Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li novac menja ljude? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li novac menja ljude?

+34
Enna
furija
MoonGirl
Marea
Hiperborejac
crni labud
NFS_MW_girl
inspy
Jurivaka
Cleopatra
Vidra
sini_do
Vulin
Fi Pi
Mesrine
Miško
Bella
AgentSmith
Johnny-Azra
Mastifal
Hogar_Strašni
Dotore
Prince
Orhideja
slavena
Istina ex Natasha
molitva
Fristajlo
Fraya
Avramova
Dragana
RINGE
Lila
Anhelito
38 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sub Nov 13, 2010 10:39 pm

Anhelito ::Kaze se u narodu daj coveku novac i vlast i videces kakav je.
Koliko novac, pritom mislim na vecu svotu, neku vrstu bogatstva utice na pojedinca, na njegovu komunikaciju sa ljudima, na njegove zelje prohteve...

I zasto vecina ljudi vidi da se neko ko je stekao bogatstvo promenio na lose, otkud takav dojam?

Jača ego, razbahate se ljudi.
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Gost Ned Nov 14, 2010 12:00 am

da, ali oni vec razbahaceni i bez novca...se za tren razbahate...a ako uz pomoc novca jaca ego...slabi su mi ti ljudi..mnogo slabi...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Lila Ned Nov 14, 2010 11:16 am

Jača ego, razbahate se ljudi.
Ne nužno.
Znam ljude iz svoje najuže okoline koji su krenuli 'od nule', zaradili mnogo, ali nikada nisu zaboravili kako je bilo 'na dnu'. Ovakve generalizacije me užasavaju 🇭🇲
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Bella Ned Nov 14, 2010 11:25 am

mijenja samo one koji bi se promijenili i da je neki drugi razlog u pitanju,a ne novac.a onda to nije bit ovoga.
mislim da ne mijenja.ne gledam ljude kroz prizmu novca.
Bella
Bella
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1145
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Ned Nov 14, 2010 5:09 pm

lucija ::da, ali oni vec razbahaceni i bez novca...se za tren razbahate...a ako uz pomoc novca jaca ego...slabi su mi ti ljudi..mnogo slabi...

:-) naravno, pa svi smo mnnogo slabiji nego što to mislimo, novac je samo prividan osjećaj snage. Faca u skupom bmw-u samo je obični mali slabašni čovječuljak i ništa više od toga. Ja ne želim dobitak na lotu,imam koliko imam, toliko koliko mi je dovoljno da živim. Poz
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Ned Nov 14, 2010 5:12 pm

Lila ::
Jača ego, razbahate se ljudi.
Ne nužno.
Znam ljude iz svoje najuže okoline koji su krenuli 'od nule', zaradili mnogo, ali nikada nisu zaboravili kako je bilo 'na dnu'. Ovakve generalizacije me užasavaju 🇭🇲

Ma daj nisam generalizirao nego sam usput kratko odgovorio, naravno da ima ljudi koji nikada ne zaboravljaju primarni cilj i svrhu, potrebnost ali sporednost novca i ima ih jako puno. hm :-) Da li novac menja ljude? - Page 3 1666717886
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Ned Nov 14, 2010 5:16 pm

Bella ::mijenja samo one koji bi se promijenili i da je neki drugi razlog u pitanju,a ne novac.a onda to nije bit ovoga.
mislim da ne mijenja.ne gledam ljude kroz prizmu novca.

a gle može i ovako, takvima koje novac ponese, možda im je dan u ovome životu kako bi ih to stavilo na kušnju, ako se polakome - pali su, ako ostanu prizemljeni - položili su test, sve su to testovi na putu izgradnje čovjekovog karaktera. možemo i tako gledati. često se dogodilo da su ti polakomljeni naglo ostali bez bogatstva, šta ćeš uzeto im, nisu bili dobri ljudi Da li novac menja ljude? - Page 3 3726945182
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Ned Nov 14, 2010 5:27 pm

AgentSmith :: često se dogodilo da su ti polakomljeni naglo ostali bez bogatstva, šta ćeš uzeto im, nisu bili dobri ljudi Da li novac menja ljude? - Page 3 3726945182

Kome nisu bili dobri? Da li novac menja ljude? - Page 3 2555104738

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Pon Nov 15, 2010 1:39 pm

Avramova ::
AgentSmith :: često se dogodilo da su ti polakomljeni naglo ostali bez bogatstva, šta ćeš uzeto im, nisu bili dobri ljudi Da li novac menja ljude? - Page 3 3726945182

Kome nisu bili dobri? Da li novac menja ljude? - Page 3 2555104738

👅 :krevetac: :violina:
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Pon Nov 15, 2010 1:41 pm

Aha, jasna mi je tvoja misao. 🇭🇲

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Pon Nov 15, 2010 1:56 pm

Avramova ::Aha, jasna mi je tvoja misao. 🇭🇲


:cheers: eto vidiš da znaš, nije to moja misao, to je jednostavno tako :skok:
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Pon Nov 15, 2010 1:58 pm

Ne shvataju svi sve onako kako jednostavno jeste. :mmm:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Uto Nov 16, 2010 12:00 pm

Avramova ::Ne shvataju svi sve onako kako jednostavno jeste. :mmm:

LIjepo smo se udaljili od teme a sad ti ima da kažeš nešto o novcu Da li novac menja ljude? - Page 3 3395084498 Da li novac menja ljude? - Page 3 3500004451 , pošto ja ne znam, ja nemam novca, prosječno sam siromašan Da li novac menja ljude? - Page 3 1268294496 moglo bi se reći pa nisam još ništa iskustveno provjerio! :heroj:
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Uto Nov 16, 2010 12:11 pm

AgentSmith ::...prosječno sam siromašan Da li novac menja ljude? - Page 3 1268294496 moglo bi se reći pa nisam još ništa iskustveno provjerio! :heroj:

Eto ti ga sad. Taman pomislim kako smo se sporazumeli a ti me za gušu. :Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919: Šalim se, naravno.

Ovo što sam citirala mi je interesantno. Kažeš da si prosečno siromašan. Hm, šta to znači?

Možemo onda reći da je neko prosečno bogat a onda se pitam, šta je u sredini? Kako se zovu oni koji nisu ni jedno od toga?

Napisah nešto o uticaju novca još na prvoj strani, pa da se ne ponavljam:

Avramova ::Menja. Loši ljudi postaju lošiji, dobri još bolji.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Uto Nov 16, 2010 1:58 pm

Avramova ::
AgentSmith ::...prosječno sam siromašan Da li novac menja ljude? - Page 3 1268294496 moglo bi se reći pa nisam još ništa iskustveno provjerio! :heroj:

Eto ti ga sad. Taman pomislim kako smo se sporazumeli a ti me za gušu. :Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919: Šalim se, naravno.

Ovo što sam citirala mi je interesantno. Kažeš da si prosečno siromašan. Hm, šta to znači?

Možemo onda reći da je neko prosečno bogat a onda se pitam, šta je u sredini? Kako se zovu oni koji nisu ni jedno od toga?

Napisah nešto o uticaju novca još na prvoj strani, pa da se ne ponavljam:

Avramova ::Menja. Loši ljudi postaju lošiji, dobri još bolji.

Ovo mi se baš sviđa da dobri postaju još bolji. Da li novac menja ljude? - Page 3 1666717886

Moram se malo zezati,podmiriš račune i eto tako životariš, ne pušiš ne piješ i opet paziš svaku kunu i tako još samo da se prebacim na tele 2 da smanjim račun Da li novac menja ljude? - Page 3 119891097
Ne treba se razbacivati pojmovima prosječno ovo ono kad je danas takvo vrijeme da malo tko za sebe može reći da nema, samo se nitko ničega ne želi odreći i svi bi sve htjeli imati. Dupe zijeva na sve a i bez svega toga možemo biti sretni Da li novac menja ljude? - Page 3 226196484 Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Uto Nov 16, 2010 2:02 pm

I dobra je tema, vjerujem da ima onih koji su požalili svoju promjenu nakon gomile novca, nitko ne može sa sigurnošću reći da bi uvijek ostao karakter da dobije gomilu novca, sve je to dvosjekli mač i zato vjerujem da je najbolja garancija kad nešto stekneš svojom zaslugom da ćeš i dalje ostati čovjek. :ljuljaska:
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Uto Nov 16, 2010 2:20 pm

AgentSmith ::I dobra je tema, vjerujem da ima onih koji su požalili svoju promjenu nakon gomile novca, nitko ne može sa sigurnošću reći da bi uvijek ostao karakter da dobije gomilu novca, sve je to dvosjekli mač...

Ne znam kako bi drugi ali za sebe znam. Jednom sam dobila premiju na LOTO-u što me je odmah stavilo na viši stupanj na finansijskog lestvici. Ni jednog momenta to nije imalo na mene negativan uticaj ne samo što sam novac dobila, već što je on od mene "zahtevao" da ga podelim po svom nahodjenju i tako bi.

Uvek sam zaradjivala pored redovne plate u vreme kada se od umetnosti moglo živeti. Ostala sam uvijek ista što bi "rekao" Mišo Kovač i to znaju ljudi oko mene.

Da li novac menja ljude? - Page 3 4200506399

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sre Nov 17, 2010 11:36 am

Avramova ::
AgentSmith ::I dobra je tema, vjerujem da ima onih koji su požalili svoju promjenu nakon gomile novca, nitko ne može sa sigurnošću reći da bi uvijek ostao karakter da dobije gomilu novca, sve je to dvosjekli mač...

Ne znam kako bi drugi ali za sebe znam. Jednom sam dobila premiju na LOTO-u što me je odmah stavilo na viši stupanj na finansijskog lestvici. Ni jednog momenta to nije imalo na mene negativan uticaj ne samo što sam novac dobila, već što je on od mene "zahtevao" da ga podelim po svom nahodjenju i tako bi.

Uvek sam zaradjivala pored redovne plate u vreme kada se od umetnosti moglo živeti. Ostala sam uvijek ista što bi "rekao" Mišo Kovač i to znaju ljudi oko mene.

Da li novac menja ljude? - Page 3 4200506399

Super! Zato ću ja sad dobiti na iskonovoj nagradnoj igri Nissan Juke pa sam miran Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Sre Nov 17, 2010 11:42 am

Opet ti meni golicaš mozak. :Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919:

Takve stvari se ne čekaju ali je istina da, ko se igra, taj može i dobiti. Meni je ipak najvažnije da prodam svoj rad, umeće, sposobnost.

Neka ti je sa srećom igra i izvesti kada postaneš bogataš. Da li novac menja ljude? - Page 3 3869458848

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sre Nov 17, 2010 11:47 am

Ja sam prošle godine prvi puta u životu odlučio uplatiti Loto! I dođem ja tako i kažem ovoj ženi što sjedi unutra, Dobar dan ja bih uplatio Loto! Kaže ona dobro evo tu je listić, a ja rekoh Nisam nikad uplatio pa ne znam kako se to ispunjava i koliko se plati :-) i onda je ona meni to pokazala uplatio ja nekih 20 kuna i nakon toga sam uplatio još jedno 2 ili 3 puta i rekoh ma daj ne da mi se više al sad sam se prijavio za Iskonovu nagradnu igru i baš bih mogao dobiti auto ha ha ha jedini dobitak u životu mi je "još jedna bočica Coca Cole" što se dobivalo ispod čepa u nagradnoj igri prije više godina i ne sjećam se kad al sad ću uspjet! Da li novac menja ljude? - Page 3 3057001902
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sre Nov 17, 2010 11:56 am

Avramova ::Opet ti meni golicaš mozak. :Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919:

Takve stvari se ne čekaju ali je istina da, ko se igra, taj može i dobiti. Meni je ipak najvažnije da prodam svoj rad, umeće, sposobnost.

Neka ti je sa srećom igra i izvesti kada postaneš bogataš. Da li novac menja ljude? - Page 3 3869458848

Opet ti meni golicaš mozak! Rekao sam da ne želim dobitak na lotu kakva bogatstva odbijam! :-) ja sam ti više onako čovjek za neke manje dobitke pa rekoh ajde neka bude auto, al neću novce dosta imam :-) Je ne čekaju se. U ovoj igri preporučiš novog korisnika i što ih više preporučiš imaš više šanse i ja rekoh preporučit ću samo djevojku, jer planira prijeći na iskon i stavio sam samo nju i rekoh ako dobijem, dobijem, ona je moja sretna zvijezda pa se uzdam! Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419

Hvala za sreću Da li novac menja ljude? - Page 3 2079824972 I tebi sretno Da li novac menja ljude? - Page 3 3726945182

Obavezno ću se javiti na forum kad dobijem pilu! Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Sre Nov 17, 2010 12:02 pm

:Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919: Fino to za coca colu. Nego, ne igram ja te igre na sreću već moja komšinica radila u Loto lokalu pa usput ispunih dva listića i posrećilo se. Kažu da ko jednom dobije, dobiće još koji put tako da odoh ispuniti još jedan pa javljam. Da li novac menja ljude? - Page 3 3642151539

Srećno svima! :galami:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sre Nov 17, 2010 3:31 pm

Avramova :::Da li novac menja ljude? - Page 3 3681966919: Fino to za coca colu. Nego, ne igram ja te igre na sreću već moja komšinica radila u Loto lokalu pa usput ispunih dva listića i posrećilo se. Kažu da ko jednom dobije, dobiće još koji put tako da odoh ispuniti još jedan pa javljam. Da li novac menja ljude? - Page 3 3642151539

Srećno svima! :galami:

Upravo da te obavjestim da sam danas definitivno ispao iz nagradne igre iz razloga što osoba koju preporučim, oni njoj šalju dokumentaciju za pristup i nakon što potpiše i vrati njima natrag ulazi u kompjuter i oboje ulazimo u nagradnu igru a pošto je rok još 3 dana to je gotovo :-(
Tako da ništa od moje nade da osvojim nešto i da me to promjeni kao čovjeka!

Svaka čast za Loto..ja ću čekati bolje dane da se promjenim! 👅 a baš sam se nadao jer rijetko igram al dobro udri brigu na veselje Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Avramova Sre Nov 17, 2010 6:00 pm

AgentSmith ::Svaka čast za Loto..ja ću čekati bolje dane da se promjenim! 👅 a baš sam se nadao jer rijetko igram al dobro udri brigu na veselje Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419

Postoje i drugi načini da se promenite, nije sve u novcu. Rekoh vam, ostala sam skoro uvijek ista. Da li novac menja ljude? - Page 3 4200506399

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od AgentSmith Sre Nov 17, 2010 6:15 pm

Avramova ::
AgentSmith ::Svaka čast za Loto..ja ću čekati bolje dane da se promjenim! 👅 a baš sam se nadao jer rijetko igram al dobro udri brigu na veselje Da li novac menja ljude? - Page 3 1609615419

Postoje i drugi načini da se promenite, nije sve u novcu. Rekoh vam, ostala sam skoro uvijek ista. Da li novac menja ljude? - Page 3 4200506399

Znam, zato sam i napisao "promjenim" ko zna :divlja:
AgentSmith
AgentSmith
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li novac menja ljude? - Page 3 Empty Re: Da li novac menja ljude?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu