Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 69 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 69 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Vera ili legalizovana sekta? EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Vera ili legalizovana sekta? EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Vera ili legalizovana sekta?

+9
Miskob
Thabit
inspy
furija
Batista
Avramova
Strelac
Vukota
Johny Bravo
13 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 9:07 pm


Duvaj mi ga retardu ! Vera ili legalizovana sekta? 169055031
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 9:46 pm

Posle osveštavanja fabrika duvana, malih zanatskih radionica, partijskih prostorija, stranačkih opština, železničkih i autobuskih stanica, vozila s manjom kubikažom, školskih zdanja, obdaništa, stadiona „Marakana“, balvana kao takvih, pravoslavnih barikada, banaka, Škorpiona – svoj red je strpljivo dočekala Agencija za kontrolu letenja. Novu zgradu tehnički je pustio u rad hi-tech starešina SPC episkop hvostanski Atanasije, zadužen za bliske odnose sa vojskom, policijom, vazduhoplovstvom...

http://www.vesti.rs/Zabava/Srpsko-nebo-pod-bozjom-kontrolom.html

Toliko o tome...

Sto se obreda sahranjivanja tice, odavno sam doneo odluku da se isti jednog dana obavi po starim paganskim obicajima i uz umeren istocni vetar...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 9:51 pm

Oni su bezgresni i na prvom mestu su oni pa tek onda Bog Vera ili legalizovana sekta? 2674517878
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 9:59 pm

Iskreno, ne interesuju me ni svestenici ni crkva...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 10:08 pm

Ma ni mene ne bi interesovali da svaki dan ne naprave neku svinjariju preko TV-a ili drugih medija.Moj inace jako dobar drugar se zaludeo sa crkvom pa mi je zbog toga krivo..... :(
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 10:12 pm

To sto oni (svestenstvo, monasto itd.) govore, to je njihova licna stvar koja me ne dotice uopste...

Veselin Cajkanovic je rekao: "Ne mora covek da bude hriscanin pa cak ni vernik da bi procitao Sveto pismo i u njemu pronasao stvari koje za njega mogu biti korisne", ili tako nekako...


Poslednji izmenio Vukota dana Pon Sep 29, 2014 10:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 10:23 pm

Pametno brate Vera ili legalizovana sekta? 4027700691
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 10:27 pm

Bolje da si otvorio neku temu sa motivom piva, imali bismo vise materijala za diskusiju... Vera ili legalizovana sekta? 4027700691
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 10:30 pm

i to sto kazes ajd otvori ti ,ja cu se nadovezati Smile
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Strelac Pon Sep 29, 2014 10:43 pm

Primecujem da u proseku na 10 maloumnih, zatupljenih, anahronih, nelogicnih, besmislenih poruka iz narucja crkvenog aparata dodje tek mozda jedna normalna, ljudska, duhovna, inspirativna, moralna...

Dal je tako bilo i pre, nije mnogo vazno... ono sto danas nude "crkveni oci" nije nista drugo nego potpuno blamiranje, da se neko svesno trudi da urusi ugled te drevne institucije kod naroda, ne bi bio tako uspesan...ovo su perfektni trolovi, rade iz entuzijazma, ne verujem da na ovakvm glupostima mlate lovu...jednostavno su neobrazovani... a bog i vera iza koje se zaklanjaju je samo paravan koji im daje vise prostora da lupetaju za medalju...

Nece me oni naterati u ateizam, ne trebaju mi kao posrednik prema Bogu i Smislu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 10:47 pm

Strelac ::
Nece me oni naterati u ateizam, ne trebaju mi kao posrednik prema Bogu i Smislu...

U pravu ali, ne misliš li da smo mi vernici odgovorni za stanje u crkvenoj vlasti?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Strelac Pon Sep 29, 2014 10:53 pm

Avramova ::

U pravu si ali, ne misliš li da smo mi vernici odgovorni za stanje u crkvenoj vlasti?

Kako mogu vernici da budu odgovorni... nije to drzava, vlada, svetovne institucije koje narod bira, ili misli da bira...pa da onda posle snosi odgovornost...

Mi pojma nemamo sta se dogadja u crkvenoj hijerarhiji, sve je sklonjeno od ociju javnosti... ne znamo ni po kojim kriterijumima se bira vodjstvo, koji su to ljudi, kako su se pokazali na duhovnom i svetovnom planu... sve je to crna rupa iz koje ne izlazi nikakva informacija..

Ono odakle procenjujem stanje u crkvi je samo na osnovu onoga sto govore u javnosti... a to je blagi ocaj, nesvarljivo i bljutavo... ne razumeju vreme u kome zive, nacin na koji treba prici vernicima, dati odgovore na pitanja i probleme koje imaju... govore opstim i nerazumljivim recnikom punim supljeg fraziranja...

Crkva bi morala da bude uzor, svetionik, bastinik starih dobrih moralnih poruka... ljudi koji je predstavljaju moraju da sijaju svojom dobrotom...

Ima sjajnih ljudi u crkvi, ali oni su pojedinci, izolovani, slobodni strelci... ono jezgro na vrhu je duhovni patos...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 10:57 pm

Strelac ::Nece me oni naterati u ateizam, ne trebaju mi kao posrednik prema Bogu i Smislu...

Citajuci jednu zanimljivu knjigu naisao sam na jednu interesantnu recenicu oca Tadeja koji je rekao: "Coveku, u krajnjem slucaju, nije potreban svestenik pa ni Crkva kao posrednik izmedju njega i Boga"...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Strelac Pon Sep 29, 2014 11:05 pm

Vukota ::


Citajuci jednu zanimljivu knjigu naisao sam na jednu interesantnu recenicu oca Tadeja koji je rekao: "Coveku, u krajnjem slucaju, nije potreban svestenik pa ni Crkva kao posrednik izmedju njega i Boga"...

Pa da...

Lepse i lakse je osloniti se u toj Potrazi na vec nesto "utemeljeno", ali pre ili kasnije u tome ostanes sam... mozda je tako i najpostenije...potraziti Boga oko sebe, ili u sebi... zamahnuti krilima i zaroniti najdublje u svoju dusu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 11:06 pm

Strelac ::
Avramova ::

U pravu si ali, ne misliš li da smo mi vernici odgovorni za stanje u crkvenoj vlasti?

Kako mogu vernici da budu odgovorni... nije to drzava, vlada, svetovne institucije koje narod bira, ili misli da bira...pa da onda posle snosi odgovornost...

Mi pojma nemamo sta se dogadja u crkvenoj hijerarhiji, sve je sklonjeno od ociju javnosti... ne znamo ni po kojim kriterijumima se bira vodjstvo, koji su to ljudi, kako su se pokazali na duhovnom i svetovnom planu... sve je to crna rupa iz koje ne izlazi nikakva informacija..

Ono odakle procenjujem stanje u crkvi je samo na osnovu onoga sto govore u javnosti... a to je blagi ocaj, nesvarljivo i bljutavo... ne razumeju vreme u kome zive, nacin na koji treba prici vernicima, dati odgovore na pitanja i probleme koje imaju... govore opstim i nerazumljivim recnikom punim supljeg fraziranja...

Crkva bi morala da bude uzor, svetionik, bastinik starih dobrih moralnih poruka... ljudi koji je predstavljaju moraju da sijaju svojom dobrotom...

Ima sjajnih ljudi u crkvi, ali oni su pojedinci, izolovani, slobodni strelci... ono jezgro na vrhu je duhovni patos...

Sve što sam boldovala svakom verniku je dostupno da kritikuje prvo u svojoj parohiji. I kada svako bude tako radio, rezultat ne može izostati.

Naravno da puno kasnimo sve i da se ovog trenutka trznemo ali, ako ostavimo da i dalje teče kako teče, neće da valja, ali nikako. Nije to dobro, sve mi liči na predaju.

Ništa manje ne moraju da sijaju oni koji predstavljaju crkvu od vernika jer jednaki smo pred Bogom.

Ne osećam se dobro dok gledam šta se radi ali i zbog toga što sam prilično usamljena dok gledam.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Johny Bravo Pon Sep 29, 2014 11:12 pm

Vukota ::
Strelac ::Nece me oni naterati u ateizam, ne trebaju mi kao posrednik prema Bogu i Smislu...

Citajuci jednu zanimljivu knjigu naisao sam na jednu interesantnu recenicu oca Tadeja koji je rekao: "Coveku, u krajnjem slucaju, nije potreban svestenik pa ni Crkva kao posrednik izmedju njega i Boga"...
S ovim se definitivno slazem Vera ili legalizovana sekta? 1801434793
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 11:16 pm

Da, čoveku "u krajnjem slučaju..." a da li smo u krajnjem slučaju?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Strelac Pon Sep 29, 2014 11:19 pm

Avramova ::

Sve što sam boldovala svakom verniku je dostupno da kritikuje prvo u svojoj parohiji. I kada svako bude tako radio, rezultat ne može izostati.

Naravno da puno kasnimo sve i da se ovog trenutka trznemo ali, ako ostavimo da i dalje teče kako teče, neće da valja, ali nikako. Nije to dobro, sve mi liči na predaju.

Ništa manje ne moraju da sijaju oni koji predstavljaju crkvu od vernika jer jednaki smo pred Bogom.

Ne osećam se dobro dok gledam šta se radi ali i zbog toga što sam prilično usamljena dok gledam.

Dve godine sam pevao u crkvenom horu...obilazio manastire sirom Srbije, razgovarao sa svestenicima, duhovnicima, monasima...

Necu da gresim dusu, iz nekih ljudi, njihovih reci pleni humanizam i snaga vere, mirnoca i mudrost reci... a ostali su...posle par recenica se pitam u sebi onako narodski - sta ovaj kenja jbt...

Pitao sam konkretno jednog coveka koji radi u Patrijarsiji kakvi su planovi oko kalendara, zbog cega smo ostali na Julijanskom kalendaru... frajer i ne zna da je Milutin Milankovic i nasa crkva pocetkom proslog veka prva predlagala da predjemo na novi kalendar, da su se na Saboru svi pravoslavci slozili...i mi...ali da to nikad nismo prihvatili u praksi... on to npr i ne zna, pocne da mi govori nekim uvijenim recima o tradiciji... sta uopste posle takvog razgovora da mislim o svemu tome?!

SPC je u dobroj meri odvojena od obicnog naroda, i ne trudi se da ga razume... a to ne moze da se resi na lokalnom nivou, potrebna je generalka od vrha, promena citave koncepcije rada...na sta oni nazalost uopste nisu spremni...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Vukota Pon Sep 29, 2014 11:20 pm

Avramova ::

To bi morala da pitas oca Tadeja ili njegovog biografa... Vera ili legalizovana sekta? 4027700691
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Batista Pon Sep 29, 2014 11:37 pm

Pop zavrsio kurs anatomije. Very Happy

Al ova mi je dobra: "Ako si skratio sebi zivot za jedan minut onda si izvrsio samoubistvo."
Veliki pozdrav za covjecanstvo samoubica! Vera ili legalizovana sekta? 479116528 Vera ili legalizovana sekta? 479116528
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 11:41 pm

Strelac ::SPC je u dobroj meri odvojena od obicnog naroda, i ne trudi se da ga razume... a to ne moze da se resi na lokalnom nivou, potrebna je generalka od vrha, promena citave koncepcije rada...na sta oni nazalost uopste nisu spremni...

Svi dobro znamo da su mnogi odabrali posao svešenika jer je unosan a da ne znaju dalje od nosa o crkvi, hrišćanstvu...

Gde ću ja da delujem kada ne mogu do vrha a i logično je da krenem od "svog dvorišta". I da je takva svest u svima nama, lako bismo došli do vrha.

Evo događaja gde smo samo drugarica i ja negodovale, više ja nego ona, valjda što sam glatija.

Vidovdansko toplo veče u porti hrama (moja parohija), Leta Gosponjeg neke godine.

Došle zvanice iz grada i iz lokala. "Značajni" sede, ostali stoje u dvorištu. Zašto? Prvo pitanje na koje sam tražila odgovor.

Nakon programa starešina crkve se obraća narodu prvo rečima zahvalnosti što su došli u velikom broju, a onda izvinjenje što ne mogu svi stati u prostorije da se malo počaste.

Narod se polako počeo razilaziti kućama, tiho, bez reči. Zašto? Drugo pitanje.

Sa ulice, kroz prozor, vidi se ogromna trpeza prepuna đakonija, ni kraljevska trpeza nije bolja. Trospratni poslužavnici s voćem, razne đakonije najbolje koje postoje, gosti počinju da žderu. Slošilo mi se.

Kažem čoveku koji je bio organizator ispred opštine da je to veliki greh na šta mi on odgovara da slobodno uđemo i poslužimo se. Rekoh - Nisam ja gladna ali ovo je sramota pred Bogom i narodom. Ako se nema dovoljno onda svakome po kifla, a ne nekome ništa a nekome sve.

A šta bi bilo da su se si pobunili kao nas dve? Jednostavno da smo ostali u porti, do kraja, dok se poslednji mamlaz ne naždere.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od furija Pon Sep 29, 2014 11:47 pm

Ne razumem da li je narod dosao zbog kifli ili neceg drugog? Vera ili legalizovana sekta? 1369909122
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Strelac Pon Sep 29, 2014 11:51 pm

Mico, pogledaj svaku nasu Slavu... to je festival cirke i zdranja... koliko tu ima hriscanstva... jel bio neko skoro na slavi gde se nije pokrenula bar neka neprimerena tema, gde se bar neko nije nazdrljekao alkohola...gde se postovao Svetac...

To je nas nacin da slavimo zivot, hedonisticki do daske...pa kad preteramo, onda se setimo Boga...

Dal to mozemo da menjamo...tesko, da to sve promenimo, ne bi vise bili mi... Patrijarh Pavle je govorio - Budimo ljudi iako smo Srbi... gresni smo mnogo, i za to nije kriva samo crkva, ne zelim sve da svalim na njih...


Poslednji izmenio Strelac dana Pon Sep 29, 2014 11:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 11:52 pm

U mojoj blizini je RKC "Ćirilo i Metodije". Časne sestre zvone često, imaju solidno imanje, mislim da im je država uzela deo ali nisam sigurna i nije bitno za ovu priču.

Jednog dana presretnem jednu časnu sestru da je nešto pitam. Ljubazna sestra zastane, kratko smo porazgovarale i na pitanje kako je kaže da imaju jako puno posla oko imanja, i pre svega oko starih i bolesnih. Rekoh joj da nisam znala za to na šta mi je ona odgovorila da oduvek imaju smeštaj za one kojima je potrebna pomoć zbog starosti ili bolesti, bez naknade.

A kada umre pravoslavna sirotinja i svešteniku ožalošćeni da četvrtinu od mesečnih primanja nećemo optužiti sveštenika već ožalošćenog. Zašto pita - koliko sam dužan kada nije ništa dužan osim kao prilog a prilog može iznositi i dinar-dva?

Ljudi su napravili cenovnik a ne sveštenstvo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Avramova Pon Sep 29, 2014 11:52 pm

furija ::Ne razumem da li je narod dosao zbog kifli ili neceg drugog? Vera ili legalizovana sekta? 1369909122

Sigurno ne zbog kifli i ni zbog čega baš kao i svaki put kada dođe u crkvu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vera ili legalizovana sekta? Empty Re: Vera ili legalizovana sekta?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu