Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

+17
Fraya
Dotore
Santa Maria della Salute
klinka13
No_koment
Cleopatra
Dragana
Fristajlo
Prince
ostensibly
cat09
Hipi
Orhideja
ellen
RINGE
BG_HIGHLANDER
Avramova
21 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Sre Maj 04, 2011 7:41 pm

Dragana ::

Veruj, do sada nisam čula za takav slučaj. Možda za neka zanimanja primat imaju lepše osobe ali kada je stručnost u pitanju, tu debljina nije od uticaja. Ovo bi bilo moje viđenje stvari.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od No_koment Sre Maj 04, 2011 9:27 pm

Mislim da ne postoji diskriminacija debelih(ili gojaznih) ljudi.
No_koment
No_koment
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1036
Datum upisa : 24.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od klinka13 Sre Maj 04, 2011 10:37 pm

Ne..evo primer ja sam bucko i svi me gotive Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 2214231980
klinka13
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Kod Heroja Ulice....

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Fristajlo Sre Maj 04, 2011 10:44 pm

Kako to? Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 1495693230 I ja sam "čabi", a svi me mrze... Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 1371890812 Ua, diskriminalizacija! Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 56448
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Santa Maria della Salute Sre Maj 04, 2011 11:17 pm

Ne postoji. Ako ih neko diskriminise to su oni sami.
Santa Maria della Salute
Santa Maria della Salute
Član
Član

Broj poruka : 127
Datum upisa : 21.04.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Gost Čet Maj 05, 2011 12:46 am

Gazde kafica traze lepe mlade zgodne i atraktivne devojke za rad kako bi povecali svoj promet..i uzeli sto vecu kintu,. navedite mi bar jedan kafic koji je zaposlio debelu devojku??? Ne mozete??? Naravno... e to je diskrimancija...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Dotore Čet Maj 05, 2011 1:09 am

Postoji diskriminacij, ali samo verbalna, ne postoji neka ozbiljnija zajebancija što se tiče posla i sl. Sve ostalo je što kaže santa Marija samo stvar nesigurnosti Smile
Što se tiče kafića iste ne posećujem, samo kafane, a tamo ni jedna žena nije mršava i obrijanih brkova :Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Fraya Čet Maj 05, 2011 4:31 pm

Dotore ::Postoji diskriminacij, ali samo verbalna, ne postoji neka ozbiljnija zajebancija što se tiče posla i sl. Sve ostalo je što kaže santa Marija samo stvar nesigurnosti Smile
Što se tiče kafića iste ne posećujem, samo kafane, a tamo ni jedna žena nije mršava i obrijanih brkova :Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 3681966919:

Radjene su studije koje dokazuju jasnu diskriminaciju debelih ljudi ( nema veze da li su zene
iuli muskarci), a narocito pri zaposljavanju jer se za debele misli da su lenji, a svakako
da i estetika tu igra neku ulogu. Uostalom, da sam poslodavac, svakako bih i ja bila sklona
da ako imam izbor (kvalifikacije iste) debele i vitke osobe , da cu izabrati vitku.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Čet Maj 05, 2011 5:14 pm

Fraya :: Radjene su studije koje dokazuju jasnu diskriminaciju debelih ljudi ( nema veze da li su zene
iuli muskarci), a narocito pri zaposljavanju jer se za debele misli da su lenji,
Predrasude.
a svakako da i estetika tu igra neku ulogu.

Uh, a ovo je naročito značajno za nekog npr. biohemičara.
Uostalom, da sam poslodavac, svakako bih i ja bila sklona
da ako imam izbor (kvalifikacije iste) debele i vitke osobe , da cu izabrati vitku.
Zašto?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Gost Čet Maj 05, 2011 5:24 pm

Avramova..
Zašto?

Zato sto gazde kafica vole hm.... bar svako pokusa.. a sada da li ce uspeti.. ne znam..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Fristajlo Čet Maj 05, 2011 6:45 pm

To je samo jedna od diskriminacija, koje se trenutno rade, ne samo kod nas, već svuda u svetu. Takva je ova "civilizacija", u kojoj je izgled bitniji od sadržaja, forma od suštine, šarm od iskrenosti.
Dekadencija, izazvana blagostanjem, nužno dovodi do zatupljenja ljudi, a to je jedna od posledica; kao da je kafa ukusnija, ako ti je donese đisla od 20 godina, abartovana dva sata pred ogledalom, od bradate bakute pred penzijom?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 129758
Jeste, tako je; zato, debeli- na dijetu...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Čet Maj 05, 2011 6:50 pm

@Fri

Ali ne govorimo o izgledu već o debljini. Ta koja ima 20 godina može biti debela a bogami i imati nausnice dok ona duplo starija može biti vitka i doterana.

Zaista nigde nisam uočila diskriminaciju osim tamo gde je opravdana ali to već nije diskriminacija.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Fristajlo Čet Maj 05, 2011 7:09 pm

Isto je poreklo diskriminacije; o tome govorim. Debelo je ružno- estetske norme, nametnute savremenim pseudo-kulturnim matricama, proizvele su tu formu razmišljanja, i neko ko želi da se "uklopi" u tržišne trendove, mora to da poštuje, hteo- ne hteo. Otud ova histerična i licemerna diskriminacija debelih konobarica u kafićima, koje neko pomenu..
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Fraya Sub Maj 07, 2011 2:08 pm

Fristajlo ::To je samo jedna od diskriminacija, koje se trenutno rade, ne samo kod nas, već svuda u svetu. Takva je ova "civilizacija", u kojoj je izgled bitniji od sadržaja, forma od suštine, šarm od iskrenosti.
Dekadencija, izazvana blagostanjem, nužno dovodi do zatupljenja ljudi, a to je jedna od posledica; kao da je kafa ukusnija, ako ti je donese đisla od 20 godina, abartovana dva sata pred ogledalom, od bradate bakute pred penzijom?
Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 129758
Jeste, tako je; zato, debeli- na dijetu...

Ti si se dao na te kafice i na neke slatke devojcice koje valjda serviraju neku neukusnu kafu.

Nije to Fri tema, mada neko pomenu kelnerice.

Poenta je zaista u tome da svako od nas ( pa i ti i ja i Avramova) u nakazno debelom coveku/
zeni, vidi nedisciplinu, a jeste nedisciplina u pitanju i onda se tebi kao poslodavcu ( pusti te kafice
nego ovde pricamo i o malo ozbiljnijim i zahtevniji radnim mestima) stvarno nekako ipak ne da
da zaposlis takvog coveka/zenu.Njihova je preokupacija hrana,nemaju oni vremena da svoj mentalni
sklop opterecuju nekim ozbiljnim pricama.

Zanimljivo je meni sledece:

Nazalost,opet USA..

Tamo ima najdebljih,najruznijih, a opet istovremeno najgenijalnijih,najvitkijih i talentovanih ljudi.
(ne mislim na politicare). Usput, u Holivudu i jako lepih i zena i muskaraca.

Ovi debeli od 250 kila (uglavnom Indijanci, Havaji,crnci, Hispanosi) dobijaju socijalnu pomoc
retko idu u skole,umiru rano od dijabetisa ( a zato im sigurno nije kriv ni Bush ni Klinton),
a opet ovi koji idu u skole,uce,citaju vitki su, dolaze do jako vaznih pozicija i u privredi,
politici, ali i drustvu.

Nisu dragi Fri nama Ameri krivi sto 50% stanovnika dezela nam nase ne pere zube ( jer ih i nema)
sto se usvinje od hrane i alkohola, jer da je tako i ti i ja bi bili u toj frakcviji.
A nismo,jel Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 2979583794
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Sub Maj 07, 2011 8:03 pm

Fraya ::
Poenta je zaista u tome da svako od nas ( pa i ti i ja i Avramova) u nakazno debelom coveku/
zeni, vidi nedisciplinu, a jeste nedisciplina u pitanju i onda se tebi kao poslodavcu ( pusti te kafice
nego ovde pricamo i o malo ozbiljnijim i zahtevniji radnim mestima) stvarno nekako ipak ne da
da zaposlis takvog coveka/zenu.Njihova je preokupacija hrana,nemaju oni vremena da svoj mentalni
sklop opterecuju nekim ozbiljnim pricama.

To što smatram da je biti debeo usled prekomernog unosa hrane stvar kulture življenja, nikako ne znači da bi debiljina bila odlučujuća kada je zaposlenje gojazne osobe u pitanju. Pre svega, gledala bih da zadovolji kriterijume da bi posao uspešno obavljala, ostalo bi bilo suvišno računati. Isto bi se moglo odnositi na homoseksualnost. I ponovo da naglasim, ovo sve ukoliko za obavljanje posla debljina nije otežavajući činilac.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Gost Sub Maj 07, 2011 8:06 pm

To što smatram da je biti debeo usled prekomernog unosa hrane stvar kulture življenja, nikako ne znači da bi debiljina bila odlučujuća kada je zaposlenje gojazne osobe u pitanju. Pre svega, gledala bih da zadovolji kriterijume da bi posao uspešno obavljala, ostalo bi bilo suvišno računati. Isto bi se moglo odnositi na homoseksualnost. I ponovo da naglasim, ovo sve ukoliko za obavljanje posla debljina nije otežavajući činilac.

Gresite obadve... ne mora da bude nedisciplina i losa ishrana.. moze da bude genetika i poremecaj hormona.... Samo bi ste da ocrnite debele ljude, a sebe da stavite u prvi plan kako ste divne i zgodne a ostali ne vode racuna o sebi.. Kada bi ste samo znale koliko bi ti ljudi zarko zelleli da smrsaju a nisu u mogucnosti... ne bi ste tako pricale....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Ned Maj 08, 2011 12:21 am

Neki tip ::

U skoro svakom mom postu sam izuzela ljudi koji su gojazni zbog poremećaja metabolizma ali sam govorila o onima koji prekomerno unose hranu, nedovoljno se kreću itd. itd. Zbog čega npr. ja sebe stavjam u prvi plan, nisamni pisala o sebi, ne razumem osudu na moj račun (mene si citirao pa otuda mislim da se kritika odnosi i na mene).

Naravno, svi oni koji imaju problem zdravstvene prirode žele da ga reše dok kod onih koji jedu a ne kreću se dovoljno, ne postoji takva želja. Njima nije potrebna medicinska pomoć kada to mogu sami uraditi.

Molim te da pažljivo čitaš postove. Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 3021264613

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Debilko Ned Maj 08, 2011 12:27 am

Ne postoji.Ako i postoji,ja je nikad nisam primetio niti želim da je primetim,iako sam debeo da deblji ne mogu biti.
Stvar kulture življenja,ali pre svega ne zabadati nos u tuđe stvari i živeti kako ti se prohte.
Debelo jeste ružno,ali zar je obavezno da svi budu lepi,Nije zanimljivo tako.
I da vas pozdravim samo,jer sam ovih dana imao goste i bio zauzet pa me nije bilo.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Vidra Ned Maj 08, 2011 12:30 am

Kada bi ste samo znale koliko bi ti ljudi zarko zelleli da smrsaju a nisu u mogucnosti... ne bi ste tako pricale....
Meni uopste nija jasno zasto je to toliko tesko.
Najjednostavnija i najjeftinija metoda je ne jesti, tj. gladovati, posto je pametno gladnovanje pun pogodak, a za pocetak obroke prepoloviti.

Debelo jeste ružno,ali zar je obavezno da svi budu lepi,
Nisu svi debeli ljudi ruzni, bas naprotiv. Po mom skromnom misljenju, biti debeo je nepristojno.

To što smatram da je biti debeo usled prekomernog unosa hrane stvar kulture življenja, nikako ne znači da bi debiljina bila odlučujuća kada je zaposlenje gojazne osobe u pitanju.
To verujem zavisi od posla... te mislim da bi debljina bila presudna u mankenstvu, sportu ... i napr. u slucaju vatrogasaca :mmig:
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Debilko Ned Maj 08, 2011 12:41 am

Vidra ::
Nisu svi debeli ljudi ruzni, bas naprotiv. Po mom skromnom misljenju, biti debeo je nepristojno.
:

Moguće,ali ako ne bi bilonepristojnih,onda vrednost mršavo-pristojnih ne bi došla do izražaja.
Šalim se naravno.
Ali ne volim hipokondere.A svko ko zbog bilo kog razloga ograničava sebe u bilo čemu pa i u jelu i piću spada u tu kategoriju.
Zdrava hrana i zdrav život je nešto što me najviše nervira.
Organizam je sklon privikavanju,Živiš kako ti prija.Telo se privikne.
A i ako se to dogodi,nema niko unapred propisani rok trajanja.Zna se da se sve završava smrću,nekad pre,nekad posle.
Zar je to bitno.
Živi svaki dan kao da ti je poslednji u životu jer se nikada ne zna,To je izreka koja mene vodi.
Odreći se bilo čega.Ukusnog kolača.Možda ću u sledećem trenutku umreti od infarkta.Ne nikada.Živim od minuta do minuta.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Ned Maj 08, 2011 12:41 am

Debilko ::Ne postoji.Ako i postoji,ja je nikad nisam primetio niti želim da je primetim,iako sam debeo da deblji ne mogu biti.

Evo dokaza da sam u pravu.
Debelo jeste ružno,ali zar je obavezno da svi budu lepi,Nije zanimljivo tako.

Baš kako Vidra kaže pa da se ne ponavljam, ali dajem joj podršku.

I da vas pozdravim samo,jer sam ovih dana imao goste i bio zauzet pa me nije bilo.

Hvala, i mi tebe pozdravljamo u nadi da ćeš nam češće biti sagovornik. Very Happy

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Debilko Ned Maj 08, 2011 12:47 am

Ma ti si Avramova uvek u pravu Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 2214231980
Kad ti to kaže jedan simpatičan debeljko i debilko,veruj da je tako.


Poslednji izmenio Debilko dana Ned Maj 08, 2011 12:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Vidra Ned Maj 08, 2011 12:47 am

Zdrava hrana i zdrav život je nešto što me najviše nervira.
Organizam je sklon privikavanju,Živiš kako ti prija.Telo se privikne.
Hm... Ove tvoje recenice mogu biti suprotne jedna drugoj, a opet nekako to i nisu. Zdravo, bi bilo, ono sto je ljudima potrebno. Mozda zato oni koji su bolesni manje jedu a vise spavaju, a sto se tice zdrave ishrane meni uvek najlogicnije ono opste poznato - konzumirati sezonsko voce i povrce,tj. nikako ne jesti lubenice u decembru.

onda vrednost mršavo-pristojnih ne bi došla do izražaja.
Pa, jeste, samo ne mogu da procenim da li bi se pre prokomentaroisalo koliko je neko nepristojno debeo od toga koliko je neko nepristojno mrsav?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Debilko Ned Maj 08, 2011 12:54 am

Sezonsko voće i uopšte voće ne konzumiram nikad,jer mi cigareta posle toga ne paše.A ipak mi je ona ispred svega.

Što se tiče debeo ili mršav,ja lično to na čoveku ne primećujem već se trudim uočiti one druge ljudske osobine koje su važnije od estetskih.
Svako ima svoja merila.ALi urednost i pedantnost kod ljudi mi ne smeta osim što mi nameće mišljenje o nekim drugim duhovnim osobinama dotične ličnosti a koje su po mojim merilima mana a ne vrline. Ipak,sve je relativno i stvar ukusa.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Avramova Ned Maj 08, 2011 1:20 am

Debilko ::Ma ti si Avramova uvek u pravu Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 2214231980
Kad ti to kaže jedan simpatičan debeljko i debilko,veruj da je tako.

Aj' ne zezaj. Moj stav je da nisu diskriminisani i tačka. Izuzela sam oboljenja i izuzetna zanimanja i ne mogu više da se ponavljam. Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 3021264613

Živele debeljuce! Možda će jednog dana shvatiti da je došlo vreme da smaknu balast sa sebe a da im i dalje bude lepo, štaviše lepše. Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 3227673718

Debilko :: Što se tiče debeo ili mršav,ja lično to na čoveku ne primećujem već se trudim uočiti one druge ljudske osobine koje su važnije od estetskih.

Nije poenta da li je nama neko simpatičan ili ne, već da li je u društvu diskriminisan. Zbog čega mi ne bi najbolja drugarica bila debeljuca ako možemo biti drugarice? Problem je ako će biti odbačena samo zbog debljine dok će njeni kvaliteti ostati neprimećeni.


Poslednji izmenio Avramova dana Ned Maj 08, 2011 1:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li diskriminacija debelih ljudi? - Page 2 Empty Re: Postoji li diskriminacija debelih ljudi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu