Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Polne deobe - Page 2 EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Polne deobe - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Polne deobe - Page 2 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Polne deobe - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Polne deobe - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Polne deobe - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Polne deobe - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Polne deobe - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Polne deobe - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Polne deobe - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Polne deobe - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Polne deobe - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Polne deobe - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Polne deobe

+9
Orhideja
Cleopatra
Hipi
Snowflake
Dragana
RINGE
Avramova
Fraya
Anhelito
13 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Avramova Ned Dec 26, 2010 3:27 pm

Fristajlo :: Mašinstvo, fudbal, cepanje drva, tuča u kafani, građevinski poslovi, lov, boks, rudarstvo, neke grane filosofije...

----------
heklanje i drugi ručni radovi, balet, razgledanje izloga, gledanje u šolju, rađanje dece, višesatni razgovori o koječemu... Polne deobe - Page 2 129758

Poznajem žene koje su konstruktori i ne vidim zbog čega bi one bile "udaljene" sa skupa gde se razgovara na tu temu; tuča u kafani ženu može zanimati ukoliko je učesnik tuče neko njoj blizak ili pak, ako je sudija, svedok itd.; gradjevinski poslovi ženu mogu okupirati ukoliko mora ili želi sama graditi kuću, renovirati stan a meni je to npr. vrlo blisko; lov će žena komentarisati dok pravi paprikaš od ulova; o rudarstvu će ako je npr. završila rudarski fakultet; a tek filozofija, ne znam koja je to grana koju žena ne može tretirati.

Heklaju i muškarci, Barišnjikov je baltan izmedju ostalih; i muškarci biraju šta će kupiti za obući; gledaju u šolju ali u malom procentu; ne radjaju ali učestvuju u porodjaju; o koječemu su izjednačeni sa ženama...

Dragana :: Kada spominješ pms , možemo sa dečkima razgovarati o pms - u općenito ali , ako govorimo o svom vlastitom pms - u , tada ću ( ja osobno ) to podijeliti samo sa liječnikom ukoliko imam problem i sa vlastitim partnerom ( suprugom ) a nikako sa prijateljem , a još i manje sa muškom osobom ukoliko je on mladić ili suprug moje prijateljice .

U ovom delu se sa Draganom slažem u potpunosti.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Lila Ned Dec 26, 2010 3:45 pm

Ne znam radi li se o Tvom preslobodnom i otvorenom ponašanju
Ziher je u ovome stvar :Polne deobe - Page 2 3681966919:

nikako sa prijateljem , a još i manje sa muškom osobom ukoliko je on mladić ili suprug moje prijateljice
Ne znam, imam prijatelja sa kojim mogu sve i preko 🇭🇲 , a ovo za dečke ili muževe frendica, pa nisam ih ni spominjala, mislim, nisam luda pobogu :Polne deobe - Page 2 3681966919:

Također neću sa dečkima voditi raspravu o nogometnim temama , je li negdje trebao biti žuti ili crveni karon , je li jedanaesterac dosuđen pošteno ili nije
Postoje žene koje se kuže i u ovo Polne deobe - Page 2 4027700691 nije stvar spola, već interesa.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Dragana Ned Dec 26, 2010 3:52 pm

Lila ::
Ne znam radi li se o Tvom preslobodnom i otvorenom ponašanju
Ziher je u ovome stvar :Polne deobe - Page 2 3681966919:

nikako sa prijateljem , a još i manje sa muškom osobom ukoliko je on mladić ili suprug moje prijateljice
Ne znam, imam prijatelja sa kojim mogu sve i preko 🇭🇲 , a ovo za dečke ili muževe frendica, pa nisam ih ni spominjala, mislim, nisam luda pobogu :Polne deobe - Page 2 3681966919:

Također neću sa dečkima voditi raspravu o nogometnim temama , je li negdje trebao biti žuti ili crveni karon , je li jedanaesterac dosuđen pošteno ili nije
Postoje žene koje se kuže i u ovo Polne deobe - Page 2 4027700691 nije stvar spola, već interesa.

1. Iznijela sam svoj stav . Nema potrebe da se ljutiš .... Smile
2. Nisi spominjala . Ja sam spominjala . Jer govorimo o muškom društvu i prijateljima među kojima su i nečiji mladići ili muževi .
3. Vjerojetno postoje žene koje ,, se kuže ,, pa i onda kada se ,, ne kuže ,, u spomenuto .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Lila Ned Dec 26, 2010 3:56 pm

Dragana ne ljutim se, pa raspravljamo i dozvoljavam da si u pravu čak i za to da sam ja 'preslobodna', ne isključujem mogućnost Smile
Što se muškog društva tiče, frendice mi baš nemaju muževe, a što se njihovih dečkiju tiče, tu nastojim imati korektan, ugodan, ali nikad preblizak odnos, tako da smo i to raščistili.
A ovo za 'kuže - ne kuže', nekad zaista i kuže Polne deobe - Page 2 4027700691 Osobito ako imaju profi nogometaše u obitelji, moraš znat :Polne deobe - Page 2 3681966919:


Poslednji izmenio Lila dana Ned Dec 26, 2010 3:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Avramova Ned Dec 26, 2010 3:56 pm

Npr. što se fudbala i mene tiče mogu usta da ne zatvaram ali ofsajd... još uvek ga nisam ukapirala osim na crtežu. U reali ga uvek brkam sa kornerom pa je logično da mogu i o tome beskonačno. Polne deobe - Page 2 3090742258

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 3:57 pm

Avramova

Poznajem žene koje su konstruktori
Postoji šala na tu temu, o vezi između žene inžinjera i morskog praseta. glasi- ona, niti je žena, niti je inžinjer, a ovo- niti je prase, niti je morsko... Polne deobe - Page 2 74719
i ne vidim zbog čega bi one bile "udaljene" sa skupa gde se razgovara na tu temu; tuča u kafani ženu može zanimati ukoliko je učesnik tuče neko njoj blizak ili pak, ako je sudija, svedok itd.; gradjevinski poslovi ženu mogu okupirati ukoliko mora ili želi sama graditi kuću, renovirati stan a meni je to npr. vrlo blisko; lov će žena komentarisati dok pravi paprikaš od ulova; o rudarstvu će ako je npr. završila rudarski fakultet; a tek filozofija, ne znam koja je to grana koju žena ne može tretirati.
Heklaju i muškarci, Barišnjikov je baltan izmedju ostalih; i muškarci biraju šta će kupiti za obući; gledaju u šolju ali u malom procentu; ne radjaju ali učestvuju u porodjaju; o koječemu su izjednačeni sa ženama...
A sve ovo ostalo su granična područja, izuzeci koji naglašavaju zakonitosti, ili nužnost, a ne izbor... Polne deobe - Page 2 76573
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Orhideja Ned Dec 26, 2010 3:59 pm

Burla ::
Ne mogu da zamislim takvu situaciju, za Mišelinke sam čuo, ali za ove druge nisam :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Polne deobe - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRzNa915bBrCAxkSO0a6STe9SsOsKHl-vDczqiWseaUHgUKKe4Ajde da te prosvijetlim :Polne deobe - Page 2 3681966919:

Ja sam navela primjer kad su samo dva para u pitanju i kad njih dvojica počinju pričati npr.gumama a gdje su ostale stvari. Što se autodijelova dijelova tiče znam ih sve ali gdje koji ide ...samo 50% :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Dragana Ned Dec 26, 2010 4:14 pm

Lila ::Dragana ne ljutim se, pa raspravljamo i dozvoljavam da si u pravu čak i za to da sam ja 'preslobodna', ne isključujem mogućnost Smile
Što se muškog društva tiče, frendice mi baš nemaju muževe, a što se njihovih dečkiju tiče, tu nastojim imati korektan, ugodan, ali nikad preblizak odnos, tako da smo i to raščistili.
A ovo za 'kuže - ne kuže', nekad zaista i kuže Polne deobe - Page 2 4027700691 Osobito ako imaju profi nogometaše u obitelji, moraš znat :Polne deobe - Page 2 3681966919:

Draga Lilić ... kada sam napisala preslobodna , nisam mislila u negativnom smislu ... Neke su cure / žene zaista vrlo otvorene u razgovoru pred svima o svemu ... Neke će pričati pred cijelim društvom o svom pms - u ... neke neće ... Nisam te željele povrijediti ... Ni najmanje ... Ispričavam se ako je moje pisanje odaslalo uvrijedljivu poruku .
Govoriš o profi nogometašima ... Imam pored sebe profi nogometaša ... I to vrlo profi , preprofi ... Ali , ,, niš ne kužim ,, o pravilima nogometa . I iako živim godinama upravo sa nogometnim temama u obitelji ... ne trudim se razumjeti ih , osim podržavati nogomet kao sport .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Dotore Ned Dec 26, 2010 5:28 pm

Mašinstvo, fudbal, cepanje drva, tuča u kafani, građevinski poslovi, lov, boks, rudarstvo, neke grane filosofije...

Nije tačno, znaš kako moja strina na Zlatiboru cepa drva ne bi verov'o, i mislim da je najadekvatnija osoba sa kojom bi se o tim stvarima moglo pričati :Polne deobe - Page 2 3681966919:

Imao sam drugaricu koja je kad joj se dečko negde u Ubu potukao sa nekim likovima, par flaša razbila o njihove glave :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Lila Ned Dec 26, 2010 5:49 pm

Nisam te željele povrijediti ... Ni najmanje ... Ispričavam se ako je moje pisanje odaslalo uvrijedljivu poruku .
Ali i nisi, zna se već da se meni može svaš' reć , a uvrijedit me se ne može tako lako, tako da zaista sve kul Polne deobe - Page 2 4027700691 Znam da ti namjera nije bila loša.

A znači i ti si iz nogometne loze? Ja sam pravi tatin sin Polne deobe - Page 2 2214231980
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 6:07 pm

Burla ::
Nije tačno, znaš kako moja strina na Zlatiboru cepa drva ne bi verov'o,

Imao sam drugaricu koja je kad joj se dečko negde u Ubu potukao sa nekim likovima, par flaša razbila o njihove glave:lol:
Verujem za strinu, ali- veruj i ti meni da bi se ona rado nekom drugom temom bavila... Polne deobe - Page 2 74719
A ta sa Uba, mislim da je znam, po priči. Imam ortaka otud, i znam za slučaj, mislim da se zove Violeta... Polne deobe - Page 2 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Avramova Ned Dec 26, 2010 6:38 pm

Momci, a kakve veze ima ko o čemu priča sa tim ko sve šta može? Npr. moj deda je jedan od najboljih golmana sveta a ja samo mogu pretpostaviti da stativa nije duža od 7 m, ali zato odlično raspoznajem gol od autogola. Polne deobe - Page 2 4242552882 Sve mi to daje za pravo da budem ravnopravni sagovornik kada se diskutuje o fudbalu i nenadano dobroj poziciji Partizana. Polne deobe - Page 2 216218906

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 7:50 pm

Avramova ::Momci, a kakve veze ima ko o čemu priča sa tim ko sve šta može? Npr. moj deda je jedan od najboljih golmana sveta a ja samo mogu pretpostaviti da stativa nije duža od 7 m, ali zato odlično raspoznajem gol od autogola. Polne deobe - Page 2 473429 Sve mi to daje za pravo da budem ravnopravni sagovornik kada se diskutuje o fudbalu i nenadano dobroj poziciji Partizana. Polne deobe - Page 2 664617
Dimenzije gola- 7,15 sa 2,44; dimenzije terena- 90x45 do 120x90 m. Najmanji teren imao je splitski "Hajduk", stari teren, u bivšoj SFRJ, a najveći "Crvena zvezda". Shvatanje svih finesa ove najkomplikovanije, zato i najpopularnije sportske igre u svetu privilegija je vrlo retkih, i bez uvrede- nijednom nisam čuo da je njima ovladala neka žena. To, jednostavno ne postoji... Polne deobe - Page 2 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fraya Ned Dec 26, 2010 8:27 pm

Jbte, Fristajlo, pa jel ima da nesto ne znas Polne deobe - Page 2 406126375
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Evgenija Ned Dec 26, 2010 8:33 pm

Мушкарци увек тупе о неким досадним темама.
Некада имам утисакк да једну причу понове и по неколикко пута у истом друштву и то исте вечери али уз различито пиће и нико ништа не примети.
Мушкарци имају теме од којих се мени диже коса на глави.. имам је хвала богу па се не секирам.. могу наставити.
Жене су свестраније и зато могу са мушкарцима о свему па чак и о најделикатнијим темама типа када су извукли жениног љубавника испод брачног кревета а овај им разбио лабрњу. хахахаха
:study:
Evgenija
Evgenija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 96
Datum upisa : 25.11.2010
Lokacija : trusna

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Avramova Ned Dec 26, 2010 8:38 pm

Fraya ::Jbte, Fristajlo, pa jel ima da nesto ne znas Polne deobe - Page 2 406126375

Naravno da ima. Kakv bi to bio muškarac da baš sve zna. Meni, a verujem i prosečnoj ženi je baš takav neinteresantan. Npr. ako Fristajlo zna da napravi damenkapric ili pišingere, evo ja ću mu biti kuma ako je momak, a ako nije, onda će on meni. :study:

Fri je Fri, svi ostali su muškari. Istina, ima jedan, dva tri, u vrh glave sedmorica ali baš baš... jaaaao evo je Evgenija. Molim vas za ozbiljnost, ona je trudna pa da ne bi, ne daj bože pobacila. Polne deobe - Page 2 4072609671

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 9:34 pm

Avramova ::
Fraya ::Jbte, Fristajlo, pa jel ima da nesto ne znas Polne deobe - Page 2 253785

Naravno da ima.
Naravno da ima. O tome i ne govorim, već samo o onome što znam.
Mada, kad bi to bio opšti princip, na svetu bi bilo znatno tiše... Polne deobe - Page 2 205910
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Dotore Ned Dec 26, 2010 9:42 pm

Čitam ove postove i pitam se gde vi živite, i koji su to muškarci i žene o kojima pričate :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Ne mogu čudu da se načudim.Polne deobe - Page 2 128863565

@Fri
@Avi
Zašto bi koga zanimalo kojih je dimenzija neki teren ili okvir gola i štatijaznamsvene? Polne deobe - Page 2 128863565

Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fraya Ned Dec 26, 2010 9:56 pm

Burla ::Čitam ove postove i pitam se gde vi živite, i koji su to muškarci i žene o kojima pričate :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Ne mogu čudu da se načudim.Polne deobe - Page 2 128863565

@Fri
@Avi
Zašto bi koga zanimalo kojih je dimenzija neki teren ili okvir gola i štatijaznamsvene? Polne deobe - Page 2 128863565


Cenim da se svi zayebavayu,pa i ja.

Ja i ne poznajem muskarce koje uopste sport i zanima,udata sam za jednog
koga mrzi da gleda i finale Svetskog Prvenstva pa cak i kada je
Nemacka u finalu. O automobilima se vise ne vode razgovori jer su prosla
vremena kada su mogli da se sastavljaju i rastavljaju u sopstvenoj reziji,tako
da tu nema price.

Ja sa muskarcima pricam o receptima za finu klopu,o vinu,politici
i psima. Sa takvima se i druzim.


Poslednji izmenio Fraya dana Ned Dec 26, 2010 9:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Avramova Ned Dec 26, 2010 9:56 pm

@Burla

Tema je vedra, šarenolika pa eto, omače mi se i dužina gola što zaista izgleda smešno. Mislila sam više na golmansku taktiku o kojoj se može razgovarati.

Moj stav je da se u društvu ne dele žene od muškaraca osim u frizerskom salonu. Polne deobe - Page 2 4242552882



____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Orhideja Ned Dec 26, 2010 10:08 pm

Avramova ::
Moj stav je da se u društvu ne dele žene od muškaraca osim u frizerskom salonu. Polne deobe - Page 2 4242552882
Ovde kod mene od muškaraca u ženskom salonu ne možeš doći na red, sve neki metro.
A što vole slušati naše priče...strašno.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 10:09 pm

Burla ::
Zašto bi koga zanimalo kojih je dimenzija neki teren ili okvir gola i štatijaznamsvene? Polne deobe - Page 2 510826

Potisni tu žensku stranu u sebe, tako se rodi želja za haljinom, nesrećo... Polne deobe - Page 2 129758 Bruko jedna! Polne deobe - Page 2 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Anhelito Ned Dec 26, 2010 10:33 pm

Al ste se raspisali , dok procitam Polne deobe - Page 2 2531996303 i sta ste se uhvatili tog fudbala kao da je to jedino sto nas razdvaja (u mom slucaju ne postoji ni tu razdvajanja).

Meni se desilo par puta sa bivsim deckom da kada dodjem u njegovo drustvo u pocetku svako sedne sa kim je dosao a u glavnom su svi njegovi drugovi imali devojke. Medjutim ubrzo momci pocinju da se odvajaju i sto je najgore i devojke i pod obavezno se skupe sve kod mene i uhvate me da pricamo o nekim nebuloznim temama tipa jao sto su ti lepe te farmerke gde si ih kupila i koliko kostaju ili nasla sam dobru dijetu ne znam vise sta da radim sa ovim podrucjem bla bla bla bla ...i to pricaju meni koja nikad u zivotu dijetu drzala nisam. Srecom to ljude vise ne vidjam jer su bivsi Polne deobe - Page 2 2214231980
Sta znam uvek mi je vise prijalo musko drustvo i sa njima se bolje slagala i naravno pricala o svemu bukvalno.

Primetila sam da vam se stavovi malo razlikuju po tome i koje ste godiste hehe. Kod nas mladih , cini mi se je drugacije jer smo slobodniji i nemamo muzeve/zene pa mogu da se prelaze granice u temama.
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Dotore Ned Dec 26, 2010 10:37 pm

Fristajlo ::
Burla ::
Zašto bi koga zanimalo kojih je dimenzija neki teren ili okvir gola i štatijaznamsvene? Polne deobe - Page 2 510826

Potisni tu žensku stranu u sebe, tako se rodi želja za haljinom, nesrećo... Polne deobe - Page 2 129758 Bruko jedna! Polne deobe - Page 2 441346

Kad me već vučeš za jezik, nemam želju za haljinom već za onim ispod haljine :Polne deobe - Page 2 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Fristajlo Ned Dec 26, 2010 10:47 pm

Burla ::
Kad me već vučeš za jezik, nemam želju za haljinom već za onim ispod haljine Polne deobe - Page 2 74719
Znam, zato ti i kažem- nikad ne otrcavaj fudbal, ako misliš da živ ostaneš u Srbiji, glede imidža... Pu, pu! Polne deobe - Page 2 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Polne deobe - Page 2 Empty Re: Polne deobe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu