Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Smrtna kazna - Page 8 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Smrtna kazna - Page 8 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Smrtna kazna - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Smrtna kazna - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Smrtna kazna - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Smrtna kazna - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Smrtna kazna - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Smrtna kazna - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Smrtna kazna - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Smrtna kazna - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Smrtna kazna - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Smrtna kazna - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Smrtna kazna - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Smrtna kazna

+55
storm
Sonja
Svarog
fragment
Miško
Klaudije
Cipelica
miroljub
Makarije
Dionis
Zalutala
Electronique Terminator
Kementari
Bole
Time
bad_lieutenant
slavena
madam mim
Epitaf
digitalmandrak
Vulin
Johny Bravo
Lilith
Visnja
lotos
Vukota
Batista
naOpaka
Komsinica
sini_do
Marea
furija
djavolica
Strelac
Istina ex Natasha
Vidra
Mesrine
Fi Pi
Sklad odjeka
Johnny-Azra
drdoktor
cat09
pjer
Anhelito
inspy
Dragana
IMHO
Mastifal
Fristajlo
laza
Lila
Hipi
Bass
Avramova
Orhideja
59 posters

Strana 8 od 22 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Johny Bravo Čet Avg 07, 2014 8:30 pm

ozenjen je i ima decu,mesar je (mozda i tu ima neke podsvesne simbolike?)
Znas sta bih mu ja uradio Vuline (kada bih imao moc da odlucujem o njegovoj sudbini ,podrazumeva se) dobro bih ga ozracio da dobije rak,ukinuo bih mu lekove za ublazavanje bolova.Dozivotna robija u samici pa koliko uspe da prozivi ,bez prava na posete i da vise nikad ne ugleda nista sem 4 smrdljiva zida......
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od digitalmandrak Čet Avg 07, 2014 8:32 pm

kad pomislim sta ce u mardelju da mu rade,smrtna kazna bi mu bila nagrada... 
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od inspy Čet Avg 07, 2014 8:34 pm

можда је ово погрешан лик. Smrtna kazna - Page 8 657883169
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Johny Bravo Čet Avg 07, 2014 8:37 pm

Nije ,pao je na detektoru lazi i to na svim pitanjima ,posle je odveo policiju na mesto gde je zakopao telo.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 8:40 pm

Bespotrebna rasprava šta bi mu trebalo uraditi, jel bolja smrtna kazna ili da truli u zatvoru.

Pitanje na koje treba potražiti odgovor je zašto i kako je došlo do ovakve tragedije, kako je ovaj "čovek" postao monstrum.

Ako uspemo da dođemo do odgovora, mislim na društvo, možda u budućnosti sprečimo ovakve slučajeve.

Zato mislim da je upravo ubica sad jako važan za one koji su najpozvaniji da potraže odgovore.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Vulin Čet Avg 07, 2014 8:46 pm

Džoni, mislim da on nije takav zato što je rođen zao, pa mu se treba svetiti, nego je zao zato što je odrastao u vremenu i na mestu u kom je altruizam nepoznanica, rat i pucnjava (bila) svakodnevica, beda i nemaština neminovnost a poštenje zabava za budale. I jasno je da ogroman broj mladih ljudi, uzrasta 25 do 35, spreman na identičnu stvar - mislim da (na osnovu onoga što sam sabrao iz razne literature) čak četvrtina njih ima sklonost i/ili sposobnost za tako nešto.
Zato mislim da ga ne treba ubiti, nego mu treba pružiti priliku da se njegova poremećena svest izbori s tim činom i prihvati odgovornost.


Epitafe, u Srbiji živimo. Da je nekog boleo piip za problematiku, ovaj mesar bi sad živeo pristojno od svog rada i ne bi nečije dete umlatio na smrt da zaštiti svoje dupe.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od madam mim Čet Avg 07, 2014 8:53 pm

Epitaf ::Bespotrebna rasprava šta bi mu trebalo uraditi, jel bolja smrtna kazna ili da truli u zatvoru.

Pitanje na koje treba potražiti odgovor je zašto i kako je došlo do ovakve tragedije, kako je ovaj "čovek" postao monstrum.

Ako uspemo da dođemo do odgovora, mislim na društvo, možda u budućnosti sprečimo ovakve slučajeve.

Zato mislim da je upravo ubica sad jako važan za one koji su najpozvaniji da potraže odgovore.

Ja razumem Džonija, iz njega izbija gnev trenutno (sasvim opravdano!), ali Epitaf je u pravu... Ja se samo bojim da je akcenat u celom slučaju na 'spektakularnosti' događaja i da će se sve završiti hvaljenjem policije za brzu i uspešnu akciju hvatanja monstruma. Priznajte, bilo je ovakvih slučajeva i ranije, pa šta su psiholozi, sociolozi i ostali "ozi" preduzeli? Mi smo već dugo bolesna nacija (što voljom drugih, što svojom sopstvenom), a jedini lek koji imamo je Grand anestetik i žuta štampa... nažalost. Ozbiljnog pristupa problemu nikad nije ni bilo. :(
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Avramova Čet Avg 07, 2014 9:07 pm

Vulin ::Džoni, de se pažljivije zagledaj. Pre će biti da piše "ogromni problemi prilikom odrastanja".
Možda odbacivanje, možda nekompletna porodica, možda disfunkcionalna porodica... Ko zna...

Šta god bilo razumela bih problem ali bih, pre svega, razumela ožalošćene.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Avramova Čet Avg 07, 2014 9:22 pm

Epitaf ::Bespotrebna rasprava šta bi mu trebalo uraditi, jel bolja smrtna kazna ili da truli u zatvoru.

Pitanje na koje treba potražiti odgovor je zašto i kako je došlo do ovakve tragedije, kako je ovaj "čovek" postao monstrum.

Ako uspemo da dođemo do odgovora, mislim na društvo, možda u budućnosti sprečimo ovakve slučajeve.

Zato mislim da je upravo ubica sad jako važan za one koji su najpozvaniji da potraže odgovore.

Ne daj Bože da im moram suditi. Aman, Epitaf, budi konkretan i kaži, ko to treba da traži odgovore?

Šta vam je ljudi, roditelji su ostali bez kćerke!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 9:26 pm

Epitafe, u Srbiji živimo. Da je nekog boleo piip za problematiku, ovaj mesar bi sad živeo pristojno od svog rada i ne bi nečije dete umlatio na smrt da zaštiti svoje dupe.
Bojim se da to nije odgovor, imamo puno gorih primera u daleko uređenijim društvima (Fricl Austrija, Brejvik Norveška, mnogobrojni masakri po školama u SAD...) i ne treba tražiti izgovore te vrste, govorim šta bi trebalo, a svestan sam i ja da će teško doći do toga, ova tema će biti aktuelna još nekoliko dana ili nedelja i pokriće je more drugih događaja, afera...
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Vulin Čet Avg 07, 2014 9:29 pm

Meni su suze pošle zbog toga što je mogao da je strpa u auto, odveze u bolnicu, spase joj život (usput dobije uslovnu kaznu), dođe joj za koju godinu u svatove, a umesto svega toga - ubio je pesnicama. To normalan čovek ne može da uradi.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 9:29 pm

Avramova ::
Epitaf ::Bespotrebna rasprava šta bi mu trebalo uraditi, jel bolja smrtna kazna ili da truli u zatvoru.

Pitanje na koje treba potražiti odgovor je zašto i kako je došlo do ovakve tragedije, kako je ovaj "čovek" postao monstrum.

Ako uspemo da dođemo do odgovora, mislim na društvo, možda u budućnosti sprečimo ovakve slučajeve.

Zato mislim da je upravo ubica sad jako važan za one koji su najpozvaniji da potraže odgovore.

Ne daj Bože da im moram suditi. Aman, Epitaf, budi konkretan i kaži, ko to treba da traži odgovore?

Šta vam je ljudi, roditelji su ostali bez kćerke!

Institucije, u cilju prevencije.

Ljudi su ostali bez ćerke, ubica će biti kažnjen verovatno maksimalnom kaznom i šta onda?

Šta je to što će eventualno olakšati bol njenim roditeljima, ne vidim šta osim njihovog saznanja da niko drugi neće više patiti kao što su oni.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od slavena Čet Avg 07, 2014 9:35 pm

Vulin ::Meni su suze pošle zbog toga što je mogao da je strpa u auto, odveze u bolnicu, spase joj život (usput dobije uslovnu kaznu), dođe joj za koju godinu u svatove, a umesto svega toga - ubio je pesnicama. To normalan čovek ne može da uradi.

Na zalost. Nasla mu se na putu. Cilj je bio granica.
I bes kad je shvatio da je tog momenta , kad je udario, njegov zivot i zivot njegovih najblizih bio u pitanju. I tu je proradio taj njegov zivotinjski instinkt. Na zalost.
Mucno mi je o tome i pisati. Plakala sam kad sam nocas procitala da je mrtva i na koji nacin.


Poslednji izmenio slavena dana Čet Avg 07, 2014 9:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Johny Bravo Čet Avg 07, 2014 9:35 pm

@ Epitaf
Ne verujem u to.Nemoguce je izvrsiti prevenciju jer ne mozes nekoga staviti na psiho test i obeleziti ga kao krivca pre nego sto pocini neko delo.Na kraju krajeva onda bi svi stanovnici drzave trebali da odu na test pa da se utvrdi ko je potencijalni zlocinac? Meni to zvuci besmisleno.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Avramova Čet Avg 07, 2014 9:38 pm

Vulin ::Meni su suze pošle zbog toga što je mogao da je strpa u auto, odveze u bolnicu, spase joj život (usput dobije uslovnu kaznu), dođe joj za koju godinu u svatove, a umesto svega toga - ubio je pesnicama. To normalan čovek ne može da uradi.

Naravno da ne može i šta to znači roditeljima? Otkud da se nezdrav čovek šeta među zdravima-slobodnima? To je veliki problem koga država zanemaruje.

Meni je strašno što su svi (uključujući i mene) jaki na rečima, a šta je sa delom???

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 9:39 pm

Johny Bravo ::@ Epitaf
Ne verujem u to.Nemoguce je izvrsiti prevenciju jer ne mozes nekoga staviti na psiho test i obeleziti ga kao krivca pre nego sto pocini neko delo.Na kraju krajeva onda bi svi stanovnici drzave trebali da odu na test pa da se utvrdi ko je potencijalni zlocinac? Meni to zvuci besmisleno.

Porodica i škola, porodica i škola... osnovne institucije na kojima treba raditi.

Temelj društva nam je slab.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Avramova Čet Avg 07, 2014 9:41 pm

Epitaf :: Ljudi su ostali bez ćerke, ubica će biti kažnjen verovatno maksimalnom kaznom i šta onda?

Šta je to što će eventualno olakšati bol njenim roditeljima, ne vidim šta osim njihovog saznanja da niko drugi neće više patiti kao što su oni.

Makar da je to.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Avramova Čet Avg 07, 2014 9:43 pm

Epitaf :: Porodica i škola, porodica i škola... osnovne institucije na kojima treba raditi.

Temelj društva nam je slab.

Definitivno i alarmantno, Epitaf.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od madam mim Čet Avg 07, 2014 9:46 pm

Epitaf ::
Johny Bravo ::@ Epitaf
Ne verujem u to.Nemoguce je izvrsiti prevenciju jer ne mozes nekoga staviti na psiho test i obeleziti ga kao krivca pre nego sto pocini neko delo.Na kraju krajeva onda bi svi stanovnici drzave trebali da odu na test pa da se utvrdi ko je potencijalni zlocinac? Meni to zvuci besmisleno.

Porodica i škola, porodica i škola... osnovne institucije na kojima treba raditi.

Temelj društva nam je slab.

I opet ću se složiti sa Epitafom... "Škola bez nasilja" i slični projekti po našim školama danas su samo farsa - želja da se udovolji evropskim zahtevima, ali tu nema ozbiljne, istinske borbe protiv narastajuće agresije međ omladinom. Za početak.
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Vulin Čet Avg 07, 2014 9:49 pm

E, moj Epitafe... Izvini što ovo moram da ti kažem, ali sad si lupio i ostao živ.
Pogledaj zakon o porodici i braku. U stvari, nemamo ga. Imamo Porodični zakon RS (kako nemamo Radni zakon ili Vojni zakon ili Školski zakon???) u kom se namerno razgrađuju brak i porodica. Pogledaj Zakon o osnovnom, srednjem a posebno o visokom obrazovanju. To više nisu institucije, nego vašarske šatre koje imaju pravo na "samoevaluaciju". Još da uvedu učenicima i studentima pravo na "samoevaluaciju", i nek' ide sve u tri pičke materine.
U zakonu o porodici ne postoji definicija deteta, na primer, u zakonu o osnovnom obrazovanju nema jasno definisanih obaveza učenika....
a ti govoriš kako na tome "treba raditi". Ma, neee! Dovoljno bi bilo da ne diraju ništa pa bi nam svanulo. Ovako, nema nam spasa. Za koju godinu će početi obaveza postavljanja metal detektora u školama. Zašto? Zato što će nakaradni zakonodavac verovatno uvesti kuravama kod Kaćke petlje obavezunošenja reflektujućih prsluka.
Sve nam je nakaradno...
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 9:50 pm

Stalno govore kako imamo gotovo 5 000 ljudi viška u prosveti, ako već država dozvoljava sebi luksuz da ih plaća, zašto onda ne uloži dodatna sredstva da te ljude obuči za vannastavni rad sa decom, da se u toku meseca svakom detetu bar jednom posveti neko vreme, porazgovara sa njim...
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Vulin Čet Avg 07, 2014 10:00 pm

Zato što ova vlast (a i par prethodnih) nije ovde da bi pomogla mojoj i tvoj deci, nego da bi pomogli Monsantu, Ju Es Stilu i inim Kurtama i Murtama.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Epitaf Čet Avg 07, 2014 10:04 pm

Lupih i osta živ?!

Bez ljutnje, zamoliću te da čitaš sa razumevanjem ono što napišem.

Kad sam rekao da treba raditi onda to mislim jer nam sistemski zakoni ne valjaju, ja ti mogu izneti čitav niz zamerki po pitanju porodičnog zakona iz "malo" stručnijeg ugla uz poređenje sa onim iz osamdesete, koji je takođe poprilično bio manjkav.

Ali problemi nastaju u sprovođenju i najboljih zakona i koji to zakon može uticati na ono što poneseš iz kuće?

Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Batista Čet Avg 07, 2014 10:07 pm

Sad ce ispasti svi krivi samo ne on. Ovakve stvari (i gore) se desavaju i u uredjenim zemljama, u kojima je uredjeno skolstvo, gdje porodice solidno zaradjuju, koje nisu prosle kroz burne devedesete... Koji je njima izgovor? Pa Amerika ima vise ubistava godisnje po glavi stanovnika nego Bosna, Srbrija, Crna Gora, Alzir, Turska, Liban... A nisu vidjeli rata 150 godina.
Monstruma je uvijek bilo i uvijek ce ih biti, u svakom drustvu. Ta pojava se ne moze iskorijeniti. Moze se djelimicno raditi na prevenciji i strogo kaznjavati.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od bad_lieutenant Čet Avg 07, 2014 11:43 pm

Slazem se,tako da smrtna kazna ili ne isti k
bad_lieutenant
bad_lieutenant
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1546
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Smrtna kazna - Page 8 Empty Re: Smrtna kazna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 22 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu