Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Ono što jesmo... - Page 4 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Ono što jesmo... - Page 4 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Ono što jesmo... - Page 4 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Ono što jesmo... - Page 4 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Ono što jesmo...

+6
Klaudije
Cipelica
Miško
Johnny-Azra
laza
Avramova
10 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Klaudije Pet Jan 20, 2017 2:42 am

Ne troluj, grešna ženo...
Nego se vrati na put teme...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Pet Jan 20, 2017 2:47 am

Cipelica :: Ljudi to umeju da iskoriste , ali takvi kod mene imaju mogućnost da samo jednom to učine...Drugog puta nema, jer ih eliminišem iz svog života...
Nećeš mi možda verovati, ali se tako podesi da jako često baš ti ljudi dođu ponovo kod mene, ili se desi da gledam njihov krah...

Kako ćeš biti sigurna u njihov krah i da oni isto to ne vide posmatrajući tebe?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Cipelica Pet Jan 20, 2017 1:13 pm

I da nisam i da jesam sigurna u njihov krah, potpuno mi bude svejedno...A i nisam taj tip žene da se radujem tuđoj nesreći....Takođe mi nije bitno više kako me vide - ja sam ono što jesam i drugo biti ne mogu....Nastupi "ravna linija".....
Njihovi postupci su im sami odredili mesto u mom životu Smile

Nađoh jedan dobar citat:

Moraš imati nekakav štit, nesto što te drži budnim.
Malo opreza i malo ravnodušnosti, da ne nestaneš.

~Marjana Lavrić
Cipelica
Cipelica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1743
Datum upisa : 30.12.2016
Lokacija : ღShoe city

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Sub Jan 21, 2017 10:36 am

Ih kako se ova tema razmavala jado moj...Izgleda prava tema...Aman ljudi, nismo naše misli, ko vas je to slagao i stalno laže...Jes naš život vezan za naše misli, ali nisu naš život...Život je nešto drugo...Misli dođu i prođu, čak se i zaborave, a mi smo i dalje tu, živi..Starac tadej je isto tako rekao, ako ne možemo da se skoncentrišemo na molitvu, onda da ne mislimo...Nebih ođe da otvram opet neku priču jer je bila otvorena i potrošilo, koiko ono kume čoče stranica, pa je sve bilo nekako uzalud...A evo nešto ukratko...Sve se vrti oko vaše percepcije...Vi kad nešto vidite ili čujete, nije bitno sad, vi u vašem umu stvarate sliku o tome i oblikujete ga, što je normalno jeli, normalno je jer to skoro svako radi, nenormalno bi bilo kad nebi bilo tako...E sad, kad vam neko kaže, vi mrzite ili volite svoju precepciju nečega, da li je to normalno, pa naravno da nije jer ono što ste vi u vašoj glavi stvorili u odnosu na ono što ste vi zaista vidjeli je iluzija, ili po narodski, LAŽ..I đe je sad ođe istina...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Isidora Čet Feb 02, 2017 2:23 pm

.E sad, kad vam neko kaže, vi mrzite ili volite svoju precepciju nečega, da li je to normalno, pa naravno da nije jer ono što ste vi u vašoj glavi stvorili u odnosu na ono što ste vi zaista vidjeli je iluzija, ili po narodski, LAŽ..I đe je sad ođe istina...

Odlazim sa teme čim sam pročitala citiranu besmislenost.
Šta si ti čoveče ako ti je iluzija laž? Ja ću da ti kažem, ti si laž jer seješ laž.
Isidora
Isidora
Član
Član

Broj poruka : 108
Datum upisa : 02.02.2017
Godina : 55
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od mrvica* Čet Feb 02, 2017 10:58 pm

Avramova ::
Ono što jesmo, proizvod smo vlastitog razmišljanja.
Buddha

Buda nam nudi misao a ja se pitam, ako svako jeste ono što njegov um stvara, kako gledati na ljude oko sebe koji te vide drugačije? Koliko god da je važno šta mi mislimo o sebi, zar se ne trebamo zapitati ima li istine da smo i ono što drugi misle o nama jer ipak egzistiramo među ljudima, te mi je ovakva misao po malo nejasna pa neka je i od Bude.

Mi i jesmo proizvod sopstvenog razmišljanja, ali u smislu načina na koji razmišljamo,a ne u smislu onoga što o sebi mislimo. Upravo taj način razmišljanja definiše naš karakter, samim tim i naš odnos prema okolini, tako da nas drugi ljudi zapravo vide bolje nego što sami sebe vidimo. Objektivnost je na strani posmatrača pod uslovom da umeju da procene.
mrvica*
mrvica*
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Čet Feb 02, 2017 11:07 pm

Zar karakter ne određuje način razmišljanja? Prvo smo se rodili sa nekim osobinama, predispozicijama, zatim smo počeli da razmišljamo a onda se, tokom odrastanja (razmišljanja) karakter formirao ali ne konačno.

mrvica* ::tako da nas drugi ljudi zapravo vide bolje nego što sami sebe vidimo. Objektivnost je na strani posmatrača pod uslovom da umeju da procene.

Upravo sam na ovo stavila akcenat. Kako definisati ko smo ako je to uopšte potrebno?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od mrvica* Čet Feb 02, 2017 11:34 pm

Avramova ::Zar karakter ne određuje način razmišljanja? Prvo smo se rodili sa nekim osobinama, predispozicijama, zatim smo počeli da razmišljamo a onda se, tokom odrastanja (razmišljanja) karakter formirao ali ne konačno.

Pa to i kažem. Način na koji razmišljamo stekli smo rođenjem, on je presudan za formiranje karaktera kao skupa osobina koje određuju naše ponašanje, a na osnovu ponašanja drugi formiraju određeno mišljenje o nama.

Kako definisati 'ko smo' ? Najbolje je prepustiti drugima da to utvrde. Jer, možemo mi o sebi misliti šta god, okolina je ta koja nas prihvata ili ne.


mrvica*
mrvica*
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Čet Feb 02, 2017 11:39 pm

Tačno mrvice* a zar nije najvažnije da, pre svega, čovek sam sebe prihvati i ako je dovoljno jakog karaktera, neće ga poljuljati ničije mišljenje a moramo priznati da ljudi različito gledaju na jednu stvar, pojedinca, događaj.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od mrvica* Čet Feb 02, 2017 11:50 pm

Avramova ::Tačno mrvice* a zar nije najvažnije da, pre svega, čovek sam sebe prihvati i ako je dovoljno jakog karaktera, neće ga poljuljati ničije mišljenje a moramo priznati da ljudi različito gledaju na jednu stvar, pojedinca, događaj.

Čovek jakog karaktera je po svojoj prirodi i jakog intelekta i kao takvom nije mu problem da shvati i prihvati sebe, i da radi na sebi kako bi mogao da prihvati i analizira različita mišljenja i da ih upoređuje sa svojima. On uvek ima svoj stav, ali mu nikada nije problem da čuje i tuđe mišljenje, i da eventualno koriguje svoje ako utvrdi da je istina na drugoj strani.
mrvica*
mrvica*
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Pet Feb 03, 2017 12:29 am

mrvica* :: Čovek jakog karaktera je po svojoj prirodi i jakog intelekta i kao takvom nije mu problem da shvati i prihvati sebe, i da radi na sebi kako bi mogao da prihvati i analizira različita mišljenja i da ih upoređuje sa svojima. On uvek ima svoj stav, ali mu nikada nije problem da čuje i tuđe mišljenje, i da eventualno koriguje svoje ako utvrdi da je istina na drugoj strani.

To bi bilo otprilike ovo: Oni koji nikada ne povlače svoje mišljenje više vole sebe nego istinu. /Volter

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Sub Feb 04, 2017 11:41 pm

Isidora ::
Odlazim sa teme čim sam pročitala citiranu besmislenost.
Šta si ti čoveče ako ti je iluzija laž? Ja ću da ti kažem, ti si laž jer seješ laž.
Pa ko ti brani da odeš, imaš svoju slobodnu volju u koju se niko ne miješa, čak ni Gospod Bog...A šta je po tebi iluzija ako nije laž? Da možda nije istina?Nebih se bavio sa tobom jer očigledno ne znaš šta znači iluzija...E sad da odgovorim mom dragom kumu čočetu sa kojom sam polemisao o ovim stvarima mnogo mnogo puta...Prvo da te pitam nešto kume Čoče, što ako ja odlučim da ne mislim, šta će onda biti samnom, po čemu ću se ja prepoznavati...
Kako definisati 'ko smo' ? Najbolje je prepustiti drugima da to utvrde. Jer, možemo mi o sebi misliti šta god, okolina je ta koja nas prihvata ili ne. ::
...Ko je ta okolina koja mene oće ili neće prihvatiti...Šta ona ima samnom, sem dobar dan kako ste i doviđenja, i šta znači okolina...Dajte ljudi malo se uozbiljite...Ko su ti ljudi koji bilo što mogu reći o meni ili ja o njima ili ti bilo kome..Ko sam ja da pričam bilo što o bilo kome...Alo ljudi...ILI NEKO O MEN... Ono što jesmo... - Page 4 3835376317
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Ned Feb 05, 2017 12:33 am

Johnny-Azra :: Prvo da te pitam nešto kume Čoče, što ako ja odlučim da ne mislim, šta će onda biti samnom, po čemu ću se ja prepoznavati...
Nemoguće je ne misliti jer razmišljanja je nesvesna aktivnost. Čak i kada čovek spava njegova misao ne miruje i zato odgovor na pitanje kako takvoga prepoznati ne postoji.

...Ko je ta okolina koja mene oće ili neće prihvatiti...Šta ona ima samnom, sem dobar dan kako ste i doviđenja, i šta znači okolina...Dajte ljudi malo se uozbiljite...Ko su ti ljudi koji bilo što mogu reći o meni ili ja o njima ili ti bilo kome..Ko sam ja da pričam bilo što o bilo kome...Alo ljudi...ILI NEKO O MEN... Ono što jesmo... - Page 4 3835376317

Kako ne bismo imali šta sa okolinom? Naš mozak je prijemnik koji energiju spolja prihvata odnosno tuđe misli bilo o nama ili nekom pojmu. Dobro je moći selektovati šta prihvatiti i od nesvesno ili svesno prihvaćenog šta izbaciti iz sebe, u kom slučaju za ishod imamo autohtoni misaoni proces a u zavisnosti od trenutnog intenziteta i oblika emocija što je inače retko i samo se dešava onima koji su na malo većem stupnju od prosečnog.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Isidora Ned Feb 05, 2017 10:48 am

A šta je po tebi iluzija ako nije laž? Da možda nije istina?
Iluzija je istina jer postoji.
Isidora
Isidora
Član
Član

Broj poruka : 108
Datum upisa : 02.02.2017
Godina : 55
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Ned Feb 05, 2017 5:55 pm

Isidora ::
A šta je po tebi iluzija ako nije laž? Da možda nije istina?
Iluzija je istina jer postoji.
Anđeli s tobom i časni krst... Ono što jesmo... - Page 4 3835376317
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Ned Feb 05, 2017 5:59 pm

Avramova ::
Kako ne bismo imali šta sa okolinom? Naš mozak je prijemnik koji energiju spolja prihvata odnosno tuđe misli bilo o nama ili nekom pojmu. Dobro je moći selektovati šta prihvatiti i od nesvesno ili svesno prihvaćenog šta izbaciti iz sebe, u kom slučaju za ishod imamo autohtoni misaoni proces a u zavisnosti od trenutnog intenziteta i oblika emocija što je inače retko i samo se dešava onima koji su na malo većem stupnju od prosečnog.
Prevedi mi ovo, oli...Ovo prvo razumijem, ali ovo drugo ne razumijem nikako, ovo đe pominješ emocije i autohtono razmišljanje i stupanj...Zaglupljeh kume čoče od kad ne dolazim na forum.. Ono što jesmo... - Page 4 500484114
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Ned Feb 05, 2017 6:09 pm

Ne šali se sa mnom, to se tebi ne može desiti jer si čovek čija misao je aktivna bez prestanka.

Kada misliš a da tvoja misao nije zbir nečijih misli, to je samo tvoja misao i ona je autohtona. Intenzitet je promenljiv pa tako i misao ali i dalje samo tvoja. Danas o jednoj stvari misliš na jedan način, sutra na drugi. Stupanj si ti i ini pa, kako ko dosegne.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Ned Feb 05, 2017 11:04 pm

Paz ovamo kume čoče, u obe oke me gledaj, dakle ovako...Koliko god mislili da jesmo, mi nismo naše misli i ako naše misli utiču na naš život...A znaš koliko utiču, onoliko koliko im mi dozvolimo da utiču...Mi biramo jer imamo slobodnu volju...Nisu naše misli autohtone, mi smo ti koji smo autohtoni, mi proizvodimo misli, da nas nema nebi ni misli bilo, a pošto smo mi misleni aparat, misli ima...Svi smo mi svijet za sebe koji ne zavisi ni od kakve okoline...Okolina ne postoji, okolinu su izmislili narkomani,alkoholičari i samoubice...Okolinu je izmislila sujeta...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Klaudije Ned Feb 05, 2017 11:14 pm

Rodjo, ovo ti je odlicno...
Skoro da sam se odvikao od rakije...
Klaudije
Klaudije
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 28.09.2016
Lokacija : Kod tetke...

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Ned Feb 05, 2017 11:19 pm

Klaudije ::Rodjo, ovo ti je odlicno...
Skoro da sam se odvikao od rakije...
Neka rodjo, sve mi diraj samo mi rakiju ne diraj...Ona je provjereni lijek protiv sujete... Ono što jesmo... - Page 4 1801434793
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Ned Feb 05, 2017 11:29 pm

Johnny-Azra ::Paz ovamo kume čoče, u obe oke me gledaj, dakle ovako...Koliko god mislili da jesmo, mi nismo naše misli i ako naše misli utiču na naš život...A znaš koliko utiču, onoliko koliko im mi dozvolimo da utiču...Mi biramo jer imamo slobodnu volju...Nisu naše misli autohtone, mi smo ti koji smo autohtoni, mi proizvodimo misli, da nas nema nebi ni misli bilo, a pošto smo mi misleni aparat, misli ima...Svi smo mi svijet za sebe koji ne zavisi ni od kakve okoline...Okolina ne postoji, okolinu su izmislili narkomani,alkoholičari i samoubice...Okolinu je izmislila sujeta...
Gledala sam te ravno u oči i "videla" da misliš i ne prestaješ i da zato jesi.
Pa kume, mi se skoro u svemu slažemo samo što na drugi način interpretiramo naše misli. Very Happy

Za okolinu se ne slažem jer, ako si ti to što jesi i moja si okolina, i ako sam ja tebi isto to, onda ne možeš negirati okolinu ili je smatrati izmišljenom.

Neka rodjo, sve mi diraj samo mi rakiju ne diraj...Ona je provjereni lijek protiv sujete...
Nemoj tako, ako neki prihvate tvoj savet procenat alkoholičara će se znato povećati.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Johnny-Azra Uto Feb 07, 2017 9:36 pm

tvrdim da je okolina onakva kakvu ste je vi interpretirali, sa uticajem na pojedinca izmišljena, nema je, ne postoji...Ona je samo izgvor za alkoholizam, narkomaniju i samoubistvo i ništa više...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Avramova Uto Feb 07, 2017 9:40 pm

Nije bitno kakva je okolina već da je ne možemo negirati ili isključiti sve osim ovisnika, depresivaca itd. Šta ćemo sa decom, gde je njihov izgovor i zbog čega. Ono što jesmo... - Page 4 363364791

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Davidova Sub Jun 17, 2017 10:56 pm

Jesam sve što sam bila, i biću sve što budem.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Davidova
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 2797
Datum upisa : 18.05.2017
Lokacija : ZE-BG

Nazad na vrh Ići dole

Ono što jesmo... - Page 4 Empty Re: Ono što jesmo...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu