Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 15 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 15 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Smisao našeg života-Zašto postojimo

+41
Gama*
Victoria
Храст
trijak
naOpaka
inspy
laza
Mesrine
Marea
Enna
Istina ex Natasha
Vulin
Jurivaka
Andjela
digitalmandrak
sini_do
cvjeticanin
Miško
Clan 436
Debilko
Bass
L2
M.Z.K.I
diotimo
ellen
Fi Pi
Avramova
Fristajlo
Anhelito
pjer
cat09
RINGE
Lila
Hipi
Orhideja
Sklad odjeka
KirJanja
Dragana
Vidra
slavena
Johnny-Azra
45 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Fristajlo Pon Dec 05, 2011 12:31 am

Jurivaka ::Ma, da. Možda je smisao života u njegovom besmislu!?
А можда и није, и тако у круг... Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 129758
Имам мораторијум на таква размишљања, јер ми преоптерећују мождана кола, па због тога трпе неке ниже функције, врло корисне и употребљиве...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Fi Pi Čet Jul 12, 2012 11:43 pm

Za Topaloviće bar nema dileme, svaki život ima smisla - naročito pri kraju.

____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od sini_do Pet Jul 13, 2012 12:38 am

Smisao je da ostavimo pozitivan trag svog postojanja, a po mogucnosti da unapredimo ljudski rod svojom kreacijom, ili naucnim radom.... Iza nekih ce ostati umjetnicka dela, iza nekih naucni radovi..itd.. itd... Svako treba da ostavi bar neki trag, ako nista drugo, bar moze drvo posadit, i to je jedan pozitivan trag postojanja... ..Nazalost iza mnogih ce ostati samo danguba, i neiskoristeni potencijali....Kao da nikad nisu ni postojali.....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Vulin Pet Jul 13, 2012 12:43 am

A šta kažeš na DNK, genetski materijal, potomstvo? Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 1369909122
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od sini_do Pet Jul 13, 2012 12:56 am

To se podrazumjeva za sav zivi svet, ali to ne ulazi u - smisao -, jer ljudsko bice je ipak nesto drugo......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Avramova Pet Jul 13, 2012 1:02 am

Zapravo, smisao života je u osećanjima.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Istina ex Natasha Pet Jul 13, 2012 7:25 am

Avramova ::Postojim da bih opravdala Božiju volju.


Sasvim diskretno i nedoreceno. Shvatam i zasto. Da ne bi razjurili 'slepce'. Da je Forum moj, napisala bih ISTINU! Na Facebook 99% mojih prijatelja su hriscani i oni znaju odgovor na ovo pitanje.

Bog je stvorio coveka, dao mu sve na zemlji. Cak i slobodnu volju. Covek je odbacio Zakon od Boga pa poceo sam da upravlja. Zato smo dosli dovde a ide se sve dublje u svakom pogledu. Naravno, u propast.

Smisao zivota je slaviti Stvoritelja, izvrsavati njegove zakone i prihvatiti njegovog sina Isusa Hrista. Zivot brzo prodje.

Postoje dva puta: put u vecni zivot i u vecnu smrt, tj. pakao. Pravo svakog je da bira a ja zelim svima da razmisle sta sam napisala, da uzmu Bibliju i pocnu proucavati kako doci do spasenja dok jos ima vremena. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3653457754
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Enna Čet Jan 24, 2013 11:38 am

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Leptir
Smisao života shvatim u predahu između dve prostoproširene rečenice, zatvorenih usta. Mislim da shvatam uprtog pogleda ka nebu, osetim se bitnom, živom, dišem tako sva bitna i mislim da znam.
Onda, u sledećem momentu nebom proleti ptica, avion uskomeša oblake, žurim kroz tu pomućenu sliku prilika, spotičem se o nebitno tražeći važno, gubim trag , ne vidim ga od senki koje lebde okolo, ponovo na početku krajeva ili na kraju početaka, scenariji se množe, trebam nešto neprolazno u životu koji mi prolazi kao film pred očima, vara sva čula slatko ih uspavljujući zadovoljstvom uživanja ili bola, sapunica, horor, drama, komad sa pevanjem i pucanjem po šavovima. Život prolazi.

Ko to pravi tolike senke, nemoguće je da samo senke postoje, koliko mi je znakova kraj puta do sada promaklo, vidim li ono što trebam da vidim ili se bavim prividima? Pitam.

Ponovo ne znam ništa, ponovo sam samo žena na tragu, u potrazi za smislom. Traganje se nastavlja, srećna sam zbog toga. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 363364791
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Marea Ned Jan 27, 2013 8:48 pm

Smisao zivota je tako jednostavan...Postojimo.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 9:52 pm

Smisao života je da živimo,unapređujemo sebe i svet oko sebe. Radimo na sebi,radimo na ljude oko sebe. Iznova i iznova se rađamo,mi koji nismo dostigli savršenstvo i težimo ka njemu.
Oni koji jesu , odlaze na neko drugo mesto.
Krajnji ciljl našeg postojanja, nas kao ljudi u ovom obliku, je dosegnuti Boga preko nauke i tehnologije. Kada ostvarimo ovaj cilj , sve oko nas izgubiće svaki smisao. Ništa nam više neće biti potrebno,čak ni naše fizičko telo.
Smrt je novi početak, rađanje je početak kraja.
E,to je smisao života. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 2979583794

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od laza Ned Jan 27, 2013 10:05 pm

postojimo da bi svet bio kompletan.da bi veza bila čvrsta i neraskidiva važan je svaki njen deo tako da i mi kao deo sveta predstavljamo njegov važni puzzle(pazl).
Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Puzzlea
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od inspy Ned Jan 27, 2013 10:09 pm

уклопићемо пузле милом или силом Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919 .
ако се нека загуби тражити испод тепиха и познатих могућих локација.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 10:22 pm

I na kraju Zemlja postaje zvezda , a mi u izvornom duhovnom obliku , njeni čuvari ... Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od inspy Ned Jan 27, 2013 10:32 pm

од чега чувамо звезду? нас самих?
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od naOpaka Ned Jan 27, 2013 10:41 pm

inspy ::од чега чувамо звезду? нас самих?

tako nekako....nestala bi i ona kad bi se prepustili svojim afinitetima i apetitu..
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od naOpaka Ned Jan 27, 2013 10:43 pm

@tema - ne trazim smisao , idem po crti i znam da sam poneshto dobro i uradila....sasvim dovoljno za mikrouniverzum....
volim svoju decu ... i to je najvece dostignuce i mozda smisao za mene...
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od inspy Ned Jan 27, 2013 10:48 pm

naOpaka ::
inspy ::од чега чувамо звезду? нас самих?
tako nekako....nestala bi i ona kad bi se prepustili svojim afinitetima i apetitu..
хтела сам да чујем нешто од Чика Месринета о масонима and Co. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od naOpaka Ned Jan 27, 2013 10:50 pm

pa chuti cesh...de ce on da cuti Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 10:54 pm

inspy ::од чега чувамо звезду? нас самих?

Ne Inspy,nismo mi ovakvi po difoltu,ovakvi smo,zato što smo "zatvoreni".
Mi smo nalik našem Prvom Ocu, a imamo ih dvojicu.


____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od inspy Ned Jan 27, 2013 11:03 pm

не знам какав си ти, ја сам добра Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919 и имам једног ћалца.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od naOpaka Ned Jan 27, 2013 11:06 pm

Mesrine ::Smisao života je da živimo,unapređujemo sebe i svet oko sebe. Radimo na sebi,radimo na ljude oko sebe. Iznova i iznova se rađamo,mi koji nismo dostigli savršenstvo i težimo ka njemu.
Oni koji jesu , odlaze na neko drugo mesto.
Krajnji ciljl našeg postojanja, nas kao ljudi u ovom obliku, je dosegnuti Boga preko nauke i tehnologije. Kada ostvarimo ovaj cilj , sve oko nas izgubiće svaki smisao. Ništa nam više neće biti potrebno,čak ni naše fizičko telo.
Smrt je novi početak, rađanje je početak kraja.
E,to je smisao života. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 2979583794

ma hajde...aj objasni tu potrebu za savrshenstvom , a da eliminishesh ego iz priche...
koje mesto? kako znash ako nisi bio..ili jesi ? :Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919:
kako dostici Boga ( kad bolje razmislim shta je za tebe Bog) preko nauke i tehnologije....nauka i tehnologija imaju znachajnu ulogu da skrljaju duh choveka....
smrt je kad te izedu bube il neshto..mosh i da se spalish.... radjanje jeste pochetak kraja, ali samo dok si psihichki i fizichki ziv, pa stavish tachku u odredjenom momentu...
i ja elaboriraj to sa taticama...msm dva komada, svashta mi pada na pamet...


Poslednji put izmenio naOpaka dana Ned Jan 27, 2013 11:08 pm, izmenio ukupno 2 puta
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 11:06 pm

inspy ::не знам какав си ти, ја сам добра Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919 и имам једног ћалца.

Na ovo pitanje-konstataciju neću da ti odgovorim , jer se ne tiče teme. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 11:13 pm

naOpaka ::
ma hajde...aj objasni tu potrebu za savrshenstvom , a da je eliminishesh ego iz priche...
koje mesto? kako znash ako nisi bio..ili jesi ? :Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919:
kako dostici Boga ( kad bolje razmislim shta je za tebe Bog) preko nauke i tehnologije....nauka i tehnologija imaju znachajnu ulogu da skrljaju duh choveka....
smrt je kad te izdedu bube il neshto..mosh i da se spalish.... radjanje jeste pochetak kraja, ali samo dok si psihichki i fizichki ziv, pa stavish tachku u odredjenom momentu...
i ja elaboriraj to sa taticama...msm dva komada, svashta mi pada na pamet...

Sve za tebe,baba,naravno da ću ti pojasniti. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
Mnogo si popila iz Svetog Grala,misleći da je vino u njemu,pre nego što si se ponovo "spustila" na Zemlju. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
Ja nisam,zato se svega sećam.
Spustila si se na Zemlju u trenutku kad te je tvoja ovozemaljska mama donela na svet , prvim udahom.
Zato si zaplakala, jer je "upad" u materijalno telo veoma bolan.
Bube jedu ono što je došlo od tvoje Prve Mame ( Zemlja ),Druge Mame ( tvoja fizička mama ) i Drugog Oca ( tvog tate ).
Ono što je deo tvog Prvog Oca,je deo njega samog i to je neuništivo , večno i zauvek i zanavek postoji i postojaće.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od naOpaka Ned Jan 27, 2013 11:19 pm

Mesrine ::

Sve za tebe,baba,naravno da ću ti pojasniti. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
Mnogo si popila iz Svetog Grala,misleći da je vino u njemu,pre nego što si se ponovo "spustila" na Zemlju. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919
Ja nisam,zato se svega sećam.
Spustila si se na Zemlju u trenutku kad te je tvoja ovozemaljska mama donela na svet , prvim udahom.
Zato si zaplakala, jer je "upad" u materijalno telo veoma bolan.
Bube jedu ono što je došlo od tvoje Prve Mame ( Zemlja ),Druge Mame ( tvoja fizička mama ) i Drugog Oca ( tvog tate ).
Ono što je deo tvog Prvog Oca,je deo njega samog i to je neuništivo , večno i zauvek i zanavek postoji i postojaće.

pojednostavljujesh i zahebavsh kad ne znash shta tachno da odgovorish..
koja je tvoja onozemaljska mama? i misterija duplih tatica?
ne znash da li sam zaplakala kad sam upala u materijalno telo...a materijalno je bilo josh dok je bilo ushushkano u majchinom stomaku... tek tad nemash pojma shta se deshavalo...
metafizika je dobar zaklon od realnog zivota.... pokushaj bolje da se snadjesh u njemu Smile
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Mesrine Ned Jan 27, 2013 11:27 pm

naOpaka ::
pojednostavljujesh i zahebavsh kad ne znash shta tachno da odgovorish..
koja je tvoja onozemaljska mama? i misterija duplih tatica?
ne znash da li sam zaplakala kad sam upala u materijalno telo...a materijalno je bilo josh dok je bilo ushushkano u majchinom stomaku... tek tad nemash pojma shta se deshavalo...
metafizika je dobar zaklon od realnog zivota.... pokushaj bolje da se snadjesh u njemu Smile

Neozbiljna si naOpaka. Ja ti otkrivam najstariju tajnu,a ti se zezaš. Ne želiš da vidiš,znači nije problem u meni.
Nema to veze sa metafizikom,ona je mnogo mlađa od tajne koju znaju retki.
Što se tiče realnog života,taj na koji misliš ti,nema veze sa realnošću.
Čovek je kao komjuter. Hardver bez softvera je neupotrebljiv.
Taj "ljudski softver" je ono što pokreće čoveka. On se dobija prvim udahom,kao što rekoh,a kad beba ne zaplače,znači nije došlo do "instaliranja" iz određenih razloga.
Kad spavaš ,hardver odmara,a softver se "čisti" od virusa.
Kad se budiš,"podižeš" sistem,samo što to ide mnogo brže od Windows-a. Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smisao našeg života-Zašto postojimo - Page 3 Empty Re: Smisao našeg života-Zašto postojimo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu