Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Hajde da zajedno rešimo probleme...

+26
Time
paket
Ognjenka
Istina ex Natasha
212ganna
naOpaka
maks
Baba Vanga
Killjoy
Anhelito
SKY RAPTOR
HEROJ ULICE
drdoktor
M.Z.K.I
Veselica64
L2
Dragana
Lila
digitalmandrak
Prince
Hipi
RINGE
KirJanja
BG_HIGHLANDER
Avramova
Bass
30 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Bass Čet Jun 24, 2010 7:09 pm

Lila:

Bass ::skini WL messenger Deep Clean.

Otpakuj fajl i pokreni WLMessenger_DeepClean.wsf. Verujem da znaš minimum engleskog koji je potreban da bi ispratila uputstva. Ako uspeš, MSN će biti obrisan (ne i nalog), pa opet instaliraj sa prvog linka.

Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Lila Čet Jun 24, 2010 8:03 pm

Hvala Bass, ali u međuvremenu se problem riješio Very Happy
Svakako dobro dođe za ubuduće.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Dragana Ned Jul 04, 2010 10:47 am

Bass ::Kompjuter vam zadaje muke? Izložite problem što detaljnije i pokušaćemo da vam pomognemo. Smile

Kako smanjiti sliku ( fotografiju ) na računalu ?
Imam Pikasu 3 ... ali , ne vidim tu opciju ... Vjerujem da mora postojati ta mogućnost , ali ja ju ne nalazim .
Potoji li jednostavniji način ( link ) ?

Hvala
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Gost Pon Jul 05, 2010 1:04 pm

Ne mogu da raspakujem Winrar datoteke, a trebaju mi!!!
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od L2 Uto Jul 06, 2010 8:32 am

Dragana ::
Bass ::Kompjuter vam zadaje muke? Izložite problem što detaljnije i pokušaćemo da vam pomognemo. Smile

Kako smanjiti sliku ( fotografiju ) na računalu ?
Imam Pikasu 3 ... ali , ne vidim tu opciju ... Vjerujem da mora postojati ta mogućnost , ali ja ju ne nalazim .
Potoji li jednostavniji način ( link ) ?

Hvala

Microsoft Office Picture Manager ima isto opciju -ako ga imas.Cetvrta kolona ( Slike ) pod 7.
Ako hoces mozes da skines Irfana .Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Mainwn

Mozes ga skinuti besplatno i vrlo je zahvalan .Tim pre sto ga imas i na nasim jezicima .

InfanView 4.27
ovo je njegov link
http://www.irfanview.com/

InfanView je veoma brz, mali, kompaktan i inovativan besplatni alat za pregled grafičkih sadržaja. Karakteristike ovog alata uključuju: mnoge podržane formate fajlova, multijezičku podršku, thumbnail/preview opciju, slideshow, podršku za Adobe Photoshop filtere, drag & drop podršku, multimedijalni plejer, opcije za štampanje, promenu dubine boja kao i još mnogo toga. Nova verzija donosi unapređeni TIF loader, novi meni za editovanje: odsecanje vidljive površine prozora, zatim snimanje objekta, čuvanje XMP podataka, te dodato/ažurirano nekoliko plugin-ova. Nova funkcija koja je dostupna za administratora računara je određivanje podrazumevanog jezika.


otvori sliku sa Irfanom

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Irfan2

U trecoj koloni se nalazi opcija smanjenja dimenzije slike.

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Irfan3

L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Dragana Uto Jul 06, 2010 8:38 am

Hvala Ti L2 ... Hvala !!!!! Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 699311
Pokušaću s tim programom , čim se isključim sa Foruma .
Nadam se da neće biti teško i da ću uspjeti ...
Priznajem da sam kompjutorski neznalica .

Još jednom , hvala !
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od L2 Uto Jul 06, 2010 8:45 am

Slatka si ..Da ne zaboravim ,ako ne znas engleski ili ako ti je prosto lakse na nasem onda moras posle skidanja ovog programa skinuti i jezik .Ja putujem u petak ,do petka sam ti na raspolaganju pa ako ne ide javni .

pozdrav
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od L2 Uto Jul 06, 2010 9:26 am

Selena ::Ne mogu da raspakujem Winrar datoteke, a trebaju mi!!!

Pretpostavljam da imas win rar program.

Otvori mapu /folder u koju zelis staviti materijal ,klikni na extract to

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Winrarm

nakon cega ce ti se otvoriti novi prozor na kom moras pronaci mapu koju si otvorila, istu otvoriti i u nju smestiti materijal.

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 43786161

Link za Winrar program : ukoliko ga nemas
http://www.rarlab.com/download.htm


L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Gost Uto Jul 06, 2010 1:30 pm

Hvala ti, L2, problem je resen, hvala ti puno Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 90644
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od L2 Uto Jul 06, 2010 1:57 pm

Neobicno mi je drago.Ni ja nisam neki veliki poznavalac ,ali se trudim .. Embarassed
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Veselica64 Ned Jul 11, 2010 1:00 am

Kad sam kupila konfiguraciju,zvala majstora da mi instalira Windows,i on mi je istalirao XP i 7-cu.Od ranije sam navikla da koristim XP,tako da 7-ca stoji beskorisno,ali mi smeta kad uključujem računar,uvek me pita koji hoću da aktiviram,i ako nisam odabrala u roku od 30 sekundi,ono mi se automatski povezuje sa sedmicom,pa moram da restartujem računar,pa me opet pita koji ću sistem.....sva u svemu,zanima me,da li sad trebam da zovem opet nekog majstora da mi to obriše,i da mi ostane samo jedan sistem,tj.WindovsXP ili...?
I još jedno,kako da prebacim na neki drugi pretraživač,da mi Opera nije osnovna?Bilo šta da radim,ako treba internet podrška, automatski me povezuje sa Operom,bez mogućnosti da biram.
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od M.Z.K.I Ned Jul 11, 2010 1:11 am

Obrisi i sedmicu i operu ne treba ti to u zivotu.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od RINGE Ned Jul 11, 2010 11:50 am

Ja cu ti odgovoriti za operu

AKo imas google chrome. otvoris ga kliknes na onaj kljuc skroz desno (settings) Zatim odes na "opcije" klinknes na tab "osnovne" i imas dole skroz "postavi google chrome za podrazumevani pregledac"

Smile
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Veselica64 Ned Jul 11, 2010 10:08 pm

Ringle,odradila sam,a i dalje mi neke stranice otvara u Operi...
M.Z.K.I. lako je to reći obriši.Operu deinstaliram,a kako sedmicu da obrišem?
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od drdoktor Ned Jul 11, 2010 10:46 pm

Kako moze da ti otvara kada si je deinstalirala? Sigurno si ceo postupak uradila kako treba? Izvini sto pitam.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od M.Z.K.I Ned Jul 11, 2010 11:48 pm

Veselica, ne pokusavaj sama. Neka ti sedmicu skine neko ko se bar malko razume u komp najbolje taj koji je instalirao.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od HEROJ ULICE Pon Jul 12, 2010 12:53 am

Nemoj deinstalirati win7, jer je to dobar operativni sistem. Treba se samo navići na njega, tako je bilo i kada su korisnici prelazili sa win98 na xp.

Da bi ti se automatski pokretao xp, a ne win7 uradi sledeće:

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 18296453
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 51245330
Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 64940572

Nakon ovoga restartuj računar, to će ti automatski ponuditi Very Happy
HEROJ ULICE
HEROJ ULICE
Moderator
Moderator

Broj poruka : 4846
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Veselica64 Pon Jul 12, 2010 1:11 am

drdoktor ::Kako moze da ti otvara kada si je deinstalirala? Sigurno si ceo postupak uradila kako treba? Izvini sto pitam.

Nisi me razumeo,govorila sam samo o mogućnostima,da Operu mogu da deinstaliram,ali sa sedmicom je druga priča,ali nisam ni operu uklonila,nego kako je Ringle predložio,chrom sam postavila kao osnovni pretraživač,ali mi nije odmah proradio,nego kasnije...
Heroju,ipak bih ja to prepustila nekom ko je vičniji oko toga,da mi prebaci,da XP bude glavni program.Pokušavala sam da koristim sedmicu,ali nekako mi je čudan,sitan...ne mogu ni slike da čuvam kao na XP,a da ne pričamo o postavljanje slike na deskop,može samo ono što oni nude,i to podesim na dan,ono nestaje posle pola sata....nezgrapan mi je,a i nema potrebe na jednom računaru dva programa,samo bez veze koristi memoriju,mada i toga imam pooodosta....ali.....ne radim ja na njemu ništa ozbiljno,da bih trebala toliko svega.Računar koristim čisto iz zabave,a za to mi je XP sasvim ok.
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od M.Z.K.I Pon Jul 12, 2010 1:13 am

Jedan od ta dva neka ti neko deinstalira. Imaces vise prostora i bice ti udobnije za rad, a kako sama kazes oba ti ne trebaju.
3 godine sam bila na mozili a u zadnje vreme bas sam se navukla na chrome.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od HEROJ ULICE Pon Jul 12, 2010 1:16 am

Ja sam ti detaljno objasnio šta da radiš da bi ti xp bio glavni, samo prati korake sa slika.
HEROJ ULICE
HEROJ ULICE
Moderator
Moderator

Broj poruka : 4846
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Veselica64 Pon Jul 12, 2010 1:18 am

Heroju,objašnjenje ti stoji,pa kad budem više budna,onda sve to da zabeležim,i korak po korak da odradim...kad budem,javim kako mi uspelo.
Ako negde nešto zabrljam...ima punim gasom da doletiš,i popravljaš kako god znaš i umeš....(nismo valjda đaba komšije?)
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Prince Sre Jul 21, 2010 9:49 am

ADSL ili bežični internet.
Do pre par godina imao sam internet preko lokalnog IP ,paleol.net.A od kada su ove bitange iz telekoma RS nabavile uredjaje za ADSL presao sam na teol.net.ADSL modem MT882(optima 1224/128).Često puca veza ,a razlog je modem MT882 što se jednostavno ugasi i tek nakon što ga ostavim bez napajanje el. energijom i zatim ponovo priključim počne normalno da radi.Par puta tražio sam da zamene urđaj ,ali na moje molbe odgovaraju samo "Evo ti si kod nas konektovan uvijek "Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 427239






avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od SKY RAPTOR Sub Jul 31, 2010 9:20 pm

Lila ::MSN mi sam blokira kontakte i ne mogu ih odblokirati. Sve je počelo jučer kada sam blokirala neku nepoznatu osobu. Šta da radim??
Uh da li vredi sada objašnjenje jer je post pisan pre mesec dana.
SKY RAPTOR
SKY RAPTOR
Član
Član

Broj poruka : 277
Datum upisa : 31.07.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Bass Čet Avg 05, 2010 11:37 am

widowerprince ::ADSL ili bežični internet.






Kablovski, ako imaš kablovsku. ADSL i bežični su previše nestabilni za moj ukus.
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od RINGE Čet Avg 05, 2010 5:06 pm

A opet bolje ADSL nego bezicni. nisam jos cuo za nekog ko nije imao probleme za bezicnim netom
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da zajedno rešimo probleme... - Page 2 Empty Re: Hajde da zajedno rešimo probleme...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu