Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 25 od 30 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Bole Pet Dec 20, 2013 10:53 pm

Delovanje je strasno.... I posten covek oseca pritisak, na sve strane.... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 500484114
Bole
Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Time Pet Dec 20, 2013 11:13 pm

Bole ::Delovanje je strasno.... I posten covek oseca pritisak, na sve strane.... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 500484114

Pazi Bole da te ne prEtisnu  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 3681966919 

Bole pazi metak  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 1801434793 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 479116528 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Time Pet Dec 20, 2013 11:15 pm

Avramova ::
Komsinica :: Onog momenta kad dobiju sva prava, ne vjerujem da ce paradirati vise;) 

Prava se ne traze paradirajuci. Ako su ozbiljni neka ozbiljno traze prava. Ovako mi se njihov bezobrazluk po malo gadi.

Uf uf... ako stvarno nemaju prava (u sta necu da ulazim niti da razmisljam o tome) onda ce se boriti svim silama i sredstvima da to dobiju, zabole njih ona stvar sto se tebi gadi  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 3007699005 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od laza Pet Dec 20, 2013 11:30 pm

do posla se dolazi teško
stambeni prostor je veliki problem
nasilje po klubovima je često
gazde lako reše da dele otkaze
plate su mizerne
ovo su problemi pedera i lezbejki
imate li i vi iste probleme......
kakve veze ima koga vi volite,sa kim delite krevet i ko vam je partner...iste probleme imaju i normalni i nenormalni...to je priča,to je poenta....rešiti jedan od ovih problema tako što će te vikati ja sam peder,ja sam lezbejka je suludo za očekivati.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Strelac Pet Dec 20, 2013 11:42 pm

Jedna od osnovih funkcija svih zivih organizama je mogucnost razmnozavanja...

Kod LGBT populacije ta funkcija je negde zakazala... strucnjaci kazu da je to uglavnom urodjeno, ili nastalo pod uticajem okoline, u jako ranom detinjstvu, kad deca nisu ni svesna sveta oko sebe.

Zato ne podrzavam osudjivanje takvih osoba, homosexualnost se ne bira, ona je "dana", ne postoji svesni izbor neke osobe da postane homosexualac, to je bioloski poremecaj koji nije plod necijeg uma, nego greske u bioloskom, fizioloskom "kodiranju".

Takva pojava postoji i kod zivotinja, i kod ljudi od kad je sveta i veka... u antickoj Grckoj smatrala se kao uobicajna... mnogi vladari su imali svoje "deckice" koje su vodali sa sobom.

Ono sto je nasa obaveza kao svesnih ljudi je da takvu pojavu razumemo pre svega... ne praviti tabu temu, nego uciti ljude da to nisu neki izrodi, neljudi koje treba anatemisati, ubijati. Homosexualci moraju da imaju sva ljudska i gradjanska prava, jer osim greske u reproduktivnoj funkciji, oni mogu biti normalni clanovi drustva u svakom smislu... nisu radno nesposobniji, kao i svi ostali mogu da daju svoj doprinos zajednici u kojoj zive.

To je moj nacelan stav... e sad, nacin koji su izabrali da se bore za svoja prava je pogresan. Iritantan, agresivan, isplaniran da osim borbe za svoja prava steknu posebne drustvene moci uticajem na medije, kulturu... do zavrsne karike, uticaja na brak i porodicu...

Moraju da razumeju i okruzenje u kome zive... u patrijahalnim drustvima poput nasih, ne mogu traziti isto ono sto imaju u Holandiji. Nisu izabrali put postepene edukacije, mirnog i tolerantnog delovanja... nego su celu svoju borbu sveli na jednu stvar - parada... nije ih briga u kakvu opasnost dovode sebe, policiju koja ih stiti, obicne ljude koji se tu slucajno pronadju... nisu razumeli potrebno vreme da ljudi prihvate to sto oni jesu...

Pre mesec dana Marija Serifovic je imala premijeru svog autobiografskog filma u kome javno priznaje da je gay... za mene sasvim ok, bolje nego da je pricala da nije, a jeste... o njoj nisam uopste promenio stav nagore posle toga, cak postujem iskrenost.

Tako se radi, a ne na silu, ne podmuklo... ne stavljanje u prvi plan teme koja ne zasluzuje to... imamo mi mnogo ozbiljnijih problema od parade. Bela kuga nam oduzima 40.000 ljudi godisnje, to je supstancijalno pitanje buducnosti ovog naroda i zemlje. Trudnice, porodilje, majke i decu u prvi plan... prava za njih kao da su boginje... to hocu da gledam... a sa homicima nikad i nisam bio u svadji, osim kad mi se stalno guraju u kadar...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Bole Sub Dec 21, 2013 12:18 am

Strelac,
"strucnjaci kazu da je to uglavnom urodjeno, ili nastalo pod uticajem okoline, u jako ranom detinjstvu, kad deca nisu ni svesna sveta oko sebe.

to je bioloski poremecaj koji nije plod necijeg uma, nego greske u bioloskom, fizioloskom "kodiranju".


Bas zato sam protiv PARADIRANJA i javnog glrifikovanja....

A gde to u prirodi ima....? I ako ima endemski slucaj, to je neka devijacija zesca...

Naravno pokusace da prikazukao da je to NORMALNO...



Iznasd nasih zakona su prirodni zakoni... A prvi i osnovni je produzenje vrste... Znaci da ni po prirodnim zakonima to nije normalno....
Druga je stvar to sto ti nesretni ljudi osecaju neodoljivu potrebu da se prikazu kao NORMALNI....

Tako da te psihicki poremecene ljude niti osudjujem niti mrzim , jednostavno me ne doticu kao seksualno opredeljenje...
Ali mi i tekako smeta psihicka tortura na ostalima, bas od strane dusebriznika STO NECU DA PRIHVATIM DA JE TO NORMALNO....

I ja u tome vidim i tekako veliku opasnost po drustvo....
Bole
Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Strelac Sub Dec 21, 2013 12:37 am

Bole ::


Bas zato sam protiv PARADIRANJA i javnog glrifikovanja....

A gde to u prirodi ima....? I ako ima endemski slucaj, to je neka devijacija zesca...

Naravno pokusace da prikazukao da je to NORMALNO...



Iznasd nasih zakona su prirodni zakoni... A prvi i osnovni je produzenje vrste... Znaci da ni po prirodnim zakonima to nije normalno....
Druga je stvar to sto ti nesretni ljudi osecaju neodoljivu potrebu da se prikazu kao NORMALNI....

Tako da te psihicki poremecene ljude niti osudjujem niti mrzim , jednostavno me ne doticu kao seksualno opredeljenje...
Ali mi i tekako smeta psihicka tortura na ostalima, bas od strane dusebriznika STO NECU DA PRIHVATIM DA JE TO NORMALNO....

I ja u tome vidim i tekako veliku opasnost po drustvo....

Bole, nemoj da si tako iskljuciv...

Cinjenica je da su homoseksualcima u Srbiji prava ugrozena u mnogim segmentima... zamisli samo na koliko bi radnih mesta dobili otkaz da javno kazu da su homici... na mnogo... kako bi prosli da slucajno naleti neka navijacka grupa na njih... tukli bi ih do smrti... pre par godina su dohvatili nekog strendzera na Adi i istamburali do ivice zivota.

Ajde malo da budemo ljudi, da razumemo i njih... zamisli da ti sutra klinac kaze, ili primetis da je homo... a tvoje je dete... sta bi radio?! Jel bi ga izbacio iz kuce, manje voleo... mozda i bi, ali to je neka druga tema.

Nisu to prirodni zakoni sto navodis... priroda ukljucuje u sebe razne mutacije, devijacije... priroda je na pocetku, ili kraju omogucila da postoje i takvi ljudi... pa nisu nastali necijom igrom u laboratoriji, ili uticajem propagande... jednostavno, takvi su. Osiromaseni u mogucnosti imanja dece, sto je u startu velika kazna... drustvo ih je kroz razne ideologije eliminisalo, religije koje propovedaju ljubav njih odbacuju... zamisli da si ti takav, isti covek kao sad, samo ti se igrom slucaja, biohemije u organizmu svidjaju muskarci... jel bi pisao ovo sto pises sad...ne verujem...

Oko nacina koji koriste da im se ispravi ova nepravda ja imam protiv... sredstva koja koriste su mi odbojna, ne volim to kic paradiranje u duginim bojama, gola dupeta, napadno ljubljenje u kolonama...pravljenje vasara od necega tako ozbiljnog kao sto je borba za ljudska prava. Postoji nesto sto se zove javni moral, ne mozes da hodas go po ulici, jebes u haustoru, seres na raskrsnici...to se ne radi...

Nemaju prava da ugrozavaju brak kao instituciju, traze usvajanje dece... to su sve zahtevi koji derogiraju osnovne ciljeve za koje smatram da su ispravni...

To se sve deformisalo do te mere da je postalo dominantno pitanje... smatra se da si moderan ako si gay, mediji od njih prave heroje... to sve ne valja... treba jako precizno odvojiti zito od kukolja...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Sub Dec 21, 2013 12:48 am

Time :: Uf uf... ako stvarno nemaju prava (u sta necu da ulazim niti da razmisljam o tome) onda ce se boriti svim silama i sredstvima da to dobiju, zabole njih ona stvar sto se tebi gadi  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 3007699005

Ne mislim da im je ista uskraceno. Paradiranje je nista vise do skup obesnih psihodevijantnih homo likova koji tako se predstavljajuci ugrozaavaju, uslovno receno, homoseksualce koji se ne zele na takav nacin deklarisati.

Tek se meni fucka sto njih zaboli.

Strelac :: Kod LGBT populacije ta funkcija je negde zakazala...

Po cemu je zakazala? Ako traze pravo na brak, usvajanje dece, ne  znam sto im je reproduktivna funkcija zakazala.

strucnjaci kazu da je to uglavnom urodjeno, ili nastalo pod uticajem okoline, u jako ranom detinjstvu, kad deca nisu ni svesna sveta oko sebe.

Oni konstatuju a to nije dovoljno. Zasto je izvrsen uticaj na dete da jednog dana kaze kako se zaboga opredelio za istopolnog partnera? U tome je sustina a ne u konstataciji.

Verujem da je jedan procenat onih sa urodjenim homo faktorom a kako se vremenom broj homoseksualaca uvecava, jasno je da srz problema lezi u uticaju okoline.

Zato ne podrzavam osudjivanje takvih osoba, homosexualnost se ne bira, ona je "dana", ne postoji svesni izbor neke osobe da postane homosexualac, to je bioloski poremecaj koji nije plod necijeg uma, nego greske u bioloskom, fizioloskom "kodiranju".

Po ko zna koji puta cu napisati, ne moze se osudjivati bilo koja devijacija pa ni homoseksualnost. Sve to ne znaci da se s tim stvar resila - razumeti ih a oni ce i dalje biti u problemu i mi s njima.

Takva pojava postoji i kod zivotinja, i kod ljudi od kad je sveta i veka... u antickoj Grckoj smatrala se kao uobicajna... mnogi vladari su imali svoje "deckice" koje su vodali sa sobom.

Jako je bitno u kom procentu pa tek onda mozemo porediti i takve pojave u prorodi.

Ono sto je nasa obaveza kao svesnih ljudi je da takvu pojavu razumemo pre svega... ne praviti tabu temu, nego uciti ljude da to nisu neki izrodi, neljudi koje treba anatemisati, ubijati. Homosexualci moraju da imaju sva ljudska i gradjanska prava, jer osim greske u reproduktivnoj funkciji, oni mogu biti normalni clanovi drustva u svakom smislu... nisu radno nesposobniji, kao i svi ostali mogu da daju svoj doprinos zajednici u kojoj zive.

Svakako da homoseksualci mogu biti vredni ljudi, stvaraoci za postovanje samo sto takvi ne paradiraju. Ne razumem zbog cega istices "gresku" kada je nema.

@Strelac

Nekoliko puta sam postavila pitanje onima koji homoseksualnost smatraju zdravim stanjem pa da pitam i tebe: zbog cega se u 21. veku raspravlja o homoseksualcima sta god da je u pitanju ako je to normalna pojava jos od anticke Grcke. U cemu je kvaka?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Sub Dec 21, 2013 1:03 am

Strelac :: Cinjenica je da su homoseksualcima u Srbiji prava ugrozena u mnogim segmentima... zamisli samo na koliko bi radnih mesta dobili otkaz da javno kazu da su homici... na mnogo... kako bi prosli da slucajno naleti neka navijacka grupa na njih... tukli bi ih do smrti... pre par godina su dohvatili nekog strendzera na Adi i istamburali do ivice zivota.

A koliko ih je koji rade? Evo licnog primera, sa cetvoricom homosekualaca sam radila. Ni govora da ih je iko popreko pogledaao, stavise odlicno stoje na funkcijama, avanzuju, skoro kao da su zasticeni. Ima jos primera.

To sto je neko dobio batine pa nista, dobio je i hetero ako se grupi bas prohtelo nekoga da omlate.

Ajde malo da budemo ljudi, da razumemo i njih... zamisli da ti sutra klinac kaze, ili primetis da je homo... a tvoje je dete... sta bi radio?! Jel bi ga izbacio iz kuce, manje voleo... mozda i bi, ali to je neka druga tema.

Majka sam pa mogu da se umesam. Prvo bih se zapitala gde sam pogresila kao i njihov otac.

Osiromaseni u mogucnosti imanja dece, sto je u startu velika kazna...

Znamo da homoseksualci oba pola imaju dece sto znaci da su reproduktivno sposobni, nista im nije uskraceno, ni jedan spermatozoid, jajna celija...

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Strelac Sub Dec 21, 2013 1:11 am

Avramova ::

Po cemu je zakazala? Ako traze pravo na brak, usvajanje dece, ne  znam sto im je reproduktivna funkcija zakazala.



Oni konstatuju a to nije dovoljno. Zasto je izvrsen uticaj na dete da jednog dana kaze kako se zaboga opredelio za istopolnog partnera? U tome je sustina a ne u konstataciji.

Verujem da je jedan procenat onih sa urodjenim homo faktorom a kako se vremenom broj homoseksualaca uvecava, jasno je da srz problema lezi u uticaju okoline.

Po ko zna koji puta cu napisati, ne moze se osudjivati bilo koja devijacija pa ni homoseksualnost. Sve to ne znaci da se s tim stvar resila - razumeti ih a oni ce i dalje biti u problemu i mi s njima.

Jako je bitno u kom procentu pa tek onda mozemo porediti i takve pojave u prorodi.



Svakako da homoseksualci mogu biti vredni ljudi, stvaraoci za postovanje samo sto takvi ne paradiraju. Ne razumem zbog cega istices "gresku" kada je nema.

@Strelac

Nekoliko puta sam postavila pitanje onima koji homoseksualnost smatraju zdravim stanjem pa da pitam i tebe: zbog cega se u 21. veku raspravlja o homoseksualcima sta god da je u pitanju ako je to normalna pojava jos od anticke Grcke. U cemu je kvaka?

Zakazala im je funkcija razmnozavanja zato sto ih bioloski ne privlaci suprotan pol, klone se seksualnih odnosa sa njima, tako da samo teoretski mogu da imaju potomstvo, a prakticno ne... ne mesaj to sa trazenjem usvajanja dece, nema direktne veze jedno sa drugim. Oni zele da odgajaju neko dete, ali postupak dobijanja deteta im nije privlacan...i zato sam ostro protiv toga... a naravno i zbog toga sto mislim da je jedino okruzenje u kome mogu deca pravilno da se razviju je kad odrastaju uz majku i oca...

Drugi pitanje... ne postaju oni homosexualci jer su od malena izlozeni okolini u kojoj se to odobrava... najcesce su to velike traume, fobije, katastrofalni odnosi medju roditeljima, traume u okolini... to su faktori koji dovode do mogucnosti da dete "zastrani"... ali mnogo je slucajeva gde je u porodici i okolini sve savrseno normalno... znaci nije uvek neuspeh roditelja i okoline, ima i do genetske predispozicije...

Razumevanje im nece potpuno otkloniti problem, ali ce ga uciniti podnosljivijim... jedna je stvar kad se oni krecu u okruzenju u kome ti preti da te totalno odstrane iz drustva ako kazes ko ti se svidja, a drugo je ono u kom se to tolerise...

U Grckoj je bila normalna pojava... onda se vekovima pod uticajem monoteistickih religija gde je homoseksualnost jedan od vecih grehova njih proganjalo i anatemisalo...Hitler ih je po defaultu i ubijao, mnogi verski ziloti takodje... danas su sredstva komunikacije otisla dotle da svako moze na neki nacin nesto slobodno da kaze... ja mislim da i treba o tome otvoreno govoriti...ali nikako da to bude glavna tema... mi izgubimo mesec dana svakog septembra u jalovoj prici o paradi... to nam se servira spolja, da pokazemo da smo "moderni evropljani", sto je jedna od odvratnijih tekovina liberalizma...

Homosexualci su bili i Aleksandar Veliki, Cezar, Hadrijan, Leonardo Da Vinci, Mikelandjelo, Cajkovski, Bajron, Prust, Oskar Vajld, Ruzvelt, Dzenis Dzoplin, Endi Vorhol, Elton Dzon... jel njihovo sexualno opredelenje zasluzuje da ih gledamo kao manje vrednim, izopacenim... nema nikakvog smisla... bez ovih ljudi svet bi bio dosta siromasniji...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Sub Dec 21, 2013 1:37 am

Strelac :: Zakazala im je funkcija razmnozavanja zato sto ih bioloski ne privlaci suprotan pol, klone se seksualnih odnosa sa njima, tako da samo teoretski mogu da imaju potomstvo, a prakticno ne...
Kako prakticno ne? Prakticno da ali ne zele. To su dve razlicite stvari. Bioloski su sposobni da se reprodukuju, to se ne sme zanemariti. To sto se desava u njihovim neuronima je druga stvar.

Zar se ne govori o majkama lezbejkama koje ce radjati decu sto mi jos uvek ostaje enigma? Kome ce radjati, hoce li poklanjati ili sta?

ne mesaj to sa trazenjem usvajanja dece, nema direktne veze jedno sa drugim. Oni zele da odgajaju neko dete, ali postupak dobijanja deteta im nije privlacan...i zato sam ostro protiv toga... a naravno i zbog toga sto mislim da je jedino okruzenje u kome mogu deca pravilno da se razviju je kad odrastaju uz majku i oca...

Kako da ne mesam, pa sve je tako povezano da je nemoguce ne vezati sve okolnosti.

Znamo kada se deca najbolje razvijaju, razumemo homoseksualce, pa kako onda da razumem one koji traze usvajanje, brak? Na osnovu cega da ih razumem?

Drugi pitanje... ne postaju oni homosexualci jer su od malena izlozeni okolini u kojoj se to odobrava... najcesce su to velike traume, fobije, katastrofalni odnosi medju roditeljima, traume u okolini... to su faktori koji dovode do mogucnosti da dete "zastrani"... ali mnogo je slucajeva gde je u porodici i okolini sve savrseno normalno... znaci nije uvek neuspeh roditelja i okoline, ima i do genetske predispozicije...

Sa ovim se slazem, slicno sam pisala.

Razumevanje im nece potpuno otkloniti problem, ali ce ga uciniti podnosljivijim... jedna je stvar kad se oni krecu u okruzenju u kome ti preti da te totalno odstrane iz drustva ako kazes ko ti se svidja, a drugo je ono u kom se to tolerise...

U Grckoj je bila normalna pojava... onda se vekovima pod uticajem monoteistickih religijama gde je homoseksualnost jedan od vecih grehova njih proganjalo i anatemisalo...Hitler ih je po defaultu i ubijao, mnogi verski ziloti takodje... danas su sredstva komunikacije otisla dotle da svako moze na neki nacin nesto slobodno da kaze... ja mislim da i treba o tome otvoreno govoriti...ali nikako da to bude glavna tema... mi izgubimo mesec dana svakog septembra u jalovoj prici o paradi... to nam se servira spolja, da pokazemo da smo "moderni evropljani", sto je jedna od odvratnijih tekovina liberalizma...

Dobro, prevazidjen je primitivizam ali davno. Gde je progresija?

Zasto bi se o tome govorilo vise nego o samoj seksualnosti? Moslim da je potenciranje kontraproduktivno. Postoje vrata ordinacije ako ima problema.

Kako je moguce da se jos niko nije deklarisao kao homoseksualac npr. na forumu, a bila sam ucesnik u slicnoj diskusiji na jednom velikom forumu. Dalo se naslutiti ali niko to nije priznao iako skriven iza nika.

Homosexualci su bili i Aleksandar Veliki, Cezar, Hadrijan, Leonardo Da Vinci, Mikelandjelo, Cajkovski, Bajron, Prust, Oskar Vajld, Ruzvelt, Dzenis Dzoplin, Endi Vorhol, Elton Dzon... jel njihovo sexualno opredelenje zasluzuje da ih gledamo kao manje vrednim, izopacenim... nema nikakvog smisla... bez ovih ljudi svet bi bio dosta siromasniji...

Ko bi sporio bilo koga od navedenih zbog homoseksualnosti (ne znam da li je verovati za sve), stvarno bi bio homofob (i on sa devijacijom -fobijom). Medjutim, niko od navedenih to nije potencirao kao sto vecina i kod nas o tome ne govori. Zivi se normalno, ljudi su postovani ako su postovanje zavredeli.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Strelac Sub Dec 21, 2013 1:48 am

Mico...ako cemo vec da tabirimo temu u sitna crevca...

Nisu svi homosexualci isti... kao i obicni ljudi, svi su na neki nacin razliciti... siroka lepeza likova i sklonosti...

Postoji i prelazna varijanta, biseksualci... mogu i jedni i drugi, sto se narodski kaze "jebu sve zivo" :)Postoje homici koji su povuceni, postoje oni agresivniji...postoje ljudi koji jos nisu nacisto sa svojom sexualnoscu... postoje oni koji imaju zenu i decu, pa u starijim godinama nesto im kvrcne... otkriju dugo potiskivane strasti...

To su sve razlicite grupacije koje ako hocemo da detaljisemo treba razvrstati i razlicito tretirati... pa u tom smislu postoje oni koji bi podneli sex zbog dobijanja dece, postoje oni koji to u zivotu ne bi mogli da urade, gadi im se...

Nisu svi homici vatreni fanovi gay parade...neki pasivno podrzavaju, neki su neutralni, neki su blago, a neki ostro protiv... velika je greska sve njih strpati u isti kos i reci da svi su zagovornici parade...nisu... kod moje keve na poslu 3 od 4 muskarca su homici... igrom lude verovatnoce se tako potrefilo... jedan je priznao, drugi prikrivaju... i sva trojica su jasno govorili protiv parade...

Ono sto ja isticem u ovim postovima, treba odvojiti pitanje problema homosexualaca, i same parade kao sredstva da do tih prava dodju... o cemu sam se izrazito negativno izjasnio.

Ovo zadnje... ti nisi homofob, to sam od tebe i ocekivao... ali mnogi jesu, mnogi ih vide kao izopacene djavolje ljude... crkva to propagira, i ako se mozda ne krecemo direktno u okruzenju takvih ljudi...veruj mi...mnogo ih ima na celom Balkanu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Marea Sub Dec 21, 2013 2:17 am

Moram da kazem da nisam citala o cemu ste pisali,...
Reci cu samo da meni ONI uopste ne smetaju, i ne vidim nijedan razlog zasto bi i smetali...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Sub Dec 21, 2013 2:24 am

Strelac :: Ovo zadnje... ti nisi homofob, to sam od tebe i ocekivao... ali mnogi jesu, mnogi ih vide kao izopacene djavolje ljude... crkva to propagira, i ako se mozda ne krecemo direktno u okruzenju takvih ljudi...veruj mi...mnogo ih ima na celom Balkanu...

Dvojica od cetvorice su mi medju najdrazim ljudima koje poznajem. Nazalost jedan je umro. Sa drugom dvojicom imam vrlo korektan odnos. Svi su imali poteskoca u ranom detinjstvu dok je jedan rodjen sa telesnom manom ali za toliko vise intelektuaalno i duhovno jak.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Strelac Sub Dec 21, 2013 2:36 am

Avramova ::
Strelac :: Ovo zadnje... ti nisi homofob, to sam od tebe i ocekivao... ali mnogi jesu, mnogi ih vide kao izopacene djavolje ljude... crkva to propagira, i ako se mozda ne krecemo direktno u okruzenju takvih ljudi...veruj mi...mnogo ih ima na celom Balkanu...

Dvojica od cetvorice su mi medju najdrazim ljudima koje poznajem. Nazalost jedan je umro. Sa drugom dvojicom imam vrlo korektan odnos. Svi su imali poteskoca u ranom detinjstvu dok je jedan rodjen sa telesnom manom ali za toliko vise intelektuaalno i duhovno jak.

Kao na onoj temi o pomirenju... najbolja su licna iskustva...

Kad upoznas te ljude dobro, vidis da nije nikakav djavo usao u njih... mogu da budu sjajni likovi, dobri i plemeniti, dobri i verni prijatelji... mogu da budu i losi do koske... sta im vijuga u glavi kad traze partnera je samo jedna dimenzija... a to dal su oni dobri ili losi ljudi, to uopste ne utice.

Nisam imao bliskih prijatelja homica, ali na desetogodisnjici mature sam sreo jednu drugaricu iz srednje... onako, muskobanjasta... pocnemo pricu, kako je, sta je... i posle 20 minuta mi prizna da zivi u vezi sa zenom... malo sam se trgao, ali to mi je bila ekskluzivna prilika da sa jednom otvorenom osobom te orjentacije popricam malo intimnije... malo sam se i salio sa pitanjem - cekaj Jeco, da ti dodje neki sad tip, prva liga od glave do peti... ne bi ga probala...uz iskren osmeh, da ne shvati kao podjebavanje... kaze - ma ne bi Smile Radi devojka kao programer, placa sebi stan... sve regularno...

Otisao sam u 'aljine, laku noc Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 4027700691
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Sub Dec 21, 2013 2:39 am

Nemoj samo u 'aljine. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 3681966919

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Bole Sub Dec 21, 2013 3:47 am

Strelac ::

Bole, nemoj da si tako iskljuciv...

Cinjenica je da su homoseksualcima u Srbiji prava ugrozena u mnogim segmentima... zamisli samo na koliko bi radnih mesta dobili otkaz da javno kazu da su homici... na mnogo... kako bi prosli da slucajno naleti neka navijacka grupa na njih... tukli bi ih do smrti... pre par godina su dohvatili nekog strendzera na Adi i istamburali do ivice zivota.

Ajde malo da budemo ljudi, da razumemo i njih... zamisli da ti sutra klinac kaze, ili primetis da je homo... a tvoje je dete... sta bi radio?! Jel bi ga izbacio iz kuce, manje voleo... mozda i bi, ali to je neka druga tema.

Nisu to prirodni zakoni sto navodis... priroda ukljucuje u sebe razne mutacije, devijacije... priroda je na pocetku, ili kraju omogucila da postoje i takvi ljudi... pa nisu nastali necijom igrom u laboratoriji, ili uticajem propagande... jednostavno, takvi su. Osiromaseni u mogucnosti imanja dece, sto je u startu velika kazna... drustvo ih je kroz razne ideologije eliminisalo, religije koje propovedaju ljubav njih odbacuju... zamisli da si ti takav, isti covek kao sad, samo ti se igrom slucaja, biohemije u organizmu svidjaju muskarci... jel bi pisao ovo sto pises sad...ne verujem...

Oko nacina koji koriste da im se ispravi ova nepravda ja imam protiv... sredstva koja koriste su mi odbojna, ne volim to kic paradiranje u duginim bojama, gola dupeta, napadno ljubljenje u kolonama...pravljenje vasara od necega tako ozbiljnog kao sto je borba za ljudska prava. Postoji nesto sto se zove javni moral, ne mozes da hodas go po ulici, jebes u haustoru, seres na raskrsnici...to se ne radi...

Nemaju prava da ugrozavaju brak kao instituciju, traze usvajanje dece... to su sve zahtevi koji derogiraju osnovne ciljeve za koje smatram da su ispravni...

To se sve deformisalo do te mere da je postalo dominantno pitanje... smatra se da si moderan ako si gay, mediji od njih prave heroje... to sve ne valja... treba jako precizno odvojiti zito od kukolja...

Cekaj prijatelju... Ja licno sam jako toleranta covek ali ja u tome vidi VELIKI PROBLEM PO DRUSTVO U KOME ZIVIM.......

To sto su ugrozeni je GLUPOST.... Ugrozeniji si ti kao obican covekod njih..... Odnosno ugrozeniji su kao gradjani i ljudi a ne kao pederi....

KOGA BOLI UVO STA JE ON U KREVETU.... Zasto bi i reko da je peder i kakve to veze ima sa poslom....
Danas ljudi dobijaju otkaze bez razloga a treab da zalim nekoga po seksualnoj orjentaciiji....
Zalim ga kao coveka obicna a kao pedera , NIKADA....


Nikda ih nebi povredio niti im nazao ucinio, nema nikavih predrasuda pream njima, ali sat rade u intimi je NJIHOVO, NE ZANIMA ME....
JA PROBLEM VIDIM U EKSPONIRANJU I GLORIFIKOVANJU njihovom i to po mlade....

Odrasi ljudi su seksualno formirani i nece to uticati na njih... Ali oni koji tek trebaju da se formiraju i da svoju seksualnost sticu, e na njih lako utice....
E to je bas ono sto mislim da je jako opasno.... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 363364791 
Bole
Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Bole Sub Dec 21, 2013 3:49 am

Marea ::Moram da kazem da nisam citala o cemu ste pisali,...
Reci cu samo da meni ONI uopste ne smetaju, i ne vidim nijedan razlog zasto bi i smetali...

Maro, pa ni ti njima ne smetas.... Bezopasni su za tebe.... A i sto bi ti smetali.... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 363364791 
Bole
Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johny Bravo Pon Dec 23, 2013 11:30 am

Pridaje im see preveliki znacaj. Ne treba ih tuci to je debilno. Najbolje je ignorisati i njih i njihovu setnju.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od digitalmandrak Pon Dec 23, 2013 1:52 pm

Potpisujem... Very Happy 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pon Dec 23, 2013 2:20 pm

Svasta se ovdje rece:) I dosta vrlo pametnog, ali i punog predrasuda:)

Mislim da Avramova rece: zasto je homoseksualnost problem u 21. vijeku, ako je bila normalna u Staroj Grckoj? Vjerojatno zato sto su predrasude jako tesko izljecive;)

Da ponovim, najefikasniji nacin protesta su mirne demonstracije, pobune kroz umjetnost, literaturu. Po toj nekoj logici onih koji smatraju da je taj vid demonstracije pogresan, sta bi gay populacija trebala da radi, da se digne na oruzje?! Bez veze.

Ljudima su uskracena osnovna prava u mnogim zemljama, i ja ih svesrdno podrzavam u zahtjevima da se izbore a ista:)
Setanjem nikoga ne diraju, nisu zarazni, pa i ako se ocesu o tebe, ne brigaj, guza nece stradat hahahahahahahhahaha

Docim, mrznja, predrasude su jako prelazni, kI kuga  Very Happy 
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johny Bravo Pon Dec 23, 2013 3:10 pm

Meni u svoj toj zajebanciji nesto ne stima.....50% nezaposlenih-svi cute, porast nasilja u skolama-svi cute,poskupe osnovne zivotne namirnice - svi cute......itd,itd...onda se jednog dana u godini najavi (ili mozda i dogodi) LGBT parada - i izbije nevidjena frka "?"
A i crkva bi mogla malo manje da sere,Irinej dao Dacicu blagoslov za formiranje vlade a Dacic dve godine uzastopno zabranjuje gej paradu.Jel to neka shatro fora "ja tebi-ti meni"? :p
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Komsinica Pon Dec 23, 2013 3:15 pm

Johny Bravo ::Meni u svoj toj zajebanciji nesto ne stima.....50% nezaposlenih-svi cute, porast nasilja u skolama-svi cute,poskupe osnovne zivotne namirnice - svi cute......itd,itd...onda se jednog dana u godini najavi (ili mozda i dogodi) LGBT parada - i izbije nevidjena frka "?"

Ah kako je ovo receno za najezit se, zivota mi!  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 560226542 

StraJ carsijom vlada, letargija je izgovor.
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johny Bravo Pon Dec 23, 2013 3:24 pm

Ma idi bre,nemam pametnija posla nego cu da sazaljevam guzicu nekog tamo derpe vojvode  Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 2214231980 
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Orhideja Uto Dec 31, 2013 4:25 am

http://danas.net.hr/hrvatska/moj-sin-je-gej-i-evo-zasto-strepim-zbog-njega

Pismo jedne mame, vrijedi pročitati
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 25 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 30 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu