Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Školske uniforme - Page 3 EmptyČet Jun 27, 2024 12:11 am od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Školske uniforme - Page 3 EmptyČet Jun 27, 2024 12:02 am od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Školske uniforme - Page 3 EmptyČet Jun 27, 2024 12:01 am od Johnny-Azra

» Podseća me
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:57 pm od Johnny-Azra

» Ne može da vam dosadi
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:56 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:54 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:44 pm od Johnny-Azra

» Moj hit danas
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:37 pm od Johnny-Azra

» Odavno nisam čuo/čula
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Jun 26, 2024 11:32 pm od Johnny-Azra

» Accessories
Školske uniforme - Page 3 EmptySub Jun 22, 2024 12:09 pm od Iskra69

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Školske uniforme - Page 3 EmptySre Maj 29, 2024 10:48 am od hanijbanij

» Muzika i igra Rusije
Školske uniforme - Page 3 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Školske uniforme - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Školske uniforme

+19
MoonGirl
Johnny-Azra
Istina ex Natasha
trijak
Avramova
Vulin
laza
Marea
superhik
naOpaka
Hiperborejac
Bass
Anhelito
ludo_913
Fristajlo
drdoktor
Lila
Dragana
Orhideja
23 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Istina ex Natasha Pon Feb 11, 2013 10:51 pm

Sesiri se nose zbog jakog sunca u Australiji. I kape od pamuka koje se mogu vezati da ih ne odnese vetar. Svaka skola ima svoju boju uniforme.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Istina ex Natasha Pon Feb 11, 2013 11:01 pm

Johnny-Azra ::Ja sam protiv svakog uniformisanja djece...Uniformisana djkeca mi nekako liče na vojsku,na ogramičenost ličnosti...Treba ih pustit da sami osmisle svoju odjeću,onako kako oni misle da treba...

Ja sam za uniformisanje. Disciplina se uci od malena. I pravila poslusnosti i ponasanja. Dobro se secam kada sam isla u skolu. Oni imucni i oni koji su hteli po svaku cenu da istaknu svoju decu kupovali su im sve najlepse i najbolje. Meni moj otac nije hteo. Ismejavali su me. I ne samo mene nego i druge koji nisu imali ili ciji roditelji nisu davali da im deca budu moderna i obucena u skupo. Mnoga deca znaju biti jako okrutna i zla izmedju sebe.

Letos sam dosla u kucu gde zive majka, baba, otac i stric. Ne mozes doci do reci od dece. Sve slusaju. U sve se uplicu. Drece ako se na njih ne obraca paznja, ljute se...Biraju sta ce da im se kupi i sta ce da obuku. Placu ako im se ne da da jedu ono sto vole iako to nije dobro za njih iako je previse iako ce od toga biti kasnije bolesni...Pravi mali tirani. Kakvi ljudi ce biti od njih? Jedno 7 godina jedno 9. Lepo sam se 'iskidala' od muke dok sam bila u drustvu takvih porodica. A koliko ih je? Deca nisu mali bogovi. Oni MORAJU da uce pravila ponasanja, postovanja, poslusnosti, discipline, kulture...od malena. Tako je ovde. Verujem i tamo kod nekih roditelja.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od MoonGirl Uto Feb 12, 2013 12:12 am

Nemaju uniforme nikakve veze sa time, bezobrazna deca su posledica loših roditelja, a bezobrazluk može da se kanališe i na bolje načine od pakovanja dece u istu ambalažu.
MoonGirl
MoonGirl
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 863
Datum upisa : 24.04.2012
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Istina ex Natasha Uto Feb 12, 2013 8:08 am

MoonGirl ::Nemaju uniforme nikakve veze sa time, bezobrazna deca su posledica loših roditelja, a bezobrazluk može da se kanališe i na bolje načine od pakovanja dece u istu ambalažu.

Tacno je i to. Nece uniforma ni ucenje o ponasanju u zivotu proizvesti kod svakog deteta kad odraste da bude posten, moralan i ne agresivan. Na zalost i pored stabilnog porodicnog zivota, roditeljske ljubavi i ucenju svog deteta ljudskim kvalitetima, ispadne neka lopuza, bandit, ubica, prevarant...Secam se kada je moj pastor u crkvi pricao. Ima cetvoro dece. Jos u stomaku su noseni na Biblijske studije i u Crkvu. Kod kuce su postovani svi principi poboznosti, postenja, postovanja prema svakom coveku i ljubav. Medjutim, jednog dana kaze on meni za cerku Kajli. Zamisli Natasa, uhvatili smo Kajli da krade kolace. Svih cetvoro dece su ucili kod kuce skolu. Imali program i knjige. Majka je o tome svemu vodila racuna. Imali su vreme za ucenje isto kao i u skoli samo sto su roditelji hteli da deca zavrse osnovnu skolu kod kuce da od druge dece koja su nevernici ne nauce nista sto nije posteno i pobozno. Od koga je Kajli naucila da krade? Pitao se otac Carli? Dete je vaspitano da pita pre nego sto uradi nesto. Ona nije.

To je nasledan greh od Adama i Eve. Ljudska nesavrsenost. Svi smo rodjeni sa grehom koji smo nasledili od praroditelja Adama i Eve. Koliko puta mene , ovako matoru, uhvati da kazem i pomislim nesto sto nije na slavu Bogu. Ma koliko se trudila, opet pogresim. Tako i drugi.

A sto se uniforme tice, ne radi se o pakovanje dece u istu ambalazu sto rece MoonGirl. Volim sto se socijalne razlike ne vide i sto nece biti ovaj nosi skupe patike, markirano odelo a onaj drugi nema. Pa se grupisu deca koja su od dobrostojecih roditelja a oni siromasni pate. Meni se to desilo. Ako ste svi vi na Forumu bili od bogatih roditelja onda ne mozete ovo da razumete. Ja nisam.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od MoonGirl Uto Feb 12, 2013 12:26 pm

Od koga su deca naučila da su to skupe patike i markirano odelo?
MoonGirl
MoonGirl
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 863
Datum upisa : 24.04.2012
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Marea Pet Mar 01, 2013 7:34 pm

Od sredine u kojoj zive..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od MoonGirl Pet Mar 01, 2013 9:35 pm

Nisu Marea nego su rođena zlobna i moraju ceo život da okajavaju grehe da se vrate ''gore'' čisti.
MoonGirl
MoonGirl
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 863
Datum upisa : 24.04.2012
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Marea Pet Mar 01, 2013 9:47 pm

E jeste..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Istina ex Natasha Pet Mar 01, 2013 10:54 pm

MoonGirl ::Nisu Marea nego su rođena zlobna i moraju ceo život da okajavaju grehe da se vrate ''gore'' čisti.

Zamolila bih te da malo vise objasnis ovo sto si napisala. Hvala.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od djavolica Čet Avg 22, 2013 5:34 pm

Bas neki dan ovdje kod nas pokrenuta je ideja o tome.

Ja sam ZA i jednog samog razloga, a to su razlike koje se pojavljuju i zbog kojih djeca pate i trpe od svojih vrsnjaka.
Nisu svi isti i nemaju svi iste uslove i djeca ne bi trebala da
dozivljavaju i zafrkancije na racun odjece, ionako je previse
zrtava bullyinga...

Uniforme za sve iste, mislim da bi tako bar ublazili to sto se
desava medju mladima jer kultura je davno otisla na dopust
pa oni sto nemaju i oni na kojima se vidi da nemaju zbog toga
(i sto cega jos) trpe provokacije i zezanja sa strane djece koja
nije u istoj situaciji.

I u vecini slucaja djeca nisu to sama naumila i umislila sebi
vec su culi kod kuce (znam par primjera). Zalostno..

A sto se golotinje tice, nemam rijeci.

Kad vidim dokle je sve to doslo pitam se sta
rade roditelji te djece i cime li ova omladina razmislja,
dal su svjesni da postoje zivot i poslije puberteta i da
ce neke stvari (posljedice) mozda nosit sa sobom do kraja
svog zivota.
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Avramova Pet Okt 02, 2015 2:10 pm

Nema uniformi ali ima nešto novo što me raduje. Bravo za Niš!

Evo priloga:

Niš: Novi kodeks oblačenja za školu
N. Marković | 01. oktobar 2015.

Za učenike i profesore niške Medicinske škole "Dr Milenko Hadžić" uvedena nova pravila oblačenja. Nisu dozvoljene ni helanke, tesne pantalone, majice na bretele, dugi nokti...

Školske uniforme - Page 3 Rep-minicima-odzvonilo-(2)_620x0

U NIŠKOJ Medicinskoj školi "Dr Milenko Hadžić" zavladala su nova pravila oblačenja. Novog kodeksa, kojeg je ova škola prva uvela u gradu na Nišavi, osim đaka moraju da se pridržavaju i zaposleni, ali i posetioci obrazovne ustanove. Iako kodeksom nije predviđeno nošenje uniformi, prosvetari ističu da su uvedena primerenija i stroža pravila oblačenja.

U jednoj od najpopularnijih i najtraženijih niških škola, koju su, prema rečima mnogih mlađih Nišlija, uvek pohađale najlepše i najatraktivnije učenice, od ove školske godine uske pantalone i mini-suknje, majice sa dubokim dekolteom i tankim bretelama, helanke, pa čak i dugi nokti i prenapadna šminka, otišli su u istoriju. Kako navode u Upravi Medicinske škole, razlog za ovu "novinu" je taj što škola treba osim obrazovne da ima i vaspitnu ulogu, i da mladi ljudi koji se školuju za obavljanje humanog poziva - medicine, moraju pristojno da izgledaju kako nalažu pravila ustanove.

Zbog načina na koji su se mnogi učenici oblačili, mi smo to promenili, jer nastavna baza nije samo škola, već i medicinske ustanove, tako da više neće moći da dolaze u kratkim šortsevima, japankama i papučama i cipelama na štiklu. Moraće da paze i na šminku, ali i na frizure i manikir, jer osnovna pristojnost mora da postoji, i to je jedini cilj - kaže Svetislav Mladenović, direktor srednje medicinske škole "Dr Milenko Hadžić".- Nećemo dozvoliti ni da nose odeću sa navijačkim obeležjima ili uvredljivim natpisima, a sva ova pravila važe i za nas zaposlene, jer mi prvi treba da damo toj omladini primer ponašanja.

POZITIVNI KOMENTARI

Pravilnik je, kako kažu, prošao sve zakonske procedure i kosultacije, a nadležni tvrde da pristižu samo pozitivni komentari.

- Izgled učenika procenjivaće dežurni profesor i razredni starešina, i kada učenik prekrši kodeks, prvi put će biti samo opomenut, a ako se greška ponovi, biće mu naloženo da se vrati kući, presvuče i dođe opet na nastavu, a ukoliko propusti čas, dobiće i neopravdani - izjavio je prvi čovek ove obrazovne ustanove.

Izvor

~~~

Iako sam za uniforme ali ne iste već prema ličnom nahođenju poštujući osnovne kriterijume koje bi nadležna ustanova odredila, i ovo me je obradovalo i vrlo je ohrabrujuće. Moramo priznati da ovo što smo do sada gledali je poražavajuće i svakako da ima znatnog uticaja na dalji tok odrastanja, formiranja ličnog mišljenja, a prema tome i vladanja.

Ostaje da vidimo hoće li i na ovom polju profesori i nastavnici biti dosledni pa konačno poštovati propisano ali i učenici, pre svega.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od laza Pet Okt 02, 2015 7:19 pm

Protivim se uniformisanju ali mi je i ružno današnje oblačenje učenika (učenica) pogotovu srednjoškolskog uzrasta.Dužina suknje je jedna tema,dubina dekoltea ,visina štikle,uniforme su druga priča...sve se to može urediti a ne praviti od dece uniformisano stado.
Mislim da je osnova problema kućno vaspitanje i nemoć ili nemanje želje u prosveti da se izbore sa problemima o kojima ovde pišemo.Majka ne sme ćerki da odredi šta sme da obuče,može čak i fizički da bude ugrožrena i onda su joj oči uprte ka školi a sve u nadi da će oni smeti da utiču na njeno dete.Profesori,malo plaćeni,nezadovoljni generalno,svako u svom privatnom problemu,ministri,znate kakvi su nam..i eto nerešivog problema.
Odužih...počnite prvo vi kod kuće da brinete o tome šta su vaša deca obukla kada su pošla u školu,neka to bude početak rešavanja problema,mislim da je tu ključ.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 59

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od madam mim Sub Okt 03, 2015 7:54 am

Tolike su generacije u Srbiji nosile školske uniforme i ne vidim da ih je to ugrožavalo u bilo kom smislu. Naprotiv, manje se mislilo na garderobu i izgled (a i roditelji su manje trošili novaca na to, pa je bilo bolje i za kućni budžet), a više na ocene i uspeh. I dan danas se svojih školskih kolega sećam po tome kakvi su učenici i drugari bili, a ne šta su nosili i kakav im je bio standard. A istina je da je tada bilo manje jedinica (to je bila, takoreći, sramota). Danas se većim uspehom smatraju markirana garderoba i izazovan izgled, nego petica iz matematike (recimo).

PS Ne verujem da će se ova ideja jedne (specijalizovane) niške škole omasoviti. Mediji su učinili svoje i već postavili pogrešne vrednosti.
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Batista Ned Okt 04, 2015 8:44 pm

Školske uniforme - Page 3 Free-Shipping-Hot-Sale-Sexy-Student-font-b-Uniform-b-font-Dress-Student-Wear-Cosplay-Costume

Nemam nista protiv. Školske uniforme - Page 3 169055031
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Avramova Ned Okt 04, 2015 9:03 pm

Znači nisi za uniforme. Very Happy

Npr. ja bih dopustila da svako sebi osmisli model ali da mora zadovoljiti osnovne kriterijume. Znači ne svi jednako već svi jednu boju a kroj po izboru. Eto, to bi bilo malo fleksibilnija varijanta i isto tako korisno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od INKOGNITO Ned Okt 04, 2015 10:24 pm

Ako mislis na nesto ovako,apsolutno sam protiv

Školske uniforme - Page 3 Bgsb5O

A vec nesto ovako...mozda,mozda Very Happy

Školske uniforme - Page 3 2015-Classical-Girl-Korean-School-Uniform-Women-Graceful-Lovely-Student-Uniform-Temptation-High-Quality

Zezam se.U svoje vreme nisam nosio uniforme,nit bi to pozeleo mojim klincima.Naravno da sam protiv da se ide u skolu go ili sa nekim eksplicitnim prikazima po majicama i duksevima,sa neznam kojim nakitom ...ali svi uniformisani...pa nismo Kina jbt
INKOGNITO
INKOGNITO
Član
Član

Broj poruka : 311
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od madam mim Pon Okt 05, 2015 6:46 am

INKOGNITO ::..pa nismo Kina jbt

Zašto baš poređenje s Kinom? Uniforme se nose po školama i u Velikoj Britaniji, npr... i u mnogim drugim državama...
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Batista Pon Okt 05, 2015 12:07 pm

Ja sam protiv uniformi. To je nepotrebni trosak za ministarstvo obrazovanja. Da nam ucenice dolaze polugole, to se moze regulisati na drugi nacin.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Avramova Pon Okt 05, 2015 7:03 pm

INKOGNITO ::Ako mislis na nesto ovako,apsolutno sam protiv

Školske uniforme - Page 3 Bgsb5O

A vec nesto ovako...mozda,mozda Very Happy

Školske uniforme - Page 3 2015-Classical-Girl-Korean-School-Uniform-Women-Graceful-Lovely-Student-Uniform-Temptation-High-Quality

Zezam se.U svoje vreme nisam nosio uniforme,nit bi to pozeleo mojim klincima.Naravno da sam protiv da se ide u skolu go ili sa nekim eksplicitnim prikazima po majicama i duksevima,sa neznam kojim nakitom ...ali svi uniformisani...pa nismo Kina jbt
Ma dušice, nisam baš toliko konzervativna. Rekoh pa da se ne ponavljam.

Sloboda... neka svako sebi udesi po sopstvenoj željii, nikako jednoličnost.

@Bati

Kakve veze ima Ministarstvo obrazovanja sa tim osim što će propisati i objaviti propisano? (To ja mislim da će tako biti, a neće, osećam da neće. Opet greška Školske uniforme - Page 3 500484114 )

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od laza Pon Okt 05, 2015 7:52 pm

Ne bih ovu pedofiliju da komentarišem...znate li da je u Japanu tradicija čitanja stripova sa pedofilskom tematikom u javnim prevoznim sredstvima čak ih i ostave na sedištu da ih čitaju drugi putnici.Nemojmo da od ove teme pravimo nešto što nije ni ljudski ni moralno.
Uniforme su zastupljene u pojedinim školama na zapadu ali kao modni detalj i reklama za privatne škole.Daleko smo mi od toga,nebo i zemlja.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 59

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Avramova Pon Okt 05, 2015 8:02 pm

@lazo
Nismo još na pragu ludila a za Japan me nešto baš briga, ni manje ni više nego za Rumuniju, recimo.

Inače sam za uniforme isključivo crne boje i svih krojeva. Školske uniforme - Page 3 3486417944

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od laza Pon Okt 05, 2015 8:10 pm

Mislim na slike koje je postavio Inkognito,veujem da je bila šala u pitanju ali samo htedoh reći da mi je to malo neukusno ...ništa drugo.
Pomenuh Japan jel curice na slici su verovatno Azijskog porekla.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 59

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od INKOGNITO Pon Okt 05, 2015 8:14 pm

Naravno da je bila sala.Prve koje su naletele na google pretrazivacu
INKOGNITO
INKOGNITO
Član
Član

Broj poruka : 311
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Avramova Pon Okt 05, 2015 8:21 pm

Šala, baš kako sam odmah shvatila. Smile

Inače, zaista sam za uniforme kako sam gore pisala.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Školske uniforme - Page 3 Empty Re: Školske uniforme

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu