Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Naš najveći problem... - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Naš najveći problem... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Naš najveći problem... - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Naš najveći problem... - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Naš najveći problem...

+14
Debilko
molitva
slavena
L2
Johnny-Azra
Prince
Mastifal
RINGE
Orhideja
Avramova
Fraya
ostensibly
Bass
Fristajlo
18 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 2:13 am

Kako moze vrijeme da pokvari ljude..??? hmmm...to ljudi rade u njemu...a ono samo ide...i ide...a ljudi stoje i stoje...i tu je problem...korak naprijed, a dva ili vise nazad...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Uto Sep 07, 2010 4:33 am

digitalmandrak ::Nenormalni sistem koji fura pogresne vrednosti...Kao i to sto smo nenormalno prihvatili za normalno. Question
Pa, nije baš da smo ga prihvatili, više nam je nametnuto. Godinama je narod Brene i Cece smatrao za dno dna i služile su za sprdnju, ali, vremenom, postalo je neuputno pljuvati po njima i sprdati se, iz nekih vrlo jasnih razloga. Digli smo ruke kao ljudi, jer oni koji donose, propisuju pravila, prvi ih nisu poštovali. To je posao države, ne naroda- za to je plaćena.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od equilibrium Uto Sep 07, 2010 8:19 pm

Naš najveći problem je nedostatak elementarnog kućnog vaspitanja.

Jednom prilikom sam nekog gastarbajtera opomenuo da ne baca kesu sa smećem pored puta,a on mi je odgovorio :"Ti ćeš da mi kažeš,ovo je moja zemlja!"
A u Austriji (imao je "W" tablicu) to ne sme da uradi,čuva tuđu zemlju.A svoju zagađuje.
I nije samo sa njima problem,to radi većina stanovnika ove zemlje,ne možeš više ni da prošetaš uz neki lep potok ,jer se u njemu nalazi bar pet pokvarenih fića i jedno desetak šporeta.Kese,lonce i flaše ne računam.

A da ne govorim o maloletnim devojčicama,prema kojima su prostitutke oko Bruklin bridža skromnije i po ponašanju i po oblačenju.

Nikada nam neće biti bolje,jer nismo ni zaslužili.
equilibrium
equilibrium
Novi član
Novi član

Broj poruka : 47
Datum upisa : 04.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Prince Uto Sep 07, 2010 8:42 pm

Debilko ::Ovo je čista paranoja.Niko nas ne mrzi.
Тачно тако,али се опет морамо вратити на политичаре и српске владаре зa које неко рече да су увек по вољи свих само не српског народа.
Зашто .. одговор је навела
w2403 :: Koga da isteram iz politike, recimo svakog ko je počeo da se bavi visokom politikom, a ne ispunjava oba kriterijuma
1. nema stručni autoritet, ili nekoliko miliona u novcu, firmama, nekretninama itd
2. mladji je od 55 godina.

Mislim da svako 55godima mora da dokaže da je u stanju prvo da vodi sebe, pa porodicu, posao i neku organizaciju . Neuputno je da prvi pokušaj samodokazivanja bude vodjenje državnih poslova.
I potom, svako ko nije u stanju da obezbedi materijalnu egzistenciju sebi teško da će doneti dobitak svojim biračima.



ПС Шта раде паметни народи ,изаберу неку будалу а ми обратно радимо


Poslednji izmenio widowerprince dana Sre Mar 09, 2011 11:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Prince Uto Sep 07, 2010 9:09 pm

Fristajlo ::Vlast nelojalna narodu.

Naš najveći problem... - Page 3 479116528 Да прича да ради у интересу Србије и стварно тако они мисле,док народ вјерује да је изабрао много паметног за мјесто где није потребно бити превише паметан.Па тако не стоји владар иза леђа народу већ народ тој будали што сматрају да је паметан.
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Uto Sep 07, 2010 10:59 pm

ПС Шта раде паметни народи ,изаберу неку будалу Cretiena или сличне са
9 дјеце ,па да видиш како се бори за интерес државе, а ми обратно радимо
Ma, nije ni to nikakva garancija. Nema, brate, danas ničeg za nas Srbe, da se zakačimo. Ono staro smo prezreli, ovo novo prezire nas; nama ni Gandi ne bi valjao u ovo ludo vreme velikih i silnih.
Mora sve ponovo, od početka, jer smo izgubili pojam gde smo skrenuli na stranputicu.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Avramova Sre Sep 08, 2010 8:46 pm

Fristajlo ::
Mora sve ponovo, od početka, jer smo izgubili pojam gde smo skrenuli na stranputicu.

Od kog početka? Question

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Čet Sep 09, 2010 12:24 am

I to treba da utvrdimo.
Ja predlažem 1914.-u...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Gost Čet Sep 09, 2010 3:08 am

tesko je izdvojiti jedan od 1000...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Johnny-Azra Čet Sep 09, 2010 3:25 am

O čemu vi to ..Nemamo mi nikakvih problema,ko kaže da ih imamo...Mi smo brate moj,najbolji narod na svijetu...Kultura na nivou,zimzelena drva na nivou,po koje listopadno drvo ,ruže cvjetaju u maju,imamo farmu i velikog brata,imamo grand paradu i njihove zvijezde,imamo vozove,imamo avione,imamo auta i majstore za auta..I šta će te vi više,imamo i droge i svega,ma mi smo najbogatija zemlja na svijetu..Uživamo brate mili,uživamo ..Primamo plate 300 eura ,trošim 1000,kako,ako znam ja se pomamio...ZAR TO NJE LIJEPO..Bačamo smeće đe nam je milo,olupiner su nam na dohvatruke,ako nešto fali,tu je da se odamh skine da se ne trošimo...Živimo kao paše ..I neko kaže da smo u problemima do guše...BOŽE SAČUVAJ...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Gost Čet Sep 09, 2010 3:42 am

Boze Dzoni pa u pravu si...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Johnny-Azra Čet Sep 09, 2010 3:46 am

Pa ja ti kažem..I još smo sad uvezli demokratiju...Da Bog pomože...Ovako...Ljepota Božija...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Sub Sep 18, 2010 2:21 am

Shvatio sam.
Naš najveći problem je parada ponosa; svi samo o tome govore, misle i pišu.
To je moj favorit! Naš najveći problem... - Page 3 44570
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od RINGE Sre Sep 22, 2010 5:54 pm

Zeleo bih ovde da podelim jedno razmiljanje na koje sam naisao


Hајвећи српски грех



Једном приликом сам седео са својим дугогодишњим пријатељем, изузетно образованим и духовно искусним човеком, владиком Српске православне цркве. Као и увек, читав наш разговор је имао тих и свечан карактер. Без много речи, са дугим периодима ћутања, у заједничком осећању тежине времена у коме живимо.

Пред зидовима испуњеним књигама и иконама, под пригушеним вечерњим светлом, читав овај несвакидашњи разговор свео се на заједнички покушај нашег одговора на једно подједнако компликовано колико и тајанствено питање. Рекли бисмо питање свих питања: који је то највећи, онај првородни српски грех?

Да, заиста, који је то највећи наш грех? Из кога се касније шире и умножавају сви остали наши грехови, мане и недостаци. Који претходи сваком српском страдању, сваком нашем паду и свакој пропасти.

И разговор се тако претворио у велико и страшно подсећање на све оно што нам се дешавало.

Пред мирним погледом мог ћутљивог саговорника, ја сам полако набрајао ужасне сцене нашег пада у историји. Једну по једну.

Као на исповести, ређао сам страшне сцене крвавих стратишта и народних збегова. Сећао сам се свега оног што мрзне срце и леди душу.

Сећам се кумовске секире; сећам се официрске сабље која сече дојке српске краљице; сећам се крвавог ножа како се у Топчидерској шуми немилосрдно забија и касапи лице најплеменитијег владара наше модерне историје; сећам се просјака и богаља са највишим војним одликовањима после сваког српског рата; сећам се будућег српског војводе Живојина Мишића како залаже код поверилаца све што има, чак и свој шињел (пошто је као обреновићевац избачен из војне службе); сећам се највеће јунакиње Солунског фронта, бесмртне Милунке Савић (носиоца Карађорђеве звезде са мачевима, медаље Обилића и два ордена француске Легије части) како после Првог светског рата ради као чистачица и клечи поред кофе са прљавом водом само да би исхранила своју породицу - у истој оној краљевини у чијем је ослобођењу онако славно учествовала, прерушена у мушкарца, вишеструко рањавана...

Сећам се православних цркава подигнутих у ваздух српском руком; стрељања Христове иконе; угашених крсних слава; забрањене ћирилице; прећутаног Јасеновца...

Сећам се свега што иначе покушавамо да заборавимо, свега оног што нас прати као демонска сенка, удобно смештена између редова наше историје...

Требало је поднети сав овај одједном оживљени ужас.

Дуго ћутање. И једва савладан, тешки уздах покајања за све оно што су најгори међу нашим прецима радили својој рођеној браћи, својим кумовима, пријатељима, вођама, владарима...

Господе Исусе Христе, сине Божји, помилуј нас грешне! Помилуј нас, Благи!

А после молитве, покушали смо да некако растумачимо овај језиви хаос безумних, нељудских грехова нашег народа.

И пробао сам. Набрајајући редом: грех оцеубиства; издају; самовољу; себичност; похлепу; непоштовање свега великог и заиста вредног...

Мој ћутљиви, мудри саговорник подсетио ме је да су ово „само одблесци нечег старијег од свега набројаног". Да постоји праузрок читаве ове тужне хронике наше срамоте и бешчашћа. И да је „овај страшни грех вешто прерушен у један наизглед сасвим безазлени облик". У нешто што нам се и не чини као грех.

Открио ми је, у једној јединој речи, суштински разлог свих разлога нашег поновљеног страдања. Изрекао је решење: „Највећи српски грех, онај из кога касније произлази све зло, сва страва и ужас наше историје и свакодневице, јесте нестрпљење."

Обично, мало, свакодневно, тобоже безазлено нестрпљење. Оно је наш највећи, најтежи, онај оригинални грех. Праузрок свега што ћемо касније упропастити, издати, уништити, оскрнавити, одбацити, заборавити...

Као и увек, најкомпликованија питања захтевају оне најједноставније одговоре. Који су, показало се, често и једини прави.

Јер нестрпљење није супротност „стрпљењу", већ мудрости.

Нестрпљење је очито показани недостатак вере у Бога и у себе. Нестрпљење је малодушје и маловерје. Нестрпљење је узрок сваком разочарању. Нестрпљење је побуна против онога „нека буде воља Твоја". Нестрпљење је почетак сваког краја. Нестрпљење је оно самоубилачко српско „бунтовништво без разлога". Нестрпљење је безбожни отпор свему ономе што не разумемо.

Није ми остало ништа друго него да се сложим са својим мудрим, стрпљивим пријатељем.

И да сада овде и вама, драги моји, пренесем сећање на овај давни разговор. Са надом да ћете ме разумети. И поверовати речима српског епископа, надахнутих хиљадугодишњом мудрошћу православне цивилизације.

Зато, молим вас, немојте бити нестрпљиви. Колико год да вас боли. Колико год да вам се чини неиздрживо.

Свети Владика Николај
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Cleopatra Čet Sep 23, 2010 10:19 am

Јер нестрпљење није супротност „стрпљењу", већ мудрости.
E Vladiki svaka cast, odusevio me. Naš najveći problem... - Page 3 3726945182

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Čet Sep 23, 2010 10:31 am

A kad smo mi Srbi slušali svoje tihe, mudre ljude?
Uvek su nam se više dopadali bukači i galamdžije; mentalno prilenj narod, eto, to je...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Uto Feb 22, 2011 11:17 pm


Да, заиста, који је то највећи наш грех? Из кога се касније шире и умножавају сви остали наши грехови, мане и недостаци. Који претходи сваком српском страдању, сваком нашем паду и свакој пропасти.....
И пробао сам. Набрајајући редом: грех оцеубиства; издају; самовољу; себичност; похлепу; непоштовање свега великог и заиста вредног...

Открио ми је, у једној јединој речи, суштински разлог свих разлога нашег поновљеног страдања. Изрекао је решење: „Највећи српски грех, онај из кога касније произлази све зло, сва страва и ужас наше историје и свакодневице, јесте нестрпљење."

Обично, мало, свакодневно, тобоже безазлено нестрпљење. Оно је наш највећи, најтежи, онај оригинални грех. Праузрок свега што ћемо касније упропастити, издати, уништити, оскрнавити, одбацити, заборавити...
Eto, kako stigosmo dovde; ja, ateista, slažem se sa vladikom. Zašto? Jasno je: imamo ista moralna načela, sličan stav po pitanjima etike.
Siromah, kakvom narodu je bio vladika?
U ono doba, još i beše Srba. Danas, skoro da i nema...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Avramova Uto Feb 22, 2011 11:31 pm

Fristajlo ::A kad smo mi Srbi slušali svoje tihe, mudre ljude?
Uvek su nam se više dopadali bukači i galamdžije; mentalno prilenj narod, eto, to je...

I to je jedan od velikih problema. Da nije tako, bilo bi grugačije i bolje.

Mnogo smo se otuđili a sujeta nikad izraženija, pa sve tako do otimačine iz komšijinog dvorišta. Neki dušu prodaju djavolu ne misleći na potomstvo. Nije važno imati samo sada, važno je imati uvek časti i poštenja, pre svega. Znam da će se mnogi smejati mom pisanju, sada je vreme u kome je lopovluk legalizovan pa otuda moje razmišljanje počinje i meni biti smešno. Al' ne menjam mišljenje, a ni rabotu. :A:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Prince Uto Mar 08, 2011 9:52 am

Podkupljivost,za male pare prodati ili uništavati ugled Srbije u svijetu,.
--Podkupljive osobe su :tzv.NVO .To su sluge barak obamee ili su trulež iz bivšeg kpj sistema koji se nakrao navaca.

--Pojedine grupe građana (socijalni slučajevi)koji nezadovoljstvo stanjem u zemlji pogrešno interpretiraju, odnosno prave nerede prilikom demonstracija

--Trenutno su najopasniji pokupljeni mediji i web stranice i njihovo vjerovanje u svjetske masone da je pisanje istine "internet terorizam".(npr.mondo forum od 2007/8/9/10 je uništen,a koja slučajnost da sam i ja najviše postavljao komentare na mondo forumu)

--Političari i firme koje diskredituju ili bojkotuju sve što je domaće

---Navijačke grupe koji primaju novac(već su priznali) od EU (preko posrednika mafije) da na taj način dikredituju teško stečeni ugled FSS i Srbije u svijetu
utorak, 08. mar 2011, 07:30 -> 07:39
Suđenje huliganima u Đenovi

Četvorici fudbalskih huligana iz Srbije, među kojima je i Ivan Bogdanov, počinje suđenje u Đenovi. Optuženi se terete za više krivičnih dela, koja nose veću odgovornost jer predstavljaju kršenje bezbednosti na stadionu.

Pred italijanskim sudom u Đenovi danas bi trebalo da bude održano suđenje četvorici fudbalskih huligana iz Srbije, koji su učestvovali u neredima pre utakmice Italija-Srbija
..izvor medij u Srbiji


Poslednji izmenio Prince dana Pon Mar 21, 2011 3:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fristajlo Uto Mar 08, 2011 10:18 pm

"widowerprince"
--Trenutno su najopasniji pokupljeni mediji i web stranice i njihovo vjerovanje u svjetske masone da je pisanje istine "internet terorizam".
Kako sam počeo o Bilderbergu, odmah smo dobili još 10-15 posmatrača... Naš najveći problem... - Page 3 196439
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Nova clanica Sre Mar 09, 2011 11:28 am

Avramova ::Al' ne menjam mišljenje, a ni rabotu. :A:

Bilo bi dobro da ne tapkash u mestu.
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Avramova Sre Mar 09, 2011 3:35 pm

Nova clanica :: Bilo bi dobro da ne tapkash u mestu.

Ko radi logično je da ne tapka u mestu. Naš najveći problem... - Page 3 2979583794

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Fraya Sre Mar 09, 2011 5:52 pm

Nas je najveci, ili barem veliki, problem nedostatak milosrdja,
iako religija kojoj pripadamo pociva na milosrdju.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Avramova Sre Mar 09, 2011 5:54 pm

Fraya ::Nas je najveci, ili barem veliki, problem nedostatak milosrdja,
iako religija kojoj pripadamo pociva na milosrdju.

To! Naš najveći problem... - Page 3 3726945182

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Orhideja Sre Mar 09, 2011 8:40 pm

Fraya u pravu si, nestalo je milosrđe i razumijevanje. Postali smo zatvoreni u svom svijetu u kome samo poneko ima pristup, okrenuti samo sebi i svojim brigama.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Naš najveći problem... - Page 3 Empty Re: Naš najveći problem...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu