Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

+14
Miško
Cleopatra
Avramova
L2
Fristajlo
Arwen Evenstar
Dragana
diotimo
Hipi
cvjeticanin
cat09
Lila
Orhideja
slavena
18 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Lila Sre Feb 02, 2011 6:07 am

I dalje mi je mama sve sve :lila:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od slavena Pon Mar 28, 2011 4:35 pm

Majka , ta divna , jaka i hrabra zena , bolesna je , trenutno lezi u bolnici.
Mojoj neverici kraja nije bilo .
Strah i neizvesnost toliki nemir doneli su mi ,da nisam disati mogla od bola, tuge i neverice. Neverice , da.
Jer zaista mi je tesko bilo da prihvatim da je i ona samo - zena, a ne Super - Majka!

Sad smo obrnule uloge ( a mislila sam da do toga nikada nece doci ) sad sam ja ta koja vuce konce i odredjuje smernice... daje snagu i salje dobre vibracije , jednom recju , utjecem na daljnji tok njenog zivota , ali i ocevog kao i bratovog i naravno svog. Jer majka je samo jedna i jedina, zamene nema.

Obozavam svoju majku , i sve cu uciniti sto je u mojoj moci ( a i sire ) samo da njoj bude bolje, a hoce , jer borac je ona i to veliki.
Znam ja to!
Hvala joj do neba na tome.
Hvala majci sto je to prenela i na nas , na svoju decu.

Majko.. ❤
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Miško Uto Mar 29, 2011 8:36 am

slavena ::Majka , ta divna , jaka i hrabra zena , bolesna je , trenutno lezi u bolnici.
Mojoj neverici kraja nije bilo .
Strah i neizvesnost toliki nemir doneli su mi ,da nisam disati mogla od bola, tuge i neverice. Neverice , da.
Slavena, ako dopustiš da tvoja Majka bude Božjom ljubavlju vođena,a Tvojom ŽELJO M negovana ,odmah će biti vidna pozitivna promena .Jer ako Bog brine za nju tvoja je briga suvišna !!!
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od slavena Uto Mar 29, 2011 9:42 am

Miško ::
Slavena, ako dopustiš da tvoja Majka bude Božjom ljubavlju vođena,a Tvojom ŽELJOM negovana ,odmah će biti vidna pozitivna promena .Jer ako Bog brine za nju tvoja je briga suvišna !!!

Hvala na predivnim recima! Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 1666717886

Jednostavno znam , osecam u ❤ bice bolje.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Orhideja Uto Mar 29, 2011 11:09 am

Slavena sestro pa rasplaka me ovako rano, ne brini biće majka dobro uz Božju pomoć, sigurna sam u to.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Nova clanica Uto Mar 29, 2011 11:15 am

Majke nikada ne umiru..
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Fraya Uto Mar 29, 2011 1:02 pm

slavena ::[

Hvala na predivnim recima! Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 1666717886

Jednostavno znam , osecam u ❤ bice bolje.


Budi hrabra i realna, uzdaj se u medicinu,pusti Bozju volju.

Govori svojoj majci da to sve nije nista,hrabri je, vrati joj samopouzdanje,veru u zivot.
Ona ce razumeti da je potrebna svojoj deci, a to je za osecaj majke najbolji lek.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Avramova Uto Mar 29, 2011 1:19 pm

Fraya ::
Budi hrabra i realna, uzdaj se u medicinu,pusti Bozju volju.

Božijom voljom postoje dobri lekari, lekovi... Hvala Bogu!


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od digitalmandrak Uto Mar 29, 2011 1:34 pm

Slavka,glavu gore...Bice sve u redu Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 238630
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Miško Uto Mar 29, 2011 3:31 pm

Fraya :: Budi hrabra i realna, uzdaj se u medicinu,pusti Bozju volju.

Draga Fraya, Volja i ljubav prisile je uvek iznad volje i ljubavi obične sile, a isto tako volja i ljubav obične sile iznad ljudske volje. Čoveku ostaje želja , nada i nešto malo ljubavi... U istoriji je možda to drugačije prikazano.
p.s. Izvinjavam se Slaveni zbog moje polemike !
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od slavena Uto Mar 29, 2011 3:57 pm

Hvala vam, divni ste! ❤

Majci jeste bolje, i svaki novi dan donosi boljitak.... Hvala Bogu i lekarima. Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 2819268771
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Dotore Uto Mar 29, 2011 11:11 pm

Moja majka ima veliku glavu i zato sam je do pre par godina zvao Glavata majka, od milošte.
Mislim da i ja imam veliku glavu, ali nisam nikome majka, tako da mi je oprošteno Smile
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Dotore Uto Mar 29, 2011 11:49 pm

@Slavena
Nemoj da se sekiraš, šta god da je tvojoj majci, i na koju god stranu da izađe, provodi što više vremena s njom, i pričaj joj sve lepo što ti padne na pamet, jer malo je trenutaka kada smo prema roditeljima bolećivi od kad odrastemo, pa su te prilike kada im nije dobro idealne za ispoljavanje svih emocija koje osećamo prema njima.
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od slavena Pet Apr 01, 2011 9:55 am

Burla ::@Slavena
Nemoj da se sekiraš, šta god da je tvojoj majci, i na koju god stranu da izađe, provodi što više vremena s njom, i pričaj joj sve lepo što ti padne na pamet, jer malo je trenutaka kada smo prema roditeljima bolećivi od kad odrastemo, pa su te prilike kada im nije dobro idealne za ispoljavanje svih emocija koje osećamo prema njima.

Burla imas pravo .. jer uvek vise ocekujemo od roditelja nego sto im pruzamo. Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 1050154034
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Avramova Pet Apr 01, 2011 11:26 am

Ko izgubi majku, izgubio je najboljeg od najboljih prijatelja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Fraya Pet Apr 01, 2011 11:44 am

Avramova ::Ko izgubi majku, izgubio je najboljeg od najboljih prijatelja.

Moj jako dobar prijatelj imao je totalni picvajz kada mu je majka umrla. A bila je stara
( i on je sada star),smrt je bila neminovna pa i dobrodosla.

Rekao je da od onog momenta kada je majka umrla,on ostaje na ovom svetu potpuno sam.
Ima covek i zenu i dete,ali je ta ljubav ( ako uopste i ima ljubavi) to nesto savrseno drugo
jer se niko nece o detetu brinuti kao sto jedino i samo ume majka.

Moja je majka jako egoisticna osoba,oduvek je bila takva,cak sam se nekada i cudila
( a ja nisam majka jer to nisam zelela da budem) kako je moguce da bude tako sebicna,
prema nama ,deci (brat i ja), ali svako zasto ima svoje zato,pa tako i kod svake majke
postoji neki momenat ,kada nekako nezadovoljna svojim zivotom,izborom supruznika, taj
svoj frust ispoljava na deci.

Danas me masira besmislicima u stilu da li sam jela , da li sam zdrava,daje mi savete
oko vitamina, i neke za dug i zdrav zivot.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Avramova Pet Apr 01, 2011 11:53 am

@Fraya

Majka ti može biti i džangrizava, i dosadna, zahtevna, mazna kao dete, sebična kakva god, ali te sigurno nikada neće odati i uvek ćete razumeti. Verovatno u tebi vidi najboljeg prijatelja.

Ne znam zbog čega pominješ sebičluk, to ne čujem prvi puta? Da li je to zaista sebičluk ili čovek kada dođe u pozne godine želi time dokazati da još uvek ima moć da vlada, određuje i kroji svoj život, pa tako ispada sebičnim.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Fraya Pet Apr 01, 2011 12:20 pm

Avramova ::@Fraya

Majka ti može biti i džangrizava, i dosadna, zahtevna, mazna kao dete, sebična kakva god, ali te sigurno nikada neće odati i uvek ćete razumeti. Verovatno u tebi vidi najboljeg prijatelja.

Ne znam zbog čega pominješ sebičluk, to ne čujem prvi puta? Da li je to zaista sebičluk ili čovek kada dođe u pozne godine želi time dokazati da još uvek ima moć da vlada, određuje i kroji svoj život, pa tako ispada sebičnim.


Tvoja je mama ( kako sam razumela) rano umrla tako da ti je ostala u secanju
kao heroj, a to i jeste sinonim za rec majka.

Medjutim ,ocigledno je tako da stari ljudi postaju jako sebicni ( barem vecina),
skoncentrisani su samo na sebe i neke svoje nezgode i bolove, deca,unuci
su im enka vsrta ikebane ili ramena za neke zalbe.

Ali ,kada predjes 40 vise i nije vazno ( ili ne bi trebalo tako da bude)
da imas majku koja ce te razumeti jer stvari koje tebe muce ona nikada
i nece razumeti, a i ti je nesec smarati s tim.

Meni je uzasna tuga kada malo dete izgubi majku.

Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Gost Pon Apr 04, 2011 7:42 pm

Nije to sebicluk...to je normalno...SAMO IZGLEDA TAKO..

Slavena nadam se da ti je mama dobro ???
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od slavena Uto Apr 05, 2011 8:20 pm

Lucija , hvala na pitanju.. da , majka je dobro , izasla je iz bolnice.. sad je to sasvim neka druga prica.. Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 2819268771

Mnogo sam se brinula , ali sve je ipak zavrsilo dobro, zahvaljujuci doktorima ali i Bogu.. .. ❤
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Nova clanica Pet Apr 08, 2011 3:09 pm

Majku chujem peko skypa i nishta ne pomaze.. Zelim je chuti i videti uzivo ali ne mogu.. Radim da bih joj kupila vitamine.. da mi ostane zdrava dok se ne vratim.
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi... - Page 2 Empty Re: Majka....slobodno pisite ,sve sto vam na srcu lezi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu