Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni brak - da ili ne?

+32
Veselica64
Зорица
Hipi
shondononda
inspy
w2403
Lila
RINGE
Dokoljenko
Lady
diotimo
ostensibly
IMHO
Arwen Evenstar
Sklad odjeka
laza
Vrdalama
drdoktor
cat09
Fristajlo
Fraya
pjer
ludo_913
Slatka
digitalmandrak
Plelicilnes
ellen
All Angel
Dragana
Johnny-Azra
Orhideja
Avramova
36 posters

Strana 9 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 10:26 am

Fristajlo ::

Kakva uzurpacija, od strane koga po ovom pitanju? Koga bi ugrozio brak izmedju dva muskarca na primer?

Politika je proizvod drustva, a ne obrnuto. Ljudska prava su zagarantovana svima. Seksualna orijentacija nije nesto zbog cega bi trebalo bilo ko da bude diskriminisan.
Vise ljudi ne zna uvek bolje. Primer su ti sve svetske diktature koje su se izrodile na pocetku voljom vecine, a otisle u sasvim drugom pravcu. Zato se ti problemi i njihova resenja nivelisu kroz ministarstva za manjinska pitanja. Prava demokratija stiti manjine , prava demokratska vecina ne radi samo u svoju korist vec u korist svih, postujuci zakone.
Zato su UN i ''Deklaracija o pravima coveka'' iznad svih zakona, bilo koje zemlje, jer su pre svega civilizacijska norma koju su svi civilizovani narodi prihvatili, uneli u svoje Ustave, zakone , pridrazavaju se, ili se trude da podrzavaju taj princip jednakosti svih pred zakonima.To nije pitanje neke politicki izglasane vecine koja bi da ugadja samo sebi vec pitanje ljudske kulture u osnovi.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 11:07 am

"Divlja"

Kakva uzurpacija, od strane koga po ovom pitanju? Koga bi ugrozio brak izmedju dva muskarca na primer?
Od strane vlasti koja dobije poverenje za jednu politiku,a provodi drugu; a brak između dva muškarca ugrožava one koji su protiv takvog koncepta, u moralnom smislu.

Politika je proizvod drustva, a ne obrnuto.
Pa, sve vreme ti o tome i govorim- ovde su se stvari okrenule naglavce, a tebi se to sviđa!? Vi hoćete društvo koje je proizvod politike, iako je društvo protiv toga! Hoćete da nametnete stav, koji je jasno protiv većinskog...
Zato su UN i ''Deklaracija o pravima coveka'' iznad svih zakona, bilo koje zemlje, jer su pre svega civilizacijska norma koju su svi civilizovani narodi prihvatili, uneli u svoje Ustave, zakone , pridrazavaju se, ili se trude da podrzavaju taj princip jednakosti svih pred zakonima.To nije pitanje neke politicki izglasane vecine koja bi da ugadja samo sebi vec pitanje ljudske kulture u osnovi.
Pretpostavljam da se to odnosi i na SAD, zemlju koja evidentno ne "zarezuje ni za lulu duvana", da se tako izrazim, pomenute UN i njene deklaracije, a iz koje je i krenula ta devastacija moralnih principa tradicionalnih društava; da li se i oni pridržavaju tih univerzalnih principa? Jednakost pred zakonom? Jesu li zato izuzeli sebe pred sudovima pravde, iz svih međunarodnih istraga i sankcija?
Neka njima tih gej brakova, da vidimo prvo koliko će to doprineti njihovom društvu. Ionako kasnimo za njihovim "civilizacijskim uspesima" pola veka, ne moramo baš u ovome da budemo ispred njih... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 11:31 am

Politika nije ovo o cemu govorimo.Osnovno ljudsko pravo je da niko ne dira covekovu intimu, i da mu dozvoli da koristi sve drustvene institucije. To je pravo koje je zagarantovano zakonima, ne politika koja se menja od danas do sutra kako se kome cefne.

Nego, ne razumem, kako bi to tebe licno, ili mene ugrozio brak dva muskarca?
Na to mi odgovori, ako si rad.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 12:47 pm

"Divlja"

Politika nije ovo o cemu govorimo.
Kako nije? Kad nije, što se tim pitanjem bave i stranke u ovoj zemlji, svaka sa svojeg stanovišta. Danas je sve politika, zbog ovakve uzurpacije svih mogućih prava raznih centaramoći od običnih ljudi.
i da mu dozvoli da koristi sve drustvene institucije.
Da, a ne da zloupotrebljava. Neka to radi o svom trošku.
Moraćeš, pre ili kasnije da shvatiš jednu životnu činjenicu; ma koliko nešto želela, ne možeš to da ostvariš i nametneš drugima. Tu se ne radi o pravu, već o moći.
Nego, ne razumem, kako bi to tebe licno, ili mene ugrozio brak dva muskarca?
Na to mi odgovori, ako si rad.
Tebe, očito ne bi (mada ti to samo tako misliš), pa se ne trpaj u eventualno ugrožene. A što se mene tiče, izuzetno me ugrožava. Ja to smatram bolesnom idejom, koja treba da se leči, a ne širi; vašom propagandom da je ta devijantna pojava benigna i da je treba tolerisati nije utemeljena u logici, a ni u praksi. Ti se možeš ne slagati sa mnom, ali nema te priče kojom možeš izmeniti moj stav prema tome, kao i stav ogromne većine. Možete pokušavati da to nametnete, što i radite, ali time ne postižete apsolutno nikakav pomak u cilju promocije te nakaradne ideje.
Tako stoje stvari, i ne vidim način da se promene; ljudi oduvek imaju osećaj za normalno i nenormalno, i svi su ovo već negde svrstali, a ne treba mnogo pameti da se shvati koliko je disproporcija u korist mog stanovišta...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 1:01 pm

Ja ne zelim menjati tvoj stav. Samo iznosim svoj stav. Koji je utemeljan u zakonima koji govore o jednakosti svih.

Sta je to nakaradna ideja?
Analni sex medju heteroseksulacima je sasvim normalan ,eto trpaju se u pedu, koga to briga? Ali, dva muskarca se isto tako trpaju na isto mesto, eto uzasa. Teret na tudjim ledjima kome se neko podsmehuje, osude sa ''moralnih stanovista'' i pokazivanje prstom u ''problem'' su odlika malogradjana.

Ljudi su razliciti, imaju razlicite afinitete,ako su punoletni, nikoga na nista ne primoravaju, nikome nista ne namecu (peder se ne postaje preko noci)imaju sva prava ,i moraju ih imati . Inace, kuda bi dovelo to rasudjivanje, mesanje u krevetne aktivnosti medju ljudima? Inkvizicija?

Mani me se popovanja kad nisi pop. :albino:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Orhideja Čet Jun 17, 2010 1:13 pm

Divlja ::

Staje to nakaradna ideja?
Šta je? Nakaradna je i po tome, što djeca (muška) sad igraju "guze" neki izmišljen fudbal, gdje ako promaše gol i naprave prekršaj onda kleknu i svi drugi ih udare loptom u guzu. Mislim, znaš šta ako to tebi ne predstavlja problem meni zaista predstavlja jer jednostavno ne želim gledati mušku djecu kako se guze pred drugima. Možda nemaš svoje dijete i onda je shvatljivo da ne gledamo isto, jer ja gledam sa stanovišta majke.

Analni sex medju heteroseksulacima je sasvim normalan ,eto trpaju se u pedu, koga to briga? Ali, dva muskarca se isto tako trpaju na isto mesto, eto uzasa. Teret na tudjim ledjima kome se neko podsmehuje, osude sa ''moralnih stanovista'' i pokazivanje prstom u ''problem'' su odlika malogradjana.
Ono što je Bog stvori sad ljudi mijenjaju, mislim na sex. Analni sex ko upražnjava neka ali mi taj neko ne može reći da je to isravan i pravi sex. Vrlo dobro znamo gdje šta ide i zadovoljastvo jedino tu može biti a analni otvor je otvor za nešto drugo.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 1:25 pm

Orhidejo, moja ideja nije da nekoga povredim. Ideja mi je ,uvek, zauvek, da ljudi budu ravnopravni.

To sta se koja deca igraju, mislim, zar da i u to ulazimo?
Mame i tate se igraju odvajkada u senu, slami, tami.
Heteroseksulaci, biseksualci, homoseksulaci postoje uporedo oduvek. Heteroseksulaci nicim nisu zasluzili da imaju prednost i odlucuju sami o svima.

Bog jeste stvorio neke rupe za nesto,ali, kako se koriste te rupe, u to niko u hetero svetu ne ulazi bas u dubine. Gleda se ''tudje dvoriste'' i tudja guza. O crkvi ne zelim govoriti ovde

Pitanje braka nije pitanje sexa vec pitanje prava homoseksulaca u drustvu na tu instituciju. Istih onih prava koje imaju heteroseksulaci ili biseksulaci. O tome govorim.

Imam dete. Znam ja sta je tvoja briga. Ali, brinula ili ne, prirodu coveka neces promeniti. Mozemo ovde samo da se snebivamo i moralisemo na tudji racun- to je sve. I da im uzmemo pravo na jednakost pred ZAKONOM.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 5:04 pm

[quote="Divlja"]
Pitanje braka nije pitanje sexa vec pitanje prava homoseksulaca u drustvu na tu instituciju. Istih onih prava koje imaju heteroseksulaci ili biseksulaci. O tome govorim.
Koja su to prava, koja bi im brak omogućio, a da se ne mogu obezbediti već postojećim pravnim mehanizmima?
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od ostensibly Čet Jun 17, 2010 5:10 pm

Fristajlo ::
Koja su to prava, koja bi im brak omogućio, a da se ne mogu obezbediti već postojećim pravnim mehanizmima?

Pa, pravo na brak...
A sta ce da rade u tom braku... Mislim ko ce da bude mama, a ko tata... Eeee... to nek sami rese...
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 5:22 pm

ostensibly ::
Pa, pravo na brak...
A sta ce da rade u tom braku... Mislim ko ce da bude mama, a ko tata... Eeee... to nek sami rese...
Sasvim korektno i tacno. Isto mislim.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 5:24 pm

Ne razumem, šta će im to parče papira; ako se vole, šta će im papir? Ili, možda hoće- venčanje u Crkvi, da se pred Bogom sjedine?
To bi bilo nešto... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 193314
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 5:37 pm

kada se bude dozvolilo pravo,nekrofilima,zoofilima i ostalim...filima(nenormalnima) onda će to pravo biti dozvoljeno i pederima i lezbejkama(nenormalnima) jer između njih nikakva razlike nema.
pošto divla predstavljaš sebe kao borca za ravnopravnosti izbori se za podjednaka prava svih onih koji neznaju zašta se koja rupa koristi.
jedina razlika izmedju njih je što se neki nisu izborili(slabiji im je lobi) za pravo da budu...DRUGAČIJI ..nisu imali pare a ni dovoljno moći...oni sebe nazivaju drugačijima a ti ih svrstavaš u iste sa hetero populacijom.osećaš li konfuziju u svojim stavovima.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 6:15 pm

Fristajlo ::Ne razumem, šta će im to parče papira; ako se vole, šta će im papir? Ili, možda hoće- venčanje u Crkvi, da se pred Bogom sjedine?
To bi bilo nešto... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 193314
Parce papira je sigurnost za buducnost. Podela imovine, nasledjivanje, podela troskova, prihoda, sigurnost u tom smislu je ono zbog cega su se mnoge zene udale za neke bezvezne likove, ili obrnuto.
Integritet u drustvu nije smisljen samo za heteroseksulace. A desava se upravo to, kao da jeste.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 6:19 pm

laza ::kada se bude dozvolilo pravo,nekrofilima,zoofilima i ostalim...filima(nenormalnima) onda će to pravo biti dozvoljeno i pederima i lezbejkama(nenormalnima) jer između njih nikakva razlike nema.
pošto divla predstavljaš sebe kao borca za ravnopravnosti izbori se za podjednaka prava svih onih koji neznaju zašta se koja rupa koristi.
jedina razlika izmedju njih je što se neki nisu izborili(slabiji im je lobi) za pravo da budu...DRUGAČIJI ..nisu imali pare a ni dovoljno moći...oni sebe nazivaju drugačijima a ti ih svrstavaš u iste sa hetero populacijom.osećaš li konfuziju u svojim stavovima.
Sa velikim postovanjem i duznim respektom, ipak mislim da si pobrkao loncice.
Nekrofili su heteroseksualci najpre, ali mogu biti i homo, isto to su i pedofili, ili zoofili, malo tucnu zenu malo ovcu, jednu pre drugu popodne, to su vec maligne anomalije. Ali, to veze nema sa ovom temom. :albino:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 6:19 pm

Divlja ::
Parce papira je sigurnost za buducnost. Podela imovine, nasledjivanje, podela troskova, prihoda,
Za sve to postoje pravni mehanizmi jednako efikasni kao i brak, čak i efikasniji; testamenti, Ugovori o doživotnom izdržavanju, Ugovori sudski overeni razne forme i sadržine; da ne prećutkuješ nešto? Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 6:26 pm

ima i te kako...dodao bih i pedofile,i sve one nenormalne kojima je ispario osećaj srama i sada idu ulicom i mašu svojom nenormalnošću u očekivanju opšeg prihvatanja takvog njihovog stanja.
u neku ruku to je i lična stvar u čoveku kako će da gleda na te degenerike,ja to ovako a ko ih voli neka ih okumi ne smeta mi.
na nekom forumu napisah...ko podržava pedere želim mu da mu sin dođe sa momkom i saopšti radosnu vest...tata mama vaš sin se udaje. :slamka..:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 6:28 pm

Koji su prvi simptomi AIDS-a.
.Bolovi u debelom crijevu
.Suze u ocima
.Dahtanje iza ledja
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Čet Jun 17, 2010 6:28 pm

laza ::
,ja to ovako a ko ih voli neka ih okumi ne smeta mi.
A, ne- nije dovoljno; moraš da ih prigrliš kao novu tekovinu, to je civilizacijski... Nemoj da si balkanski primitivus... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 6:30 pm

Fristajlo ::
A, ne- nije dovoljno; moraš da ih prigrliš kao novu tekovinu, to je civilizacijski... Nemoj da si balkanski primitivus... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 441346

evo stidim se... Embarassed
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 6:34 pm

Fristajlo ::
Za sve to postoje pravni mehanizmi jednako efikasni kao i brak, čak i efikasniji; testamenti, Ugovori o doživotnom izdržavanju, Ugovori sudski overeni razne forme i sadržine; da ne prećutkuješ nešto? Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 74719
Znaci,da se zagrle dva tipa i obijaju sudove, dok hetero parovi to obave kod maticara jednim potpisom i sa prisutnim kumom.
A sta su heteroseksulaci pa bolji od homoseksualaca da su zasluzili taj luksuz?

Ti bar ne mozes da se pozivas na ''crkveni imunitet'' kad niti verujes u Boga, niti ides u crkvu. Cak i da ides nije to dovoljno da nekoga izopstavas iz drustva generalno. Kad verujes u Boga a ne u dogme shvatas stvari drugacije od onih koji ti namecu razne konfesije, ucenja, kojesta upakovano u neke kao moralne zakone kojih se parcijalno ni sami ne drze od slova do slova, ali zato vole drugima da popuju. Lepo je tovariti teret drugom na ledja. Ali nije hriscanski uopste. Cak ni hriscanski.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Čet Jun 17, 2010 6:41 pm

laza ::Koji su prvi simptomi AIDS-a.
.Bolovi u debelom crijevu
.Suze u ocima
.Dahtanje iza ledja
AIDS se ne prenosi samo tako. Idi u neki bordelcic da ti to malo bolje objasne. Kod neke zenske sto siri noge za pare, normalno. Ona je sutra, danas i juce bila i bice necija majka. Ili sestra, dete necije.
Ali, Boze moj, to je sve normalno. Kad se pokaje, moze da se uda. Ovaj kod nje sto svrce posle posla i prenese zeni koju je ozenio sidu, ne mora da se kaje. Nije nista kriv. On je samo musko sa zdravim potrebama koje mu zena kod kuce ne ispunjava. To je tek jedan banalan primer.

Moral je rastegljiv i svako ga cita i pise kako hoce. To i nije problem, dok se ne namece drugima ono sto sam ne postujes, A ni onda nemamo pravo da moralisemo nad drugima. Svako neka gleda sebe. SEBE. Razumes? To je sustina moralnog ponasanja.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 6:50 pm

Divlja ::Moral je rastegljiv i svako ga cita i pise kako hoce. To i nije problem, dok se ne namece drugima ono sto sam ne postujes, A ni onda nemamo pravo da moralisemo nad drugima. Svako neka gleda sebe. SEBE. Razumes? To je sustina moralnog ponasanja.
konačno da se složimo...ja nisam ni jednog trenutka nametao ništa već se uporno zalažem protiv nametanja,
svako neka gleda sebe,,,,bravo 100% tačno....neka gledaju sebe i neka žive kako vole,samo bez nametanja ,ko ih je ubedio da su drugačiji a ne bolesni taj im je neprijatelj a ne ja i meni slični.
ustavom je definisana bračna zajednica i nikakva sila ni nametanje ne može to da promeni.protiv toga se ja borim i tu se slažem sa tobom...
NIKAKVO NAMETANJE NE PODRŽAVAM...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 6:55 pm

1974 je grupa psihijatara iz APA (American Psychiatric Association) izvrsila glasanje i skinuli Homoseksualizam sa liste mentalnih bolesti.(5,854 clana za i 3,810 koji nisu za da se skine sa liste mentalnih bolesti.
Vidimo da su psihijatri bili prilicno podjeljeni oko toga i nisu se svi saglasili oko toga.Znaci zavisno ko je od njih za i protiv tako se i ta bolest klasificira.
Index mentalnih poremecaja DSM 1987 ukljucio je homoseksualnost kao "e
go-distonicnu homoseksualnost"Jasan dokaz da je homoseksualnost
oficijalno prezentirana kao mentalna bolest.
2000 su opet pokusali ublaziti dijagnozu pa su je na listingu ukljucili kao "nefunkcionalnu seksualnost koja nije specificirana"i time dali pozamasan prostor terapistima koji zele da "dijagnoziraju"nekog kao homoseksualca.
Ako je seksualni profil individue izveden na osnovu psiholoskih aspekata
koji se nesumnjivo kose sa profilom "funkcionalne familije" ostaje nam da zakljucimo da oni ne doprinose krucijalnom ocuvanju ljudske vrste i time iracionalno streme ka njegovoj destrukciji.

preuzet tekst.....zanomljiv vrlo....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Čet Jun 17, 2010 7:08 pm

http://www.zjzs.org.rs/page.php?id=326 ovo je izvor teksta....
a evo odgovor na tvoju konstataciju.....

SIDA ILI AIDS je skraćenica za sindrom stečenog gubitka imuniteta, zadnja i najteža faza HIV infekcije

1981. – prvi slučajevi neuobičajenog gubitka imuniteta utvrđeni među gej osobama, ženama i intrevanskim korisnicima droga
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od ostensibly Čet Jun 17, 2010 8:22 pm

Fristajlo ::Ne razumem, šta će im to parče papira; ako se vole, šta će im papir?

sta ce nama?
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 9 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 24 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu