Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Predložimo ime novog mosta u Beogradu

+9
Orhideja
Dragana
Debilko
No_koment
Fristajlo
sini_do
Vidra
digitalmandrak
Avramova
13 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Gost Uto Avg 16, 2011 5:56 pm

Avramova ::
digitalmandrak ::Cicin most... Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3021264613 :haa:

Cicin ili Čičin? Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 128863565

@Vidra

Sve je tu jasno. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3021264613

Ni meni nije jasno.. zasto se samo ne zove "Most.".. zar je to bitno.. neka ga zovu i "Lonac" samo da ga ne polome !
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Vidra Uto Avg 16, 2011 6:01 pm


Sve je tu jasno.
Meni ponekada treba neke stvari nacrtati... jbg...
TV, pa da setamo, e sad da mu damo ime...
Neverovatno mi je da niko nije rekao Zirafa, od anketiranih ljudi koji su tamo setali, a o tome se onoliko pisalo po novinama... jos dosli ljudi koji zive van Beograda da setaju po nezvrsenom mostu... stvaaarno...
mozda sam ja nenormalna...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Gost Uto Avg 16, 2011 6:04 pm

Vidra ::
Sve je tu jasno.
Meni ponekada treba neke stvari nacrtati... jbg...
TV, pa da setamo, e sad da mu damo ime...
Neverovatno mi je da niko nije rekao Zirafa, od anketiranih ljudi koji su tamo setali, a o tome se onoliko pisalo po novinama... jos dosli ljudi koji zive van Beograda da setaju po nezvrsenom mostu... stvaaarno...
mozda sam ja nenormalna...

Navodno ga je obislo 65.000 ljudi.... koji izgleda nemaju druga posla nego da setaju mostom..Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 4027700691 Ja naravno nisam bio...ali mislim da ima pametnijih stvari od setnje na mostu..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od digitalmandrak Uto Avg 16, 2011 6:08 pm

Cicin ili Čičin?

Chichin... :haa:
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Uto Avg 16, 2011 9:06 pm

Vidra :: ... stvaaarno... mozda sam ja nenormalna...
Normalna si ti, ne brini. Znaš da ljudi vole fešte a na mostove smo baš slabi (mislim neki). Vrlo je moguće da je ta ljubav prema mostovima posledica čuvanja mosta u vreme bombardovanja '99. Čudi me da nije upriličen prigodan kulturno-umetnički program. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 2531996303

Digi, pitam se ja koja je to Cica, da ne tepaš tako ženi, kad ono Čiča :Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3681966919:

To harfa je zato što liči na harfu a ako ćemo po tome, liči i na razboj za tkanje. Ako bismo po tome, onda bi mogao da se zove RAZBOJ ili punim imenom Most razboja. A kako latinično b može da bude ćirilično v, eto nam mosta razvoja. Ima tu simbolike, i u razvoju, u razboju, boju, razbijanju, razbijačima i tako to... Ah da.... :albino: Sirogojno most, tamo se na razboju pletu preeeedivni džemperi. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3235190673

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Uto Avg 16, 2011 9:12 pm

Most Novaka Đokovića.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Uto Avg 16, 2011 9:14 pm

Fristajlo ::Most Novaka Đokovića.

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3818829173 Kud se ne setih?! :albino: Svaka čast šefe! Ponosim se tobom. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 560940215


Poslednji izmenio Avramova dana Uto Avg 16, 2011 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Uto Avg 16, 2011 9:19 pm

Ne znam da li postoji iko polu-normalan a da bi imao nešto protiv... Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 2935972954
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Uto Avg 16, 2011 9:22 pm

Šta mislite da pošaljemo predlog Gradu? Question

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Uto Avg 16, 2011 9:27 pm

Bači ga na glasanje, da vidimo koliko će članova da podrži; što se mene tiče, ne mogu da se setim manje kontroverzne osobe u Srbiji poslednjih 500 godina...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Uto Avg 16, 2011 9:31 pm

Ok, otvoriću anketu samo da još neko da predlog. Naravno, Sirogojna neću staviti. :Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3681966919:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Uto Avg 16, 2011 9:33 pm

Eto, a onda ćemo kao GG da zvanično pošaljemo predlog, u ime Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 2935972954
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od sini_do Uto Avg 16, 2011 10:52 pm

Fristajlo ::Most Novaka Đokovića.
Mislim da to nije prikladno ime za most, jer Noletovo ime treba da nosi nesto mnogo vece i znacajnije... Za most treba neko sveto ime,. da bozija sila bude na pomoci, jer -ime- utice na sudbinu i srecu......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od No_koment Uto Avg 16, 2011 11:07 pm

Most Kreni-Stani
No_koment
No_koment
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1036
Datum upisa : 24.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Uto Avg 16, 2011 11:16 pm

sini_do :: Za most treba neko sveto ime,
A..S'ti Nole? Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 1495693230
Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 129758
Pa, nije sve da bude crkva, aman... Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 624403
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Vidra Sre Avg 17, 2011 3:51 pm

Vrlo je moguće da je ta ljubav prema mostovima posledica čuvanja mosta u vreme bombardovanja '99.
A sacuvasmo ih tada... bas je od nas zavisilo... pogotovo sto ono 'target' bese nasa kovanica...


Sirogojno most, tamo se na razboju pletu preeeedivni džemperi.
Na razboju se tka, cini mi se... ili je to neki ultra -sega-giga moderan razboj pa sve radi sam...

A sta fali da se zove 'Zirafa'?
Zamisli 'popeo sam se na Zirafu', ili 'presao sam preko Zirafe' - to zvuci kao da si bio na vrhu sveta...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Sre Avg 17, 2011 8:24 pm

Vidra ::
Vrlo je moguće da je ta ljubav prema mostovima posledica čuvanja mosta u vreme bombardovanja '99.
A sacuvasmo ih tada... bas je od nas zavisilo... pogotovo sto ono 'target' bese nasa kovanica...

Mene peče savest al' sam makar slušala raspored pevača-čuvara a i to je nešto. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 4242552882

Sirogojno most, tamo se na razboju pletu preeeedivni džemperi.
Na razboju se tka, cini mi se... ili je to neki ultra -sega-giga moderan razboj pa sve radi sam...
Jao jeste, davno sam učila domaćinstvo a Sirogojno ionako otpada. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 216218906

A sta fali da se zove 'Zirafa'?
Zamisli 'popeo sam se na Zirafu', ili 'presao sam preko Zirafe' - to zvuci kao da si bio na vrhu sveta...
Ne fali al' Nole je Nole. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 2580026389 (ubacila sam smajli nole pa što se ne bi most zvao po Velikom Novaku Đokoviću). Što moramo samo neke junake, ratnike, umetnike. Ovo bi bio prvi most nazvan po jednom moćnom sportisti. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 2580026389 Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 560226542

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Vidra Sre Avg 17, 2011 11:25 pm

Ovo bi bio prvi most nazvan po jednom moćnom sportisti.
Nemoj tako, ima jos mocnih sportista. Meni, napr, prvo padne na pamet Sale Djordjevic, a i Cavic je je tu negde.
Da se razumemo, ne pocenjujem Noletov uspeh, ali nije u redu toliko nekoga izdvajati.
Eto, skoro na nekom decijem turniru bese jedan nas slavni trener. Ne mogu vam opisati energiju koju taj covek nosi sa sobom, da ne pricamo o njegovom sportskom uspehu.
S toga mislim, da taj predlog ( oko Noleta) uopste nije dobar.

A sta ce mostu ime, uopste? Ko zna kako je ime Plavom mostu. Plavi most je isto kao sto je i Beogradjanka- popularan naziv.
Za to, verovatno, treba malo vremena.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Čet Avg 18, 2011 1:05 pm

Vidra :: S toga mislim, da taj predlog ( oko Noleta) uopste nije dobar.

Nole je uradio nešto što je ceo svet video, to se ne sme zanemariti. Moramo biti malo mudri a i momak je zaslužio.

Što se mene tiče, najvažnije mi je da se ne sruši, ne daj bože. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3021264613

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Debilko Čet Avg 18, 2011 1:27 pm

Ej,a zar ne bi bilo još originalnije da se nazove po njegovom ćaletu.
Neko još može da dođe na ideju da da ime mosta po sportisti,ali po članovime njegove porodice,to bi bas bilo originalno. Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 560226542
A u tom slucaju,Gazeli promeniti ime po njegovoj kevi.Bilo bi bas super.
I sad da kocim,Da mi ne padne na pamet da Plavi most bude po devojci.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Čet Avg 18, 2011 1:38 pm

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3582407438 Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 479116528 Debilko, inspiracija ti je danas jača strana. :Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 3681966919:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Vidra Čet Avg 18, 2011 2:25 pm

Nole je uradio nešto što je ceo svet video, to se ne sme zanemariti. Moramo biti malo mudri a i momak je zaslužio.
Za razliku od Vlada Divca?
Ili Cavica, Nadje Higl? Bilo kog vaterpoliste (izvinjavam se onima koje nisam pomenula)...
Pristrasna si, Av.
Treba biti mudar, i ne treba izvdajati neciji uspeh mimo ostalih, pogotovo ne u sportu, jer su svi nasi sportisti jednako - vrhunski.

I sad da kocim,Da mi ne padne na pamet da Plavi most bude po devojci.
Verovatno tudjoj... Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 1656610304
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Avramova Čet Avg 18, 2011 2:31 pm

Vidra ::

Svim sportistima koje si nabrojala svača čast ali ono što je Đoković uradio daleko je od svih uspeha pobrojanih. Zaista, budimo objektivni.

Jednostavna pitanja: ko je naš najbolji košarkaš, ko je najbolji svetski košarkaš, a ko najbolji teniser sveta i nema veze na koji period se odnosi?


Poslednji izmenio Avramova dana Čet Avg 18, 2011 5:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : korektura)

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Vidra Čet Avg 18, 2011 2:47 pm

ali ono što je Đoković uradio
Sta? moram da pitam jer ga ne pratim...
Moj omiljeni teniser bio je Andre Agassi.

Jednostavna pitanja: ko je naš najbolji košarkaš, ko je najbolji svetski košarkaš, a ko najbolji teniser sveta i nema veze na koji period se odnosi?
Sad i preterujes... tako da

Zaista, budimo objektivni.
Ono sto mi prvo padne na pamet to je da su kosarkasi bili prvaci i Evrope, i sveta i Olipmpijade. Takav uspeh jedan teniser ne moze da postigne za zivota.
Onda neka naprave po jedan most za svakog od njih. Sto se vaterpolista tice, samo Partizan ima devet sampionih titula Evrope.

Zato i kazem da nije lepo izdvajati neciji uspeh medju ostalima...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Fristajlo Čet Avg 18, 2011 4:10 pm

Izmiče vam suština, bojim se...
Novak Đoković ni po kom racionalnom osnovu ne zaslužuje ništa više od bilo kog građanina Srbije da se most nazove njegovim imenom; no, po nekom političkom i logičkom- najviše. Pokušajte da se setite bilo koje druge osobe za koju se može danas i ovde reći da postoji neki konsenzus da se radi o pozitivnoj pojavi i ličnosti; ja se ne dosećam ni jedne.
Pokušajte na trenutak da isključite svoj lični ugao gledanja na stvari i racionalno ocenite da li iko drugi ima više nepodeljenih simpatija među građanstvom ove države i grada. Ako takvog nađete, kapa dole.
Inače će politikanti most "krstiti" po svojim trenutnim politikantskim potrebama, a ja u tome ne bih da sudelujem, jer mi je malo muka od toga; setite se incidenata sa ulicom Zorana Đinđića, kojoj će se ime održati do sledećih izbora...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predložimo ime novog mosta u Beogradu  - Page 2 Empty Re: Predložimo ime novog mosta u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu