Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

+6
bad_lieutenant
furija
Time
slavena
Epitaf
Avramova
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 7:58 pm

Sistematski pritisci Hrvatske na proterane građane srpske nacionalnosti s ciljem da ih natera da se odreknu tamošnjeg prebivališta i dokumenata nastavljaju se u vidu drastičnog novčanog kažnjavanja izbeglih koji na hrvatskoj teritoriji upravljaju vozilima srpskih registarskih tablica. Dalje

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Epitaf Ned Jul 13, 2014 8:08 pm

Ništa novo i ništa čudno u zemlji koja baštini tradiciju i tekovine NDH, tajne poternice su najdrastičniji primer.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 8:38 pm

Rekoh, gotovo je, završena misija kad ono međutim. Možda je ostalo još da im se izvinimo što postojimo nakon što je masa ondašnjih Srba već priznala da Srbi nikada nisu postojali kao nacija.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Epitaf Ned Jul 13, 2014 8:44 pm

Sve je samo po sebi jasno kad vidiš ko zastupa ono malo Srba tamo što je ostalo, čovek koji je u svakoj vlasti kao ikebana.

Onaj drugi je još bolji, on ide na takozvani marš povodom dana kad slave zločin nad Srbima.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od slavena Ned Jul 13, 2014 8:46 pm

Avramova ::Sistematski pritisci Hrvatske na proterane građane srpske nacionalnosti s ciljem da ih natera da se odreknu tamošnjeg prebivališta i dokumenata nastavljaju se u vidu drastičnog novčanog kažnjavanja izbeglih koji na hrvatskoj teritoriji upravljaju vozilima srpskih registarskih tablica. Dalje

Avramova, iskreno... Sto bi rekli, tuku nasi, ali tuku i partizani. Na zalost! Ali ovo je uzajamno.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 8:52 pm

slavena ::
Avramova ::Sistematski pritisci Hrvatske na proterane građane srpske nacionalnosti s ciljem da ih natera da se odreknu tamošnjeg prebivališta i dokumenata nastavljaju se u vidu drastičnog novčanog kažnjavanja izbeglih koji na hrvatskoj teritoriji upravljaju vozilima srpskih registarskih tablica. Dalje

Avramova, iskreno... Sto bi rekli, tuku nasi, ali tuku i partizani. Na zalost! Ali ovo je uzajamno.

Šta je to uzajamno?
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od slavena Ned Jul 13, 2014 8:53 pm

Time ::
slavena ::

Avramova, iskreno... Sto bi rekli, tuku nasi, ali tuku i partizani. Na zalost! Ali ovo je uzajamno.

Šta je to uzajamno?

Pa to kaznjavanje po registarskim tablicama.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 8:58 pm

Možeš li da navedeš neki primer, ne znam na šta misliš?
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od slavena Ned Jul 13, 2014 9:01 pm

Time ::Možeš li da navedeš neki primer, ne znam na šta misliš?

Time, razumeo si ti mene ali ok!
Policajci u Srbiji kao i u Hrvatskoj kad vide da su tablice iz susjedstva, kao po komandi , momentalno ispisuju kaznu... a ovo znam iz iskustva. Jer cesto vozim i jedne i druge tablice.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Time Ned Jul 13, 2014 9:13 pm

Nisam te razumeo. Ovde se radi o izbeglim Srbima iz Hrvatske, pokušavaš da minimizuješ problem. Koliko znam ti nisi izbegla iz Srbije, zar ne?

Sistematski pritisci Hrvatske na proterane građane srpske nacionalnosti s ciljem da ih natera da se odreknu tamošnjeg prebivališta i dokumenata nastavljaju se u vidu drastičnog novčanog kažnjavanja izbeglih koji na hrvatskoj teritoriji upravljaju vozilima srpskih registarskih tablica.

avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od slavena Ned Jul 13, 2014 9:21 pm

Time,  rodjena sam u Hrvatskoj... a trenutno zivim na relaciji Srbija - Hrvatska. (a ne objasnjava mi se sad i zasto , jer to u stvari i nije tema)
I ne , nikako nisam pokusala umanjiti probleme , ali nije sve samo crno i belo.
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 9:29 pm

Ne mislim da podjednako tuku. Ne možemo na osnovu jednog ili više primera donositi generalni zaključak ali je jasno po mnogo-čemu nakon završetka rata kome je do čišćenja teritorije, kome nije.

Npr. rođena sam u Hrvatskoj, u gradskoj bolnici jednog grada i propustom (?!) matičara nisam upisana u knjigu državljana. Pre par godina sam bila u rodnom gradu i tražila državljanstvo, ljubazna službenica mi je objasnila da ona ništa ne može učiniti i da je to propust ondašnjih matičara.

Da bih ostvarila pravo na državljanstvo moram proći potpuno istu proceudru kao da sam recimo Turkinja. A zašto? Zato što neće sada kao što nisu hteli ni onda. Zbog čega bih ja ispaštala a krivica njihova?

Znači, mene Hrvatska ne priznaje, ne postojim iako sam rođena tamo, evidentirana u porodilištu. Kako se to zove? Da mi je mnogo stalo, uverena sam da bih svoje pravo ostvarila u Strazburu.

Nakon rata 90. u goste su mi došli rođaci sa autom hrvatske registracije, bili su više od pola meseca i apsolutno im niko ništa nije rekao, pogledao ih popreko ili bilo šta drugo. Nisam čula ni od drugih da su imali neprijatnosti. Moram priznati da ni ja nisam tamo imala neprijatnosti ali to su bile okolnosti pred ulazak HR u EU.

Poslednji put kada sam autobusom putovala, istresli su me iz gaća u Batrovcima.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od slavena Ned Jul 13, 2014 9:34 pm

Avramova ::Ne mislim da podjednako tuku. Ne možemo na osnovu jednog ili više primera donositi generalni zaključak ali je jasno po mnogo-čemu nakon završetka rata kome je do čišćenja teritorije, kome nije.

Npr. rođena sam u Hrvatskoj, u gradskoj bolnici jednog grada i propustom (?!) matičara nisam upisana u knjigu državljana. Pre par godina sam bila u rodnom gradu i tražila državljanstvo, ljubazna službenica mi je objasnila da ona ništa ne može učiniti i da je to propust ondašnjih matičara.

Da bih ostvarila pravo na državljanstvo moram proći potpuno istu proceudru kao da sam recimo Turkinja. A zašto? Zato što neće sada kao što nisu hteli ni onda. Zbog čega bih ja ispaštala a krivica njihova?

Znači, mene Hrvatska ne priznaje, ne postojim iako sam rođena tamo, evidentirana u porodilištu. Kako se to zove? Da mi je mnogo stalo, uverena sam da bih svoje pravo ostvarila u Strazburu.

Nakon rata 90. u goste su mi došli rođaci sa autom hrvatske registracije, bili su više od pola meseca i apsolutno im niko ništa nije rekao, pogledao ih popreko ili bilo šta drugo. Nisam čula ni od drugih da su imali neprijatnosti. Moram priznati da ni ja nisam tamo imala neprijatnosti ali to su bile okolnosti pred ulazak HR u EU.

Poslednji put kada sam autobusom putovala, istresli su me iz gaća u Batrovcima.

Avramova, upravo si to uradila.
Ali ne zelim ulaziti u raspravu jer ne vredi. Samo bi se bezveze sporeckale a nista ne bi resile..
Mozda bi isto tako prosla i da si isla u Madjarsku, nap. ?!
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 9:50 pm

Navela sam primer ali on nije od značaja jer o tome ne odlučujemo ni ti ni ja već politika država. Može mi biti prijatelj Hrvat kao što jeste, rođak, komšija, ali to je zanemarljivo i zato rekoh
...ali je jasno po mnogo-čemu nakon završetka rata kome je do čišćenja teritorije, kome nije.

Naravno da mi nećemo ništa rešiti ali čovek ne može ostati ravnodušan.

Ne spominji mi Mađare, i pre svih dešavanja bili su očajni na granici, poznati kao potkuplivi i ljigavi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Ned Jul 13, 2014 10:27 pm

PRAVILNIK

O NAČINU PROVJERE POZNAVANJA HRVATSKOG JEZIKA I LATINIČNOG PISMA, HRVATSKE KULTURE I DRUŠTVENOG UREĐENJA U POSTUPCIMA STJECANJA HRVATSKOG DRŽAVLJANSTVA

klik

Obratiti pažnju na 100 pitanja. Uverena sam da veliki procenat Hrvata ne bi zadovoljio na testu. Možda se ovim obezbeđuju kao Novozelanđani pa birkaju najbolje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od furija Pon Jul 14, 2014 12:10 am

Ma poznato je da Hrvati vole Srbe. Samo, Srbi su divljaci i beze od tolike ljubavi  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  750862024 
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Pon Jul 14, 2014 12:55 am

Vole Cecu ali potajno. Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  2979583794

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Time Pon Jul 14, 2014 7:21 am

Avramova ::Sistematski pritisci Hrvatske na proterane građane srpske nacionalnosti s ciljem da ih natera da se odreknu tamošnjeg prebivališta i dokumenata nastavljaju se u vidu drastičnog novčanog kažnjavanja izbeglih koji na hrvatskoj teritoriji upravljaju vozilima srpskih registarskih tablica. Dalje

Isto bi kaznili i Hrvate da upravljaju vozilom stranih tablica, kao što ni u Srbiji ne možeš da voziš stranca.
Zakon predviđa samo par slučajeva kada naš državljanin može upravljati vozilom sa stranim tablicama: rad u inostranstvu i tamošnja boravišna dozvola/prijava boravka (a ovde odjava), te ako si ovde zaposlen u stranoj firmi pa voziš njihovo vozilo (uz putni nalog i ostalo). Sve drugo je carinski prekršaj.
Isto je i u Hrvatskoj.
Hrvatska je 1. srpnja postala punopravna članica Europske unije, što je mnoge vozače nagnalo da pomisle kako će se sad i na našim cestama moći nesmetano voziti i u vozilima s registarskim oznakama drugih država-članica EU. Odmah da razjasnimo: neće, barem ne bez jasno postavljenih pravila i ograničenja. Dakle, ako ste pomislili da ćete sad moći samo tako zasjesti za upravljač tetkinog ili stričevog BMW 320d s minhenskim tablicama i v oziti se njime po Hrvatskoj do mile volje - zaboravite.
http://autoklub.jutarnji.hr/voznja-na-stranim-tablicama/1114812/
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od bad_lieutenant Pon Jul 14, 2014 10:51 am

Avramova ::Navela sam primer ali on nije od značaja jer o tome ne odlučujemo ni ti ni ja već politika država. Može mi biti prijatelj Hrvat kao što jeste, rođak, komšija, ali to je zanemarljivo i zato rekoh
...ali je jasno po mnogo-čemu nakon završetka rata kome je do čišćenja teritorije, kome nije.

Naravno da mi nećemo ništa rešiti ali čovek ne može ostati ravnodušan.

Ne spominji mi Mađare, i pre svih dešavanja bili su očajni na granici, poznati kao potkuplivi i ljigavi.

Od kad si ti sovinista?  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  750862024 
bad_lieutenant
bad_lieutenant
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1546
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Pon Jul 14, 2014 11:01 am

@Time
Što se onda bune?

@bad_
Odakle ti da sam šovinista? Govorim o potkupljivim carinicima a Mađare sam navela jer s njima imam iskustva.

Sve si pročitao ali ti se omaklo što sam navela da imam prijatelje Hrvate. Eh...

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od bad_lieutenant Pon Jul 14, 2014 11:04 am

Avramova ::@Time
Što se onda bune?

@bad_
Odakle ti da sam šovinista? Govorim o potkupljivim carinicima a Mađare sam navela jer s njima imam iskustva.

Sve si pročitao ali ti se omaklo što sam navela da imam prijatelje Hrvate. Eh...

Generalizacije, predrasude..
bad_lieutenant
bad_lieutenant
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1546
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Pon Jul 14, 2014 11:06 am

Opet pišeš pogrešno. I ja sam rekla da nema generalizacije, a gde vidiš predrasude stvarno mi nije jasno. Ništa ne znaš o meni a sudiš.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od bad_lieutenant Pon Jul 14, 2014 11:13 am

Avramova ::Opet pišeš pogrešno. I ja sam rekla da nema generalizacije, a gde vidiš predrasude stvarno mi nije jasno. Ništa ne znaš o meni a sudiš.

Ne spominji mi Mađare, i pre svih dešavanja bili su očajni na granici, poznati kao potkuplivi i ljigavi.

Nisi upoznala sve madjarske carinike a verovatno ni odgovarajuc broj istih da bi mogla da izvuces ovakav zakljucak -generalizacija

Ali ja sam hteo da te pohvalim, ne znas da primis kompliment  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  750862024 
bad_lieutenant
bad_lieutenant
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1546
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Avramova Pon Jul 14, 2014 11:24 am

Naravno da nisam upoznala sve ali dosta njih jesam i imam loše iskustvo iako nikada nisam ništa prenela što je nedozvoljeno kada sam išla u šoping ture, a pri prelasku granice na proputovanju zna se šta očekuju od putnika.

Nigde ne videh kompliment.  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  2979583794

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od bad_lieutenant Pon Jul 14, 2014 11:45 am

Avramova ::Naravno da nisam upoznala sve ali dosta njih jesam i imam loše iskustvo iako nikada nisam ništa prenela što je nedozvoljeno kada sam išla u šoping ture, a pri prelasku granice na proputovanju zna se šta očekuju od putnika.

Nigde ne videh kompliment.  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  2979583794

Mozda si ti bila neljubazna prema njima.

A kompliment nisi videla ali verujem da si ga osetila izmedju redova  Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  750862024 
bad_lieutenant
bad_lieutenant
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1546
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Proteruju Srbe i drakonskim kaznama  Empty Re: Proteruju Srbe i drakonskim kaznama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu