Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 77 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 76 Gosta :: 2 Provajderi

hanijbanij

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyDanas u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

+3
madam mim
Idejan
Klaudije
7 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 09, 2016 10:51 pm

Počeo sam da ti pišem – dobri moj Ibrahime, o jednoj velikoj neistini... Kažem da je to neistina jer mu nisam našao uzrok – ni u Bogu, ni u ljudima, ni u ma čemu drugom – da je čovek – takav kakav je – protivrečan samom životu koji je u njega udahnut...
Čovek i život – to su dva puta koji među sobom nemaju ničeg zajedničkog osim kraja...
Oni se među sobom razilaze – kao što to čine dan i noć, i u tome razilaženju čovek najviše strada – strada i Bog u njemu, i ljudi oko njega – jer je postao nečovek, onaj koji samoga sebe izjeda – mučen nezadovljstvom što je svemu suprotan, što nije ono što bi hteo da bude – što je otpao od svih onih zakona koji ga dovode u pravilan odnos prema svetu koji ga okružuje...
Tako ja vidim čoveka, njegov početak i kraj...


Mehmed-paša Sokolović
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Pon Okt 10, 2016 11:13 pm

Nista te ne razumijem, Mehmede.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Uto Okt 11, 2016 8:37 am

Uprostimo čitavu stvar...
Veruješ li da se ljudska priroda može radikalno preobraziti...
Ja - lično - ne verujem u to...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Uto Okt 11, 2016 12:22 pm

Ja vjerujem
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Sub Okt 15, 2016 4:15 pm

Tema nije zamisljena ovako, plahi moj Klaudije nego onako kako smo vodili razgovore preko privatnih poruka odgovarajuci ti tebi a ja sebi da treci vide koliko su izgubljeni ili sta dobijaju bez nas.Oni sto imaju njima i ne treba, Klaudije mudri.Tvoja savrsenost Klaudije u odgovorima meni i moj talenat su nemjerljivi, u odgovorima i samo nas dva, i niko drugi moze doci do vrlina nepostojecih odgovora onima koji ovo citaju i ovima koji uopste i ne znaju za to da se ima ili da se nema, svejedno je.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od madam mim Sub Okt 15, 2016 4:31 pm

Plahi moj netjače, vas dvojica ko Jergović i Basara onomad... Very Happy Još samo da publikujete nekako taj dijalog (privatni i forumski)...
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Avramova Sub Okt 15, 2016 4:37 pm

Mim draga, to će meni pasti u zadatak. Skupljaću kao Filip Višnjić i knjigovati njihovu priču. Već sam nestrpljiva a oni se nešto ulenjili. Očekivala sam do sada min. 10 stranica ali avaj. Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena 1369909122

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Sub Okt 15, 2016 4:37 pm

Zamisao je dobra i ispalo bi plaho dobro, madam Mmmm.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Sub Okt 15, 2016 4:40 pm

Bio sam odsutan par dana i poslije dodjoh kada ono,ne da neko ili se nisam mogao ulogovati.Zapanjen sam stao.Misli su mi se rojile po mutavoj glavi.Klaudije, vidim masio pocetak, ili je slagao kako treba, nisam znao sta da radim da izdrzim ili odustanem, da bacim sve ali sam znao da ce proci, samo sam umoran.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Sub Okt 15, 2016 11:58 pm

'teska Drina tesko tece, kriva Drina krivo tece", citat
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 16, 2016 12:22 am

Idejan ::Tema nije zamisljena ovako, plahi moj Klaudije nego onako kako smo vodili razgovore preko privatnih poruka odgovarajuci ti tebi a ja sebi da treci vide koliko su izgubljeni ili sta dobijaju bez nas.Oni sto imaju njima i ne treba, Klaudije mudri.Tvoja savrsenost Klaudije u odgovorima meni i moj talenat su nemjerljivi, u odgovorima i samo nas dva, i niko drugi moze doci do vrlina nepostojecih odgovora onima koji ovo citaju i ovima koji uopste i ne znaju za to da se ima ili da se nema, svejedno je.

Nemam ništa protiv, zaboravio sam da smo se tako dogovorili pa sam skrenuo sa teme...
Nema nam druge nego da ispravimo - Drinu...


Nisi ništa propustio - što već nisi propustio...
Nisam ni ja propustio ništa - osim propuštenog...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 16, 2016 3:05 am

namirice to Drina,koja Bosnom bistro tece ili Modra rijeka za koju Mehmedalija Dizdar rece
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 23, 2016 8:57 pm

stala nesto Drina
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Čet Okt 27, 2016 5:30 pm

Nije stala - nego se začudila - kuda teče...
Teško je biti Drina a još teže biti bez Drine...
Da je nije - izmislili bi je - oni koji mute vodu...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Pet Okt 28, 2016 6:45 am

sada ce presusiti
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Pet Okt 28, 2016 7:59 am

Mora - popilo se...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Sub Okt 29, 2016 6:37 pm

Oj sokole
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 30, 2016 12:01 am

masovno se zaljubljuju u mene na facebooku one koja ja necu a jedna me ceka bez obzira na sve, a i nju necu
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 30, 2016 12:04 am

Ja ništa ne odbijam - žao mi da se baci...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 30, 2016 12:18 am

zato te ocito i ne ide
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 30, 2016 12:22 am

Nije da ne ide - uvek ide, ali u pogrešnom smeru...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 30, 2016 12:51 am

znam,kad si kao Drina
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 30, 2016 12:59 am

Isti smo - ona i ja...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Idejan Ned Okt 30, 2016 1:20 am

poistovjeceni i posvetiti jednom drugom, ti Drini a Drina tebi bez obzira sto si na Moravi,Drina kopa jamu medju nama
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Klaudije Ned Okt 30, 2016 1:33 am

Nije kriva Drina - što joj rade o glavi...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena Empty Re: Mehmed-paša Sokolović i Ibrahimbeg - hronologija jednog vremena

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu