicaja koji vaze u islamu, ali osnova svake ozbiljne drzave jesu Ustav i zakoni i samim tim svi gradjani, ma koje veroispovesti bili, moraju da se pridrzavaju toga, hteli to oni ili ne, a svi smo dovoljno odrasli da znamo kakve su konsekvence ukoliko se ne pridrzavamo toga.
avatar
MarcusAntonius
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Orhideja Sre Dec 01, 2010 11:55 pm

Vi (mislim na sve učesnike foruma), niko od Vas ne razumije Muslimane i jako slabo ili nikako znate njihove običaje.
Ja shvatam tebe Markuse, ali recimo ako sebe sa ovim znanjem o muslimanskoj vjeri stavim u poziciju te djevojke onda sam ja u pravu. Ja priznam HR kao državu ali zašto ta država ne priznaje onda mene kao svoju sugrađanku? Šta s tim ako sam ja takva kakva sam?
To bi bilo moje prvo pitanje da sam na njenom mjestu?
Mjesto prebivališta nije baš odgovarajuć porednik.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Dotore Čet Dec 02, 2010 12:31 am

Orhideja ::Vi (mislim na sve učesnike foruma), niko od Vas ne razumije Muslimane i jako slabo ili nikako znate njihove običaje.

Radio sam u firmi gde su pretežno bili muslimani, i muslimanke, sve su bile pokrivene, ali ni jedna nije bila obučena k'o nindža. Upravo na tom mestu sam ih i pitao, pošto su imale veze sa džamijom i sa imamom i sa onim bajom koji tumači K'uran(zaboravih mu ntitulu, valjda je Hafis), kakav je to princip oko pokrivanja i te tako neke gluposti, ispitivao ih o halalu, jedna mi je od njih poklonila K'uran jer je tvrdila da sam srcem musliman :Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3681966919:, i odgovor je sledeći: Muslimake u Srbiji, Bosni i inače muslimanke evropskog porekla se oblače tako da su pokrivene(maramom i do članaka mantilom, haljinom, kojim već čudom) Dakle ništa burka, ništa samo oči otkrivene, vidi se celo lice i to je to, ali kosa nije raspuštena osim pred mužem. Ove nindža fore su deo arapske tradicije, burke, afganistanske i tako dalje, sa nama(bivša SFRJ) nemaju nikakve veze.

Orhideja ::Ja priznam HR kao državu ali zašto ta država ne priznaje onda mene kao svoju sugrađanku? Šta s tim ako sam ja takva kakva sam?
To bi bilo moje prvo pitanje da sam na njenom mjestu?
Mjesto prebivališta nije baš odgovarajuć porednik.

Kakva je da je ta Puljanka ona mora da poštuje Ustav i zakone države u kojoj živi, jer ako bude ona mogla da se slika zamotana k'o fišek onda će doći sutra neki Afro baja iz neke centralne Afrike i reći da hoće da se slika za pasoš skroz go sve sa patkom i kopljem, onda, to bi bio presedan na koji bi se sutra mogli razni ekscentrici pozivati itd.
Dakle u Afganistan pa nek se slika sa burkom, ako žena uopšte sme da polaže vožnju tamo :Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Fristajlo Čet Dec 02, 2010 12:52 am

Ma, cela ta priča ima političku pozadinu u sebi; provokacijom se pokrene interesovanje sredine za Islam, i kroz tu polemiku njegova popularizacija, makar i na negativan način. Sekularne države ne mogu dozvoliti takve fundamentalističke manire, i oni to vrlo dobro znaju; a u kombinaciji sa "verskim slobodama", i svim mogućim organizacijama koje se u to petljaju- eto problema.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zamotana  na  prometnoj ispravi ? - Page 2 Empty Re: Zamotana na prometnoj ispravi ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu