Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 67 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 67 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kako je Sex&Grad promenio zene

+22
molitva
Cleopatra
Akhenaton
shondononda
Зорица
Arwen Evenstar
digitalmandrak
w2403
M.Z.K.I
L2
Fraya
laza
RINGE
Avramova
Lila
inspy
Balonero
cat09
slavena
Orhideja
Fristajlo
drdoktor
26 posters

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Jul 11, 2010 1:19 pm

Ovu bajku čuvam odavno u kompu, čitajte je s vremena na vrijeme Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 4022889699
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fraya Ned Jul 11, 2010 1:25 pm

Orhideja ::Pa neka se sjete sebe u pubertetu ali iskreno same sa sobom ne moraju s nama. Kad pišem ja krećem od sebe.

Devojcice, ili mlade devojke ovu seriju ne razumeju jer da bi je razumele
moraju da imaju barem trideset godina,da su zavrsile faks , da imaju
reference da su uspesne u poslu , mesecne prihode od najmanje 5000 US dolara.

Da li ti znas ijednu devojcicu u pubertetu koja razume uopste o cemu ove zene
sanjaju i o cemu pricaju? Ili ,da li uopste neka devojcica gleda ovu seriju?
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Ned Jul 11, 2010 1:28 pm

Pitanje nije meni direktno upuceno, ali cu samo reci da dosta devojcica gleda ovu seriju i ono sto razumeju jeste da se njih cetiri samo zezaju i seksaju. Dovoljno da im postanu uzor jer je to in.

Procitaj malo o adolescentskom periodu.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Jul 11, 2010 1:30 pm

Frayo, skoro sve djevojčice gledaju ovu seriju i vole je.
Polazim od sebe, fan sam od neke 2000e, dakle, kao 13godišnjakinja. Naravno da sam tada gledala drugačije na nju, ali opet.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fraya Ned Jul 11, 2010 1:38 pm

Lila ::Frayo, skoro sve djevojčice gledaju ovu seriju i vole je.
Polazim od sebe, fan sam od neke 2000e, dakle, kao 13godišnjakinja. Naravno da sam tada gledala drugačije na nju, ali opet.
Imas neka validna ispitivanja u vezi ove tvrdnje?
Ja tvrdim ( a to bi bila ispitivanja iz Nemacke) da tinejdzerke sve to ne razumeju i
ne gledaju ovu seriju.

A sta te je tada, kao dete tu fasciniralo?
Seks na nevidjeno ( kao sto doktor rece, ne za tebe
nego za fascinaciju, kao da devojcice od 13 moraju tu seriju da
gledaju da bi se upustile u seks, to rade i ovako i onako i bez ikakvih serija)
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Jul 11, 2010 1:45 pm

Nemam validna ispitivanja, ali nisu mi ni potrebna jer se sam sama bila djevojčica i imam puno prijateljica i poznanica, osim toga poznato mi je i 'opće mnijenje'. Šta si se uhvatila za tu Njemačku kao mjerilo svega?

Fasciniralo me nepoznato, lijepa odjeća prije svega jer mi je to bila i ostala slabost, nešto dosad neviđeno u mojoj banana-državici, sasvim drugačiji i poželjniji lajfstajl.
U moje doba teško da su se seksale sa 13 :Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 3681966919:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od laza Ned Jul 11, 2010 1:46 pm

mlade ,lepe uspešne.....nisu same...
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 News_301

ostarele,nisu lepe.........same
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 BakeIgrajuKarte

popeglati ćerki haljinicu kada pođe u prvi razred je nešto što svaka majka pamti dok je živa....
spremiti sina na prvi sastanak sa devojkom je nezaboravno....
imati stotine momaka a starost dočekati u samoći je neopisivo tužno i bolno....
svako ima pravo da bira.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fraya Ned Jul 11, 2010 1:57 pm

Lila ::Nemam validna ispitivanja, ali nisu mi ni potrebna jer se sam sama bila djevojčica i imam puno prijateljica i poznanica, osim toga poznato mi je i 'opće mnijenje'. Šta si se uhvatila za tu Njemačku kao mjerilo svega?

Fasciniralo me nepoznato, lijepa odjeća prije svega jer mi je to bila i ostala slabost, nešto dosad neviđeno u mojoj banana-državici, sasvim drugačiji i poželjniji lajfstajl.
U moje doba teško da su se seksale sa 13 :Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 3681966919:

Tesko da je njihova odeca mogla za tebe sa 13 da bude lepa. Ipak su ukusi zena od 30
i devojcica od 13 dijametralno suprotni.

Uhvatila sam se za Nemacku jer je to drzava od 85 miliona stanovnika , televizija stalno
vrsi ispitivanja javnog mnjenja, zna se u koje se vreme neke emisije ili serije
emituju jer postoje ciljne grupe. Tinejdzerke nisu nikada bila ciljna grupa ove serije.

Tako da ipak vise verujem tim institucijama nego recimo nekoj zeni od 23 godine
koja tvrdi suprotno.

Nema veze s tobom,ali mi uzasno ide na obaj cuveni nerv taj vestacki i besmislen
glagol "seksati se ". Nigde ne postoji, valjda je izmisljen uiskljucivo za srpske i hrvatske
forume. Mislim, ako vec ne moze da se pravi,lep glagol napise, onda se moze reci "imati seks ili
tako nekako.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fraya Ned Jul 11, 2010 1:59 pm

laza ::

A od kud crni lazo znas da ove stare zene nisu peglale te haljinice ili ispracivale sinove u vojsku?
Pa ovo je prizor iz starackog doma i ne znam kakve veze sada te stare zene imaju veze sa temom.
Uostalom uvek jedan bracni partner ostane sam,a obicno je to zena,supruga,majka.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od inspy Ned Jul 11, 2010 2:54 pm

laza ::
popeglati ćerki haljinicu kada pođe u prvi razred je nešto što svaka majka pamti dok je živa....
spremiti sina na prvi sastanak sa devojkom je nezaboravno....
imati stotine momaka a starost dočekati u samoći je neopisivo tužno i bolno....
svako ima pravo da bira.....

kako neko mlad moze da sudi kako se "starost" oseca...mozda su ove zene i muskarci totalno zadovoljni prozivljenim i ne zale za propustenim. Njihov izbor.
Very Happy
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Ned Jul 11, 2010 3:20 pm

Lazo bas si me zbunio postom, a vidim da nisam jedini. Malo pojasnjenje ne bi skodilo. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 197741
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od laza Ned Jul 11, 2010 5:16 pm

simbolika doco,simbolika
i ove moje slike su simbolika ,ne mesliš valjda da poznajem ove bakice...

poruka serijala sex i grad je otuđenost i usamljenost(prividno im je super)glavnih junakinja koje tragaju godinama za svojim identitetom.
kao takve mogu biti samo po mom mišljenju kontra uzor mladim devojkama kojima želim da budu,pametne ,poslovne,majke i supruge..
nije završen serijal sve dok ne prikažu junakinje kao žene u šezdesetim godinama života ,njihove probleme,želje patnje.ovako ostaje samo ova idilična slika njihovog ,,lepog,, života koji se sveo na žurke,seks,prijeme,letovanja....ko to nebi poželeo.....ali tu nije kraj...o tome je reč....
namatnuto je pitanje a ja se ježim od toga..porodica ili karijera....
ne podržavam razdvajanje jednog od drugog pa dokle ko stigne,nikako samo karijera ili samo porodica.čini mi se da serijal obiluje davanjem prednosti karijeri a porodicu predstavlja kao kolateralnu štetu ali šta je tu je mora tako da bude,to mi se ne sviđa.
ali opet ću završiti rečenicom ....svako ima pravo da bira.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od laza Ned Jul 11, 2010 5:20 pm

inspy ::

kako neko mlad moze da sudi kako se "starost" oseca...mozda su ove zene i muskarci totalno zadovoljni prozivljenim i ne zale za propustenim. Njihov izbor.
Very Happy

vidiš li na kraju onu rečenicu.....svako ima pravo da bira.
moje mišljenje je da je samoća u starosti teška i bolna....nigde ne stoji da sudim....
ali napisah na kraju.....svako ima pravo da bira.
hvala za ono...mlad...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Balonero Ned Jul 11, 2010 5:32 pm

laza ::ostarele,nisu lepe.........same
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 BakeIgrajuKarte

popeglati ćerki haljinicu kada pođe u prvi razred je nešto što svaka majka pamti dok je živa....
spremiti sina na prvi sastanak sa devojkom je nezaboravno....
imati stotine momaka a starost dočekati u samoći je neopisivo tužno i bolno....

Babe na slici kažnjene su zbog gledanja serije Seks i grad.
Da nisu gledale seriju ne bi ostarile, pogubile svoje mile i drage, veći deo kose i sve zube, ne bi im grabežljiva deca i unuci pokupili imovinu a njih strpali u starački dom, nego bi večno izgledale kao da im je trideset i ćerkice bi im zauvek imale 7 godina.

Evo i Zverke:
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 037004Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Person_With_Dentures_and_Cane_Royalty_Free_Clipart_Picture_090113-211963-087009
Balonero
Balonero
Član
Član

Broj poruka : 482
Datum upisa : 05.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Jul 11, 2010 6:31 pm

"L2"

Ni jedan normalan covek ne bi trebao da bude niti je ZA DISKRIMINACIJU
]Ali ne lezi vraze konzervativnim muskarcima emancipacija zena nikada nije odgovarala pa neodgovara ni danasjer im ukida brojne mogucnosti kojima su drzali i jos uvek drze zene ispod svog trona.u modernizmu vide rusenje njihovih utvrdenih pozicija ,docekuju na noz svako misljenje ( akciju ) negativnim epitetima,ne retko sikaniranjem ,omalovazavanjem, podrugivanjem,ismejavanjem, prizivanjem opasnih metoda poput zabrana itd
Sve je ovo moguće, ali isuviše jednostran pristup; otud i ova rasprava... Ispade ova serija manifest ženske emancipacije i feminizma, a mi ovde uopšte ne govorimo o tome, već o jednoj lažnoj slici blagostanja, privlačnog modela i sistema vrednosti koji se "učitava" u ženske umove, za koje mislimo da su pogrešni i štetni, jer su mogući samo nekolicini, koja je vrlo imućna. Ogromna većina žena (devojaka) nikada u životu neće moći da živi na takav način, to je suština naše primedbe.

A vi muski da cutite ( mislim konzervativni). Vi ce te da nam pricate o emancipaciji …Imate da se stidite za sve sto ste nam kroz istoriju ucinili.I sada sto cinite , ili ne cinite Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 125399 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 125399 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 125399
Kad čujem ovakve izjave, vidim da smo mnogo toga propustili(da propustimo- kroz šake)... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 441346
Nije emancipacija za svakog; to šerijatu daje sasvim novi smisao...
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Orhideja Ned Jul 11, 2010 8:50 pm

Fraya ::
Devojcice, ili mlade devojke ovu seriju ne razumeju jer da bi je razumele
moraju da imaju barem trideset godina,da su zavrsile faks , da imaju
reference da su uspesne u poslu , mesecne prihode od najmanje 5000 US dolara.
Zar je bitno da je razumiju? To je lagana serija sa mnoštvom dobrog zezanja, lijepe garderobe, sjedenja u kafićima satima i satima.
Nažalost ta slika je tu ispred mene, po četiri djevojke sjede u kafiću ispijaju svoje piće, ne obraćaju pažnju na muškarce sem ako ne dođe sa nekim bjesnim kolima i ne izvuče neki extra mobilni, one su obučene tip-top, pričaju o cipelama i torbicama i sve neki isprazni razgovori, sve pričaju istovremeno a nemaju još ni 18 godina. One žele da se dobro zezaju kao one samo što to ide po novčaniku roditelja.
Da li ti znas ijednu devojcicu u pubertetu koja razume uopste o cemu ove zene
sanjaju i o cemu pricaju? Ili ,da li uopste neka devojcica gleda ovu seriju?
[/quote]

Znam
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od laza Ned Jul 11, 2010 11:39 pm

smatram i potajno se nadam da nije.....
obožavam simsonove da gledam,crtać odrađen konkretno za stariju publiku,ali nikada mi homer ne bi bio uzor,može ali kao negativni primer svega.to ne znači da ja ne volim seriju ali uzor je nešto drugo.
ista priča je sa serijom seks i grad(vidi simboliku u imenu)serija je za gledanje ok ali samo kao zabava...uzor je nešto drugo....
uzor može mladim devojkama da bude na primer(sada gledam RTS)marija kilibarda..
ali ipak na kraju da kažem.....svako ima pravo da bira
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od M.Z.K.I Ned Jul 11, 2010 11:55 pm

Moze li zivom bicu biti uzor nezivi nepostojeci lik nastao iz maste priglupog scenariste? Niko sa televizije ne moze da mi bude uzor. Uzori su mi baka, deka i Bil Gejts. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 2819268771
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Ned Jul 11, 2010 11:57 pm

M.Z.K.I ::Moze li zivom bicu biti uzor nezivi nepostojeci lik nastao iz maste priglupog scenariste? Niko sa televizije ne moze da mi bude uzor. Uzori su mi baka, deka i Bil Gejts. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 2819268771

Moram da primetim da su ti uzori na mestu. Ali na zalost nisu svi kao ti. Gde nadje Bil Gejtsa, ima i bogatijih. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 197741
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od M.Z.K.I Pon Jul 12, 2010 12:00 am

Dosta je meni i Bilovo Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 2079824972
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Pon Jul 12, 2010 12:01 am

M.Z.K.I ::Dosta je meni i Bilovo Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 2079824972

Srkomnost je vrlina. Za postovanje. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 365630
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Pon Jul 12, 2010 12:10 am

laza ::ali nikada mi homer ne bi bio uzor,može ali kao negativni primer svega.to ne znači da ja ne volim seriju ali uzor je nešto drugo.
ista priča je sa serijom seks i grad(vidi simboliku u imenu)serija je za gledanje ok ali samo kao zabava...uzor je nešto drugo....
Da, Lazo, samo, mi ovde ne govorimo o uticaju na odrasle, zrele ljude. Tvoja ličnost i vrednosni sudovi su formirani, ti imaš određeno životno iskustvo; pogledaj klinke iz kraja, i nemoj reći da nisi primetio ovo o čemu govori Orhideja? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 904507 Ta deca se sistematski truju takvim idejama, od njih se prave potrošači, a ko će to da im zarađuje, u našoj situaciji?A njihovi odbrambeni mehanizmi nisu opremljeni kao naši, oni ne prepoznaju skriveni smisao...


Poslednji izmenio Fristajlo dana Pon Jul 12, 2010 12:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od cat09 Pon Jul 12, 2010 12:11 am

Sve smo mi pomalo Samanta. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 933199 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 933199(pogotovo ako nas druga polovina ostavi na cedilu)
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Pon Jul 12, 2010 12:16 am

cat09 ::Sve smo mi pomalo Samanta. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 933199 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 933199(pogotovo ako nas druga polovina ostavi na cedilu)

Ovo kao da pricamo o sokovniku i cedjenju voca marke Samanta. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 441346
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 4 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od M.Z.K.I Pon Jul 12, 2010 12:16 am

S razlogom sumnjam da je klinkama zanimljiv Seks i grad. To je serija za starije i to samo za odredjene kategorije.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu