Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Afera "Rebrača" EmptyDanas u 8:53 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Afera "Rebrača" EmptyDanas u 8:36 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Afera "Rebrača" EmptyDanas u 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Afera "Rebrača" EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Afera "Rebrača" EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Afera "Rebrača" EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Afera "Rebrača" EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Afera "Rebrača" EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Afera "Rebrača"

+13
Fraya
Vidra
shondononda
Anhelito
Yonai
drdoktor
digitalmandrak
RINGE
KirJanja
BG_HIGHLANDER
ludo_913
Orhideja
Arwen Evenstar
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Čet Apr 15, 2010 8:52 am

UHAPŠENA KATARINA REBRAČA
08.04.2010.

NEKADAŠNJA MANEKENKA PRIVEDENA U POLICIJU ZBOG SUMNJE DA JE IZ BUDŽETA HUMANITARNE ORGANIZACIJE PRISVOJILA OKO 37 MILIONA DINARA

BEOGRAD - Uhapšena je Katarina Rebrača!
Jedno od najlepših lica Srbije, bivša manekenka poznata po svom humanitarnom angažmanu, juče je u poslepodnevnim satima lišena slobode zbog osnovane sumnje da je nenamenski trošila sredstva iz svog humanitarnog fonda!
Kako nezvanično saznajemo, Rebrača je osumnjičena da je proneverila 37 miliona dinara iz svog fonda i da je raznim malverzacijama oštetila budžet ove humanitarne organizacije.

Ona je, prema navodima Kurirovih izvora bliskih istrazi, preuveličanim fakturama i fingiranim računima navodno prikazivala kako je humanitarna pomoć pribavljana po znatno višim cenama, dok je razliku u novcu prisvajala za sebe.
U trenutku kad smo završavali prvo izdanje Kurira, Katarina Rebrača je bila na saslušanju u beogradskoj policiji u prisustvu svog advokata.

Dobrotvorni fond „Katarina Rebrača“ osnovan je u maju 2006. godine. Svoje aktivnosti započeo je u septembru iste godine i za kratko vreme dospeo u centar interesovanja javnosti zbog mnogobrojnih akcija vezanih za borbu protiv raka dojke. Fond je dobio zvaničnu podršku od Ministarstva zdravlja i Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije za sve svoje aktivnosti.
Fond je od septembra 2006. za svoje projekte prikupio više od 500.000 evra!

Afera "Rebrača" Thumb_1014beta
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Čet Apr 15, 2010 8:52 am

OČAJNA!

VLASNICA FONDA ZA BORBU PROTIV RAKA DOJKE KATARINA REBRAČA, OSUMNJIČENA ZA PRONEVERU 37 MILIONA DINARA, DELI ĆELIJU SA DAMAMA SUMNJIVOG MORALA

BEOGRAD - Katarina Rebrača (38) žalila se inspektorima na „životinjske“ uslove u pritvoru!
Srpska manekenka dve noći nije oka sklopila u policijskog stanici u SUP u Ulici 29. novembra. A teško da je i mogla, s obzirom na to da je morala da spava na drvenim klupama i metalnom krevetu, sa čučavcem u drugom ćošku sobe. Čekajući da je izvedu pred istražnog sudiju, osnivač Fonda za borbu protiv raka dojke i vlasnica modne agencije „K models“ provela je dve besane noći u policijskoj ćeliji namenjenoj razbojnicima svih fela, hladnokrvnim ubicama, damama sumnjivog morala...

Posle umivanja hladnom vodom u lavabou iste sobe Katarina je prebačena u Palatu pravde, gde je poricala da je proneverila i dinar iz svog humanitarnog fonda, a kamoli 37 miliona. Kada joj je sudija u petak saopštio da joj je određen pritvor do 30 dana, Rebrača je počela da plače.

- Katarina je očajna! Živo je biće i normalno je da teško podnosi novonastalu situaciju - kaže sagovornik Kurira.

Srpska lepotica, koja je do pre neki dan živela na visokoj nozi, u svojim markiranim krpicama sa potpisima najpoznatijih svetskih kreatora završila iza zidina beogradskog Okružnog zatvora, u kojem sunce može da vidi samo kroz prozorče sive ćelije. Posle glamura, kojim je bila okružena od malih nogu, lepa Katarina postala je stanarka kazamata u Bačvanskoj ulici, a nimalo komfornu ćeliju deli sa cimerkama osumnjičenim za razna krivična dela. Pravo na izbor sustanarki Katarina nije imala, pa će joj narednih mesec dana društvo praviti žene koje odgovaraju za krađe, prevare, a može da se desi da sobu deli i sa ubicama!

Do sada je još nisu posetili njen bivši suprug Igor Đurić, koji joj pruža svesrdnu podršku, i šestogodišnja ćerkica, kao ni advokat Branislav Tapušković, pošto dozvolu za posetu tek treba da im izda istražni sudija. Zasad, Katarina može da primi samo paket s hranom od porodice, ukoliko ne želi da jede onu iz zatvorske menze. Takođe će moći i dalje da brine o svom stajlingu, pošto je dozvoljeno da oblači svoju garderobu.

Afera "Rebrača" Thumb_0105_60
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Čet Apr 15, 2010 8:52 am

MAMA MORA DA VRATI PARE

OPŠTINA ĆUPRIJA IMA SUDSKO REŠENJE PO KOJEM SANDRINA VAGNER MORA DA IM VRATI 1,6 MILIONA DINARA KOJE JE UZELA ZA OTVARANJE SVOG CENTRA
ĆUPRIJA - Sandrina Vagner, odnosno Stojanka Bogunović, majka Katarine Rebrače, treba da vrati ćuprijskoj opštini 1.600.000 dinara sa svim pripadajućim kamatama jer je sud ocenio da Vagnerova nije ispunila odredbe ugovora koji je sklopila sa ovom opštinom.
Kurir saznaje da je ćuprijska opština jedina do sada koja je pokrenula i dobila sudski spor protiv Vagnerove zbog prevara koje je počinila u svojstvu direktora i osnivača Centra za kreativno domaćinstvo.
- Nakon presude, nadležne opštinske službe dobile su i rešenje o njenom izvršenju - tvrdi Ksenija Milošević, predsednica SO Ćuprija, i dodaje da se opštinska uprava pridružila i krivičnom gonjenju Ljubomira Marića, bivšeg predsednika opštine Ćuprija, koji je i sklopio ugovor sa Centrom za kreativno domaćinstvo.

Prema nezvaničnim saznanjima, doktor Ljubomir Marić je s Vagnerovom sklopio ugovor koji je podrazumevao izgradnju etnosela u blizini brda Vezirovac između Ćuprije i Paraćina, sa idejom da se tu zaposli što više žena sa sela, koje bi se bavile ručnim radom i starim zanatima. Ljubomir Marić je prilikom potpisivanja ovog ugovora, navodno, zaobišao sve institucije SO Ćuprija koje su morale da daju svoju saglasnost za njegovu izgradnju i rad. Međutim, nakon sklapanja ugovora i preuzimanja sredstava iz opštinskog budžeta u Ćupriji, Sandrina Vagner se više nikada nije pojavila u ovom gradu.

OTAC POSETIO ĆERKU U ZATVORU

Katarinu je juče u Centralnom zatvoru posetio otac Nikola Rebrača, koji je pre dva dana doputovao iz SAD, gde živi sa drugom suprugom i dvoje dece. Bivši srpski hokejaš nije želeo da za medije govori o dirljivom susretu sa ćerkom, niti o optužbama za koje se Katarina tereti.
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Čet Apr 15, 2010 8:53 am

Šta mislite o slučaju Katarine Rebrače i njenih saradnica?
Da li je zaista ona "jadna nevina" u celoj priči ili je ipak običan prevarant?
U naslovu iznad piše da je očajna...
Mene zanima da li je i kako nije bila očajna kada je uzimala tuđe pare namenjene bolesnima i troškarila na sebe?!

Sramota!!!!
Smatram da ne bi trebalo da joj daju nikakve povlastice u zatvoru, neka vidi kako se postupa sa lopovima i kriminalcima!!!

I neka više niko ne naseda na nečije "nevino" lice nalik Katarininom.


Afera "Rebrača" 30%20Katarina%20Rebraca
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Orhideja Čet Apr 15, 2010 10:33 am

Ona je očajna...zamisli.
Neka bude sramota i novinara koji je podlegao lijepom licu koje se tako lako da iskoristiti za malverzacije.
Očajne su one žene u bolnicama, bolesne, Katarina ima novca i zdrava je (što je najvažnije) izaće iz zatvora vrlo brzo.
Samo sramota za sve, pasti tako nisko i uzimati novac za svoje provode i krpice od bolesnih žena...mislim zaista...nema dalje.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od ludo_913 Čet Apr 15, 2010 2:27 pm

Ne bih volela da se nađem u njenoj koži sada.
Hvala Bogu, imam mozga, takve stvari mi nikada ne bi pale na pamet.
Ne samo što je sramota, već, trebalo bi da misli, ako već ne zna za Boga i za greh, na to šta bi narod mogao da joj uradi kada se sazna.
A sve se sazna, kad - tad.
Našem narodu je dosta više takvih obmana i dobrih duša koje žele da pomognu - ali same sebi.

Sve se vraća, sve se plaća!
ludo_913
ludo_913
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1402
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od BG_HIGHLANDER Pet Apr 16, 2010 12:03 am

Shokiralo me kada sam cuo sta je izvela.
Odmah sam sudu predlozio da je smeste u moju celiju pa da joj svakim dan radim pregled dojki i grlica materice
BG_HIGHLANDER
BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od KirJanja Pet Apr 16, 2010 12:07 am

Spletkaruša i lopovluša, da je ovo zemlja ona bi istrunula u zatvoru!
Rebrača je dokaz da se u Srbiji možeš obogatiti samo krađom!
KirJanja
KirJanja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1593
Datum upisa : 03.04.2010
Lokacija : Pisces Rising

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od RINGE Pet Apr 16, 2010 10:56 am

Sta kazete da sacekamo presudu a? Afera "Rebrača" 2945899434

Ne branim je, ali ajmo polako.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od KirJanja Pet Apr 16, 2010 10:59 am

Ma yebe mi se za nju. Čitate li vi novine? Kupila je minđuše od 300. 000 dinara i na pitanje inspektora zašto je to uradila ona je rekla "imala sam važno gostovanje u emisiji i morala sam da izgledam lepo"!
KirJanja
KirJanja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1593
Datum upisa : 03.04.2010
Lokacija : Pisces Rising

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od digitalmandrak Pet Apr 16, 2010 11:39 am

Pokusava da to prikaze kao"marketing" jer,zaboga,da bi sakupila sto vise novca za bolesne,mora da izgleda lepo.Gadim se smradova koji se bogate na nesreci drugih...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od KirJanja Pet Apr 16, 2010 11:42 am

digitalmandrak ::Pokusava da to prikaze kao"marketing" jer,zaboga,da bi sakupila sto vise novca za bolesne,mora da izgleda lepo.Gadim se smradova koji se bogate na nesreci drugih...

Isto.

Želim joj doživotnu robiju u društvu okorelih prestupnika sličnih njoj, bilo bi poželjno da je pošalju u muški zatvor i da tamo dobije po guzici! Afera "Rebrača" 4022889699
A može i u ženskom, takva lepotica sigurno bi se svidela nekoj. Afera "Rebrača" 2945899434
KirJanja
KirJanja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1593
Datum upisa : 03.04.2010
Lokacija : Pisces Rising

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od digitalmandrak Pet Apr 16, 2010 11:47 am

Problem u ovoj drzavi je taj sto ce ,kao javna licnost,najverovatnije zavrsiti u "Hajat" krilu CZ-a...Sirotinja uvek nahebe,jbg.
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od drdoktor Pet Apr 16, 2010 8:32 pm

Samo meni nije nesto jasno, B92 je dva dana pre toga napravio reportazu o Rebraci i odmah su je uhapsili. Svi znamo da Veran Matic i B92 rade isti posao kao i Katarinina fondacija.

Slucajnost? Question
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Sub Apr 17, 2010 6:17 pm

Hahhahah, najsmesnije mi je bilo kada sam procitala naslov u nekim novinama u kome Katarina kaze: "Mama je kriva za sve".
Kao fora ona nije znala da je to nelegalna radnja tj. krivicno delo (citaj:kradja), i kao mama ju je naterala da podize tolike sume novca i da troskari.
Sad su svi drugi krivi, kao "Ja nisam znala, ja sam nevina u svemu ovome, ovo je laz, ovo je kosmar"!!!

Ma vazi!!!

Licemerna kokoska!!!
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Orhideja Sub Apr 17, 2010 6:52 pm

Ko radi sa raznim brojčanim papirima zna pravilo:"papir sve trpi"...ostaje pitanje dokle?
Na njenom i iks slučajeva se otkrilo isto, ide...ide donekle, a onda neko kaže stani!
Taman i da nije znala ne mora majku optuživati sad zato što je uradila.
Ako sam kriva, kriva sam, šta sad, sudi i osudi bar ja tako razmišljam.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Sub Apr 17, 2010 6:54 pm

Ne, sad ce verovatno da prebacuju lopticu sa jedne na drugu.
Boze, strasno!!!
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Orhideja Sub Apr 17, 2010 6:59 pm

Arwen Evenstar ::Ne, sad ce verovatno da prebacuju lopticu sa jedne na drugu.
Boze, strasno!!!
Ne, to nije strašno ukoliko se desi, jer onda je to manipulacija i sudstvom i javnošću, jednostavno će tad željeti da ostave dojam da je "ona" druga kriva.
Veoma mudro, mora se priznati.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Sub Apr 17, 2010 7:04 pm

Ma muka mi je vise od njih.
A ni jedan dan od tog teksta nije prosao kad citam, neki klinac od 20 god, pokusao je preko Facebooka da prikupi novac za svog izmisljenog bolesnog sina.
I ladno, ima onih koji su uplatili.
Sva sreca pa su ga provalili i strpali u zatvor.

Namece se pitanje, kako oni koji imaju para i zele da pomognu, da na neki nacin provale da li je u pitanju laz ili ne.
Kad ti dobijes samo ziro racun od banke, na koji nacin mozes da proveris da li novac zaista ide nekom bolesnom detetu ili je sve farsa?!
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Orhideja Sub Apr 17, 2010 7:09 pm

To se nikad ne zna.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Arwen Evenstar Sub Apr 17, 2010 7:35 pm

Pa znam, zato to i jeste najveci problem.
Nikad ne znas da li ces svojom humanoscu ispasti dobar covek ili magarac!!!
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Yonai Sub Apr 17, 2010 8:42 pm

Licemerje i materijalizam su jedne od najgorih pošasti danas. A pogotovo kada su uvijeni u "humanitarnu" šarenu lažu. Većina tih "velikih humanitaraca" je tu samo da bi drugi rekli nešto u stilu "jao vidi kako je on human, svaka mu čast" ili da bi lično zaradili na tuđoj nesreći. Pravi humanitarci će zaista činiti dobra dela sa istinskom namerom da nekome pomognu, a ne da to pretvaraju u ličnu promociju svog "humanog" alter-ega. Muka mi je od svih tih kvazi humanih duša... Da njih nema bilo bi nam svakako bolje.
Yonai
Yonai
Novi član
Novi član

Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Anhelito Sub Apr 17, 2010 11:13 pm

Ne znam ko je tu najveci krivac, videcemo kada dodje presuda, ali mislim da je i nejna majka dosta uradila u svemu tome, mozda je cak i naterala da odredjene stvari uradi, ili da potpisuje nesto sto nije ni znala sta je jer eto veruje svojoj majci.
Ne branim Katarinu, ali cu uzeti optuzbe koje se odnose samo na nju sa blagom rezervom, jer mislim da nije sve sama radila.

Nazalost ovakve stvari pokrecu sa sobom lavinu negativnih desavanja. Posto se bavim stvarima koje, ajde da tako kazem, podizu svest gradjana o svom okruzenju i drustvu u kome zive, danas mi se desilo da na jednoj akciji koja se sprovela ljudi reaguju sa komentarima: Jel to Rebraca, ili ah, to su Rebraca i kompanija i td. iako ovo nije imalo nikakve veze sa tim niti sa nekim fondovima. I to su donekle i logicni i ocekivani komentari, ljudi su revoltirani i ogorceni, dosadilo im je da ih neko vuce za nos. Sad i ono sto radi dobro, bice prekriveno velom sumnje i neverice, a to je opasno po celokupno drustvo.
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od shondononda Pon Apr 19, 2010 8:07 pm

drdoktor ::Samo meni nije nesto jasno, B92 je dva dana pre toga napravio reportazu o Rebraci i odmah su je uhapsili. Svi znamo da Veran Matic i B92 rade isti posao kao i Katarinina fondacija.

Slucajnost? Question

nelojalna konkurencija

Ovako se to radi:

B92 osniva Fond “Mila”

Beograd -- Fond B92 osniva Fond “Mila”, koji će pomagati rehabilitaciju keruše Mile, ali i sve slične slucajeve u kojima se vrši nasilje nad životinjama.
Fond će, zajedno sa srodnim organizacijima i gradskim institucijama, pomagati i razvoj organizacija koje će po uzoru na Pet policiju pružati hitnu veterinarsku pomoć i zbrinjavaju životinje nad kojima je izvršeno nasilje, kao i privođenjem počinilaca nasilja pravdi.

:Afera "Rebrača" 3681966919:

kerusa mila,ne pise kako se prezive, broj licne karte..doktore cuvaj se pet policije :Afera "Rebrača" 3681966919:
shondononda
shondononda
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Vidra Pon Apr 19, 2010 8:16 pm

Auu, koliko pisanja na ime prevaranta.
Iskreno, prvi put od kada pisem na forumu, i uopste na internetu, nisam procitala sta su ostali clanovi pisali.
Interesuje me da li je moguce da ni u jednoj sekundici takvi ne pomisle da ce ih sacekati 'hotelska soba'?

eograd -- Fond B92 osniva Fond “Mila”, koji će pomagati rehabilitaciju keruše Mile,
Klin se klinom izbija.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Afera "Rebrača" Empty Re: Afera "Rebrača"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu