Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
This day in rock history and other news... - Page 15 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


This day in rock history and other news...

2 posters

Strana 15 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Sledeći

Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Pon Apr 11, 2016 8:54 pm

Smile 44 years ago, Creedence Clearwater Revival released their final album:

https://t.co/t114lmxx4l
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sre Apr 13, 2016 8:37 pm

Smile The story of Thin Lizzy's 'Black Rose: A Rock Legend':

https://t.co/c6VpnBk24U
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:45 pm

Smile Snima se serija o Bob Dylanovim junacima

This day in rock history and other news... - Page 15 Bob-dylan-612x344

Bob Dilanovi likovi iz pesama oživeće u igranoj seriji nazvanoj “Time Out of Mind“.

Na seriji za Amazon radi režiser i pisac Džoš Vikli koji je dobio pravo korišćenja Dilanovog kataloga pesama. Vikli je autor Netflixove dečije animirane serije “Beat Bugs” inspirisane pesmama Beatlesa.

Serija je dobila ime po Dilanovom albumu iz 1997. godine. Biće zanimljivo kakve priče mogu ispričati Dilanovi likovi poput Alberte, Toma Pejna, Gospodina Džounsa, Holisa Brauna, Seli, Korine, Anđeline, Rozmari, Lili, Megi i drugih.
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:47 pm

Smile Paul Simon pesmom najavljuje novi album

This day in rock history and other news... - Page 15 Paul-simon-612x344

Američki kantautor Paul Simon predstavio je prvi singl “Wristband” koji će se naći na njegovom budućem studijskom izdanju “Stranger to Stranger”.

Njegov predstojeći, 13. solo album biće objavljen 3. juna za Concord Music Group čime legendarni muzičar završava petogodišnju diskografsku pauzu nakon ploče “So Beautiful or So What” iz 2011. godine.

Kada je u pitanju novi album, 74-godišnji muzičar proširio je granice svojih muzičkih eksperimenata uključivši elektro ritmove i afričke drvene duvačke instrumente. Roy Halee, njegov stari saradnik (81-godišnji producent koji je radio na svim albumima dua Simon & Garfunkel) imao je ulogu ko-producenta radeći sa italijanskim elektronskim muzičarom pod imenom Clap! Clap!.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:50 pm

Smile The story of the Rolling Stones' debut album:

https://t.co/yUxRSNgH86
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:51 pm

Smile 20 years ago, KISS took over an aircraft carrier for a big announcement:

https://t.co/2YxbEedvsG
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:52 pm

Smile 45 years ago, the Rolling Stones released the controversial "Brown Sugar":

https://t.co/6Bj75xRfx6
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Sub Apr 16, 2016 9:54 pm

Smile How Lynyrd Skynyrd built momentum on their sophomore LP, 'Second Helping':

https://t.co/8u1kJsFl0j
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 8:46 pm

Smile Bryan Adams na jesen u Sofiji

This day in rock history and other news... - Page 15 Bryan-adams-612x344

U okviru “Get Up” turneje 11. oktobra u sofijskoj Areni Armeec zasviraće rokenrol muzičar Brajan Adams.

Adams ima višedecenijsku karijeru i poznat je po svetskim hitovima “Summer of 69“, “Everything I do (I do it for you)“, “Run to you“, “Please forgive me“… Na “Get Up” turneji kanadski muzičar promoviše novi album istog imena.

Karte su u prodaji preko Eventim mreže po cenama od 60 do 120 leva. organizatori koncerta su Moko Solution i NuCoast.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 8:49 pm

Smile Glasine potvrđene: Axl Rose peva sa AC/DC

This day in rock history and other news... - Page 15 Axlrose-612x423

Glasine koje su se pojavile prethodnog meseca o Axlu Roseu na čelu benda AC/DC su napokon potvrđene.

Naime, frontmen benda Guns N’ Roses, će menjati Briana Johnsona na ostatku turneje “Rock or Bust”, nakon što se on povukao sa turneje zbog problema sa sluhom, i opomene lekara da bi, ako nastavi sa koncertima, mogao potpuno da ogluvi.

Članovi benda AC/DC su pokazali razumevanje za odluku njihovog dosadašnjeg frontmena i objasnili da ipak imaju obavezu prema publici i “da su imali sreće što je Axl ljubazno ponudio da pomogne”.

Zbog prisustvovanja Rock or Bust turneji, Axl Rose je otkazao 10 koncerata nedavno okupljenog u (relativno) originalnom sastavu Guns N’ Rosesa, a novi datumi za otkazane nastupe će uskoro biti objavljeni.

Prvi koncert u novom sastavu AC/DC će održati u Lisabonu, 7. maja.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 8:52 pm

Smile Iron Maiden objavili posebno vinilno izdanje njihove najduže pjesme

This day in rock history and other news... - Page 15 Iron-Maiden29-612x413

Britanske heavy metal legende Iron Maiden objavili su povodom Record Store dana posebno vinilno izdanje njihove najduže pjesme, 18 minuta dugačke “Empire Of The Clouds”.

Odajući priznanje korjenima (njihovo debitantsko izdanje “The Soundhouse Tapes” objavljeno je 1979. na vinilu) i opravdavajući reputaciju benda koji oživljava povijest Iron Maiden se po prvi put aktivno uključuje u globalno obilježavanje dana kojim se podržavaju neovisne prodavaonice ploča. Dvanaest-inčni vinil s jedne strane donosi pjesmu “Empire Of The Clouds”, 18 minutni ep koji se inače nalazi na njihovom aktualnom albumu “The Book Of Souls”. B strana singla sadrži intervju s autorom pjesme i pjevačem Maidena Bruceom Dickinsonom. Izdanje dolazi u unikatnom omotu koji replicira dnevne novine Daily Mirror koje su davne 1930. izvijestile o katastrofi aviona R101, što je inače i tema same pjesme.

Iron Maiden se trenutno nalaze na ogromnoj svjetskoj turneji koja prati album “The Book Of Souls”. Bend će na ovoj seriji koncerata svirati za više od 1,5 milijun fanova u 36 zemalja na 6 kontinenata. Planetom će proputovati više od 80 tisuća kilometara u novom Ed Force One-u. Ovaj Boeing 747 prevozi bend, crew i više od 20 tona opreme na jednoj od najvećih turneja ove godine.
Ogromna karavana u planu putovanja ima i jedno stanje u Hrvatskoj i to 27. srpnja kad stižu u splitsku Spaladium Arenu.

Ulaznice
Cijene ulaznica dostupnih u prodaji:
• Parter stajanje 290 kn
• Gornje tribine 320 kn
• Donje tribine 340 kn
• VIP sjedenje 430 kn

Princip ulaska u dvorane i sve pojedinačne sektore (Headbangers pit, VIP sjedenje, Parter stajanje, Gornje tribine, Donje tribine) bit će službeno objavljen tijekom sljedećih mjeseci.

Prodajna mjesta:
• Online na www.eventim.hr
• Split: Dancing bear
• Zagreb: Dirty Old Shop, Rockmark, Aquarius, Dancing Bear
• Rijeka: Dallas Music Shop
• Osijek: Dancing Bear
• Sva ostala prodajna mjesta Eventima u Hrvatskoj i inozemstvu.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 9:00 pm

Smile A look at the best rock & roll albums from 50 years ago:

https://t.co/HokunN6wqr
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 9:02 pm

Smile Here's a rundown of the classic-rock releases coming out in May:

https://t.co/VpTxAPS5xC
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Ned Apr 17, 2016 9:04 pm

Smile Santana's new album came out this past week. Read our review:

https://t.co/kIKYSmT1UV
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Uto Apr 19, 2016 9:49 pm

Smile Brian Johnson has issued a statement on his departure from AC DC:

https://t.co/jWILKqGVIx
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Uto Apr 19, 2016 9:50 pm

Smile Paul Simon has shut the door on a Simon & Garfunkel reunion:

https://t.co/ocujVq8vX3
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Uto Apr 19, 2016 9:52 pm

Smile On this day in rock & roll history, The Doors released 'L.A. Woman':

https://t.co/GYZcpxzLKD
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Uto Apr 19, 2016 9:54 pm

Smile On this day in music history, The Beatles ended their spiritual retreat:

https://t.co/xxFvxRUkrJ
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Uto Apr 19, 2016 9:55 pm

Smile Revisiting Brian Johnson's last AC/DC show:

https://t.co/SkGn6c1bOI
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Čet Apr 21, 2016 8:48 pm

Smile Preminuo legendarni muzičar Prince

This day in rock history and other news... - Page 15 Prince-e1397843960268

Jedan od najpoznatijih pop muzičara Princ pronađen je mrtav u svojoj kući u Minesoti.

U toku je policijska istraga i službenici nisu želeli da otkriju identite preminule osobe, ali je Princov predstavnik potvrdio ovu tužnu vest za novinsku agenciju Associated Press.

Prethodne nedelje Princov avion je prinudno sleteo jer je muzičaru pozlilo usled dehidracije i gripa. Detalji smrti i uzrok biće saopšteni nakon policijske istrage.

Pevač je dobitnik sedam Gremi nagrada od preko 30 nominacija. Nagrađen je Oskarom za pesmu “Purple Rain” iz istoimenog filma. Poznat je i po mnogim drugim hitovima poput “Kiss“, “1999“, “Cream“, “When The Doves Cry“, “Little Red Corvette“, “Diamonds And Pearls“, “Nothing Compares 2 U“…

Rođen je 7. juna 1958. godine u Mineapolisu.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Čet Apr 21, 2016 8:50 pm

Smile Brian Johnson se obratio fanovima porukom: “Ne idem u penziju”

This day in rock history and other news... - Page 15 Brian-Johnson-e1457449143552

Kao što je poznato, pevač AC/DC-a Brajan Džonson zvog zdravstvenih razloga morao je da odustane od ostatka “Rock or Bust” turneje. Menjaće ga na 10 koncerata Eksl Rouz, a Brajan se obratio fanovima uz poruku “ne idem u penziju!”.

Želim da lično objasnim razlog, zato što ne verujem da je prethodna izjava benda bila dovoljna u smislu objašnjenja koja sam želeo da dam fanovima niti u načinu na koji bi trebalo da bude prezentovana, počeo je pevač. U nastavku u celosti prenosimo izjavu:

Nakon serije medicinskih pregleda sa vodećim lekarima iz oblasti oboljenja sluha, 7.marta mi je predočeno da ako nastavim da pevam rizikujem da potpuno izgubim sluh. Bio sam užasnut prognozama mada mi je, već izvesno vreme, bilo jasno da mi je delimični gubitak sluha smetao tokom nastupa. Imao sam teškoće da čujem gitare na sceni, a zbog toga što nisam mogao da dobro čujem muziku, strahovao sam da će i moje izvođenje biti kompromitovano. Pošteno govoreći, moja savest to nije mogla da dozvoli. Naši fanovi zaslužuju da moja izvedba bude na najvišem nivou i ako, iz bilo kog razloga, ja to ne mogu da isporučim, ne bih nikada razočarao obožavaoce, niti članove grupe AC/DC. Nisam od onih koji odustaju i volim da završim ono što sam započeo, pa ipak, doktori su jasno dali do znanja, meni i članovima grupe, da nemam izbora, već da moram da prestanem sa nastupima ne samo na predstojećim koncertima turneje, već moguće i duže od toga. To je bio najmračniji dan mog profesionalnog života. Nakon nekoliko zdravstvenih konsultacija bilo je evidentno da, bar u bliskoj budućnosti, neću moći da nastupam na velikim scenama gde je nivo zvuka iznad moje trenutne podnošljivosti, ukoliko ne želim da u potpunosti izgubim sluh. Sve do tada, ja sam nastavljao bez obzira na bol i gubitak sluha, ali to je na kraju postalo teško podnošljivo i previše riskantno.

Čitav razvoj situacije me je lično slomio, mnogo više nego što bi iko mogao da zamisli. Emotivna iscrpljenost koju sada osećam, gora je od bilo čega što mi se u životu dogodilo. Biti deo AC/DC, snimati ploče i nastupati pred milionima odanih fanova u proteklih 36 godina, bila je moja životna misija. Ne mogu da zamislim da idem napred, a da nisam deo toga, ali nemam izbora. Jedna stvar je izvesna, ja ću sa grupom AC/DC biti prisutan na svakom koncertu duhom, ako ne lično.

Najvažnije, osećam se užasno što ću razočarati fanove koji su kupili karte za otkazane koncerte, a koji su toliko podržavali i mene i grupu tokom godina. Rečima ne mogu da izrazim moju duboku zahvalnost za sve ljubazne poruke i najbolje želje koje su mi slali svih ovih meseci, ali i za sve godine podrške bendu. Moja zahvalnost ide i Angusu i Cliffu za njihovu
podršku.

Konačno, želim da moji fanovi budu sigurni da ja ne idem u penziju. Moji doktori su mi rekli da mogu da nastavim da snimam u studiju, što nameravam i da radim. Trenutno, jedino što me zanima je da nastavim sa lečenjem da bih poboljšao svoj sluh. Nadam se da ću, kada mi se sluh oporavi, moći da se vratim živim nastupima. Iako ishod nije siguran, ja ostajem optimista! Samo vreme će pokazati.

Još jednom, primite moje najiskrenije pozdrave i zahvalnost svima na podršci i razumevanju.
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Pet Apr 22, 2016 8:55 pm

Smile  Slavni gitarista Steve Vai u Budimpešti

This day in rock history and other news... - Page 15 24

Slavni, Gremijem nagrađivani gitarski virtuoz Stiv Vej, sviraće 28. jula Budimpešta Parku.

Gitarista na leto počinje evropski deo turneje na kojoj se obeležava 25 godina od izlaska njegovog drugog studijskog albuma “Passion and Warfare“. Album je sniman po seriji snova koja je imao Veji i izrodio je njegov najveći hit “For the love of God“, ali i ništa manje vredne “Liberty“, “Erotic Nightmares“, “Greasy Kid’s Stuff“, “The Animal” i druge. Na albumu su gostovali članovi Whitesnake-a Dejvid Koverdejl, Adrijan Vandenberg i Kris Frejzer, kao i Pia Maioko (Vixen), Tris Imboden (Chicago) i drugi.

Ulaznice su u prodaji po promo ceni od 22.5 eura. Nakon njihove rasprodaje, do 13. jula važiće cena od 28 eura. A od 14. jula do samog kocnerta prodavaće se po ceni od 32 eura. VIP ulaznice koštaju 48 eura.

Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Pet Apr 22, 2016 9:00 pm

Smile Happy Earth Day!

https://t.co/BpELUApiRA
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Pet Apr 22, 2016 9:01 pm

Smile On this day in music history, The Who debuted 'Tommy' in concert:

https://t.co/AEwdwc1uzP
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Brave Heart Pet Apr 22, 2016 9:03 pm

Smile Prince tributes pour in around the world

https://t.co/4EqQ1v3AEL
Brave Heart
Brave Heart
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 27780
Datum upisa : 19.12.2013
Godina : 56
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

This day in rock history and other news... - Page 15 Empty Re: This day in rock history and other news...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu