Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

+18
Snowflake
Dotore
inspy
Nova clanica
Fraya
Cleopatra
Anica
Prince
laza
digitalmandrak
cvjeticanin
Orhideja
cat09
Fristajlo
Bass
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
Avramova
22 posters

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Maj 03, 2010 9:57 pm

Ima istine Digi ali nije svaka cura šmizla, jesi ti oženio curu kad si je vidjeo dva puta ili je to bila veza od bar dve nedelje?

Cvjetičaninu, ja takvih primjera imam za izvoz, to je druga tema i kriv je muškarac zašto on dozvoljava da jedna šmizla komanduje? Kad nije muško i treba da komanduje a ako će komandovati onda ima i da prinosi u kuću a ne da iznosi.
I nisu cure loše vi ste loši jer ste to napravili od njih.

Jasno?
Jeste!
Divno.
Da vas čujem sad.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pon Maj 03, 2010 10:15 pm

Orhideja ::

Cvjetičaninu, kriv je muškarac zašto on dozvoljava da jedna šmizla komanduje?
I nisu cure loše vi ste loši jer ste to napravili od njih.

Jasno?
Jeste!
Divno.
Da vas čujem sad.
Nije tako Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 427239 ,šmizle prvu grešku naprave kada pobjegnu od roditelja sa sela ,a to što je ona kasnije upoznala velikodušnog čovjeka koji je želio da pomogne nezbrinutom djetetu nije njegova krivica.
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Uto Maj 04, 2010 9:14 pm

cvjeticanin ::
Nije tako Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 427239 ,šmizle prvu grešku naprave kada pobjegnu od roditelja sa sela
Kako pobjegne, misliš uda se?
... to što je ona kasnije upoznala velikodušnog čovjeka koji je želio da pomogne nezbrinutom djetetu nije njegova krivica.
Nego čija, zbog čega dozvoljava manipulaciju svoje ličnosti?
Ah izvini, onaj ko ima ličnost neće ni dozvoliti manipulaciju i upravljanje već će tražiti nekog sebi ravnog i ko ima slične poglede na život, brak i zasnivanje porodice.
Dakle pričamo o...

Recite vi meni zašto je taj momak išao baš za Skadar? Zašto nije došao u RS ima djevojaka za izvoz a nemaju se za koga udati, omjer je 25 djevojaka na 1 muškarca?
Nije se svaka djevojka sa sela udala u grad, ima na selu i u gradu još dobrih djevojaka ali bitnije je izaći i napiti se (pa još ako uhvati šta dobro) nego veče provesti sa djevojkom u nekom razgovoru.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Uto Maj 04, 2010 9:56 pm

Orhideja :: Kako pobjegne, misliš uda se?

Ne govorimo o tim djevojkama sa sela koje se udaju na selo ili u grad,već o djevojkama koje odu sa sela u grad u potrazi "za boljim zivotom".U naslovu stoji da samo momci ostaju na selu jer nemogu se lako "probiti" kroz život u gradu bez neke podrške rodbine ili prijatelja kao crnogorci ili hercegovci.Poznajem nekoliko momaka sa sela(ne crnogoraca ili hercegovac) momci koji posjeduju sve najbolje osobine i nevjerujem da bi ti momci koje ja poznajem prihvatili da žive ni par dana na tuđi račun.Ne kažem da i djevojke koje napuste selo i odu u grad u želji da imaju bolji život, krenu lošim putem ,ne .Većina tih djevojka je što bi se reklo " iz domaćinske kuće i patrijahalno vaspitane" i kao takve nadju sebi i dobre muževe.

Ti opet ,zašto taj momak ide u Skadar,odnosno i ja zivim u RS ali nema nigdje tih 25.Poznajem ja takve cure.Kod takvih cura je ovakvo pravilo "živi dok si mlad i pravi gluposti ,a strarost je da se sjećamo njih".Rijetko kada su one "slobodne" i ako ne uklizaš u pravom momentu ,ništa džaba se trudiš Jer one ne biraju ,oženjeni,ima nešto što je gore i od tih oženjenih, neoženjeni, jer žele da žive onako kako žele.
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Maj 07, 2010 2:20 pm

cvjeticanin ::
Ti opet ,zašto taj momak ide u Skadar,odnosno i ja zivim u RS ali nema nigdje tih 25.Poznajem ja takve cure.Kod takvih cura je ovakvo pravilo "živi dok si mlad i pravi gluposti ,a strarost je da se sjećamo njih".Rijetko kada su one "slobodne" i ako ne uklizaš u pravom momentu ,ništa džaba se trudiš Jer one ne biraju ,oženjeni,ima nešto što je gore i od tih oženjenih, neoženjeni, jer žele da žive onako kako žele.

Tu sam te čekala ptico.

Vrlo dobro znam o kakvim curama pričaš, jesi siguran da je ona za brak i porodicu?
Zašto ona mora biti "sisata i lomna u struku" da se sjetim Bore Čorbe? Šta je djevojkama koje rade u kioscima i prodavnicama, sa službenicama na šalterima sa čistačicama, ha?One nisu za izlaske jeli, one se ne trebaju udati? Dokle kod budeš gledao u takve i kontao o uklizavanju od takvog uklizavanja ništa, samo ćeš da proletiš.

Sjećam se djevojke koja je radila kod nas u bolnici kao čistačica (usput je studirala), dolazila je obično obučena u nešto veliko i široko a kad izađe sa posla, sve glave su se okretale za njom. Garderoba je čudo, okreni se oko sebe masa je djevojaka i tvoje 25 su tu ali ih ne vidiš gledajući u samo jednu.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pet Maj 07, 2010 3:23 pm

[quote="Orhideja"]
cvjeticanin ::
.Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Ilovemypcwalldecals

Tu sam te čekala ptico.

Šta je djevojkama koje rade u kioscima i prodavnicama, sa službenicama na šalterima sa čistačicama, ha?One nisu za izlaske jeli, one se ne trebaju udati?
Da znaš upravo u postu gore sam opsivao par djevojaka koje rade u prodavnicama i koje dobro poznajem,što opet ne znači da su sve iste .Vjerovatno ima pametnih, vaspitanih a i slobodnih prodavačica,ali iskustvo mi govori da je bolje vrijeme provoditi sa PC . Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 427239
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Sub Maj 08, 2010 9:10 pm

cvjeticanin ::
Da znaš upravo u postu gore sam opsivao par djevojaka koje rade u prodavnicama i koje dobro poznajem,što opet ne znači da su sve iste .Vjerovatno ima pametnih, vaspitanih a i slobodnih prodavačica,ali iskustvo mi govori da je bolje vrijeme provoditi sa PC . Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 427239

"Par" nemojmo generalizovati, ipak je više dobrih nego loših, samo što one lošije više i bolje mame. Čudni ste vi muškarci.
A kad prođu godine onda se pitate kako je neko uspio sebi naći dobru ženu a ta žena dobro izgleda itd.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od digitalmandrak Sub Maj 08, 2010 9:26 pm

Problem je u tome sto drzava malo cini da poravi kvalitet zivota na selu.
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od laza Uto Jun 15, 2010 10:05 pm

što da ne,bitno je da nam ne opuste sela(uglavnom je tu problem)a snajke će da se uklope gostoprimljivi smo mi ljudi.
evo javljam se dobrovoljno da idem i vršim odabir budućih snajki,nadoknadu ne tražim.. :slamka..:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Prince Uto Apr 05, 2011 4:31 pm

Mesto gde živim nije ni neki grad ali nije ni selo,tako da samo 40 momaka koji imaju preko 40 god iz fabrike koja je pod stečajem i nemaju neku perspektivu ovdje.Snalaze na razne načine da egsistiraju u ovoj sredini , jer kao samac teško je i dobiti iseljenje u treće zemlje.
Predpostavljam od mnogi njih nisu ni u vezi odnosno nisu nikad ni imali za ozbiljno djevojku a potuno su zdravi Embarassed ,
Gde da pronadju djevojke?
Retko kada u "kafićima" ima djevojaka generacije 70/60 koja tamo dolazi da nekoga "upozna" ,pa i ako se i može naći tamo djevojka obično odgovore na kuturno udvaranje da je njima "k.... preko glave", na tim riječima ali ima isto značenje..
Na oglase isto tako Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 3137150671
Putem interneta isto teško, jer "pretpostavljam" da skoro ne postoji djevojka koja nije u "Prvoj vezi" i kao takva ima stvarno želju upoznati nekog sebi sličnog. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 1528569331
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Prince Uto Apr 05, 2011 4:51 pm

Da li nisam naveo neki još vid upoznavanja?
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Anica Uto Apr 05, 2011 5:07 pm

Meni ovo navodjenje lici na korak ka sivom kraju vecnosti ...zaljubiti se u sebe ,prespavati noc ,i obecano jutro docekati u zagrljaju dubine sopstvenog uma ...( na kraju to preostaje ) Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 1369909122
Zato dragi gospodine treba ljubav oboriti,izboriti i razoriti Smile :ks:
Anica
Anica
Član
Član

Broj poruka : 429
Datum upisa : 02.04.2011
Godina : 41
Lokacija : HERCEG-NOVI

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Cleopatra Uto Apr 05, 2011 6:11 pm

Orhideja ::kriv je muškarac zašto on dozvoljava da jedna šmizla komanduje?
Nego ko treba da komanduje? Svaka devojka ima pravo da bude i gospodjica i smizla. Ko nema alternativu, normalno da ce otici da muze krave i cisti stale. Ali po meni zena treba da bude muskarcu princeza, a ne sluskinja. Normalno, ako je muskarac pravi.

Kad nije muško i treba da komanduje a ako će komandovati onda ima i da prinosi u kuću a ne da iznosi.
Ma iskomandujem ga ja, nismo u srednjem veku. Ne vidim zasto bi se iko osecao skartiranim i trpeo takav vid presije nad glavom. Niko nikome ne treba i ne sme da komanduje, ravnopravnost polova je odavno stupila na snagu u civilizovanim krajevima.

Nego čija, zbog čega dozvoljava manipulaciju svoje ličnosti?
Kakva je to manipulacija sto ju je neko doziveo dostojnom svega, pa joj sve i dao?

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fraya Pet Apr 08, 2011 11:15 am

Cleopatra ::[
Nego ko treba da komanduje? Svaka devojka ima pravo da bude i gospodjica i smizla. Ko nema alternativu, normalno da ce otici da muze krave i cisti stale. Ali po meni zena treba da bude muskarcu princeza, a ne sluskinja. Normalno, ako je muskarac pravi.[

Svakako da je to jako ljupko,pa i genijalno kada je devojka i gospodjica
i smizla. Nego to je moguce samo 2-3 godine gospodjicinog zivota, a onda
pocinje stvarnost koja moze istovremeno da bude i lepa,ali i surova.

I pravo da ti kazem Cleo,mene licno dovodi do ludila i belog usijanja
kada neko kaze da ko nije u stanju da nadje tu bogatu musku budalu
i da nastavi sa cirkuzantskim predstavama menjajuci uloge smizle
i gospodjice da tome preostaju krave,stale,svinje.

Da li su ljudi koji se bave gajenjem cveca,voca,a narocito ciscenjem
stala manje vredni,lepi i pametni od tebe ili mene?

Postoje ljudi ( a i ja sam iz frakcije tih) koji bi danas mogli da uzivaju
gledajuci kako vinograd napreduje, kako se konji ,krave,telad,ovce
raduju pasnjacima. Zasto bi sedenje po nekim kaficima bilo uzbudljivije
od uzgoja konja recimo?

A ako smo ravnopravne s muskarcima onda mora i zena da vozi avion,ide
u rat, cisti ulice ili gasi pozare.Usput i da muze krave i da pravi sir, prska
voce,ore njive.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od digitalmandrak Pet Apr 08, 2011 11:23 am

Potpisujem Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 196439
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fraya Pet Apr 08, 2011 1:18 pm

Cleo je nesvesno ( znam da je pametna devojka) svojim postom
oko gospodjice i smizle zapravo potvrdila da je uloga devojke,zene
a i najveci domet da bude uspesna i pozeljna sponzorusa.

Dakle(M) jedna te ista devojka (ne Cleo nego neka apstraktna)
ne treba da radi,misli,bude naucnica,radnica,pa i sportista,
pozrtvovana majka, recimo i lojalna supruga ( ne bih da dublje zalazim
u brak) nego treba da vegetira kao te bedne i jeftine smizlice po splavovima
i nekakvim fensi kaficima.

Te i takve teorije i misljenja, a gde su zene zapravo objekti,nikako
subjekti,danas preovladjuju u Srbiji i zato su devojke koje sreces
na ulicama ( svejedno u kom gradu) kao neke klonirane ludije,nesto
izmedju kurvice i bednice, ali ako one zele ( a zele ) da budu smizle
(gospodjice ne mogu vec po logici stvari da budu) i ako za to ima
publike koja to tako zeli, onda je to meni OK.

Podseti me to na neku Balzakovu knjigu sa naslovom

"Sjaj i beda kurtizana", pri cemu je u Srbiji uglavnom beda, a ako je
sjaj, on je iz Kine pa zato tako preterano i sljashti

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 2214231980
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Cleopatra Pet Apr 08, 2011 2:57 pm

Fraya ::
I pravo da ti kazem Cleo,mene licno dovodi do ludila i belog usijanja
kada neko kaze da ko nije u stanju da nadje tu bogatu musku budalu
i da nastavi sa cirkuzantskim predstavama menjajuci uloge smizle
i gospodjice da tome preostaju krave,stale,svinje.

A ono sto mene dovodi do usijanja su izjave poput citirane, da muskarac treba da komanduje. Mislim koji moj? Ja nigde nisam spomenula bogatu budalu, ne znam zasto mi se hvatas za nesto sto nisam rekla. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 2214231980
Moze da se nadje i mozda manje imucan od nekog seljanina sa imanjima, ali kultivisaniji. Zasto bi iko bio besplatna radna snaga svom muzu, ako to ne mora? Ako je vec niko drugi, pa ni ona sebe, ne ceni vise, onda u redu. Drugo, kako iko obrazovan moze da uziva druzeci se sa manje obrazovanim svetom koji zivi po selima? Zasto bi? Nije to samo razlicit statusni level, vec i intelektualni.

Da li su ljudi koji se bave gajenjem cveca,voca,a narocito ciscenjem
stala manje vredni,lepi i pametni od tebe ili mene?
Uglavnom jesu, iznurili ih teski fizicki poslovi.

Postoje ljudi ( a i ja sam iz frakcije tih) koji bi danas mogli da uzivaju
gledajuci kako vinograd napreduje, kako se konji ,krave,telad,ovce
raduju pasnjacima. Zasto bi sedenje po nekim kaficima bilo uzbudljivije
od uzgoja konja recimo?
Evo ja predlazem da ti prva krenes u borbu s vetrenjacama i otvoris svoju farmu. Lako je pricati o sjaju necega s cim nikada nisi bio u kontaktu.

Fraya ::Cleo je nesvesno ( znam da je pametna devojka) svojim postom
oko gospodjice i smizle zapravo potvrdila da je uloga devojke,zene
a i najveci domet da bude uspesna i pozeljna sponzorusa.
To je ono sto mrzim u Srbiji, svako ko se dobro uda ili je u vezi sa dobrostojecim gospodinom, treba da ima osecaj krivice da je "sponzorusa" ili da eventualno "radi za pare". Moralisanje u nemoralnoj drzavi je apsolutno van granica zdravog razuma.

Dakle(M) jedna te ista devojka (ne Cleo nego neka apstraktna)
ne treba da radi,misli,bude naucnica,radnica,pa i sportista,
pozrtvovana majka, recimo i lojalna supruga ( ne bih da dublje zalazim
u brak) nego treba da vegetira kao te bedne i jeftine smizlice po splavovima
i nekakvim fensi kaficima.
Sta sprecava naucnicu da bude atraktivna, iznegovana, lepa, pozeljna? Ja ni u jednom trenutku nisam stala na stranu nepismenog ili polupismenog sveta. Samo smatram da neko ko toliko ulaze u sebe (skolovanje, izgled, sirenje svesti u vidu putovanja i sl.) ima svo pravo da nadje supruga pored kog u nekom trenutku svog zivota moze i da vegetira, a ne da je pod stalnim stresom od ruba egzistencije.

Te i takve teorije i misljenja, a gde su zene zapravo objekti,nikako
subjekti,danas preovladjuju u Srbiji i zato su devojke koje sreces
na ulicama ( svejedno u kom gradu) kao neke klonirane ludije,nesto
izmedju kurvice i bednice, ali ako one zele ( a zele ) da budu smizle
(gospodjice ne mogu vec po logici stvari da budu) i ako za to ima
publike koja to tako zeli, onda je to meni OK.

Ne pricamo o istom soju, ali svejedno nemaju alternative jer im drzava nije omogucila da budu samostalne ni sa zavrsenim fakultetima. Ja konkretno imam nekoliko prijateljica koje imaju plate ko ove ribe iz pekare. Koji su moj zavrsavale fakultete sam bog zna.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Nova clanica Pet Apr 08, 2011 2:58 pm

Orhideja :: Recite vi meni zašto je taj momak išao baš za Skadar? Zašto nije došao u RS ima djevojaka za izvoz a nemaju se za koga udati, omjer je 25 djevojaka na 1 muškarca?

Bravo Orhidejo!! Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 3726945182

Bilo bi dobro da momci pochnu i razhmishljati a verujem da imaju chime.. glavonje su to, ako se vec ne zene iz ljubavi.. Plashim se da su ove isproshene poslushnije za jednog buzdovana.. Izgleda da bolje i nisu zasluzili do brkate albanke koju je i Albanac zaobishao.. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 2317702173
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fraya Pet Apr 08, 2011 3:10 pm

Naucnica ne moze da bude atraktivna ( barem ne spolja) jer
je vestacke sise i ekstenzija kose, a i modni trendovi jednostavno ne zanimaju.Naukom se covek ili bavi ili ne bavi,kao i slikanjem,pisanjem
ili muziciranjem. Tu je nemoguce da tri sata pises,slikas a onda se
zamlacujes modnim trendovima i provodis sati kod frizera i kozmeticara
da bi sta,koga,zasto ,zadivila,ocarala,osvojila?

Postoje zaista i ljudi a i zivot ,umetnost,nauka,entuzijazam svake vrste
a tu su i krave,konji,psi,vino i rakija,sir ali su to neshvatljive i totalno
nerazumljive kategorije za srpsku savremenu,doteranu,atraktivnu,
samostalnu i prosvetljenu mladu zenu. Da nije tako ne bi ni bilo nesuvislog
pitanja zasto je recimo Marija Kiri bila nedoterana,pa je i umirala od gladi,
a zivela bre u u tadasnjem centru modnog i pomodnog,ali i bogatog
sveta?
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Nova clanica Pet Apr 08, 2011 3:19 pm

@Fraya

O Mariji Kiri se pricha i prichace se.. ostalih snajki ce se stideti ako im dodje iz doopeta u glavu chak i potomci.. Srbija je to.. tuga pregolema!!
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Prince Pet Apr 08, 2011 3:23 pm

Izgleda da nismo isti level,mislim na Čl anicu,Cleopatru..
To se može i ovako definisati.. "Ako ja ne trebam vama ne trebate ni ti meni",zar ne? A ko koga čeka? To se nikad ne zna!


Poslednji put izmenio Prince dana Pet Apr 08, 2011 9:18 pm, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fraya Pet Apr 08, 2011 3:29 pm

Nova clanica ::@Fraya

O Mariji Kiri se pricha i prichace se.. ostalih snajki ce se stideti ako im dodje iz doopeta u glavu chak i potomci.. Srbija je to.. tuga pregolema!!


Ja ih se nikada,ali nikada necu stideti jer bih se stidela i svojih baba
i prababa , a koje su bile seljanke,a bile su necije snajke,kao sto sam ja
na neki nacin necija snayka, a i ja sam glede Nemacke iz "uvoza".
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Nova clanica Pet Apr 08, 2011 3:38 pm

Fraya ::
Nova clanica ::@Fraya

O Mariji Kiri se pricha i prichace se.. ostalih snajki ce se stideti ako im dodje iz doopeta u glavu chak i potomci.. Srbija je to.. tuga pregolema!!

Ja ih se nikada,ali nikada necu stideti jer bih se stidela i svojih baba
i prababa , a koje su bile seljanke,a bile su necije snajke,kao sto sam ja
na neki nacin necija snayka, a i ja sam glede Nemacke iz "uvoza".

Verujem da ti nisi snajka iz asortimana "nije bilo drugog izbora.." Pretpostavljam da je tvoje da bilo isto toliko snazno kao i njegovo.. slutim i vaznije..

Nisam dete da ne prepoznajem koliko vredi nechija ispisana rec.. Very Happy
Nova clanica
Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fraya Pet Apr 08, 2011 4:03 pm

Mozda bi trebalo da se vratimo na naslov topika.

Radi se o opustelim selima, mladim seljacima koji bi trebalo
da se ozene, a to i zele, ali nemaju koga. To inace uopste nije
karakteristicno samo za Srbiju nego je to slucaj ,recimo i sa Nemackom,
pa na TV ima i reality show gde seljak trazi nevestu.

Ali je stvarnost mnogo strasnija od tih televizijskih emisija.
Sela su unistena,opustosena, pa cak i da se taj mladi covek
i ozeni,nadje i sebi slicnu zenu, onda ce se oba roditelja
potruditi da njihova deca ne budu vise seljaci nego da i oni ,kao
poslednji Mohikanci napuste selo i bilo koji vid zemljoradnje.

U Srbiji seljak sluzi za podsmevanje (nekada to nije bilo tako),
za neka podyebavanja da li zbog dijalekta koji govori ili navodno
zbog toga sto je cicija pa ne daje za dzabe svoje proizvode,ucenjuje
gospoDZe i gopoDZice na pijaci, ali je tako.

Nije u Srbiji pozeljno biti seljak.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od inspy Pet Apr 08, 2011 4:43 pm

Nova clanica ::
Verujem da ti nisi snajka iz asortimana "nije bilo drugog izbora.." ........

a jel ima na netu neki spisak pozeljnih asortimana ?.... Question ako je neko to vec odredio...bas bi mi olakshao posao.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 2 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu