Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Desavanja u Makedoniji EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Desavanja u Makedoniji EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Desavanja u Makedoniji EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Desavanja u Makedoniji EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Desavanja u Makedoniji EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Desavanja u Makedoniji EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Desavanja u Makedoniji EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Desavanja u Makedoniji EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Desavanja u Makedoniji EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Desavanja u Makedoniji EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Desavanja u Makedoniji EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Desavanja u Makedoniji EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Desavanja u Makedoniji EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Desavanja u Makedoniji

+3
PatakPrvi
sini_do
Svarog
7 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Sre Apr 19, 2017 3:46 am

Desavanja oko protesta i kriza vlasti. Da li je ovo kraj makedonije kao drzave ili samo jos jedan pokusaj da se Ruski tok i uticaj presece.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od sini_do Ned Maj 28, 2017 3:53 pm

Makedonija je jadna i bedna, ona ne moze opstat kao drzava. Albanci će odlučivat o njenoj budućnosti, to znaći nema drzave Makedonije...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Ned Maj 28, 2017 4:00 pm

Tebra, jeste ona jadna i bedna ali je priznala Kosovo. Mislili su da ce ako se dodvore Amerima da ih ostave na miru.

Sad dosao djavo po svoje.

Mi smo ih izvukli kod Tetova prosli puta a sada ne znam ko ce....

Jedino ako ih Rusi ili Kinezi ne spasu....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od PatakPrvi Ned Maj 28, 2017 10:02 pm

Jbga .
Ko nece brata za brata , hoce tudjina za gospodara .
Aktuelna situacija u Juznih Slovena , jako slici onoj prije sto i nesto godina , tamo negdje poslije Berlinskog Kongresa .
Slovenija i Hrvatska u ''Austro-Ugarskoj'' .. ovo govno od BiH ni na nebu ni na zemlji , a Srbija se, slicno ko i sad ,  poslije mnogo muka ,  bauljajuci ( ali sa mnogo vise optimizma nego danas, radjala se djeca i doticalo vise energije )ucila sto samostalnije  hodati ..
Siptarija je u to doba na poklon dobila prvu drzavu (isto '' na guzove'')
Ovaj put su americki sticenici sa kojim Ameri imaju sasvim ozbiljne planove .
I tako...Smutna vremena , kroz koja Srbija i Srbi,  ako je ikako moguce ,  trebaju sto pametnije proci .
PatakPrvi
PatakPrvi
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 772
Datum upisa : 12.08.2016
Lokacija : na obali rjeke Pjedre

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Mesrine Pon Maj 29, 2017 1:32 am

Sve lopov do lopova i izdajnik do izdajnika na čitavom Balkanu. Svi su instalirani od strane zapadnih službi i onda u nekom momentu prelete na strani Rusije, misleći da će ih to održati na vlasti. Ili obrnuto.
A svi su u kooperaciji, svi bratski pljačkaju narode koje "predstavljaju" i uvek im je malo.
Centri moći im dozvoljavaju da pljačkaju i ohrabruju ih, kako bi se smučili narodima i kako bi se agenti tih istih centara kasnije pojavili kao "spasioci".
Jedan kralj,jedna vlada, jedna religija, jedna moneta, jedna vojska... To je taj "spas" koji se priprema svim narodima sveta.
A ova naša balkanska izdajnička bagra, misle da su "odabrani", da će biti neko i nešto u tom "novom svetu", tako ih lože oni sa Zapada. Desavanja u Makedoniji 3681966919
Neće njih ni biti tamo, biće zgaženi kao buba-šarbe, zarad "uzvišenih ciljeva" novoga sveta. Drugim rečima: Mrk satrapi. Desavanja u Makedoniji 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Desavanja u Makedoniji 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Pon Maj 29, 2017 10:04 am

Dobro receno tebra.
Makedonija je klekla pred njima i mislila je da ce biti postedjena.

Sad ce dobiti sta su zasluzili.

Ima jedna druga stvar. Kinezi nisu slucajno uzeli Solun a Rusima treba Turski tok. Poklapaju se interesi Rusije i Kine u tom slucaju pa cemo videti sta ce biti.

Ove godine Kinezi prvi puta vojno ucestvuju u borbi protiv ISIS-a, I pita se i za njeno misljenje.

Sa druge strane sukob Trampavi Klinton i pocetak rusenja toga sistema pljacke. (ne sto je njima bitno da nesto spasu nekoga vec sto ne mogu finansiski da izdrze. Puca im drzava i monetarni sistem.)

30% americke vojne tehnike je na brojnom stanju ali neispravno. Nema se para za remont.

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od PatakPrvi Pon Maj 29, 2017 10:59 am

Na ovom svijetu nijedna drzava ni narod nisu potpuno nezavisni .
Jesu vise , manje , ni najmanje ... ali potpuno samostalan nije niko .
Sto se neke svjetske Vlade , kralja , cara , ili sl  tice... nema od toga nista .
Mozda su to neki imali namjeru jednom progurati , medjutim postalo je jasno da  ta i takva  ''globalizacije'' nema sanse .
Sto se tice ovih lokalnih vlastodrzaca , koje ruku na srce ipak mi biramo , nisu oni ni bolji ni gori od mnogih drugih po svijetu .
Neuporedivo je lakse na '' medjunarodnom planu ''biti Putin , sa onolikom Rusijom iza ledja .. nego Vucic .
Ponekad se zapitam sta bih ja da sam Vucic umjesto Vucica ,ili Dodik umjesto Dodika ,radio ..
I  skontam da tu i nema bas puno prostora za '' manevar .
Otprilike bih radio , ovo sto i oni rade .
Ne priznati shiptarima otimanje Kosova , sto jaca realno moguca kopca sa Rusijom i Kinom , a opet ne plaziti jezik zapadnim krvopijama . Glupo je , a vise od toga , na zalost nismo ni u stanju ( jbte , cak ih i Vladimir Veliki naziva partnerima )..
Zatim , ulaziti ( ali ne uci) u raspadajucu EU ,   ofirajuci i EU ,  i Srbe  (kojih nije malo) ,  spremnih za robovsku snjitu pekmeza ,kao i za   sluzbu Zapadu za gradjanski rat u Srbiji .

Sto se lopovluka tice koji nas zive pojedose , valja nam se sjetiti da je kapitalizam (posebno u ranoj fazi ) ozakonjeni lopovluk .
U njemu lovac umjesto da goni vuka koji je pojeo baku , podvodi strancima Crvenkapicu za pare .
Dakle , treba vremena ,izdrzljivost , pameti , da se lopovluci smanje  .
Jbga , zivot nije preci preko polja .
PatakPrvi
PatakPrvi
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 772
Datum upisa : 12.08.2016
Lokacija : na obali rjeke Pjedre

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Maj 30, 2017 10:38 am

PatakPrvi ::Na ovom svijetu nijedna drzava ni narod nisu potpuno nezavisni .
Jesu vise , manje , ni najmanje ... ali potpuno samostalan nije niko .
Sto se neke svjetske Vlade , kralja , cara , ili sl  tice... nema od toga nista .
Mozda su to neki imali namjeru jednom progurati , medjutim postalo je jasno da  ta i takva  ''globalizacije'' nema sanse .
Sto se tice ovih lokalnih vlastodrzaca , koje ruku na srce ipak mi biramo , nisu oni ni bolji ni gori od mnogih drugih po svijetu .
Neuporedivo je lakse na '' medjunarodnom planu ''biti Putin , sa onolikom Rusijom iza ledja .. nego Vucic .
Ponekad se zapitam sta bih ja da sam Vucic umjesto Vucica ,ili Dodik umjesto Dodika ,radio ..
I  skontam da tu i nema bas puno prostora za '' manevar .
Otprilike bih radio , ovo sto i oni rade .
Ne priznati shiptarima otimanje Kosova , sto jaca realno moguca kopca sa Rusijom i Kinom , a opet ne plaziti jezik zapadnim krvopijama . Glupo je , a vise od toga , na zalost nismo ni u stanju ( jbte , cak ih i Vladimir Veliki naziva partnerima )..
Zatim , ulaziti ( ali ne uci) u raspadajucu EU ,   ofirajuci i EU ,  i Srbe  (kojih nije malo) ,  spremnih za robovsku snjitu pekmeza ,kao i za   sluzbu Zapadu za gradjanski rat u Srbiji .

Sto se lopovluka tice koji nas zive pojedose , valja nam se sjetiti da je kapitalizam (posebno u ranoj fazi ) ozakonjeni lopovluk .
U njemu lovac umjesto da goni vuka koji je pojeo baku , podvodi strancima Crvenkapicu za pare .
Dakle , treba vremena ,izdrzljivost , pameti , da se lopovluci smanje  .
Jbga , zivot nije preci preko polja .

Brate moj ja ne mislim bas tako i ako se u vecini slazem.
Ja ove nase na celom Balkanu smatram samo marionetama izabranim od nekih zapadnih krugova da sprovode sta im se kaze.

To govore ovi izbori precednicki. Naravno ko zeli da vidi, videce.

Ja mislim da je Vucic izabran od zapada (neke Britanske struje) koja ovde vedri i oblaci. Videli su da su Tadic i kompanija ogrezli previse u korupciju i kriminal i da se na njih ne moze racunati da iznesu sve to ubacili Vucija koji je jako beskompromisan i vlastoljubiv te mnogo spremniji da iznese celu pricu.

Bio je nekada Srpski patriota i sad gura pricu koju je do juce napadao. Ali to nije nesto sto mu treba zameriti, jer ljudi menjaju stavove i ubedjenja, vec to sto vodi pogresni ekonomsku politiku, i losu spoljnu politiku.

Odnosno on radi sve sto mu drugi narede. Ima primera bezbroj
Od smene Zorane Mihajlovic pa je onda ostavlja, preko dovodjenja ministara koje mu zapad nametre do davanja nase love od Srebrenice, puteva prema Kosovu, do primanja izbeglica i finansiranja svega toga dok nasi ljudi na Kosovu nemaju da jedu u enklavama.

Prepustio je siptarima sutstvo, i kompletnu vlast nad Srpskim enklavama, i sastaje se sa onim zlikovcem Edijom Ramom i ako za to nema nikakve potreba.

Ekonomski da ne komentarisem potrajace...

Izbori su pokazali da zapad bas oce njega. Odgovara im...

Zato su mu i dozvolili razjedinjenu opoziciju, njihovu pro zapadnu i jos gomilu nebitnih likova koji samo dele glasove i odvracaju ih od smene Vucica.

Kada ti ja pravim i poziciju i opoziciju, onda cu ja i izabrati ko ce vladati... Zato sam uveren da je Vucic marioneta zapada.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Brave Heart Sub Jun 16, 2018 9:37 pm

Smile Бучковски: Договорот го гарантира идентитетот и ги отвора вратите на ЕУ и НАТО

https://t.co/wE7BvKAj91
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 4:03 pm

Pa hteli su da se uvlace zapadu, sad neka im ono sto ce da ih snadje.

Da vidim te Makedonce kako ce da brane svoju zemljicu i koliko ih je spremno da pogine za svoju zemlju.

Uskoro ce se raspadati.....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 4:13 pm

Svarog :: Bio je nekada Srpski patriota i sad gura pricu koju je do juce napadao. Ali to nije nesto sto mu treba zameriti, jer ljudi menjaju stavove i ubedjenja, vec to sto vodi pogresni ekonomsku politiku, i losu spoljnu politiku.
Mogu ljudi menjati i stavove i uverenja i prema tome delovati ali samo kada je njihov lični život u pitanju. Kada su na čelu države, podrazumeva se ili bi se moralo podrazumevati, ti stavovi se ne menjaju za 180 stepeni. Ako je tako, onda je sve jako jako neozbiljno i opasno.

Prepustio je siptarima sutstvo, i kompletnu vlast nad Srpskim enklavama, i sastaje se sa onim zlikovcem Edijom Ramom i ako za to nema nikakve potreba.
Vidiš kako mu se sve može. Pošto narod ćuti znači da se slaže sa njegovim postupcima bilo da su po naredbi ili po sopstvenoj volji.

Kada ti ja pravim i poziciju i opoziciju, onda cu ja i izabrati ko ce vladati... Zato sam uveren da je Vucic marioneta zapada.

Pošteno, nije meni što je Vučić marioneta nego što smo mi marionete. Da li je sve to normalno?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 4:19 pm

Pa Ave, Makedonci (nekadasnji Srbi a danas Makeddonci) nisu predvidjeni za dugu upotrebu....

Nisu ni Siptari ali se trenutno koriste kao alat za neke radove.

Nikad Siptari nisu se oduzili onome kome su sluzili i uvek su mu zabili noz u ledja kad budu mogli. Zasto bi drugacije postupili i sa Amerikom....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 4:22 pm

Pre par dana sam čula nešto loše o Makedoncima a eto, ja sam ih uvek volela kao narod. Doduše, možda to i nema veze s narodom već sa političarima pa neću biti kategorična.

Misliš da su Šiptari na to spremni? Koliko mi je poznato nama Srbima nikada nisu služili, naprotiv.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 4:27 pm

Jesu Ave i te kako. Nekada je Siptarima bila najveca cast da se orode sa Srbima.
Siptarski kralj je (Zogu) je bio prijatelja sa Aleksandrom.
Kad su Srbi oslobadjali Staru Srbiju (Kosovo i Metohija)Ko je Izdao Turke.....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 4:31 pm

Albanci/Šiptari? Desavanja u Makedoniji 3629869021

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 4:36 pm

Da posle razgovora sa Tankosicem (Cetnikim Vvojvodom) koji je u seriji Bjelogrlica prikazan kao kriminalac i mafijas, u cilju da se oblati pravi Srpski junak.
Njih 42.000 (siptara) izdalo Tursku vojsku i pobegli sa bojista a posle udarali Turcima u ledja i otimali svasta.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 4:41 pm

U kojoj seriji, ne pratim a sada mi je ovo interesantno da znam? Bjelogrlić me u tom slučaju može samo razočarati. Kome ide pod kožu ili je tupav pa ne uzme prave istorijske zapise u ruke pa da piše o Tankosiću.

Misliš da je sve tendeciozno radio? I zbog čega odnosno zarad koga?

E, Bože moj, pogledaj dom svoj!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Sky Uto Jul 03, 2018 4:58 pm

Svarog ::Jesu Ave i te kako. Nekada je Siptarima bila najveca cast da se orode sa Srbima.
Siptarski kralj je (Zogu) je bio prijatelja sa Aleksandrom.
Kad su Srbi oslobadjali Staru Srbiju (Kosovo i Metohija)Ko je Izdao Turke.....

Nikada im nije bila čast. Ni sa jedne ni sa druge strane.
Dobri komšijski odnosi da, ali oroditi se - ne.
Sky
Sky
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 5:00 pm

Pa ova naj novija serija gde on igra inspektora. Mislim da se zove Senke nad Balkamom

Tu je sve obrnuo. Nemoguce da nije znao vec je prikazao sve obrnuto.

Prvo je prikazao Ruse kao kriminalce i ubice. Ne samo da nije tacno vec je bilo kontra.
Drugo Tankosica, cuvenog cetnickog vojvodu je prikazao kao obicnog kriminalca i mafijasa ( glumi ha Jezdic) a bio je kontra od toga. Veliki Srpski junak....
Trece Princa Djordja prikazuju kao budalu i psihopatu i clana "Svarce Tula" sto ne samo da nije tacno vec je suprotno. Niti je bio lud, niti je bio bio psihopata a kamoli clan tog okultnog drustva..

Niti je Tula ovde imala ista bitno.

Djordje je bio pravi patriota i umeo je da kaze svakome u lice i nije odgovarao zapadu. Vise je odgovarao njegov brat Aleksandar.

Od 36 Srpskih generala oni su izabrali bas onog koji je bio peder ali on nije imao veze sa policijom niti sa tim dogadjajima.

VMRO je bio unisten u zemlji a kamoli da je nesto u Beogradu radio neke uspesne akcije. Zandari su ih rasturili i njih i Ustas. Oni su preziveli zahvaljujuci Englezima u inostranstvu (italiji, Madjarskoj, Bugarskoj) i Katolicke akcije koja je ustvari ono sto mi smatramo zlocinackim ustasama.

Sad kome se dodvoravao je veliko pitanje ali nekome nije ocito bilo interesantno da pokaze istinu.

kao i u Nemanjicima i u Ravnoj gori.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Sky Uto Jul 03, 2018 5:02 pm

Svarog ::Pa ova naj novija serija gde on igra inspektora. Mislim da se zove Senke nad Balkamom

Tu je sve obrnuo. Nemoguce da nije znao vec je prikazao sve obrnuto.

Prvo je prikazao Ruse kao kriminalce i ubice. Ne samo da nije tacno vec je bilo kontra.
Drugo Tankosica, cuvenog cetnickog vojvodu je prikazao kao obicnog kriminalca i mafijasa ( glumi ha Jezdic) a bio je kontra od toga. Veliki Srpski junak....
Trece Princa Djordja prikazuju kao budalu i psihopatu i clana "Svarce Tula" sto ne samo da nije tacno vec je suprotno. Niti je bio lud, niti je bio bio psihopata a kamoli clan tog okultnog drustva..

Niti je Tula ovde imala ista bitno.

Djordje je bio pravi patriota i umeo je da kaze svakome u lice i nije odgovarao zapadu. Vise je odgovarao njegov brat Aleksandar.

Od 36 Srpskih generala oni su izabrali bas onog koji je bio peder ali on nije imao veze sa policijom niti sa tim dogadjajima.

VMRO je bio unisten u zemlji a kamoli da je nesto u Beogradu radio neke uspesne akcije. Zandari su ih rasturili i njih i Ustas. Oni su preziveli zahvaljujuci Englezima u inostranstvu (italiji, Madjarskoj, Bugarskoj) i Katolicke akcije koja je ustvari ono sto mi smatramo zlocinackim ustasama.

Sad kome se dodvoravao je veliko pitanje ali nekome nije ocito bilo interesantno da pokaze istinu.

kao i u Nemanjicima i u Ravnoj gori.

Bataljuj da gledaš te serije pod hitno Desavanja u Makedoniji 2503617651
Sky
Sky
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog Uto Jul 03, 2018 5:08 pm

Naravno, to se zove propaganda koja sluzi da ucvrsti njihovu laz.

Sad da lije to Komunisticka ili Vatikanska laz sve jedno je.

Mi smo ziveli u komunistickoj mantri koja ja nebulozna za vecinu stvari i sad treba to da se srusi jer je toliko glupo da ne opstaje vise.

Vatikan je pre toga to isto radio....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Sky Uto Jul 03, 2018 5:11 pm

Mnogo si mi nešto pametan danas. Desavanja u Makedoniji 750862024


Je l ti to mali suflira šta da pišeš Desavanja u Makedoniji 3681966919
Sky
Sky
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 5:38 pm

Nemoj Sky da ti ponudim status moda na politici pa da vidim hoćeš li aškovati na ovoj temi. Desavanja u Makedoniji 3603980482

Mislim se, ne možemo osuđivati Makedonce ako su već političari takvi. Prenesi stvar na naše tlo i eto ti objašnjenja.

A Bjela je možebiti uslovljen od sponzora za seriju ili šta već. Nisam u toku.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Sky Uto Jul 03, 2018 5:40 pm

Ma kakvi da osuđujem Makedonce, pa baka po ocu mi je polu Makedonka.

Sky
Sky
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Davidova Uto Jul 03, 2018 6:13 pm

Pa eto. Zar bi muzika iz Makedonije bila tako opojna da nisu dobri.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Desavanja u Makedoniji Empty Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu