Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 30 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 29 Gosta :: 2 Provajderi

Dall

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Istina o Jevrejima i njihovim zakonima EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

+4
Vidra
Orhideja
Fristajlo
Avramova
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Avramova Ned Sep 04, 2011 8:45 pm

Vidra ::
https://www.youtube.com/watch?v=rCBQM1pfMPs&feature=related


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Mar 28, 2016 7:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Fristajlo Ned Sep 04, 2011 10:05 pm

Šokantno.
Bilo bi dobro da ovo bude nekako i potvrđeno; isuviše je sumanuto da Jevreji misle da im ovo može proći. Niko nije toliko iracionalan...
No, ako je istina... Istina o Jevrejima i njihovim zakonima 1495693230
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 10:19 pm

Ima ovde par propusta, nešto mi nije sve jasno sada, moram pogledati još koji put uglavnom spot je urađen s ciljem da se bace oči na Jevreje a skinu sa jedne druge još rigoroznije vjere.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 10:30 pm

Orhideja ::Ima ovde par propusta, nešto mi nije sve jasno sada, moram pogledati još koji put uglavnom spot je urađen s ciljem da se bace oči na Jevreje a skinu sa jedne druge još rigoroznije vjere.
Mozda se prvi put sreces sa ovako necim?
Te 'propuste' verovatno mozes da popunis daljim citanjem i drugacijim materijalom, a ima ga...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 10:40 pm

Ne srećem se prvi put, znam jednog Jevrejina oženjen mojom školskom drugaricom, imaju dve curice. Jevreji su specifičan narod i smatraju se boljima ali ovoliko pogani mislim da nisu.
Opet ti kažem par riječi mi je privuklo pažnju a u Jevrejskom jeziku su zabranjene, zato mislim da je namještaljka da se oči skinu sa stvarne opasnosti.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 10:42 pm

Posle nekoliko 'zabranjenih' reci iz njihove svete knjige, posle ovoga vise nikad u zivotu ne bi trebalo da verujem ni u sta sto pricaju.
Moj drug prica ... onomad 1991-ve, Jevrejin iz stroja poslat u kasarnu, svi ostali 'na teren'.

A koja je stvarna opasnost?


Poslednji izmenio Vidra dana Ned Sep 04, 2011 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 10:45 pm

Nisi me razumjela, u spotu se pominju riječi koje sami Jevreji nikad ne upotrebljavaju a asociraju i pripadaju trećem narodu, zbog toga kažem da je namještaljka.
Sluge i sluškinje i djevice se ne pominju ni ujednoj svetoj knjizi sem Kuranu.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 10:55 pm

u spotu se pominju riječi koje sami Jevreji nikad ne upotrebljavaju a asociraju i pripadaju trećem narodu,
Verujem da je knjiga prevedena na srpski jezik. Posto ne znam jezik kojim je pisan Talmud ne mogu o tome da diskutujem.

I tek sada ne razumem sta si napisala...
'' sami Jevreji nikad ne upotrebljavaju reci koje se pominju u spotu''
nego ne znam sta cu s ovim :''pripadaju trecem narodu'' - u spotu se pominju Jevreji i Ne- Jevreji, to mu dodje ' Jevreji i svi ostali' a ne neki drugi ili treci, cetvrti narod.

Sad si me skroz zbunila... Kako onda znamo da je Marija bila devica ako se u Bibliji kao svetoj knjizi to ne pominje?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od inspy Ned Sep 04, 2011 11:11 pm

Very Happy


Poslednji put izmenio inspy dana Ned Sep 09, 2012 7:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 11:17 pm


@inspy,
ubaci nesto na tu temu...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od inspy Ned Sep 04, 2011 11:27 pm

ima toga na netu.


Poslednji izmenio inspy dana Pet Feb 17, 2012 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 11:43 pm


hvala
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Istina ex Natasha Ned Sep 04, 2011 11:50 pm

Necu da citam o Jevrejima nista. Dosta sam procitala a videla jos vise. Zivim u delu Melburna gde su oni. Radila sam i bila u kontaktu i sa onim religioznim i sa onima koji to nisu. Sa pravom mogu reci: STO DALJE OD NJIH! Ne kazem to samo ja nego svako ko je sa njima imao neki posao ili kontakt ovde.

Razapeli su Isusa, razapece i vas!

Cast izuzecima, onima koji veruju da je Isus sin Bozji.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Pon Sep 05, 2011 12:10 am

inspy ::ima toga na netu.
opet cu da zanocim za racunarom :
7.11-.8.14min


Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od inspy Pon Sep 05, 2011 12:21 am

opet cu da zanocim za racunarom :

Ako si blago opsesivno-kompulsivna, bolje odmah stani jer tome nema kraja.. Istina o Jevrejima i njihovim zakonima 3235190673
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Istina ex Natasha Pon Sep 05, 2011 12:22 am

affraid Gledala sam!!!!!!!
Imamo jednu babu, Jevrejku, koja je uzela poziciju da bude Body corporate secretary. Kao ona uzima novac od stanara /7 kuca spojenih sa garazama zajedno. Zovu se units/. Ja sam dobila od drzave gde stanujem i placam njima kiriju. Ove druge 'units' su kupili Kinezi, Indijci i jedan Poljak. Vlasnik prvog 'unit-a' je Jevrejin ali drzi stanare i ta Ester je vlasnik 'unit 4'. Ja sam u broju 2. Ona nas sve maltretira i ponasa se kao 'mali Hitler' sa ponizenjem, kontrolisanjem svake sitnice. Lupanjem na vrata itd. Svi, po zakonu /koji su vlasnici. U mom slucaju Department Of Human Service, placa njoj novac za kosenje trave ispred i oko ovih objekata. Razne popravke itd. Mislite da ona to radi po pravilu? Ne!!! Sve je zapusteno i jadno a pare krade. Niko joj nista ne moze jer su Jevreji svuda i sve kontrolisu. Kome mozes da je tuzis? Ispade: 'Kadija te tuzi, kadija ti sudi.' Sve su zauzeli. Svetske banke u njihovim rukama...To je zlo koje samo Bog moze iskoreniti. Ne kazem da je Hitler imao pravo nikog ubiti /kao hriscanka, na to nemam pravo jer je Bog sudija/, ali ono sto je mislio i rekao o njima ISTINA JE!!!

Kada sam ovaj snimak videla, kazem cerki, hajdemo se seliti odavde. A ona kaze, necemo! Bog je jaci od njih i Bog je sa nama. Amen.


Poslednji izmenio Natasha dana Pon Sep 05, 2011 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od inspy Pon Sep 05, 2011 12:30 am

pa nisu svi Jevreji takvi.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Istina ex Natasha Pon Sep 05, 2011 12:33 am

https://youtu.be/_pHixNiCAJU

Kaze da oni drze njujorski Manhatan i nabraja neke drzave...
affraid

A koje je organizovao bombardovanje Srbije?
Zna se ko. Ja ovde mnogo vidim i mnogo vise znam. Neka nam je svima Bog u pomoci!!!!
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Istina ex Natasha Pon Sep 05, 2011 12:39 am

inspy ::pa nisu svi Jevreji takvi.

Verujem. Ali oni kojima je 'Bog otvorio oci' pa su shvatili da je Isus Bozji sin. Drugima ne verujem. Nisam napisala ni deo sta sam dozivela. Ceo dan mi je pokvaren jer se secam sta sam prezivela i secam se prica drugih koji su upali u kandze tih dzelata i sluze im. Za mnogo teskog rada i malo para.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Pon Sep 05, 2011 12:42 am

inspy ::
opet cu da zanocim za racunarom :

Ako si blago opsesivno-kompulsivna, bolje odmah stani jer tome nema kraja.. Istina o Jevrejima i njihovim zakonima 3235190673
Nisam, a znam da nema kraja ... Nasla sam jos brdo stvari koje nisam videla-citala, a i one koje jesam gledam-citam ponovo, i to ne samo povodom ove teme.
Jednom mi se desilo da zanocim zato sam gledala sve moguce koncerte GNR... Very Happy


Natasa:

Ona nas sve maltretira i ponasa se kao 'mali Hitler' sa ponizenjem, kontrolisanjem svake sitnice. Lupanjem na vrata itd
Pojedi malo prsute da ti uzavri ta zlatiborska krv, i ubedjena sam da ces zlatiborski i da joj doskocis.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Istina ex Natasha Pon Sep 05, 2011 1:21 am

Vidra ::
Natasha ::Ona nas sve maltretira i ponasa se kao 'mali Hitler' sa ponizenjem, kontrolisanjem svake sitnice. Lupanjem na vrata itd
Pojedi malo prsute da ti uzavri ta zlatiborska krv, i ubedjena sam da ces zlatiborski i da joj doskocis.

Znas da nisam cista Zlatiborka. Majka mi je sa Korduna. A kad proradi 'Licka krv', Zlatiborci beze, od prasine se nista dugo ne vidi... Pricala mi majka, vise puta o tome. Duga je to prica... Istina o Jevrejima i njihovim zakonima 2214231980

A ja se trudim, i srcem i dusom da ispunjavam Bozji Zakon. Cekam na njega i ne oslanjam se na poreklo. Inace, da nije toga, ona ovuda ne bi setala.

Rece jednom moja majka: 'Ne placa Bog svake subote.' On ce joj doskociti.

Isus je rekao: 'Voli svoje neprijatelje. Ne vracaj zlo za zlo.' Gospod Bog: 'Ko si ti da sudis tudjem sluzi? Svom gospodaru stoji ili pada. Moja je osveta. Ja cu vratiti.'

A ovo se bas oduzilo. Moramo cekati. :fri:
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Cleopatra Pon Sep 05, 2011 11:36 am

Natasha ::Razapeli su Isusa, razapece i vas!
Jeste i zasejace seme u nase utrobe devicanske. Mislim ovo tolika idiotarija da prosto ne mogu da verujem da se neko usudi pisati ovakve nonsense.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Orhideja Sre Sep 07, 2011 9:37 pm

Vidra ::Verujem da je knjiga prevedena na srpski jezik. Posto ne znam jezik kojim je pisan Talmud ne mogu o tome da diskutujem.
Bilo i izbrisana stranica, zanimljivo.
'' sami Jevreji nikad ne upotrebljavaju reci koje se pominju u spotu''
nego ne znam sta cu s ovim :''pripadaju trecem narodu'' - u spotu se pominju Jevreji i Ne- Jevreji, to mu dodje ' Jevreji i svi ostali' a ne neki drugi ili treci, cetvrti narod.
Ovako, ja sam pogriješila, našla sam Talmud na engleskom i ponešto pročitala, tačno je da je knjiga pisana kao knjiga mržnje. Kad sam rekla greška u spotu mislila sam na riječi Ne-Jevreji jer oni sve koji nisu Jevreji zovu "goye". Dalje pominje se riječ "čifut" koja je turskog porijekla i to me asociralo da je podvala i da spot nije došao od Hrišćanina ili ateiste već od islamiste. Zašto od njega? Pazi, islam je religija koja je u usponu po broju nosilaca samog islama tj. oni imaju sve više i više djece koja su nosioci samog islama i tako se odgajaju a ni oni nam nisu naklonjeni. I što je još gore i oni se smatraju najboljima i "jedina njihova vjera je prava".
Talmud je knjiga koju uče njihovi rabini i sadrži se od 60 knjiga nije dostupna čitanju ni svim Jevrejima, Jevreji kao Jevreji žive po Zakonu Tore koja je blaža, za Talmud sam se prevarila.
"Sve goye trebaju biti iskorijenjene" samo je jedan citat koji me se dojmio, da ne pominjem sad ostale.
ili
"Sve nevjernike koji ne žele se pokajati i primiti islam treba pobiti" što je citat iz Kurana.

Odavno se radi na spajanju svih Crkava pod jednu tkz.ujedinjenja svih Hrišćana upravo zbog ovoga, međutim našla sam negdje podatak da mnogo Jevreja ima kao biskupa u mnogim crkvama i da oni osporavaju ujedinjenje. Vijekovima je došlo do prevelikog raskola i kako sad sjediniti nešto a da svako tumači nešto svoje kao jedino ispravno? S druge strane ova dva citata jasno daju na znanje šta oni koji nisu Hrišćani misle o tome. Nažalost i ateistima se isto piše mada ne vjeruju ni ušta.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Vidra Sre Sep 07, 2011 11:46 pm

Pazi, islam je religija koja je u usponu po broju nosilaca samog islama tj. oni imaju sve više i više djece koja su nosioci samog islama i tako se odgajaju a ni oni nam nisu naklonjeni. I što je još gore i oni se smatraju najboljima i "jedina njihova vjera je prava".
U nekoj emisiji o Jerusalimu, autor ( verujem) emisije razgovarao je sa svim predstavnicima vera ( da ih tako nazovem). Emisija se zavrsava segmentom o Jevrejinu koji je presao u islam ( vehabijski), odnosno upecatljiva je njegova poslednja recenica: svi ce primiti islam milom ili silom.

Hvala ti na ovim informacijama. Nisam se time bavila, i lepo je sto je Av imala dovoljno snazan utisak da postavi temu.
Otvorile ste mi potencijalno poglavlje za ucenje...

p.s. nemojte mi zameriti na terminima... osecam se kao da hodam po slomljenom staklu...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Orhideja Čet Sep 08, 2011 12:08 am

Vidra ::
U nekoj emisiji o Jerusalimu, autor ( verujem) emisije razgovarao je sa svim predstavnicima vera ( da ih tako nazovem). Emisija se zavrsava segmentom o Jevrejinu koji je presao u islam ( vehabijski), odnosno upecatljiva je njegova poslednja recenica: svi ce primiti islam milom ili silom.

Hvala ti na ovim informacijama. Nisam se time bavila, i lepo je sto je Av imala dovoljno snazan utisak da postavi temu.
Otvorile ste mi potencijalno poglavlje za ucenje...

Gledala sam to, nisam znala za Talmud dok me nisi upozorila, hvala ti, ima ga na netu ali na engleskom pogledaj i ja sam čitala napreskok ali sam našla pravila samo ne znam od koje stranice kreću, jezivo je.
Razumijem zašto si napisala ono obojeno a sad ću da obrišem jer mislim da si ostavila da vidim i da nema potrebe za daljnim isčitavanjem.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Istina o Jevrejima i njihovim zakonima Empty Re: Istina o Jevrejima i njihovim zakonima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu