Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

4 posters

Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Iceman Sub Nov 28, 2015 9:31 pm

Lični stav - Rale Milenković: "Ne verujem ti ništa, Vučiću!"

Raka opet opleo Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  2989507598

avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Iceman Sub Nov 28, 2015 9:32 pm



Jedan na jedan - Radoslav Raka Milenković

Još jedan intervju.
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Iceman Sub Nov 28, 2015 9:36 pm

avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Avramova Sub Nov 28, 2015 9:47 pm

Ovog Čoveka obožavam. U filmu "Braća po materi" fantastično je odigrao ustašu, u "Sedam i po grehova" neverovatno dobro Tadiju, pa "vratiće se rode" takođe briljira. Fenomenalan čovek i kao glumac i kao kritičar današnjice.

Slušala sam ga i ponovo ću. Hvala za temu Iceman Came. Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  4273667656

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Iceman Ned Nov 29, 2015 12:25 am

Molim lepo, hm ne sećam se da je on igrao Tadiju, moram se podsetiti.
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Avramova Ned Nov 29, 2015 1:11 am

Setićeš se, Tadija je matori prevejani mangup iz lokala, a onaj drugi, mlađi (takođe sjajna gluma) čekao ga je da izađe iz zatvora ne bi li mu pokazao svoje. I tu ga Tadija, u teretani, onako razjarenog, ubije rečima. Neverovatna scena, toliko dobro opisana današnjica u tim krugovima a Raka za oskara.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Avramova Ned Nov 29, 2015 1:18 am

Tražiti "Gnev"

Izvinjavam se, Spahija je u pitanju. Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  1050154034

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od madam mim Ned Nov 29, 2015 7:43 am

Trebalo bi izdati "sabrane misli" Raletove. Ili napraviti jedan celodnevni tv program - garnirung njegovih glumačkih virtuoznih scena i intervjua. A ovaj "lični sav" iz prvog posta bi trebalo puštati svaki dan u vreme drugog Dnevnika... kad bi mene pitali.

Divim se čoveku, ne samo zbog njegovog obrazovanja, načitanosti, lucidnosti, glumačkog umeća/umetnosti i elokventnosti, već i zbog hrabrosti da javno kaže sve što iskreno misli...

(Iskreno, neki glumci mi se ogadiše od kad postaše upravnici pozorišta...)
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Sonja Čet Dec 03, 2015 4:18 pm

madam mim ::Trebalo bi izdati "sabrane misli" Raletove. Ili napraviti jedan celodnevni tv program - garnirung njegovih glumačkih virtuoznih scena i intervjua. A ovaj "lični sav" iz prvog posta bi trebalo puštati svaki dan u vreme drugog Dnevnika... kad bi mene pitali.

Divim se čoveku, ne samo zbog njegovog obrazovanja, načitanosti, lucidnosti, glumačkog umeća/umetnosti i elokventnosti, već i zbog hrabrosti da javno kaže sve što iskreno misli...

(Iskreno, neki glumci mi se ogadiše od kad postaše upravnici pozorišta...)

Respect!

Osvrnula bih se na poslednju recenicu i setih se velikog Berceka. Da li je postao manje dobar glumac kada je sa vlascu usao u savez? Tvrdim da nije.
Sonja
Sonja
Član
Član

Broj poruka : 337
Datum upisa : 15.03.2015
Lokacija : nepristupačna

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Sonja Čet Dec 03, 2015 4:20 pm

Raka je nesumnjivi genije, zaboravih izloziti licni stav
Sonja
Sonja
Član
Član

Broj poruka : 337
Datum upisa : 15.03.2015
Lokacija : nepristupačna

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od madam mim Čet Dec 03, 2015 4:40 pm

Sonja ::
madam mim ::Trebalo bi izdati "sabrane misli" Raletove. Ili napraviti jedan celodnevni tv program - garnirung njegovih glumačkih virtuoznih scena i intervjua. A ovaj "lični sav" iz prvog posta bi trebalo puštati svaki dan u vreme drugog Dnevnika... kad bi mene pitali.

Divim se čoveku, ne samo zbog njegovog obrazovanja, načitanosti, lucidnosti, glumačkog umeća/umetnosti i elokventnosti, već i zbog hrabrosti da javno kaže sve što iskreno misli...

(Iskreno, neki glumci mi se ogadiše od kad postaše upravnici pozorišta...)



Osvrnula bih se na poslednju recenicu i setih se velikog Berceka. Da li je postao manje dobar glumac kada je sa vlascu usao u savez? Tvrdim da nije.

Nije. Nisu ni ostali postali manje dobri glumci, ali mi se nisu dopali njihovi politički istupi. Ko bi za Batu Živojinovića mogao reći da nije dobar glumac? Ili za Mandu? Al čim počne da hvali vladajuću garnituru (bilo koju) ili gradskog sekretara za kulturu, pre nego glumce zaposlene u svom pozorištu... ja počnem da ga gledam drugačije... ne kao glumca, već kao ličnost. Šta da radim... Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  363364791
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Sonja Sub Dec 05, 2015 5:19 pm

Greska... jer sve ono sto je dato publici nema veze sa banalnim a narocito slobodnim  pa cak i bezobraniznim  interpretacijama.
Sonja
Sonja
Član
Član

Broj poruka : 337
Datum upisa : 15.03.2015
Lokacija : nepristupačna

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Avramova Pon Dec 07, 2015 4:39 am

Meni je nebitno kako umetnik razmišlja van onoga što nam nudi kao umetnik. Ko zna kakvi su bili velikani koje čitamo, slušamo, gledamo slike itd. itd. i zato sam uvek uzdržana.

To bi značilo da npr. spomenutog Berčeka jednako dobro doživljavam kao glumca a politički stav potpuno zanemarim i dok ga slušam dok zbori o politici, on za mene više nije glumac već građanin kome ne znam zanimanje.

Slično je sa Balaševićem - te je pokvaren čovek, te mlati ženu, pa je video Tita i sl. stvari. Da li je moguće da čovek može biti takav umetnik, pesnik, muzičar a da je sve što mu zameraju? Ne verujem da je tako ali taman i da jeste, ne može ništa pokvariti ni D-mol, ni Provincijalku, ni Drvenu pesmu, Čoveka sa mesecom u oku i da ne nabrajam, potrajalo bi...

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od madam mim Pon Dec 07, 2015 6:33 am

Avramova ::Meni je nebitno kako umetnik razmišlja van onoga što nam nudi kao umetnik. Ko zna kakvi su bili velikani koje čitamo, slušamo, gledamo slike itd. itd. i zato sam uvek uzdržana.

Blago vama.... Meni je umetnik neodvojiv od njegove biografije... Nije da ne mogu da cenim umetničko dostignuće čak i moralnih nula od ljudi, ali, priznajem da utiče na mene... Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  363364791
Al nismo mi tema, već Rale....

A Raka je, povrh svega, skroman čovek... Da ga citiram: "Živim, radim puno, i gledam kako mi deca rastu"...
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Avramova Sre Dec 09, 2015 6:55 pm

Moja madam,

Koliko je velikana koji su ostavili velika umetnička dela a da o njima ništa ne znamo ili što znamo pod velikim je upitnikom i prekriveno velom tajni i pretpostavki.

Svakako da je interesantno znati po nešto iz života velikana ali uvek se moramo zapitati da li je to istina pa, kada postoji sumnja, što bi bilo prirodno, kako da sumnja remeti doživljaj dok se preda mnom prostire umetničko delo - lepota.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Iceman Sre Dec 16, 2015 2:17 pm

Radoslav Milenković: Živimo u Vučićevom vremenu, čoveka koji ne spava

„Danas smo u Vučićevom vremenu, čoveka koji ne spava i ne prestaje da radi“… Ovako je glumac i reditelj Radoslav Milenković u Novom danu prokomentarisao trenutno stanje u Srbiji.

„Vučić Izaziva u meni duboko sažaljenje. Voleo bih da odspava malo, da bi potrajao. Ovako se stalno osećam krivim, što on radi i ne spava, jer kako da vi ne spavate? Mene plaši ta nadljudska mera. Mi smo imali ogromnu nadu da će odlaskom Miloševića biti bolje, da će sutra sve da bude pravedno, ali očigleno da to nije moguće. Treba da nas oslobode krivice da se divimo nečijoj natčovečnosti I da sve dobije neku ljudsku meru. Čini mi se da je Marks rekao osam sati radiš, osam sati neke duhovne aktivnosti, osam sati spavaš. Premijer propagira nezdrav život“, rekao je Milenković.

više: http://www.opozicionar.com/radoslav-milenkovic-zivimo-u-vucicevom-vremenu-coveka-koji-ne-spava/
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jedan od nas Radoslav Raka Milenković  Empty Re: Jedan od nas Radoslav Raka Milenković

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu