Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 27 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 27 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

+7
Vukota
furija
Epitaf
Avramova
Time
Mojra
digitalmandrak
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 9:07 pm

Svedoci smo protesta sindikata protiv novog zakona o radu,ekspresno izglasanog bez javne rasprave. Ne bih sad da tupim o tome koliko je taj zakon na stetu radnika,racunam da je to i slepcu jasno...Daklem,mislite li vi da ovakvi sindikati imaju mooda da ovoga puta idu do kraja? Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  1369909122 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 9:12 pm

Zimus se kod nas povodom toga organizovao kao i svuda jednočasovni štrajk upozorenja...šta misliš koliko njih je sišlo ispred objekta :?.
Oko 15-tak,...a oni preostali ,jedan deo i neobavešten (lošom organizacijom sindikata) a drugi deo utrtali i čekaju verovatno da neko drugi nešto izgura umesto njih...Tako da dokle god je to tako a verujem da je slučaj širom Srbije,od te rabote leba nema.
Spašavaj se ko može! Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  363364791
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 9:19 pm

Pa Vas to i ne pogađa, pogađa mandraka i mene, njega kao radnika u privatnom sektoru, a mene kao isto to i od sad pa do penzije večitog ugovorca.
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 9:20 pm

Mah' nemoj Question svi smo u istome loncu.
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 9:24 pm

Onda dođi ti radi subotu i nedelju kao što ja radim, dođi pa radi danas treču sutra drugu prekosutra prvu, imaj dvadeset dana odmora kao ja što imam, i radi na ugovor, s tim što te otpuste preko zime.
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 9:26 pm

Time ::Onda dođi ti radi subotu i nedelju kao što ja radim, dođi pa radi danas treču sutra drugu prekosutra prvu, imaj dvadeset dana odmora kao ja što imam, i radi na ugovor, s tim što te otpuste preko zime.
Ja da sam ti već bi otperjala ...da u nekoj drugoj državi toliko radiš već bi jahao lipicanera  Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  3653457754 
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 9:38 pm

Ljudi,ako se ne pobunimo,jebali smo cvorka...Ono sto mene zulja je da li ovi nazovi sindikati imaju cojones da idu do kraja,kao Grci,Spanci,Portugalci...Ili ce da se sve svede na na sviranje qrcu par dana pred Skupstinom...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 9:38 pm

digitalmandrak :: Daklem,mislite li vi da ovakvi sindikati imaju mooda da ovoga puta idu do kraja? Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  1369909122 

Ne mislim i neće ništa uraditi. Sindikat kod nas nikada nije bio jak a jasno je da tamo gde je jak sindikat i radnik je zaštćen. Ovde radnika ne štiti ama baš niko, naprotiv, radnik nikada nije bio ugroženiji.

Posle se pitamo šta rade mladi, zbog čega agresija u njima, a niko se ne pita kakva im je perspektiva. Ne čudi me ništa kada pročitam šta piše Time i koliko je takvih u istoj situaciji. Došli smo na korak do kraja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Epitaf Ned Jul 13, 2014 9:41 pm

Koji sindikati, ovi naši što se bave svinjskim polutkama, marmeladom i radničkim igrama?

I vi ste naivni...
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 9:50 pm

I ja mislim da je sve ovo zamajavanje naroda...kao i Konchitina ostavka... Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  1369909122 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 9:53 pm

digitalmandrak :: da se sve svede na na sviranje qrcu par dana pred Skupstinom...

Ovaj deo sadrži odgovor  Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  3021264613 
Ljudi su uplašeni otkazima i kojekakvim drugim budalaštinama koje nam serviraju iz dana u dan sistematično,
umorni i isceđeni u bunilu..a uz sve to nema ko ni da nas povede,iskreno rečeno...
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od furija Ned Jul 13, 2014 9:53 pm

Imaju sindikati moooda, kako da nemaju..... ali mooood od labuda  Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  750862024 
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 9:54 pm

Epitaf ::Koji sindikati, ovi naši što se bave svinjskim polutkama, marmeladom i radničkim igrama?

I vi ste naivni...

Pišeš o davno prošlom vremenu. Kakve polutke i igre?! Po čemu smo naivni? Ako je grupa naivnih, nismo svi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Epitaf Ned Jul 13, 2014 9:57 pm

Avramova ::
Epitaf ::Koji sindikati, ovi naši što se bave svinjskim polutkama, marmeladom i radničkim igrama?

I vi ste naivni...

Pišeš o davno prošlom vremenu. Kakve polutke i igre?! Po čemu smo naivni? Ako je grupa naivnih, nismo svi.

Nažalost nije davno prošlo vreme, mentalni sklop onih koji vode sindikate je isti kao da smo u osamdesetim.

Sad imamo samo jednu novu komponentu, a to je da su ovi pod kontrolom poslodavaca.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 10:01 pm

Mislim da ce na jesen da se stvori kriticna masa...Kad treba da se kupe drva,kad deca polaze u skolu i tako to...Leto je,ima paradajza,isprzi se neko jajce,prati se Noletova svadba i sve je do jaja... :palac: 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 10:03 pm

Jeste u pravu Epf sve što kaže za sindikate...evo konkretno ovaj moj se samo bavi izdavanjem i naplaćivanjem prostora onim prodavcima garderobe ...pa mi članovi jednom u 5god. o trošku sindikata odemo na 7dana recimo na Zlatibor a da ne pričam da ih je sustigla i kriv.prijava da su neke pare utajili i tako da se ne lažemo...Sve to ista banda.Oni naparave dil s državom,malo nama oči zamažu i tako to u Srbiji funkcioniše.
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 10:04 pm

digitalmandrak ::Mislim da ce na jesen da se stvori kriticna masa...Kad treba da se kupe drva,kad deca polaze u skolu i tako to...Leto je,ima paradajza,isprzi se neko jajce,prati se Noletova svadba i sve je do jaja... :palac:
Nema šanse, budale smo.
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 10:06 pm

Epitaf@ Isti mentalni sklop ali nema polutki, nema igara, nema ničega osim šljama koji nam maže oči. Verovatno da će nekima zamazati, meni vala neće kao što mi ne mažnu ni malo veća **** a ne "sindikalci" na zadatku.

Narod je slab, kažu umoran od silnih dešavanja. Pa samo da se osvrnemo na istorijska zbivanja od poslednjih ratova na ovamo, kroz šta smo sve prošli i sada odjednom umorni, prepušteni, napušteni, zapušteni...i izumiremo slavno (što bi rekao Bora Čorba).

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 10:08 pm

Mislim da ova pesma savrseno ide uz temu... Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  3681966919 

digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 10:10 pm

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  1801434793  ubode ga Digi!
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 10:22 pm

ubode ga Digi! ::

 Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  2925661302 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Mojra Ned Jul 13, 2014 10:35 pm

..daVaj uvce! Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Gric
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od digitalmandrak Ned Jul 13, 2014 10:45 pm

..daVaj uvce! ::

 Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  3681966919 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Vukota Pon Jul 14, 2014 1:15 pm

digitalmandrak ::Daklem,mislite li vi da ovakvi sindikati imaju mooda da ovoga puta idu do kraja? Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  1369909122 

Jesi li ti nesto pio,,, Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  3681966919 
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Avramova Pon Jul 14, 2014 1:28 pm

Pita se čovek, a ko veruje taj će verovati u pripitom stanju. Digi ne veruje, to se jasno vidi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imaju li sindikati mooda  da idu do kraja?  Empty Re: Imaju li sindikati mooda da idu do kraja?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu