Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 28 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 28 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Hajde da zajedno rešimo probleme...

+26
Time
paket
Ognjenka
Istina ex Natasha
212ganna
naOpaka
maks
Baba Vanga
Killjoy
Anhelito
SKY RAPTOR
HEROJ ULICE
drdoktor
M.Z.K.I
Veselica64
L2
Dragana
Lila
digitalmandrak
Prince
Hipi
RINGE
KirJanja
BG_HIGHLANDER
Avramova
Bass
30 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Avramova Sre Avg 25, 2010 9:18 pm

Ne znam da li sam potrefila temu ali me zanima kako da instaliram paint.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Anhelito Sre Avg 25, 2010 10:00 pm

Avramova ::Ne znam da li sam potrefila temu ali me zanima kako da instaliram paint.

Av zar to ne bi trebalo da imas automatski u svom komjuteru?
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Avramova Sre Avg 25, 2010 11:09 pm

Anhelito,
imala sam pa su mi klinci obrisali a kako, nemam pojma. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4242552882

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Killjoy Čet Sep 02, 2010 8:30 pm

Za AVRAMOVU! Sto se tice ekrana, mozda nije BSOD (Blue Screen Of Death).

Puca graficka. Drajveri.....retko kad je samo softver u pitanju! Izuzev rama, umeju da puknu i slotovi za RAM na maticnoj.

AVRAMOVA, kad poplavi opet, slobodno obuj cipele (neke jace) + i ako imaju cipele brux, pa ga sutni u P.M. Nece on tebe zezati jel tako?
Killjoy
Killjoy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1048
Datum upisa : 24.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Baba Vanga Čet Sep 02, 2010 9:48 pm

Paint stoji u C:\WINDOWS\system32

Samo kucni na tastaturi "p" i listaj. Naleteces na paint. Posle kliknes desnim klikom na ikonu paint, pronadjes u padajucem meniju SEND TO --> desktop (create shortcut)
Baba Vanga
Baba Vanga
Novi član
Novi član

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Avramova Pet Sep 03, 2010 2:58 am

Hvala na savetima. Monitor sam šutnula, a paint ću već sada pokušati da pronadjem.

Very Happy

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od maks Ned Nov 21, 2010 5:57 am

Ja koristim linux ubuntu ako nekom ustreba pomoć nisam baš velemajstor no snalazim se.
maks
maks
Član
Član

Broj poruka : 111
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od naOpaka Pon Sep 17, 2012 9:54 pm

e ovako... imam problem...
skinula sam neki bluetooth software pitaj boga kako i odakle i sad ne mogu nikako da ga izbrishem trajno iz kompa...probala sam sve varijante, add & remove, total comd pretrazila u nadi da cu ga tako obrisati... nema opciju uninstall, izbrisala sam sve shto sam uspela , ali on je i dalje tu....i sve mi to ne bi bio problem da mi sad ne nudi sam neke akcije printovanja koje sam servira... s vremena na vreme se pojavi ikonica za printovanje i onda mi nabraja shta sve mogu da printujem, shto mi ne treba... inache , shtampach sam skinula, tako da nema veze sa njim..
ima neko ideju?
osecam da cu sutra pola dana da provedem brishuci sve zivo i nezivo iz kompa... Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 1369909122
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od 212ganna Pon Sep 17, 2012 10:05 pm

Je si li pokusala preko Control Panel..tu imas opciju Uninstall
avatar
212ganna
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1452
Datum upisa : 10.07.2012
Lokacija : na oceanu

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od naOpaka Pon Sep 17, 2012 10:13 pm

jesam, ali jednostavno taj program nema tu opciju... nema ga nigde, kao da ne postoji, samo ikonica na desktopu i radi shta on hoce ...
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Istina ex Natasha Sre Okt 03, 2012 1:32 pm

Odjednom se pojavi zvuk, slika okvir i nacrtana ruka crvene boje. Tada se sve 'ukoci'. Moram da iskljucim komp pa da ukljucim ponovo. Radi jedno vreme, tada ponovo, ne pomera se stranica. Nista ne radi. To je pocelo da se desava kada sam se ponovo ukljucila na 'Facebook'. Ne mogu da tvrdim da je zbog toga. Imam neke osobe u Srbiji u koje sumnjam. Da li oni mogu da proizvode smetnje? Pojavi se i ovo da pise: Internet explorer can't open. Expiriencig difficulties. Tako nesto.

Pravo je cudo da sam uspela da napisem ovo. Zasto postaje 'frozen'? Napominjem da mi je lap top skoro nov. Isto se dogadja i mojoj cerki. Prikljucene smo na isti modem router.

D
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Killjoy Ned Dec 09, 2012 2:15 am

Natasha ::Odjednom se pojavi zvuk, slika okvir i nacrtana ruka crvene boje. Tada se sve 'ukoci'. Moram da iskljucim komp pa da ukljucim ponovo. Radi jedno vreme, tada ponovo, ne pomera se stranica. Nista ne radi. To je pocelo da se desava kada sam se ponovo ukljucila na 'Facebook'. Ne mogu da tvrdim da je zbog toga. Imam neke osobe u Srbiji u koje sumnjam. Da li oni mogu da proizvode smetnje? Pojavi se i ovo da pise: Internet explorer can't open. Expiriencig difficulties. Tako nesto.

Pravo je cudo da sam uspela da napisem ovo. Zasto postaje 'frozen'? Napominjem da mi je lap top skoro nov. Isto se dogadja i mojoj cerki. Prikljucene smo na isti modem router.

D


Verovatno vam je uleteo neki virus.
Verovatno zato što koristite Internet Explorer, dobar pretraživač za download-ovanje daleko boljih pretraživača: Firefox, Chrome...itd.
Killjoy
Killjoy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1048
Datum upisa : 24.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Avramova Pet Feb 08, 2013 3:01 am

@Natasha
Ako koristiš Internet Explorer onda ne vidiš forum onako kako bi trebalo. U obaveštenjima smo ostavili napomenu da IE ne podržava ovaj interfejs. Inače, IE je dosta zastareo i malo se koristi ali se sprema neka dobra verzija.

Imam problem koji se pojavio večeras. Kada sam instalirala avast petljala sam i svašta nešto mi je poiskakalo i ja sam sve pozatvarala, isključila kompjuter pa ga uključila i konačno uspešno instalirala avast.

Nakon toga, na monitoru, u levom gornjem uglu iskaču reklame, ne uvek ali često. Kompjuter sporo radi, stalno nešto zuji, ukoči se miš pa se čuje neki zvuk i tada se otkoči.

Evo kako izgleda reklama:

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Untitled0

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Ognjenka Uto Apr 08, 2014 11:09 pm

Sad sam na Microsoftovoj stranici pročitala da se prilikom nadogradnje Windowsa 8.1. neki podaci brišu. S obzirom da trenutno nemam vremena za proučavanje gdje i šta se konkretno briše, bila bih zahvalna za odgovor da li se briše ono što je ostavljeno u kategoriji My documents?

(Sistem koji imam je Windows XP, ne znam da li je to bitno za pitanje. Inače lično nemam uopće želje da ga brišem, to je najbolja verzija Windowsa koju sam ikad imala. Po prvi put mi se desio duži period bez gnjavaže s kompjuterom. Na desktopu sam imala kasniju verziju, ali opet s problemima. Zato sam se za laptop vratila na XP i to je divno funkcioniralo sve do danas kad me dočekala obavijest da mi je sistem postao ranjiv. Ako neko ima kakav savjet po ovom pitanju neka kaže odmah ili zauvijek ćuti.  Smile  )
Ognjenka
Ognjenka
Član
Član

Broj poruka : 107
Datum upisa : 07.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:10 pm

Instaliraj Ubuntu 12.04 i zaboravićeš na sve probleme. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4027700691

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:15 pm

Ako baš `oćeš neki od tupavih,nikad završenih Windows-a,postavlja se pitanje koju konfiguraciju imaš i da li kao takva može da "iznese" taj Windows.
Drugim rečima,pričaj još,ništa nisi rekla.
Ti podaci se nikad ne čuvaju u My Documents,jer možeš da ostaneš bez njih. Uvek se čuvaju na posebnu particiju.
Iskopiraš sve to na flešku,ili particiju koju nećeš da koristiš kao sistemsku,a onda instaliraš freš kopi vindovsa na tu gde je bio XP. ( ako može tvoja konfiguracija da ga "nosi" )

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od paket Uto Apr 08, 2014 11:19 pm

Ognjenka ::Sad sam na Microsoftovoj stranici pročitala da se prilikom nadogradnje Windowsa 8.1. neki podaci brišu. S obzirom da trenutno nemam vremena za proučavanje gdje i šta se konkretno briše, bila bih zahvalna za odgovor da li se briše ono što je ostavljeno u kategoriji My documents?

(Sistem koji imam je Windows XP, ne znam da li je to bitno za pitanje. Inače lično nemam uopće želje da ga brišem, to je najbolja verzija Windowsa koju sam ikad imala. Po prvi put mi se desio duži period bez gnjavaže s kompjuterom. Na desktopu sam imala kasniju verziju, ali opet s problemima. Zato sam se za laptop vratila na XP i to je divno funkcioniralo sve do danas kad me dočekala obavijest da mi je sistem postao ranjiv. Ako neko ima kakav savjet po ovom pitanju neka kaže odmah ili zauvijek ćuti.  Smile  )


sistem nije ranjiv. to je microsoft propaganda da te natera da kupis novis sistem. stavi dobar anti-virus, i stavi rauter sa modemom
paket
paket
Član
Član

Broj poruka : 300
Datum upisa : 07.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:22 pm

Kako nije ranjiv,kad više nema podršku,a svakodnevno se pojavljuju nove pretnje,Paket? Za XP više ne postoje "zakrpe".
Dobar antivirus ti je nešto kao Jednorog. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 3681966919 Kažu da postoji,ali ga još niko nije video. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 479116528
Na kraju ima da je nateraš da kupi Cisko ruter,šta su za nju dva-trijes `iljade evra. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Time Uto Apr 08, 2014 11:22 pm

Ognjenka ::Sad sam na Microsoftovoj stranici pročitala da se prilikom nadogradnje Windowsa 8.1. neki podaci brišu. S obzirom da trenutno nemam vremena za proučavanje gdje i šta se konkretno briše, bila bih zahvalna za odgovor da li se briše ono što je ostavljeno u kategoriji My documents?

(Sistem koji imam je Windows XP, ne znam da li je to bitno za pitanje. Inače lično nemam uopće želje da ga brišem, to je najbolja verzija Windowsa koju sam ikad imala. Po prvi put mi se desio duži period bez gnjavaže s kompjuterom. Na desktopu sam imala kasniju verziju, ali opet s problemima. Zato sam se za laptop vratila na XP i to je divno funkcioniralo sve do danas kad me dočekala obavijest da mi je sistem postao ranjiv. Ako neko ima kakav savjet po ovom pitanju neka kaže odmah ili zauvijek ćuti.  Smile  )

Sistem ti je postao "ranjiv" kako kazes jer upravo danas je Windows XP umro da tako kažem  Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 3681966919 
Posle nekoliko godina koje je proveo u mirovini Windows XP za nekih 40 minuta prestaje da biva podržan od strane Microsofta, tj. prestaje extended support za ovaj OS.
Microsoft više neće pružati tehničku podrčku, niti izdavati bezbednosne zakrpe za ovaj sistem.

Veliko je pitanje da li će tvoj postojeći hardware moći da podrži novi Windows 8.1
Da sam na tvom mestu ja bih ostao na Windowsu XP, osim ako ne radiš neki mnogo važan posao na tom kompjuteru.
Više o tome možeš pročitati ovde:
https://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/end-of-support.aspx

Trebalo bi da fascikla My Documents ne bude obrisana tokom nadogradnje operativnog sistema, ali iz predostrožnosti potrebno je uraditi backup svega bitnog na tom kompjuteru, te prepustiti osobi stručnoj za to da uradi nadogradnju operativnog sistema.
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Ognjenka Uto Apr 08, 2014 11:28 pm

Mesrine ::Instaliraj Ubuntu 12.04 i zaboravićeš na sve probleme. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4027700691


Ubuntu? Može malo više informacija? Odakle da ga instaliram, plaća li se i koliko košta, da li poslije instaliranja ostaju podaci ili ne ili djelomično i kako onda ide to djelomično?
Ognjenka
Ognjenka
Član
Član

Broj poruka : 107
Datum upisa : 07.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:30 pm

Ako ne koristi neki programe za posao,kojih nema pod tim nazivom za Linux Ubuntu,on je najbolje rešenje. Postoji način i Windows programi da se koriste na ovom operativnom sistemu,ali bi to za nju bilo komplikovano da odradi.
Ako koristiš komp za net,filmove muziku, Ubuntu ti je najbolje rešenje. Trebaće ti nedelju dana da se privikneš,jer je sličan kao Windows,ali je sve na suprotnoj strani. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 3681966919
Imaš ovde na forumu temu o Ubuntu,pogledaj. Windows još za 100 godina neće biti bolji,iako se naplaćuje,dok je Ubuntu besplatan.


https://ideja.serbianforum.info/t3600-linux-ubuntu-1204

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:31 pm

https://help.ubuntu.com/community/Installation




____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Time Uto Apr 08, 2014 11:34 pm

Mesrine ::Windows još za 100 godina neće biti bolji,iako se naplaćuje,dok je Ubuntu besplatan.

jaoj bre  Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 500484114 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Lilith Uto Apr 08, 2014 11:36 pm

čovek koji misli da sve zna ustvari ne zna ništa... samo kenja sebi u usta.
d'izvinete na lengvidžu.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Mesrine Uto Apr 08, 2014 11:37 pm

Zašto tako Time?
Ne razumem te.
Znaš koji je slogan Ubuntu-a?

"Ubuntu for Human Beings".
Serveri za firme se plaćaju,za kompjutere,telefone i TV je besplatan,a najbolji za regularne korisnike.

A ako `oćeš da se hakerišaš,završiš lepo Black Hat za 30-40 dolarjev i cepaš. Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 3 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu