Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

+11
laza
Orhideja
Dragana
Prince
Avramova
Fraya
Johnny-Azra
cat09
diotimo
Fristajlo
ellen
15 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Avramova Sub Maj 29, 2010 3:40 am

Ono što me može usrećiti ne može ni jedna okolnost da mi uskrati. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 2862510338

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Sub Maj 29, 2010 3:44 am

Sreća uopšte ne zavisi od okolnosti nego od načina na koje te okolnosti doživljavamo. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 854936
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Sub Maj 29, 2010 3:46 am

Žao mi je, ali, ja uvek uračunavam okolnosti. Ja sve uračunavam.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Orhideja Pet Jun 04, 2010 10:14 am

Fristajlo ::
E, vidiš- u tome i jeste trik. Ja jesam srećan, u meri kojom sam ja donekle zadovoljan; imam za osnovno, relativno sam zdrav, nemam nekih velikih problema; osim jednog...
Meni nije dovoljno da je meni dobro; meni treba da je i drugima dobro. Za ovo doba, ja sam naopak čovek- jer, danas se traže i na ceni su drugačiji ljudi- oni kojima je ja ispred mi, i kojima je moje ispred naše. Ja sam anahronizam danas, i čekam bolje sutra.
Jasnije? Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239

A kako te usrećiti onda?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Pet Jun 04, 2010 10:16 am

Fristajlo ::Žao mi je, ali, ja uvek uračunavam okolnosti. Ja sve uračunavam.

Ti si, bre, pesimista. Daj unesi malo pozitivnog razmišljanja i videćeš da ćeš na stvari drugačije gledati i osećati se mnogo bolje. Moram malo da te opomenem, i to ovako Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 892468

Nije sve tako crno kao što ti misliš.
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od ludo_913 Pet Jun 04, 2010 11:12 am

ellen ::Nesto se pitam, moze li se biti srecan, kad vidis svu ovu bedu i nesrecu oko sebe?

``... nije sreca para puna vreca - to znaju oni sto je imaju...``

U zivotu samo treba naci neku, makar i najsitniju radost, drzati se toga, ostati nasmejan, izvlaciti osmeh drugima i sve ide lakse..
Nikome danas nije lako, svi smo u problemima, pre svega novcanim, a to za sobom vuce, nazalost, mnoge druge, najbitnije je zdravlje i ljubav i prisutnost bliznjih - to je ono sto svako od nas treba da ``pronadje`` i sacuva.
Sve ostalo je manje bitno..
ludo_913
ludo_913
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1402
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Johnny-Azra Pet Jun 04, 2010 11:18 am

Može ako je non stop pod desjtvom alkohola ili droge...Pod uslovom da se nikad ne otrijezni ... Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 18102421
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od digitalmandrak Pet Jun 04, 2010 11:29 am

Hebes okolnosti...Dok ja sacekam da se okolnosti promene,ode zivot...Neka hvala Smile
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Pet Jun 04, 2010 11:29 am

digitalmandrak ::Hebes okolnosti...Dok ja sacekam da se okolnosti promene,ode zivot...Neka hvala Smile

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 365630 Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 365630 Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 365630 Potpisujem.
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od digitalmandrak Pet Jun 04, 2010 11:32 am

Pa stvarno...Napolju je divan dan,dovoljno za pocetak Smile
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Pet Jun 04, 2010 11:34 am

digitalmandrak ::Pa stvarno...Napolju je divan dan,dovoljno za pocetak Smile

Ja se baš sada spremam da odem do grada. Nećem da dangubim ispred kompjutera kad je ovakvo vreme.

A biće i šopinga, što je najvažnije... Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 39769
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Johnny-Azra Pet Jun 04, 2010 11:37 am

Samo ti šopingiraj ,a ovam trt mrt... :vala02:
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Pet Jun 04, 2010 11:38 am

Johnny-Azra ::Samo ti šopingiraj ,a ovam trt mrt... :vala02:

Nema kod mene mrt, samo trt Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 125399
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Pet Jun 04, 2010 7:14 pm

Orhideja ::
A kako te usrećiti onda?
Teško, skoro nemoguće. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Pet Jun 04, 2010 7:17 pm

cat09 ::
Ti si, bre, pesimista. Daj unesi malo pozitivnog razmišljanja i videćeš da ćeš na stvari drugačije gledati i osećati se mnogo bolje.
Nije sve tako crno kao što ti misliš.
Da, ja jesam pesimista, a to je zato što razmišljam. To je moj sklop, i ja to ne mogu da zaustavim.
Gledamo iz različitih uglova- nije ni sve u jarkim bojama, kao što ti misliš... Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Orhideja Pet Jun 04, 2010 7:38 pm

Fristajlo ::
Teško, skoro nemoguće. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239

Mislimmmmmm, da to nije tako teško.

Da, ja jesam pesimista, a to je zato što razmišljam. To je moj sklop, i ja to ne mogu da zaustavim.
Možeš ali trenutno možda ne želiš, svi mi razmišljamo.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Pet Jun 04, 2010 8:32 pm

Orhideja ::
Da, ja jesam pesimista, a to je zato što razmišljam. To je moj sklop, i ja to ne mogu da zaustavim.
Možeš ali trenutno možda ne želiš, svi mi razmišljamo.
Rekoh- ugao gledanja. Znam neke stvari, i shodno sklopu moje ličnosti- ne mogu drugačije. Svako tegli svoj krst uz neku svoju Golgotu. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od cat09 Pet Jun 04, 2010 9:03 pm

[quote="Fristajlo"]
Naravno da i ja razmišljam, ali ne u jarkim bojama kao što ti misliš. Ne dozvoljavam da me bilo kakve okolnosti dovedu u fazu pesimizma jer tako je nemoguće živeti.

Kad bih gledala na životne okolnosti, uvek bih mogla da nađem nešto što će me učiniti nesrećnom. Ali ne dam se i ne dozvoljavam sebi da dospem do takve faze. Uvek se uhvatim za nešto što je lepo, a okolnosti ponekad ne mogu da izmenim. Ono što mogu da menjam, to sam ja i način na koji gledam na život. Trudim se da ga gledam sa one lepše strane jer, kao što sam rekla, ne bih mogla da idem kroz život sa večito tmurnim mislima u glavi...

Mislim da i ti i svaki čovek mogu da promene svoje viđenje sveta ukoliko shvate da im je sadašnje pogrešno i ne vode ih ka pravoj sreći...
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Orhideja Pet Jun 04, 2010 9:07 pm

Fristajlo ::

Rekoh- ugao gledanja. Znam neke stvari, i shodno sklopu moje ličnosti- ne mogu drugačije. Svako tegli svoj krst uz neku svoju Golgotu. Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239

Mijenjaj ugao, može drugačije...i svako nosi svoj krst nisi jedini.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od diotimo Sub Jun 05, 2010 12:50 am

Fristajlo ::
ellen ::
.Prosto mi je nezamislivo i neprihvatljivo da moja sreca moze da zavisi od drugih.
E, vidiš- u tome i jeste trik. Ja jesam srećan, u meri kojom sam ja donekle zadovoljan; imam za osnovno, relativno sam zdrav, nemam nekih velikih problema; osim jednog...
Meni nije dovoljno da je meni dobro; meni treba da je i drugima dobro. Za ovo doba, ja sam naopak čovek- jer, danas se traže i na ceni su drugačiji ljudi- oni kojima je ja ispred mi, i kojima je moje ispred naše. Ja sam anahronizam danas, i čekam bolje sutra.
Jasnije? Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239

Ti uopste nisi naopak ..ako je tacno, ovo sto si napisao..ti posedujes jednu lepu i retku osobinu koja se granici sa empatijom...i to je veliko bogatstvo koje posedujes...i treba da ti je srce puno zbog toga i tebi i onima koji te poznaju...

Kamo srece da je vise takvih ljudi...gde bi nam bio kraj...srecu trazi u sebi..naravno da spoljne okolnosti mogu uticati..ali sve zavisi od tebe...iskljucivo od tebe...

Pronacices se tako, sto je potrebna komunikacija i druzenje sa slicnim ljudima..treba doci do njih ...onda je sve drugacije...lakse i bolje... Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239 To nije lako..u ovoj ''ludnici'',ali je moguce...treba verovati i dogodice se....
diotimo
diotimo
Banovan
Banovan

Broj poruka : 343
Datum upisa : 22.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Sub Jun 05, 2010 2:18 am

dr diotimo ::
Ti uopste nisi naopak ..ako je tacno, ovo sto si napisao..ti posedujes jednu lepu i retku osobinu koja se granici sa empatijom...i to je veliko bogatstvo koje posedujes...i treba da ti je srce puno zbog toga i tebi i onima koji te poznaju...

Kamo srece da je vise takvih ljudi...gde bi nam bio kraj...srecu trazi u sebi..naravno da spoljne okolnosti mogu uticati..ali sve zavisi od tebe...iskljucivo od tebe...

Pronacices se tako, sto je potrebna komunikacija i druzenje sa slicnim ljudima..treba ih pronaci..onda je sve drugacije...lakse i bolje... Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 427239 To nije lako..u ovoj ''ludnici'',ali je moguce...treba verovati i dogodice se....
Naravno da nisam ja naopak, nego ovaj vrednosni sistem. U tome i jeste stvar- nisam ja nesrećan po mom vrednosnom sistemu- po njemu, meni je sve potaman, jer sam u skladu s njim. Po ovom, važećem (koji prezirem) ja sam neprilagođen, po sopstvenom izboru.
Zato tu sreću ne mogu da tražim u sebi (ne razumete koncept!) jer ona i nije u meni- izmeštena je van mog dohvata.
A verovanjima se ne bavim, baratam samo sa činjenicama, budući ovakav, kakav sam (opet, pogrešna razumete). To je Niče, bez fašistoidne ideje o nadčoveku- moj nadčovek radi danas za mizernu nadnicu, 12-15 sati dnevno, da poplaća račune i nahrani decu, i sve to sa voljom i bez roptanja. Za to treba snage, nadljudske; za pljačku i otimanje, grabež i pohlepu -samo slabost karaktera.
Tome ne mogu da se divim.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od diotimo Sub Jun 05, 2010 2:31 am

Fristajlo@

Naravno da nisam ja naopak, nego ovaj vrednosni sistem. U tome i jeste
stvar- nisam ja nesrećan po mom vrednosnom sistemu- po njemu, meni je
sve potaman, jer sam u skladu s njim. Po ovom, važećem (koji prezirem)
ja sam neprilagođen, po sopstvenom izboru.
..

Pre svega zivimo u vremenu gde su izvitoperene moralne norme.i gde je ..stari sistem vrednosti srusen,a novi nije stvoren..da se naslutiti , sta se sve dogadja...' znamo svi zbog cega je tako..i necu sad o tome...

Znaci,ti si srecan zbog svoje prirode ,ali ona ne odgovara ovom '' vremenu''.. i njegovim ''vrednostima '' koji se namecu...

Ti si neprilagodjen po sopstvenom izboru...Zanima me..da li se ne mozes prilagoditi ili se neces prilagoditi..to je velika razlika..(postoje ljudi ..koji se ne mogu prilagoditi..po cenu zivota i svega..hipersenzibilitet.. )Ali,takodje postoje i oni koji to nece...znaci..ili neces..ili ne mozes...(ima onih koji bi zeleli da se prilagode,ali im tananost i suptilnost duse to ne dozvoljava...)


Poslednji izmenio dr diotimo dana Sub Jun 05, 2010 2:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
diotimo
diotimo
Banovan
Banovan

Broj poruka : 343
Datum upisa : 22.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od digitalmandrak Sub Jun 05, 2010 2:33 am

moj nadčovek radi danas za mizernu nadnicu, 12-15 sati dnevno, da poplaća račune i nahrani decu, i sve to sa voljom i bez roptanja. Za to treba snage, nadljudske; za pljačku i otimanje, grabež i pohlepu -samo slabost karaktera.
Tome ne mogu da se divim.

Bravo Very Happy
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Fristajlo Sub Jun 05, 2010 2:36 am

dr diotimo ::Zanima me..da li se ne mozes prilagoditi ili se neces prilagoditi..
Neću, jer ne vidim valjan razlog za to. Zar sam ceo svoj život gradio sebe, da bih se sada rušio? Da bi mi bilo "bolje", treba da budem gori?
Na ova pitanja ne treba ni davati odgovor, ne vidim smisao. Ja volim da gradim, ne da razaram.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od diotimo Sub Jun 05, 2010 2:46 am

Fristajlo@

Neću, jer ne vidim valjan razlog za to. Zar sam ceo svoj život gradio
sebe, da bih se sada rušio? Da bi mi bilo "bolje", treba da budem gori?
Na
ova pitanja ne treba ni davati odgovor, ne vidim smisao. Ja volim da
gradim, ne da razaram.
...

Zasto sebe mucis?
...Zasto zelis da verujes da su ljudi to sto mislis ,a,ne ono sto oni,ZAISTA jesu....?
Covek je palo,lose i nistavno bice... rodjeno sa klicama zla i dobra ..ali i zla...
Znas li ko rukovodi njime..pa uglavnom nagoni.(agresija...).znas li sta o n jima...i njihovoj zloj i destruktivnoj prirodi...da poznajes te stvari..drugacijem bi pricao...
A,zamisli tek velicinu onoga sto se ne zna...u nama ljudima...pa pricas o nepravdi..dovoljno je pogledati medije...

Ti mucis sebe.potrebno je ostati svoj..ali prilagoditi se...
diotimo
diotimo
Banovan
Banovan

Broj poruka : 343
Datum upisa : 22.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima?? - Page 2 Empty Re: Moze li covek biti srecan u ovakvim drustvenim okolnostima??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu