Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 75 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 75 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Na koji nacin ste dosli do posla?

+27
babamara
Mesrine
slavena
Fi Pi
Fristajlo
furija
Peni Vajs
Najgora
Hiperborejac
crni labud
cvjeticanin
Dotore
Sunshine
svejedno
Bella
Lila
Avramova
RINGE
Cleopatra
Mastifal
IMHO
IceQueen
cat09
pjer
digitalmandrak
drdoktor
ellen
31 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fristajlo Sre Nov 14, 2012 4:17 pm

Ма, има, не кажем да нема; само, такве су толико ретке, да су само куриозитет...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Najgora Sre Nov 14, 2012 5:47 pm

Fristajlo ::
Јооој, пиле... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Јел', ти то још живиш у Дизниленду?
Волео бих да је то тачно; то би значило да је остала нека оаза разума у овој земљи...
Nekad ih ja intervjuišem pa dam svoje mišljenje koje se usvoji Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 2191740389

Znaš koliko italijanu znači stranačka ili bilo kakva druga veza? Boli ga stojko.
Najgora
Najgora
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 788
Datum upisa : 11.10.2012
Godina : 49
Lokacija : ...negde izmedju...

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fi Pi Sre Nov 14, 2012 5:52 pm

Sopstvenim prevozom.

____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od slavena Sre Nov 14, 2012 7:11 pm

Fi Pi ::Sopstvenim prevozom.

Ono i ja ... pa se ipak ne hvalim! :Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919:

slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Mesrine Sre Nov 14, 2012 7:29 pm

Ja sam morao da pružam sehualne usluge nekiiim tetaaaaamaaaaa,koje su jakoooo moooćneeee... Tako sam se zaposlijo... Jadan Mesrineeee... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od slavena Sre Nov 14, 2012 7:32 pm

Mesrine ::Ja sam morao da pružam sehualne usluge nekiiim tetaaaaamaaaaa,koje su jakoooo moooćneeee... Tako sam se zaposlijo... Jadan Mesrineeee... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528

Nije lepo lagati..... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3582407438 Cccccc... :Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919: :Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fi Pi Sre Nov 14, 2012 7:37 pm

slavena ::
Fi Pi ::Sopstvenim prevozom.

Ono i ja ... pa se ipak ne hvalim! :Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919:

Što da ne :heroj: , a i zdravo je!

____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fristajlo Sre Nov 14, 2012 7:49 pm

Najgora ::
Znaš koliko italijanu znači stranačka ili bilo kakva druga veza? Boli ga stojko.
Сачекај, још си млада.
Сетићеш се... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 363364791
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od slavena Sre Nov 14, 2012 7:50 pm

Fi Pi ::
slavena ::
Fi Pi ::Sopstvenim prevozom.

Ono i ja ... pa se ipak ne hvalim! :Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919:

Što da ne :heroj: , a i zdravo je!


Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3104961636 Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
ko mi je kriv sto sam plavusa...
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Najgora Sre Nov 14, 2012 7:54 pm

Fristajlo ::
Najgora ::
Znaš koliko italijanu znači stranačka ili bilo kakva druga veza? Boli ga stojko.
Сачекај, још си млада.
Сетићеш се... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 363364791
Dobro čika Fri Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3021264613
Al' da napomenem samo, ako smem, info iz prve ruke, mom poslodavcu trebaju ljudi koji će mnogo da rade a malo da zapitkuju i pričaju. Stranački ukras mu znači i koliko cveće iz bombonjere, na zidu Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691
Najgora
Najgora
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 788
Datum upisa : 11.10.2012
Godina : 49
Lokacija : ...negde izmedju...

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fristajlo Sre Nov 14, 2012 7:57 pm

Najgora ::
Dobro čika Fri Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3021264613
Al' da napomenem samo, ako smem, info iz prve ruke, mom poslodavcu trebaju ljudi koji će mnogo da rade a malo da zapitkuju i pričaju. Stranački ukras mu znači i koliko cveće iz bombonjere, na zidu Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691
Ако је тако, ниси свесна колико си привилегована; то је данас реткост у Србији. Very Happy
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Najgora Sre Nov 14, 2012 8:00 pm

Fristajlo ::
Ако је тако, ниси свесна колико си привилегована; то је данас реткост у Србији. Very Happy
Nije mi namera da se hvalim čika Fri nego da kažem (javno) da je tako nešto moguće i da postoji Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691
Na stranu to što to ipak nisu " naši" ljudi, mada je mentalitet u mnogome sličan.
Najgora
Najgora
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 788
Datum upisa : 11.10.2012
Godina : 49
Lokacija : ...negde izmedju...

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fristajlo Sre Nov 14, 2012 8:03 pm

Претпостављам да си негде у ХР- сектору, и да твоја фирма нешто производи овде.
Ја сам радио у медијској кући, немачкој; годинама сам гледао шта се ради, и могу да ти кажем да је радити за Немца својеврсна казна. Такво што нисам доживео ни код једног послодавца, нити то има везе са послом, способностима и квалитетом- све је само проста, пука политика и мржња.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Najgora Sre Nov 14, 2012 8:26 pm

Fristajlo ::Претпостављам да си негде у ХР- сектору, и да твоја фирма нешто производи овде.
Nadovezaću se na ovo iako nije tema...
u tome i jeste kvaka, sektori postoje ali do neke mere.
Šta to znači?
Daju ti titulu a onda i posao za tri čoveka.
Nemaš vremena da digneš glavu a ne da se svadjaš. Samo daj da se posao završi.
Da, proizvode ovde jer smo ipak jeftinji od njih. A ja sam do skoro bila jedini čovek u administraciji. Devjka za sve. Kakav HR kakvi bakrači. To kod njih ne postoji.
Najgora
Najgora
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 788
Datum upisa : 11.10.2012
Godina : 49
Lokacija : ...negde izmedju...

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od babamara Sre Nov 14, 2012 8:27 pm

Kada je u pitanju posao, moraš imat malo sreće. Kod mene je to bilo više-puta.
Sve je odigrao trg. Oni tražili a ja dala (ponudu). Već rekoh sreća!
babamara
babamara
Član
Član

Broj poruka : 132
Datum upisa : 12.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Mesrine Sre Nov 14, 2012 8:30 pm

babamara ::Kada je u pitanju posao, moraš imat malo sreće. Kod mene je to bilo više-puta.
Sve je odigrao trg. Oni tražili a ja dala (ponudu). Već rekoh sreća!

`Ajde , baba, ne seri... Imala si neku vezu , garant... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 2979583794

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Koza Sre Nov 14, 2012 8:35 pm

Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...
Koza
Koza
Član
Član

Broj poruka : 133
Datum upisa : 20.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Mesrine Sre Nov 14, 2012 8:40 pm

Koza ::Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...

Je l` planiraš , opet ,da se udaješ? Znam da bljujem vatru... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Koza Sre Nov 14, 2012 8:43 pm

Mesrine ::
Koza ::Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...

Je l` planiraš , opet ,da se udaješ? Znam da bljujem vatru... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Pa, ono-što da ne, možemo moja žena i ja da se udamo za tebe, mazićemo te i pazićemo te, kao agu nekog, ali da se zna-da sam gazdarica ja :marea:
Koza
Koza
Član
Član

Broj poruka : 133
Datum upisa : 20.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Mesrine Sre Nov 14, 2012 8:46 pm

Koza ::
Mesrine ::
Koza ::Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...

Je l` planiraš , opet ,da se udaješ? Znam da bljujem vatru... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Pa, ono-što da ne, možemo moja žena i ja da se udamo za tebe, mazićemo te i pazićemo te, kao agu nekog, ali da se zna-da sam gazdarica ja :marea:

Ti si gazdarica , naravno , kako drugačije... Samo me mazite i pristajem na sve... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Fi Pi Sre Nov 14, 2012 10:04 pm

Mesrine ::
Koza ::
Mesrine ::
Koza ::Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...

Je l` planiraš , opet ,da se udaješ? Znam da bljujem vatru... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Pa, ono-što da ne, možemo moja žena i ja da se udamo za tebe, mazićemo te i pazićemo te, kao agu nekog, ali da se zna-da sam gazdarica ja :marea:

Ti si gazdarica , naravno , kako drugačije... Samo me mazite i pristajem na sve... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Šef dovatio sekretaricu otpozadi, a zamenik spreda, jelte, ...i nakon nekog vremena zamenik upita - šefe da se zamenimo, na to će šef - može, zamenite se!

E sad ne znam zašto sam ovo ispričo...

____________________________________________________________________________________
Nije problem u onom ko je ovo piso, već u onom ko ovo čita...
(Psalm 3.14 Fi Pi)
Fi Pi
Fi Pi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 02.05.2010
Godina : 58
Lokacija : Dobra

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od babamara Sre Nov 14, 2012 10:50 pm

Fi Pi ::
Mesrine ::
Koza ::
Mesrine ::
Koza ::Jednom sam radila kao gutač vatre u cirkusu, posle su me prebacili da štrojim slonove-pa sam otišla na bolovanje i dobila otkaz.
Kasnije sam se šlihtala gazdi cirkusa-pa me je oženio i prepisao mi cirkus, a posle je greškom popio masnu sodu, eto ti života...

Je l` planiraš , opet ,da se udaješ? Znam da bljujem vatru... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Pa, ono-što da ne, možemo moja žena i ja da se udamo za tebe, mazićemo te i pazićemo te, kao agu nekog, ali da se zna-da sam gazdarica ja :marea:

Ti si gazdarica , naravno , kako drugačije... Samo me mazite i pristajem na sve... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
Šef dovatio sekretaricu otpozadi, a zamenik spreda, jelte, ...i nakon nekog vremena zamenik upita - šefe da se zamenimo, na to će šef - može, zamenite se!

E sad ne znam zašto sam ovo ispričo...
Ni ja... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 1528569331
babamara
babamara
Član
Član

Broj poruka : 132
Datum upisa : 12.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Peni Vajs Čet Nov 15, 2012 6:51 am

Najgora ::
Peni Vajs ::konkursi, cuj bre...koga lazete?
Tebe Very Happy
zna se da se konkursi raspisuju samo puke formalnosti radi. cak i za peraca ulice ti je potrebna veza.
po meni bolje nepotizam nego strankoizam...

U mojoj firmi npr. to nije tako. Ako ne primimo nekog od poznanika radnika tj. ako raspišemo konkurs biramo najbolje kandidate po nas, naravno od onih koji su se javili na isti Very Happy
Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528 a koliko cesto se desava da NE primite nekog od poznanika?
mene tesko mogu da lazu....ali posto si zena.... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691
Peni Vajs
Peni Vajs
Član
Član

Broj poruka : 149
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Peni Vajs Čet Nov 15, 2012 6:53 am

Mesrine ::Ja sam morao da pružam sehualne usluge nekiiim tetaaaaamaaaaa,koje su jakoooo moooćneeee... Tako sam se zaposlijo... Jadan Mesrineeee... affraid Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 479116528
ahhhh prosto mizao kada vidim kako neki ljudi umeju da mastaju sa tako malo realne sanse da im se snovi ostvare.....:Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 3681966919:
Peni Vajs
Peni Vajs
Član
Član

Broj poruka : 149
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Najgora Čet Nov 15, 2012 7:06 am

Peni Vajs ::
mene tesko mogu da lazu....ali posto si zena.... Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691
Vidi...od volje ti Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 4027700691

to ne menja situaciju Very Happy
Najgora
Najgora
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 788
Datum upisa : 11.10.2012
Godina : 49
Lokacija : ...negde izmedju...

Nazad na vrh Ići dole

Na koji nacin ste dosli do posla? - Page 3 Empty Re: Na koji nacin ste dosli do posla?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu