Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Guča - srpski brend ili podvala?

+9
Johnny-Azra
w2403
Orhideja
Fristajlo
Sub-Ad
laza
L2
Fraya
Avramova
13 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Pon Jul 12, 2010 11:19 pm

w2403 :: Prvo, Guča je za trubače jedno izuzetno važno dešavanje i tako trebe da ostane.

А може ли то икако без пратећег декора, о којем смо овде писали Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 427239
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od L2 Pon Jul 12, 2010 11:21 pm

w2403 :: Prvo, Guča je za trubače jedno izuzetno važno dešavanje i tako trebe da ostane.
Neki imaju Dobričin prsten, neki Ninovu nagradu, neki nešto treće, a trubači imaju zlatnu trubu da se zna ko je ko i da nisu život uzalud protraćili.
Drugo, suvim intelektom teško da će moći jedno dogadjanje da se shvati, a kamoli protumači.

GUCA JE ZA TRUBACE TEZGA
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Pon Jul 12, 2010 11:23 pm

Sub-Ad ::
Subi,nije da ti kontriral nešto ili da se stavljam na Lazovu stranu,ali treba shvatiti da je ovo ipak Balkan,i da će opijanja,jedenja svinjetiner,kafanskih pjevačica biti dok god trajemo kao narod,jer i to je dio tradicije Srpskog naroda,što ne znači da je dobra tradicija,a Guča je kao tradicionalna manifestacija bogom dana za te stvari....
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Pon Jul 12, 2010 11:29 pm

Johnny-Azra ::
Sub-Ad ::
Subi,nije da ti kontriral nešto ili da se stavljam na Lazovu stranu,ali treba shvatiti da je ovo ipak Balkan,i da će opijanja,jedenja svinjetiner,kafanskih pjevačica biti dok god trajemo kao narod,jer i to je dio tradicije Srpskog naroda,što ne znači da je dobra tradicija,a Guča je kao tradicionalna manifestacija bogom dana za te stvari....

Није, већ је неко спретно искористио то окупљање, омасовио га и сад згрће лову.
А то што је упропаштена једна културна манифестација на најпрљавији начин... е тога заболи к*, тај се чешка по јајима и броји ластру.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od inspy Pon Jul 12, 2010 11:31 pm

za par dana, tacnije 15.tog pocinje i Drinska regata, masa pijanih se spusta niz reku sa pivom i bakljom u ruci. Posle zdranje i trbusnjaci. Al to je divljina, u divljini I ne treba drugacije... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 3835376317
srozano je na primarni nivo, a narod koristi, tezgari, mora... (kad je kraj ziv samo 3 dana,pospeshuje se pogresno)


Drinska regata Bajina Bašta 2009. godine je oborila sve rekorde.
.....dolazimo do impozantne cifre od preko 90.000 ljudi koji su u tri dana ispratili događaje na Drinskoj regati.
Regataši su bukvalno „opustošili“ bajinobaštanske prodavnice jer su razne namirnice poput hleba i druge koje se mogu konzumirati na vodi jednostavno nestale iz svih radnji. Još da dodamo da je prodato preko 120.000 limenki piva. Time se Drinska regata svrstava rame uz rame sa našim najpoznatijim manifestacijama Gučom i EXIT-om


cime se naglasava uspesnost manifestacije i to na sajtu Drina-reka . Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 3835376317


Poslednji izmenio inspy dana Pon Jul 12, 2010 11:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od w2403 Pon Jul 12, 2010 11:32 pm

Sub-Ad ::
w2403 :: Prvo, Guča je za trubače jedno izuzetno važno dešavanje i tako trebe da ostane.

А може ли то икако без пратећег декора, о којем смо овде писали Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 427239

Nemoguće.
I na BEMUSU imaš one koji aplaudiraju izmedju stavova, u Narodnom pozorištu zazvoni mobilni.
Ljudi su takvi kakvi su.
w2403
w2403
Novi član
Novi član

Broj poruka : 69
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Pon Jul 12, 2010 11:38 pm

Sub-Ad ::
Jeste Subi,samo mi još nismo spremni da priznamo sebi...Što je manifestracija borjnija to je bolja,jer skoro svaki stanovnik Srbije pita koliko je naroda bilo ,i jeli bilo što da se pojede i popije,a bogami i po***e...Jbg Subi,takav smo narod ...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Pon Jul 12, 2010 11:41 pm

w2403 ::

Nemoguće.
I na BEMUSU imaš one koji aplaudiraju izmedju stavova, u Narodnom pozorištu zazvoni mobilni.
Ljudi su takvi kakvi su.
Претјерујеш.
Свима нам се деси да нам зазвони телефон тамо гдје можда не би требао, али то не можемо упоређивати са овим о чему је писано. Очигледно је да ниси прочитала све, јер звоњаву телефона у Н. позоришту и ово огавно фуцање народног стваралаштва, не можемо никако упоређивати. Ово је систематска пљувачина а звоњава телефона често и заборав да се исти искључи прије уласка на таква мјеста као што је позориште.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Fristajlo Pon Jul 12, 2010 11:43 pm

L2 ::
GUCA JE ZA TRUBACE TEZGA
Izvorno, trebalo je da bude takmičenje i festival; komercijalizacijom najbezočnije vrste pretvoreno je u masovnu i histeričnu pijanku i vašar neukusa svake vrste, a samo uzgred, ide neko "takmičenje, koje je izgubilo smisao, jer je i ono komercijalizovano; već godinama postoje sumnje u nameštanje. Potpuni fijasko.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od L2 Pon Jul 12, 2010 11:43 pm

Jeste Subi ,jeste ljudi imaju pravo .Ovde gradovi posle karnevala smrde na pivo, trgovi, plocnici preplavljeni..Ne zna se ko vise loce. Nemci,Holandani, Belgijanci.Ako se ne varam Fince iz Rusije polumrtve ubacuju u prevoz ..
Priblizava se 2012 pa se valjda ljudi opustaju
Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 125399 Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 125399 Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 125399
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od L2 Pon Jul 12, 2010 11:45 pm

Fristajlo ::
L2 ::
GUCA JE ZA TRUBACE TEZGA
Izvorno, trebalo je da bude takmičenje i festival; komercijalizacijom najbezočnije vrste pretvoreno je u masovnu i histeričnu pijanku i vašar neukusa svake vrste, a samo uzgred, ide neko "takmičenje, koje je izgubilo smisao, jer je i ono komercijalizovano; već godinama postoje sumnje u nameštanje. Potpuni fijasko.
Cuj godinama se sumnja ..Da umrem od smeha .Moj druze postoji tacan cenovnik "usluga " zna se kome koliko jel..da ne sirimo dalje .
Moram dodati jer nisam videla neke Subijeve odgovore.Naravno da je lova u pitanju, pa nismo budale U pravu si u tome .


Poslednji izmenio L2 dana Pon Jul 12, 2010 11:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Pon Jul 12, 2010 11:46 pm

Johnny-Azra ::
Jbg Subi,takav smo narod ...
Да, али то је проблем а не оправдање. Мени такав фатализам у мирењу са судбином у форми "такав смо народ" ништа не значи јер мени то није довољан разлог да и даље будемо такви.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Pon Jul 12, 2010 11:47 pm

Fristajlo ::
Reci mi ,koju to stvar Srbi nisu komercijalizovali ... Question ..Samo da se pogrešno ne protumači ,Ja nisam za komercijalizaciju... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 4033195156
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od digitalmandrak Pon Jul 12, 2010 11:57 pm

Kad sam na Ravnoj Gori video na tezgi disk "Srpski talibani" i ringispil pored crkve Svetog Djordja prestao sam da idem...To nije problem samo sa Gucom.
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Pon Jul 12, 2010 11:59 pm

Sub-Ad ::
Да, али то је проблем а не оправдање.
Problem koji se nikad neće riješiti...Pogledaj samo što se napravilo od Ravne Gore,koja je trebala da bude sveto mjesto za Srpski narod...Ovaj problem nije od juče,već decenijama unazad,i duboko se ukorijenio u narod...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Uto Jul 13, 2010 12:00 am

Комерцијализација сама по себи не мора бити негативна ни кад је ријеч о фолклору ове врсте. Али ово у Гучи је најгори вид комерцијализације. Кад би навукао тоне пива и свињетине и кад би се скакало по столовима и вртило гузицама ала Турки, могло би се олешити и уз Вагнера у кич облику, јер брља сваку музику ставља у други план и сваку забаву претвара у "врхунску".
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 13, 2010 12:01 am

Johnny-Azra ::
Reci mi ,koju to stvar Srbi nisu komercijalizovali ..
Srbe. I dalje su vrlo nekomercijalni... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sub-Ad Uto Jul 13, 2010 12:06 am

digitalmandrak ::Kad sam na Ravnoj Gori video na tezgi disk "Srpski talibani" i ringispil pored crkve Svetog Djordja prestao sam da idem...To nije problem samo sa Gucom.
То је исти проблем. Ја уопште не одвајам Гучу и Равну Гору. Равна Гора би требала бити полувојни камп, смотра војног умијећа невојника, цивила.. нешто у том стилу, а не окупљалиште истих оних који се окупљају у Гучи, чак и горих. Нису сви такви, али таквима улаз треба бити строго забрањем.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Uto Jul 13, 2010 12:11 am

Fristajlo ::
Nebih baš rekao da Srbi nisu komercijalni...Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 1369909122..Pogledaj malo oko sebe ,i vidjećeš ... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 2191740389
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 13, 2010 12:14 am

Johnny-Azra ::Ne bih baš rekao da Srbi nisu komercijalni...Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 1369909122..Pogledaj malo oko sebe ,i vidjećeš ... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 2191740389
Nisi me razumeo...
Rekoh, nije komercijalno biti Srbin; Evropljanin, šta god drugo -da, ali, Srbin- ne... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od L2 Uto Jul 13, 2010 12:17 am

Johnny-Azra ::
Nebih baš rekao da Srbi nisu komercijalni...Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 1369909122..Pogledaj malo oko sebe ,i vidjećeš ... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 2191740389

E neka si mu rekao Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 76573 ..ja mu bas postavila to pitanje na drugoj temi .Jel cujes ti Fri...Osvesti se malo.Izbaci te utopisticke teorije iz svoje glave .Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 510826 Sta ce tek sada da mi kaze .. Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 3883 Ostavi za posle sada cu stvarno da razbijem kompjuter .Postajem zavisnik .
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 13, 2010 12:20 am

Jel cujes ti Fri...Osvesti se malo.Izbaci te utopisticke teorije iz svoje glave .
Neću da pravim prostor za mnogo gore teorije; neka ih tu gde jesu. Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od L2 Uto Jul 13, 2010 12:31 am

Odusevljavas ..Tooooooooooo !!!! Budi ono sto jesi i ne menjaj se ni po koju cenu. Oprobano najbolji recept ..veruj.
Poklanjam mimo teme tebi i drugima jer ste svi originali ..





Pismo Charlia Chaplina :


Kada sam zaista počeo voleti sebe, shvatio sam da sam uvek, u svakoj prilici, na pravom mestu i u pravo vreme. Od tada pa na dalje mogao sam biti miran. Danas znam da se to zove poverenje.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, mogao sam spoznati da su emocionalna bol i patnja tek upozorenja koja mi govore da živim suprotno svojoj istini. Danas znam da se to zove biti autentičan.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, prestao sam žudeti za nekim drugim životom i mogao sam videti da je sve oko mene poziv na rast. Danas znam da se to zove zrelost.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, prestao sam samom sebi krasti svoje slobodno vreme, i prestao sam smišljati grandiozne projekte za budućnost. Danas radim samo ono što mi čini zadovoljstvo i radost, ono što volim i radi čega se moje srce smeši, na moj vlastiti način i u osobnom tempu. Danas znam da se to zove čestitost.

Kada sam zaista počeo da voleti sebe, oslobodio sam se svega što nije bilo zdravo za mene. Od jela, stvari, situacija, ljudi... Od svega što me odvlačilo dalje od mene samoga. U početku sam to zvao "zdravi egoizam", ali danas znam da je to ljubav prema samom sebi.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, prestao sam želeti da sam uvek u pravu, pa sam tako manje grešio. Danas sam shvatio da se to zove skromnost.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, odrekao sam se navike da živim u prošlosti i da brinem o budućnosti. Sada živim ovde i sada. Zovem to svjesnost.

Kada sam zaista počeo voleti sebe, spoznao sam da se od nekih svojih misli mogu razboleti i biti bedan.
Kada sam pak zazvao snage svoga srca, razum je dobio važnog partnera. Ovu vezu danas zovem mudrošću.

Rasprava, sukoba, izazova i problema sa samim sobom i s drugima se ne plašim.
Čak se i zvezde ponekad sudare i onda nastaju novi svetovi. Danas znam - to je život.




Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 226176
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Johnny-Azra Uto Jul 13, 2010 12:32 am

Fristajlo ::
Nisi me razumeo...
Rekoh, nije komercijalno biti Srbin; Evropljanin, šta god drugo -da, ali, Srbin- ne... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 40722
Najkomercijalnije je danas biti Srbin,pogotovo 90-tih godina..
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 13, 2010 12:54 am

L2 ::

Pismo Charlia Chaplina :


Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 226176
Pretenciozno, u p.m... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 74719
Ali, hvala, svakojako.
Negde, jednom, rekoh- da sam insekt- ja bih se prilagođavao...
Ovako, nema mi druge, do da ostanem čovek... Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Guča - srpski brend ili podvala? - Page 2 Empty Re: Guča - srpski brend ili podvala?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu