Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Naser Oric EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Naser Oric EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Naser Oric EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Naser Oric EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Naser Oric EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Naser Oric EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Naser Oric EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Naser Oric EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Naser Oric EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Naser Oric EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Naser Oric EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Naser Oric EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Naser Oric EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Naser Oric

+8
Avramova
digitalmandrak
sini_do
laza
Johny Bravo
Batista
Johnny-Azra
Idejan
12 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Naser Oric Empty Naser Oric

Počalji od Idejan Pet Jan 31, 2014 1:51 pm

sta ce biti ?
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Johnny-Azra Pet Jan 31, 2014 2:03 pm

Legend of Throys...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Batista Pet Jan 31, 2014 2:36 pm

Sta ce biti sa cim?
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Johny Bravo Pet Jan 31, 2014 2:40 pm

Njegovo pravo ime je Pizdoslav Dudlikurtonović.
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od laza Pet Jan 31, 2014 2:50 pm

na pitanje  šta ćemo sa njim... odgovor je u 1.14 ..

laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od sini_do Pet Jan 31, 2014 5:03 pm

Naser Orić je Bošnjak ( Musliman ), kao takav ima imunitet od gonjenja međunarodne pravde.. Tako je oslobođen u Haškom tribunalu jer nije "komandovao" u Srebrenici.. Tako je sa oslobađanjem u Hagu, postao zaštićen od gonjenja za isto dijelo, jer ni jedan sud ne može pokrenut postupak za isto delo...Ali ima puno zločina, pa neki zločini nisu bili plasirani u Hagu.. Tako jedan zločin nad 6 civila je ostao, tako se to može koristit u novoj  optužnici.. Ali to je samo predizborni trik vlasti u Srbiji, tako toga će biti u buduće, ali to je samo farsa....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Batista Pet Jan 31, 2014 7:10 pm

Ja se iskreno nadam da ce pobjeci u neku trecu zemlju koja ce odbiti da ga izruci Srbiji. Jer ako ga se srpsko pravosudje docepa ima da bude glat oslobodjen (kao sto je bio slucaj Jurisicem, Purdom...), a to ce onda biti bruka na kub.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Sub Feb 01, 2014 3:35 am

— Sonja Radosevic (2014-01-31 05:34:07)
Zar Bosnjaci ne vide da je Oric vec zrtvovan. Po nalogu medjunarodne zajednice, umanjuju se razmjere genocida a agresija na BiH se na ovaj nacin-navedenim optuznicama predstavlja kao gradjanski rat.
Teodor Meron, predsjednik Haskog tribunal , tacnije SAD , Izrael I Rusija , za koje on odraduje prljavi ,,posao,,privode kraju ubijanje BiH na nacin sto ce Karadzic ukonacnici biti amnestiran za mnoge zlocine .

Nasera Orica su izdali Bosnjaci , igraci CIE I Srbije.
Njegova izjava sve govori - "Ovde su krivi naši ljudi koji treba da vode računa o državnim institucijama, o građanima BiH. Oni ili spavaju ili ne znaju da rade svoj posao. Čast izuzecima. Osim toga, na ključna mesta su postavljeni ljudi koji rade za Srbiju", rekao je Orić.
Naser Oric je juce bio na sastanku upravo sa onim Bosnjacima koji ce ga ubrzo uhapsiti
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od digitalmandrak Sub Feb 01, 2014 1:17 pm

Idejane,da li je po tebi Naser Oric zlikovac koji zasluzuje da bude procesuiran?
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Sub Feb 01, 2014 2:33 pm

ukoliko je ubio civile ili ucestvovao u ubistvu civila-JESTE-DA.
Svaki onaj ko je ubio civila ubio bih ga i ja, s bilo,koje strane.
Ukoliko je pobio hiljadu cetnika pobio bih bi ih i ja i to nije zlocin.
Ne znam sta je radio.
Ja sam bio vojnik i imao sam slucaj da je komandir bataljona traio da pobijemo jednu srpsku porodicu od nas vojnika i mi smo odbili i rekli-svi redmo da cemo prije ubiti njega nego civile.
Nisam bio u Srebrenici i ne mogu ni iz stampe znati sta se desilo-navodi se da je ubijeno 9 civila-ne znam kako i gdje su se oni nalazili posto je moghuce bilo da u nasim napadima koje smo imali i mi medju cetnicima bude i civila koji stradaju. Medjutim u nekim drugim slucajevima, ako je u ovom Oricevom da su civili napadnuti u nekom selu bez razloga i onda i pobijeni i ma ko da je to uradio-zasluzuju smrtnu kaznu-po meni. Iako sam bio vojnik ja sam u sutini civil.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od sini_do Sub Feb 01, 2014 4:07 pm

Idejane, lupetaš gluposti... Znaš i sam da je Naser činio zločine, on je i sam priznao da je činio zločine, pred stranim novinarima.. Ti snimci su dostupni svakome, ali imate vi Bošnjaci imunitet u Hagu, tako koristite to da prosipate demagogiju, i da sebe prikazujete kao jedine žrtve.. Neće uvjek biti tako, doći će  vreme kad će biti obrnuto...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Sub Feb 01, 2014 4:24 pm

kada bude obrnuto - neka onda Srbe stite u Hagu- ne d'o bog da bude obrnuto.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Avramova Sub Feb 01, 2014 4:26 pm

Molim da se na vreme zaustavite sa provokacijama.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od sini_do Sub Feb 01, 2014 4:45 pm

Idejan ::kada bude obrnuto  - neka onda Srbe stite u Hagu- ne d'o bog da bude obrnuto.
Kad bude obrnuto, tad će biti kjametski dani.. Nikad Srbe niko neče štitit, ali trebamo biti realni o svemu.. Tako propaganda je prevaziđena.. Bošnjaci vode verbalni rat, na osnovu lažnih presuda u Hagu, tako ni jedan general kod Bošnjaka nije komandovao, ko im je dao čin generala, a ni jedan nije komandovao... Tako to je veliki cirkus, a sutra šta će biti, to če mo videt...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Bole Sub Feb 01, 2014 5:39 pm

Ma Placenik koji je samo trebao da odradi prljav posao....

Da niej on, neko bi drugi bio umesto njega....
po meni bi trebao da bude streljan za zlocine koje je pod njegovom komandom radio i on i ona rulja oko njega....

Obican kreten o kome ne treba trositi reci i ubiti ga , u prvoj prilici.....
Bole
Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Batista Sub Feb 01, 2014 7:38 pm

Idejan ::
Ukoliko je pobio hiljadu cetnika pobio bih bi ih i ja i to nije zlocin.

Posto se kod vas pojam cetnik koristi kao pogrdan naziv za Srbina (kao sto se kod nas koristi balija za Bosnjaka), mozemo li onda reci da strijeljanje ??? balija u Srebrenici nije bio nikakav zlocin, i da bi svaki Srbin to trebao sa ponosom da radi?
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Batista Sub Feb 01, 2014 7:39 pm

Sto se tice Nasera Orica, mene cudi da nije procesuiran od strane bosnjacke vlasti u Sarajevu zbog dezerterstva. Njemu je citava vojska stradala a on zbriso helikopterom u Tuzlu.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Strelac Sub Feb 01, 2014 10:41 pm

Idejan ::ukoliko je ubio civile ili ucestvovao u ubistvu civila-JESTE-DA.
Svaki onaj ko je ubio civila ubio bih ga i ja, s bilo,koje strane.
Ukoliko je pobio hiljadu cetnika pobio bih bi ih i ja i to nije zlocin.
Ne znam sta je radio.
Ja sam bio vojnik i imao sam slucaj da je komandir bataljona traio da pobijemo jednu srpsku porodicu od nas vojnika i mi smo odbili i rekli-svi redmo da cemo prije ubiti njega nego civile.
Nisam bio u Srebrenici i ne mogu ni iz stampe znati sta se desilo-navodi se da je ubijeno 9 civila-ne znam kako i gdje su se oni nalazili posto je moghuce bilo da u nasim napadima koje smo imali i mi medju cetnicima bude i civila koji stradaju. Medjutim u nekim drugim slucajevima, ako je u ovom Oricevom da su civili napadnuti u nekom selu bez razloga i onda i pobijeni i ma ko da je to uradio-zasluzuju smrtnu kaznu-po meni. Iako sam bio vojnik ja sam u sutini civil.

Prvo treba da znas da je Naser Oric pre rata bio pretorijanac Slobodana Milosevica...

http://www.kurir-info.rs/oric-izvlacio-sam-marka-iz-nestasluka-clanak-61316

...bio na Kosovu i tukao Siptare u Trepci, hapsio Vuka Draskovica...

Sta je radio za vreme rata... dugacka je prica, a evo isecaka:





U intervjuima je sam priznavao da nije postovao Zenevsku konvenciju... sto znaci da je krsio pravila obicaja rata... tj pravio ratne zlocine... ojadio je sela u okolini Srebrenice...

Ljudi u Srebrenici ga optuzuju za kriminal u toku rata, bio je gospodar zivota i smrti tamo.

Sledeca faza... naredba Sarajeva da se u prolece 1995 povuce iz Srebrenice... zasto...recice ti ovaj snimak, govori Hakija Meholjic, komandir policije Srebrenice za vreme rata, takodje na optuznici uz Orica da je odgovoran za zlocine nad Srbima...



Kako Hakija moze ovo da izmisli... o tome govore i mnoge strane diplomate koje su ucestvovale u tajnim dogovorima tada...pa ako Hakija laze, ne laze Muhamed, jedan od "oceva bosnjacke nacije"...

Posle rata Oric je okvalifikovan kao kriminalac, bio je i hapsen... da bi sada svi muslimanski lideri, od Lagumdzije, Radoncica, i Izetbegovica juniora slozno stali u njegovu odbranu...

Naser Oric Bakir-zlaja-fahro-naser

Ogledalo danasnje sarajevske politike... Naser Oric 3007699005 
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Ned Feb 02, 2014 3:23 am

u pravu si osim ono za Zenevsku-kakva Zenevska i kakvi bakraci kada je tvoj zivot u pitanju- Srbi su napadali i tu nema zenevske ni nicije. Oric je rekao da je cistio okolni teren u srpskim selima posto je opasnost tu. Nismo valjda nevinascad. Diskutabilno je ali ovisno od toga kako Sud tretira pitanje-sustinski jeste zlocin ali u samodbrani-ovisno od kvalifikacija i vojno i nije.
Medjutim u pravu si Strelce. Zato sam i postavio pitanje-jeste sve prljava igra Bosnjaka a Naseru bih savjetovao da kidne negdje dok je jos ziv.Srbi su, ipak ,u pravu.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Ned Feb 02, 2014 3:29 am

Nu, pokolj u Srebrenici nije bio samo taj masakr, Srbi su napali Srebrenicu 1992 godine i prije ovog masakra pobili vise od hiljadu vasih omiljenih "balija" i Turaka, pardun bivsih Srba, jos pardun bivsih Jugoslovena u cilju osvajanja BiH-pod srpskom vlascu.Pardun nije, nisu se Srbi dali balinskoj vlasti pa su morali pobiti sta ima.
Tuhafli neki Srbi.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Batista Ned Feb 02, 2014 5:42 am

Pazi bale, niko ih nije tjerao da 3 godina zloupotrebljavaju svoju zasticenu "demilitarizovanu" zonu i da iz nje vrse napade na srpska sela, pa onda bjeze pod okrilje UN-a. I na kraju kada ih je zadesila ista sudbina onda kuku majko genocid.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Idejan Ned Feb 02, 2014 5:54 am

Ok
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od promaja Ned Feb 02, 2014 9:44 am

Od Nasera ne treba ocekivati neku senzaciju,al kad tvoji kazu da si zrtvovao svoj narod radi para,svi treba da se zapitaju sta je tu bilo.
Skelani,Kravica,Bratunac....ajd malo da se preispitamo kad,gde i kako...pa onda da sednemo da se pogledamo u oci  Question  Naser Oric 2989507598  Naser Oric 2989507598 
promaja
promaja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1866
Datum upisa : 12.01.2014
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od sini_do Ned Feb 02, 2014 2:24 pm

Idejan ::Nu, pokolj u Srebrenici nije bio samo taj masakr, Srbi su napali Srebrenicu 1992 godine i prije ovog masakra pobili vise od hiljadu vasih omiljenih "balija" i Turaka, pardun bivsih Srba, jos pardun bivsih Jugoslovena u cilju osvajanja BiH-pod srpskom vlascu.Pardun nije, nisu se Srbi dali balinskoj vlasti pa su morali pobiti sta ima.
Tuhafli neki Srbi.
Šta je bilo u podrinju 1992, o tome se može raspravljat.. Hronološki se mogu poredat događaji... Problem je što se ne može o tome raspravljat jer Bošnjaci koriste tu prednost Haškog tribunala... Prvo, politički vrh Bošnjaka ima potpunu zaštitu od gonjenja po raznim osnovama, i ne može se pokrenut postupak... Drugo, ni jedan general kod Bošnjaka nema komandnu odgovornost, tako svi su oslobođeni jer nisu " naredili " zločin.... Kod Srbskih generala postoje druga pravila, on je morao znat, morao je sprečit, morao je kaznit.. itd..itd..  Tako nismo jednaki pred zakonom, a Haški tribunal više liči na cirkus, nego na neku pravnu instituciju, nažalost......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Strelac Ned Feb 02, 2014 2:38 pm

Idejan ::u pravu si osim ono za Zenevsku-kakva Zenevska i kakvi bakraci kada je tvoj zivot u pitanju- Srbi su napadali i tu nema zenevske ni nicije. Oric je rekao da je cistio okolni teren u srpskim selima posto je opasnost tu. Nismo valjda nevinascad. Diskutabilno je ali ovisno od toga kako Sud tretira pitanje-sustinski jeste zlocin ali u samodbrani-ovisno od kvalifikacija i vojno i nije.
Medjutim u pravu si Strelce. Zato sam i postavio pitanje-jeste sve prljava igra Bosnjaka a Naseru bih savjetovao da kidne negdje dok je jos ziv.Srbi su, ipak ,u pravu.

Ako je krsio zenevsku konvenciju, onda mora da robija zbog toga...

U pocetku rata, 1992. godine Srbi su zauzeli Visegrad i Zvornik u Podrinju, koji su bili vecinski muslimanski gradovi... ostali gradovi u Podrinju - Srebrenica, Gorazde i Zepa su bili pod muslimanskom kontrolom, kao enklave u okruzenju... Srbi su napadali, ali nisu uspeli da probiju. U nezgodnom polozaju su bili Muslimani u tim mestima, bez hrane i lekova... ali to ne moze da opravda ucestalo upadanje u srpska sela gde su vrseni zlocini nad civilima...



Na Bozic 1993. Naser Oric napada srpsko selo Kravice nedaleko od Srebrenice, ubija 49 ljudi, mahom civila, 80 ljudi je ranjeno, a 7 se vodilo kao nestalo... zapaljeno je 688 srpskih kuca.
16. januara, posle 9 dana napada Skelane, gde strada 144. ljudi, od toga vise od pola civila.

Napadana su i srpska sela Gostilj, Ratkovici, Brezane, Zalazje, Biljaca, Bjelovac... i jos mnoga u okrugu Srebrenice, Bratunca i Skelana... gde je stradalo i vojnika, sto je normalno u ratu, ali i civila...

14.3.1993 godine UN proglasava Srebrenicu kao zasticenu zonu, dolazi francuski general Filip Morion, i Srebrenica po dogovoru mora biti demilitarizovana i razoruzana... nista od toga se nije desilo, vec su napadi nastavljeni...

Za sve to Hag nije nasao nikakvu odgovornost, i on je oslobodjen gonjenja...proglasen nevinim...

Povezi to sa mojim proslim postom, gde same muslimanske vodje svedoce o izdaji i prodaji Srebrenice, i imaces punu sliku...

Srbi sta su uradili u julu 1995. ja sam prvi osudio, i nazvao teskim ratnim zlocinom... ali nije to plod necijeg hira, vec osvete zbog svih stvari ranije... svi oni koji su to radili su osudjeni na dugogodisnje robije, ili ce biti osudjeni...

Naser Oric je za vreme rata optuzen za ratno profiterstvo...posle rata je reketirao neke ljude na Ilidzi, uhapsen i bio u zatvoru neko vreme... da bi sada, kada je evidentno da ga niko u BiH nece goniti zbog ratnih zlocina, Srbija podigla optuznicu... na sta vase vodje odgovaraju zajednickom slikom u predsednistvu, sa 3 najvaznija politicara iz vaseg naroda, koji ga brane...


Poslednji put izmenio Strelac dana Ned Feb 02, 2014 2:49 pm, izmenio ukupno 2 puta
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naser Oric Empty Re: Naser Oric

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu