Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 23 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 23 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Brak prirodna pojava ili propaganda?

+25
sini_do
trijak
Mesrine
Vukota
Enna
Marea
naOpaka
Debilko
Snowflake
Bass
Dotore
Cleopatra
Fi Pi
Nova clanica
laza
Orhideja
inspy
Buca
Lila
Fristajlo
Fraya
L2
Dragana
Avramova
drdoktor
29 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:22 pm

Avramova ::Obrazovanje i vaspitanje nemaju veze sa instinktom.

Jedno je sigurno, kakvi god da su roditelji oni će uvek želeti dobro svojoj deci i neće biti svesni kada greše jer to često čine misleći da je baš tako ispravno. Nema tog roditelja koji se zbog nečega nije pokajao, pa makar to bila i najmanja greška.
Tvoje misljenje,postujem....Ja ipak mislim da ne mozes pruzit ako ti nije pruzeno....Koga ces ti vaspitati kad ti nisi vaspitan...

Debilko ::Ma ne mislim tako, nego dve mame i dva tate.
A umiljato jagnje, dve majke sisa
Mislis homoseksualna zajednica?
Za takve tek mislim da ne zasluzuju imati decu.....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 9:23 pm

@Šizi

Nema nikakve razlike pa čak i kada otac ne prizna dete.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 9:26 pm

Šizi ::
Debilko ::Ma ne mislim tako, nego dve mame i dva tate.
A umiljato jagnje, dve majke sisa
Mislis homoseksualna zajednica?
Za takve tek mislim da ne zasluzuju imati decu.....

Ne stavljaj mi u usta homoseksualne zajednice. One mi nisu ni na kraj pameti.
Nego, tata i njegova devojka i mama i njen dečko.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:26 pm

Avramova ::@Šizi

Nema nikakve razlike pa čak i kada otac ne prizna dete.
Ne znam sta se u takvim slucajevima desava Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 363364791
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:29 pm

Debilko ::
Šizi ::
Debilko ::Ma ne mislim tako, nego dve mame i dva tate.
A umiljato jagnje, dve majke sisa
Mislis homoseksualna zajednica?
Za takve tek mislim da ne zasluzuju imati decu.....

Ne stavljaj mi u usta homoseksualne zajednice. One mi nisu ni na kraj pameti.
Nego, tata i njegova devojka i mama i njen dečko.
Pa ako mozes prihvatiti "suvenire" uz partnera onda ok... Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 2979583794
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 9:29 pm

Šizi :: Tvoje misljenje,postujem....Ja ipak mislim da ne mozes pruzit ako ti nije pruzeno....Koga ces ti vaspitati kad ti nisi vaspitan...

Ovde figuriraju dve stvari. Neko kome nije pružena ljubav i neko ko nije vaspitan. U oba slučaja, roditelji mogu deci pružiti baš ono što je njima nedostajalo. Nevaspitani može postati najokoreliji kriminalac ali ne znači da će se manje starati za svoje dete i ženu od vaspitanog. Čak može biti suprotono.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 9:31 pm

Šizi ::
Avramova ::@Šizi
Nema nikakve razlike pa čak i kada otac ne prizna dete.
Ne znam sta se u takvim slucajevima desava Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 363364791
Dete je preko nekoga osigurano ako ga prijave.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:32 pm

Avramova ::
Šizi :: Tvoje misljenje,postujem....Ja ipak mislim da ne mozes pruzit ako ti nije pruzeno....Koga ces ti vaspitati kad ti nisi vaspitan...

Ovde figuriraju dve stvari. Neko kome nije pružena ljubav i neko ko nije vaspitan. U oba slučaja, roditelji mogu deci pružiti baš ono što je njima nedostajalo. Nevaspitani može postati najokoreliji kriminalac ali ne znači da će se manje starati za svoje dete i ženu od vaspitanog. Čak može biti suprotono.
Moze mu pruziti dom,toplinu,placati troskove.....a vaspitace ga ulica
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od naOpaka Pet Nov 23, 2012 9:39 pm

neprirodna i opshteprihvacena pojava... kao i masa ostalih od strane drushtva nametnutih normi i pravila, shto pisanih , shto nepisanih...
deci je lakshe kad su roditelji u braku,jer moraju manje da objashnjavaju stvari koje im u izvesnom uzrastu nisu bash najjasnije...
ne verujem da ce se drushtvo u nekom narednom periodu kretati u smeru prevazilazenja braka kao institucije, jer sva ta papirologija ima svoju cenu...
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 9:49 pm

Avramova ::
Šizi :: Tvoje misljenje,postujem....Ja ipak mislim da ne mozes pruzit ako ti nije pruzeno....Koga ces ti vaspitati kad ti nisi vaspitan...

Ovde figuriraju dve stvari. Neko kome nije pružena ljubav i neko ko nije vaspitan. U oba slučaja, roditelji mogu deci pružiti baš ono što je njima nedostajalo. Nevaspitani može postati najokoreliji kriminalac ali ne znači da će se manje starati za svoje dete i ženu od vaspitanog. Čak može biti suprotono.

Ne može biti suprotno bre, upravo to je najveći problem našeg društva.
Što je bilo kriminilizovano, a sada stižu deca krimosa.
Otac krimos može voleti i pružati sve detetu, ali šta će jadan kad mu je pomeren sistem vrednosti. I veruj, bolje je da ne voli svoje dete nego da mu on koji ne zna šta je kič, pruža sve. Jer sve što mu pruži će samo negativno uticati.
Dete koje je možda u perspektivi novi Tesla, propašće u krimi porodici, pre nego u braku homosexualaca. Jer ovi drugi možda ipak imaju dušu, a njihovu bolest dete neće primiti, možda po neku traumicu.
A ono što se vuče od krimosa-roditelja, trajno kvari sve vrline i vrednosti.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:53 pm

U prevodu ako mu je otac debilko i on ce biti Smile
malo da okrenemo na salu.... Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 2979583794
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 9:57 pm

Ma što je najgore, to je cela istina Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 2979583794
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 9:57 pm

Analogno zaključcima Šizi i Debilka, sve majke genija su bile genije.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 10:02 pm

Avramova ::Analogno zaključcima Šizi i Debilka, sve majke genija su bile genije.
Nisu naravno...deca ne treba da nose etiketu svojih roditelja....Ali danasnje majke..su vise isfrustrirane,zauzete drugim stvarima (umesto svojom decom) ,draze im je biti nesto peto a ne majka a majke su....Nisam spominjala inteligenciju,moze i manje inteligentna osoba biti vaspitana i kulturna....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 10:16 pm

Avramova ::Analogno zaključcima Šizi i Debilka, sve majke genija su bile genije.
Neko od ranijih kolena sigurno.
Genetika bre.
Može i red debila, pa red genijalaca, ali nečiji DNK se mora naslediti.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 10:43 pm

Primeni to na slučaj kriminalca.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Marea Sub Nov 24, 2012 1:04 pm

Mislim da je neophodno i malo "ulicnog vaspitanja", koristi za zivot. Naravno, a da je sve ostalo manje- vise na svom mjestu.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od laza Sub Dec 29, 2012 9:41 pm

brak je kao cvet,mora de se neguje,pazi,da se brine o njemu,međutim niko ne garantuje prijatan miris,postoje i kaktusi,fikusi to jest,bodu ne mirišu lepo itd....
ko zna ima li smisla ovo što napisah
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Marea Ned Dec 30, 2012 12:27 am

lotos, na primer raste iz blata, a najljepsi je cvijet.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od laza Sub Jan 05, 2013 9:44 pm

Marea ::lotos, na primer raste iz blata, a najljepsi je cvijet.

bravo,primer vredan pažnje,i iz blata niče lepota.....
maro,svaka ti valja..... Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 2785128194
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Marea Sub Jan 05, 2013 11:48 pm

Ja sam ti k'a Njegos.. Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od laza Sub Jan 05, 2013 11:49 pm

Marea ::Ja sam ti k'a Njegos.. Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 3681966919

bez brade.... :igra:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Marea Pon Jan 07, 2013 10:56 am

laza ::
Marea ::lotos, na primer raste iz blata, a najljepsi je cvijet.

bravo,primer vredan pažnje,i iz blata niče lepota.....
maro,svaka ti valja..... Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 2785128194

Ne samo to da ljepota moze izrasti iz blata. Vec i to da ljubav nije ono sto je misao rekla. Besmrtna je ljubav i zivot i smrt..da, da i smrt..kao neodvojive stvari. Ljepota se nalazi izvan polja koje obuhvata misao. Kada se sadrzaj svijesti isprazni, a pun je straha, vezanosti, nevezanosti, strepnje pa i zadovoljstva, tad ostaje ta ljepota, cista bez analize. Jer analiza je paraliza, nikada potpun cin. Kao igracka, voz na baterije koji samo kruzi i kruzi.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Enna Pon Jan 07, 2013 11:27 am

Ajme,lepo rečeno amore. Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 3227673718

Brak?

Precenjena institucija.

Skup pravila koje društvo nameće, a pravila su tu da se krše.

Luka u koju uploviš, nekada da se spaseš, nekada da se smiriš. Sakriješ se, baciš sidro, a učmalost vreba.

Može se i bez njega lepo živeti u ljubavi. Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 363364791
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Marea Pon Jan 07, 2013 11:57 am

Moze sve, samo ako ne pokusavamo da sebe ucinimo inteligentnim na silu.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 4 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu