Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 25 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 25 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Brak prirodna pojava ili propaganda?

+25
sini_do
trijak
Mesrine
Vukota
Enna
Marea
naOpaka
Debilko
Snowflake
Bass
Dotore
Cleopatra
Fi Pi
Nova clanica
laza
Orhideja
inspy
Buca
Lila
Fristajlo
Fraya
L2
Dragana
Avramova
drdoktor
29 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 1:14 pm

Orhideja :: Av zašto se onda ja ne osjećam srećnom ako je tako kako kažeš.

Možda je nisi doživela.

Mislim da je svaka ljubav na neki način prava samo je neka jača a neka slabija.

Kako slabija ljubav može biti prava. Rekla bih, slabija i nije ljubav već njen surogat, prividjenje, zabluda...

Znaš još uvijek osjećam da kad god se sjetim rata i D. koga sam izgubila u tom ratu da bi moj život bio sasvim drugačiji a da je ljubav prema njemu drugačija upravo iz saznanja da ga više nikad neću sresti.


Kada ne budeš mislila kako bi bilo tebi, to će biti ono o čemu ja pričam.

Sasvim mi je (maltene) svejedno kad sretnem neku svoju bivšu ljubav, bilo da je sam ili sa porodicom, ali kad se sjetim D. osjetim samo tugu, ogromnu tugu.

Ako možeš. tugu zameni osećanjem da ga još uvek voliš i to će se onda zvati prava ljubav.

Ako ne možeš, zaboravi osim u dane kada ćeš se pomoliti za one kojih više nema.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 1:18 pm

Burla :: Svaka ljubav oplemenjuje, prava ne, i to zato što ne postoji, opet sanjariš Avi :Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 3681966919:

Svaka ljubav nas uči i samo dok traje može ali i ne mora da oplemenjuje.

Sanjarim i ne odustajem od toga jer prava ljubav zaista postoji. Znam jer osećam. :lila:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Dotore Sre Nov 10, 2010 5:08 pm

Htedoh reći, svaka je ljubav prava,, međutim iz razloga što je doživljavamo u drugim vremenskim periodima, na različitom nivou zrelosti, neku doživljavamo kao pravu, neku jok, ali ne postoji prava ljubav, postoji samo ljubav Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 2555104738
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 5:23 pm

@Burla

Kako god je nazivali, a verovatno da nije najsrećnije što govorimo o pravoj i onoj prosečnoj ljubavi ona, prava ljubav ipak postoji. Možda bi bilo bolje da smo počeli o iuzuzetnoj, moža naročitoj ljubavi.

To su ljubavi kada dvoje osim osećanja ništa više ne nude, ništa više ne traže. Ona traje i ne gasi se čak ni onda kada se neko ili oboje od njih "ugase".

Ne sanjarim. Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 3628341707

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Bass Sre Nov 10, 2010 5:34 pm

Više vredi živeti i najbednijim životom sa svojom porodicom nego živeti sam u izobilju. (Vijetnamska poslovica)

Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 5:36 pm

@Bass

Ah, a šta je sa onim izmedju? Uvek su mi bile čudne takve poslovice, valjda su takve jer su zapravo poruke.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Bass Sre Nov 10, 2010 5:42 pm

Na šta misliš?
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Fristajlo Sre Nov 10, 2010 5:44 pm

Ja bih se držao one "alanfordovske".
Bolje 100 godina kao milijunaš, nego 1 dan kao bijednik... Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Bass Sre Nov 10, 2010 5:48 pm

Srećno, ja ipak nisam materijalista.
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Orhideja Sre Nov 10, 2010 11:36 pm

Avramova ::
Možda je nisi doživela.
Vjerujem i znam da jesam i voljela i bila voljena.

Kako slabija ljubav može biti prava. Rekla bih, slabija i nije ljubav već njen surogat, prividjenje, zabluda..
Možda nisam dobro rekla ali sa sazrijevanjem čovjek drugačije klasifije stvari i sigurno je nemoguće da je ista ljubav od 15 godina i 22 recimo. U 22 smo bar malo zreliji i sasvim drugačije gledamo na sve oko nas.
Kada ne budeš mislila kako bi bilo tebi, to će biti ono o čemu ja pričam.
Stvar je u tome što ja nikad ne mislim o sebi i ti to znaš, uvijek su na prvom mjestu drugi kod mene sin a kod tebe sinovi.

Ako možeš. tugu zameni osećanjem da ga još uvek voliš i to će se onda zvati prava ljubav.
Pazi ja ne mogu reći da ga volim, jer je prošlo jako puno vremena ali da mi sjećanje na njega izaziva tugu to je istina. Ovaj život, ma kakav bio ipak ide dalje, danas sunce sija a sutra kiša pada...tako i u životu malo dobro malo nevalja...šta reći svako gura onako kako zna i umije.

Ako ne možeš, zaboravi osim u dane kada ćeš se pomoliti za one kojih više nema.
Tako se otprilike to i radi. Crkva sa svojim mirom unosi i u mene mir, duševni i spokojni.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Čet Nov 11, 2010 2:54 pm

Bass ::Na šta misliš?
Ima tu filozofije, valja u istom stilu i odgovoriti a nismo na filozofiji pa povlačim moje "izmedju".

Orhideja ::
Avramova ::
Možda je nisi doživela.
Vjerujem i znam da jesam i voljela i bila voljena.

Ako se ljubav okončala nevoljno kao u slučaju koji navodiš, onda je moguće da je to bila prava ljubav, ti to najbolje znaš. Da li je tužna? Jeste tužna i zato možda i prava jer nije prestala vašom voljom, već je prekinuta.

Stvar je u tome što ja nikad ne mislim o sebi i ti to znaš, uvijek su na prvom mjestu drugi kod mene sin a kod tebe sinovi.

Ne, nisam mislila da misliš pre svega na sebe što je čak i potrebno, već da ne misliš "šta bi bilo (sa mnom) da je bilo.....", u tom smislu. Inače, kako ne bih znala da nisi sebična i ko ti je najvažniji.

:cica:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 12, 2010 4:19 pm

Nije baš za ovu temu, al' pade mi na pamet Dučić, a on ispisa pesmu o ljubavi jer sve ostalo što nazivamo da je ljubav može se pretvoriti u nešto što želimo zaboraviti i onda znamo da to nije bila ljubav već zabluda.

Ljubav traje, takav joj je karakter.

Pesma ženi

Ti si moj trenutak i moj sen
i sjajna moja reč u šumu
moj korak i bludnja
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si žudnja.
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost.
Neka tvoja sen i eho budu sve što seća.
Srce ima povest u suzi što leva,
u velikom bolu ljubav svoju metu.
Istina je samo što duša prosneva.
Poljubac je susret najlepši na svetu.
Od mog priviđenja ti si cela tkana,
tvoj plašt sunčani od mog sna ispreden.
Ti beše misao moja očarana,
simbol svih taština, porazan i leden.
A ti ne postojiš, nit' si postojala.
Rođena u mojoj tišini i čami,
na Suncu mog srca ti si samo sjala
jer sve što ljubimo - stvorili smo sami.



____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Nova clanica Sub Nov 20, 2010 11:33 pm

Brak unizava ljubav.
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Snowflake Ned Nov 21, 2010 6:31 pm

Institucija braka mi se ne svidja u tom smislu sto se ljudi sve vise vencavaju samo zato sto ne znaju na koji bi drugi nacin osvezili svoju vezu pa misle da ce to postici na taj nacin, a zatim nakon stupanja u brak upadaju u najstrasniju letargiju, prestaju da se trude jedno oko drugog jer im to parce papira pruza neku sigurnost i garanciju da su sad sigurni u toj svojoj vezi, da su "stavili šapu" na onog s kim su se vencali, a sve to iz razloga sto je mnogo teze izaci iz braka nego iz obicne veze, zbog svih komplikacija koje takav potez sa sobom nosi.
Snowflake
Snowflake
Član
Član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Ned Nov 21, 2010 7:56 pm

Nova clanica ::Brak unizava ljubav.

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 3726945182

Nemam dalji komentar.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Dotore Pet Nov 26, 2010 2:57 am

Brak je deo tradicije, nastao u doba kada sex nije bio ni po koju cenu dozvoljen pre venčanja, i na taj način je obezbeđivao produženje vrste.

Trenutno predstavlja formu koja je zastarela, ali se nikako ne može reći da je propaganda, može se samo reći da je deo nasleđa, navike da se tako živi., jer su i naši roditelji tako živeli.

Postoje ljudi koji nisu sigurni u nečiju ljubav dok ne stupe u brak, koji to smatraju krunom ljubavi, a sa druge strane imamo i one koji brak smatraju ropstvom i nužnim zlom. Sve je to stvar vaspitanja i naučenog ponašanja, jer nigde nisam čuo da se reklamira brak kao takav, da bilo ko u bilo kom delu to potencira kao jedinu moguću zajednicu između dvoje ljudi.

Mislim da je zajednički život kao takav nešto čemu trebamo težiti sa partnerom, a brak je tu irelevantan i ne predstavlja nikakvu niti korist niti smetnju.


Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Orhideja Pet Nov 26, 2010 10:50 pm

Burla ::Brak je deo tradicije, nastao u doba kada sex nije bio ni po koju cenu dozvoljen pre venčanja, i na taj način je obezbeđivao produženje vrste.
Donekle, vanbračne djece mojih godina u izobilju a svi kao "metar jedno od drugog"
:Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 3681966919:
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 1:40 pm

Vecina ljudi ulazi u bracne vode jer to tako "mora" jer bi to tako trebalo jer "to svi rade"..Moje misljenje je da nisu svi za brak i da ne moraju svi da imaju decu....Ne zelim neko pograsno da me shvati da promovisem belu kugu ili nesto slicno vec zelim da kazem da je men bitniji kvalitet nego kvantitet,sto znaci ako vidis da nisi za zajednicu i da ne bi bio dobar roditelj,nemoj prihvatati tu ulogu samo zato sto se svi udaju i zene i jer to "tako mora"....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 5:36 pm

Šizi ::Vecina ljudi ulazi u bracne vode jer to tako "mora" jer bi to tako trebalo jer "to svi rade"..Moje misljenje je da nisu svi za brak i da ne moraju svi da imaju decu....Ne zelim neko pograsno da me shvati da promovisem belu kugu ili nesto slicno vec zelim da kazem da je men bitniji kvalitet nego kvantitet,sto znaci ako vidis da nisi za zajednicu i da ne bi bio dobar roditelj,nemoj prihvatati tu ulogu samo zato sto se svi udaju i zene i jer to "tako mora"....

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 4273667656
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 7:55 pm

Šizi ::....Ne zelim neko pograsno da me shvati da promovisem belu kugu ili nesto slicno vec zelim da kazem da je men bitniji kvalitet nego kvantitet,sto znaci ako vidis da nisi za zajednicu i da ne bi bio dobar roditelj,nemoj prihvatati tu ulogu samo zato sto se svi udaju i zene i jer to "tako mora"....

Kako neko može znati kakav bi bio roditelj? Ljudi poseduju reproduktivne organe i kod oba pola, a naročito izraženo kog žene, javlja se materinski instinkt kada ona odluči da rodi. Nema tu osvrtanja o kojima ti pišeš i retko ko se upusti u tu "avanturu" pod moranjem. Nekada bilo, pripoveda se. Pri tom, ne osuđujem ničiju odluku.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:12 pm

Jednostavno...Osobe koje nisu imale odgovarajuce vaspitanje i obrazovanje da bi ga prenele na potomke,al nazalost obicno takvi se prvo odlčucuju za decu....Sta trebas cekati da ti dete napuni 20 godina i da kazes onda e jbga nije roditeljstvo za mene,tad je obicno kasno....Ovde spadaju i isfrustrirane,sebicne osobe takodje,koje ne znaju deliti....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 9:17 pm

Pa roditelj se može biti i bez braka. zašto je tu brak neophodan.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Avramova Pet Nov 23, 2012 9:20 pm

Obrazovanje i vaspitanje nemaju veze sa instinktom.

Jedno je sigurno, kakvi god da su roditelji oni će uvek želeti dobro svojoj deci i neće biti svesni kada greše jer to često čine misleći da je baš tako ispravno. Nema tog roditelja koji se zbog nečega nije pokajao, pa makar to bila i najmanja greška.

@Debilko

Ti nas usmeravaš na temu. Hvala ti. Smile


Poslednji izmenio Avramova dana Pet Nov 23, 2012 9:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2012 9:21 pm

Debilko ::Pa roditelj se može biti i bez braka. zašto je tu brak neophodan.
Ako se dvoje ljudi odluci za takvu vrstu zajednice,nevencanu u redu....
Mada je ipak lakse dete podizati sa papirologijom....prezime,osiguranje....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Debilko Pet Nov 23, 2012 9:22 pm

Ma ne mislim tako, nego dve mame i dva tate.
A umiljato jagnje, dve majke sisa
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak prirodna pojava ili propaganda? - Page 3 Empty Re: Brak prirodna pojava ili propaganda?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu