Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 76 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 76 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 18 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pet Sep 17, 2010 9:55 am

Evo slušam sad jutarnji program...Pobuna pasa lutalica...Oće da organizuju paradu ponosa,da traže svoja prava..Što će crno pašče,mora i ono nekoga da ujede...Ja sam za to da im se daju sva prava,da mogu da ujedaju nesmetano ulicama grada Beograda...Nije mi jasno odakle šinterima pravo da ih hvataju u one nijhove lasove i zajebancije...Šinteri treba da budu ukinuti,a psi lutalice da slobodno lutaju gradom i da nesmetano ujedaju građane grada Beograda i grtađane ostalih gradova....Živjela parada pasa lutalica...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pet Sep 17, 2010 3:59 pm

Tako je i nastao izraz- bezobrazan k'o pas... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pet Sep 17, 2010 4:23 pm

Tačno tako...Sve se to zbilo zbog pasa paradera... 🐷
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pet Sep 17, 2010 6:29 pm

Da li to znači da bi šinteri bili rešenje? Mislim, za ovu "šarenu" paradu? Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 364196
Mada, meni liči da su ovi odlično dresirani, trebalo bi da i šinteri budu vrhunski, da bi ih pohvatali... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Pet Sep 17, 2010 8:59 pm

Nema rešenja,sve je razriješeno dužnosti...Da bi bili dio nečega moramo da se prilagođavamo tome nečemu,zato šintere masovno otpuštaju sa posla da bi paraderi mogli da šetaju u svoj svojoj šarernolikosti i da svojim šarenim zubima ujedaju ljudove i malenu dječicu ,ako ih roditelji ne budu pazili i držali za njihove malene ručice... Very Happy
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Orhideja Pet Sep 17, 2010 9:32 pm

svejedno ::
uvodni post je pisao lazov i homofob. nista od toga sto je on postavio nije se desilo.
nadji mi samo jedan istinit primer da je neko DECI OD 7 GODINA drzao predavanje kako da postanu gejevi!
Ko je pisao uvodni post apsolutno me ne dotiče ovog momenta, da li gospodin lažov i homofob njegova stvar a ne moja, ja sam samo lijepo rekla da mene ne nazivaš lažljivicom.
Hoćeš li ti vjerovati u date linkove dajem tebi na savjest i ja nisam rekla da oni govore kako da "postanu" gej već da je gej orjentacija nešto sasvim u redu. A ako je nešto što je sasvim u redu zašto to objašnjavaju djeci? Zar ne bi trebalo djecu pustiti da sama odluče koje će orjentacije biti? Ili ne čitaš ili izvrćeš moje riječi ali nije to važno sada.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pet Sep 17, 2010 10:19 pm



ako te nije briga ko je uvodnicar kako mozes s poverenjem (rekao bih i apsolutnim uverenjem) da ga citiras? i na tarabi pise pi***, ako je do toga...
nikad te ne bih nazvao lazljivicom, ali link o kome si pisala i sve u vezi s njim je laz.
niko sedmogodisnjoj deci ne objasnjava da je u redu biti gej, zapravo tom uzrastu se jos ne govori o seksu. tinejdzerima da, ali to rade njihovi profesori u okviru predmeta seksualno obrazovanje, sa akcentom ne na njihovo licno opredeljenje nego na prihvatanje drugara/drugarica drugacije seksualne orijentacije.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od gromovnikilija Pet Sep 17, 2010 11:11 pm

Zanimljiva je reakcija nekoga kome je svejedno.

http://groundspark.org/our-films-and-campaigns/elementary/ie_clips

Inace ova predavanja ne drze profesori vec aktivisti LGBT organizacija.
avatar
gromovnikilija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pet Sep 17, 2010 11:39 pm

niko sedmogodisnjoj deci ne objasnjava da je u redu biti gej, zapravo tom uzrastu se jos ne govori o seksu.
Nego o čemu pričaju, sreće ti, baš me zanima; vidim da si upućen u sadržaj.
Obavesti nas...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pet Sep 17, 2010 11:44 pm

gromovnikilija ::Zanimljiva je reakcija nekoga kome je svejedno.

http://groundspark.org/our-films-and-campaigns/elementary/ie_clips

Inace ova predavanja ne drze profesori vec aktivisti LGBT organizacija.
drago mi je sto si se javio homofobicni gromovnice.
mozes ovim filmicem da obmanes orhideju, ali ne i profesionalnog montazera. pogledaj malo bolje gde se nalaze, deca a gde predavac. ima li ijednog kadra u kome su zajedno?

da, da, to je ta homofobija u punom sjaju.

inace, koliko orhideja raste u saksiji, toliko je i meni svejedno.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od gromovnikilija Pet Sep 17, 2010 11:55 pm

Sva sreca da se ti razumes u montazu.

Poruka filmova je jasna i glasna, to sto pokusavas da prestavis kao da je nesto namesteno to je tvoj problem. Mozes da porucis i DVD kao i da kupis sve one knjige koje su navedene preko amazona.

Vika i dreka u ovoj diskusiji ne pomazu. Vec pokazuju samo pravo lice i mrznju koju sire pojedinci kao ti. Postavljac teme je dobro sve pobrojao. Nemam zamerki.
avatar
gromovnikilija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Pet Sep 17, 2010 11:56 pm

Vrlo (ne)zanimljiva tema Smile.
Posjeti me na jednog supermoderatora na nekom forumu,on se jadan jedino oglašavao sa postovima u kojima se vodi briga o pravima homoseksulaca.Druge politikče teme uvijek su bile zapostavljene, zašto ?
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pet Sep 17, 2010 11:58 pm

od montaze zivim.
ne vidim ko ovde vice i dreci osim tebe.
mrznju i pravo lice pokazujes ti sireci link sa laznim filmom skrpljenim od dve razlicite celine snimljene nezavisno jedna od druge.
postavljac teme je homofob kao i ti.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Sub Sep 18, 2010 12:04 am

Čim vas neko ispoklapa, odma počne vriska "drž'te homofoba!" Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 129758
Dok čekam odgovor na moje pitanje, deder, objasni nam, profesionalni montažeru- kako si zaključio da je to montaža, a LGBT- prodakšn nije? Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 76573
Pošto smo shvatili da se i u to razumeš, osim u sadržaj LGBT- predavanja... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Sub Sep 18, 2010 12:07 am

nemoj molim te nista sto sadrzi VAS, NAM ili SMO. izbegni u potpunosti kraljevsku mnozinu jer ti si jedan kao i ja. privremeno, dok se dopisujes sa mnom, odrekni se i adminske sujete i pisi normalno.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Sub Sep 18, 2010 12:09 am

svejedno ::

postavljac teme je homofob kao i ti.
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 479116528 a sjećaš se kada sam dobio opomenu zbog ,kada neko (možda si to bio ti) napisa da su neoženjeni muškarci preko 35 svi homo .


Poslednji izmenio widowerprince dana Sub Sep 18, 2010 12:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Sub Sep 18, 2010 12:13 am

dok cekam odgovor na moje pitanje, odgovorite mi, vase visocanstvo, sta je LGBT prodaksn? daj relevantan link, to bar nije tesko na ovoj temi.

widowerprince,
ja nisam tvoja ciljna grupa; niti me zanimaju muskarci bilo kojih godina niti pisem o njima. ja sam filmaš i to su moje teme.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Sub Sep 18, 2010 12:17 am

svejedno ::nemoj molim te nista sto sadrzi VAS, NAM ili SMO. izbegni u potpunosti kraljevsku mnozinu jer ti si jedan kao i ja. privremeno, dok se dopisujes sa mnom, odrekni se i adminske sujete i pisi normalno.
Ako malo suspregneš očaj zbog priteranosti u ćošak, možda razlučiš da se nikad nikom na temama ne obraćam kao administrator, već kao član grupe istomišljenika, koji zastupaju jednu stranu u raspravi.
Odrekni se svoje samozaljubljenosti i videćeš da će ti biti lakše da shvatiš šta ti ljudi govore... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 473429
A sad, pokušaj da nam odgovoriš na prethodna pitanja... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 44570
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Sub Sep 18, 2010 12:23 am

ja nisam clan nikakve grupe, samo clan foruma. i dokle god budes pisao u mnozini nece biti dijaloga. a susprezanje, ocaj, priterivanje u cosak su floskule koje si koristio onomad u dijalogu sa divljom povodom serije seks i grad koja kvari cestite srpkinje.

zar ti je toliko tesko da pises malo iz glave i okanes se sablona?
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Sub Sep 18, 2010 12:25 am

svejedno ::dok cekam odgovor na moje pitanje, odgovorite mi, vase visocanstvo, sta je LGBT prodaksn? daj relevantan link, to bar nije tesko na ovoj temi.

widowerprince,
ja nisam tvoja ciljna grupa; niti me zanimaju muskarci bilo kojih godina niti pisem o njima. ja sam filmaš i to su moje teme.
Ni mene,takođe
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Orhideja Sub Sep 18, 2010 12:25 am

Slušaj svejedno nije mi zaista cilj natezati se s tobom ili bilo kim na forumu što se tiče homića, ali ako ti kažeš da im nije cilj dijete, pa sunce mu poljubim od toliko popova koji su pohvatani i optuženi za pedofiliju kako baš nijedan nije uhvatio djevojčicu, već samo dječake. Šta je magično u muškom djetetu, zar djevojčice nisu lijepe sa kikicama i sl.Mislim ...znaš šta samo toga kad se sjetim zlo mi dođe i ti meni tupiš tu o pravima ama čovječe KOGA, nekoga ko bi sutra bio spreman napasti tvoje dijete. Lupi se rukom u čelo i razmisli. Zar je sve ijedan pop homo ima li ijedan hetero? Hej bre. I mani me priča o ministrantima i ostalim stvarima jer iako pravoslavka savršeno sam upućena i u katoličke i protestanske crkvene običaje. Dokle hoće da idu? Brak ...pa djeca..pa ??????
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Johnny-Azra Sub Sep 18, 2010 12:28 am

Dragi prijatelji,upravo se na televiziji emituje emisija o profesionalnoj privatnoj šinterskoj službi...Kažu da će raditi efikasno na hvatanju šarenih pasa paradera,jer su im psi dozlogrdili ..Baš je juče bilo predavanje u jednoj školi na kojem su predavači pričali sedmogdišnjacima kako je lijepo biti šareni pas...Inače,predavači su bili šareni psi maskirani u obične ljude...Provaljeni su od strane šintera koji se maskirao u sedmogodišnjaka,koji je od strane šarenih pasa neprimijećen prisustvovao predavanju u učionici...Istraga je u toku...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od gromovnikilija Sub Sep 18, 2010 12:36 am

Svejedno jedno je praviti se blesav, a drugo je ispadati glup i to pred toliko ljudi. Link jasno vodi ka sadrzaju, ne sklepanom, vec jasno definisanom. imas puno filmova i svacega sto ukazuje da se radi o filmovima snimljenim od strane LGBTija. Mrznja te izjeda, ali sta ces, to je povezano i sa samim poremecajem koji je prisutan kod LGBT populacije. Dakle nemoj vikati, vec prihvati cinjenicu da si poklopljen.

Vicni ste propagandi sto je i navedeno u gornjem postu. Napraviti da su gay nevini, a one koji drugacije misle satanizovati.

Dakle vec vidjeno.

I jos nesto, nisam ja montirao vec oni tvoji naprednjaci. Jadna deca koja su bila izlozena ovoj indoktrinaciji.
avatar
gromovnikilija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Sub Sep 18, 2010 12:42 am

orhideja,
zasto sa opste teme o homoseksualnosti skreces na popove? ne znam nista o popovima, nisam religiozan i sto se mene tice mogu sve da ih ukinu, nece mi nedostajati.

ali negde u julu nadomak novog sada pedofil je silovao i zadavio devojcicu. znao sam da ce se naci ljudi koji ce mu aplaudirati sto je, iako silovatelj i ubica ipak pokazao da je 'normalan', jer je pored devojcice bio i mladji brat od 4 godine koga 'normalni' silovatelj nije odabrao.

gromovnice,
i na tarabi pise pic*a kao i na spici homofobne tvorevine LGBT.
pa ipak ti odajem priznanje zbog biranog recnika: blesav, glup, vikati, poklopljen, sve sami atributi civilizovane diskusije.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od gromovnikilija Sub Sep 18, 2010 12:44 am

Sledstveno tvojoj. Reci pazljivo birane da bi ih na pravi nacin shvatio i razumeo.
avatar
gromovnikilija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 18 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu