Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Promena pola - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Promena pola - Page 3 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Promena pola - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Promena pola - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Promena pola - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Promena pola - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Promena pola - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Promena pola - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Promena pola - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Promena pola - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Promena pola - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Promena pola - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Promena pola - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Promena pola

+8
sini_do
Enna
inspy
furija
laza
Mesrine
Marea
Avramova
12 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Uto Maj 14, 2013 2:52 am

Da, to je jedan od vecih uzroka...jer ljudi su tu da sude.,..a Bog da odredjuje i te razlike...sve u svemu na kraju, svi idu bez razlike...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Uto Maj 14, 2013 2:53 am

@Marea
I ja samo kažem, ovde vlada slobodna reč :marelica:

Nisam rekla da se ne možeš podići kredit već da ne može svako. Čuj sprdanje, pa meni se plače. Danas mi se pokvarila veš mašina i ja mogu samo da se slikam kod foto "rajne". Promena pola - Page 3 3681966919

Ako do sada ne znaš kako se živi u Srbiji, ne moraš ni od sada. Promena pola - Page 3 4242552882




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Uto Maj 14, 2013 3:11 am

Znam odlicno kako se zivi i u Srbiji i u Crnoj Gori itd. ali ne znam otkud ljudima volje da i dalje "brane" taj sistem zivota, da tako kazem, a pljuju sve tudje humane njima nedokocive "radnje"? tj bolje reci njima nepoznate radnje..

Voljela bih kada bi mi neko objasnio tu ljubav prema domovini, koja ti ne pruza nista..???..kada bi mi neko objasnio sve te patriotske "poteze", sve te rijeci koje vjetar nosi....Nije valjda da je sve to Istorija kriva...to bi mogla da poredim sa kurvom...Brak mi je propao, kurva ga unistila...tako nesto recimo..Ja se izvinjavam na ruznim rijecima...Uu a i temu sam masila skroz na skroz...
Sitni sati vjerovatno, ne vjerujem da je do mene Promena pola - Page 3 3681966919

Promjena pola....ima tu primjera vrijednih paznje...ali vec mi mozak spava..nismo u skladu...operacija hitno potrebna.. Smile
a moj krevet place, urla...samo da ga dotaknem...da mu se predam... Promena pola - Page 3 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Uto Maj 14, 2013 3:17 am

Ti si rođena političarka samo da se udubiš u suštinu, mislim da bi i Fristajla nadmašila. Smile

Što se tiče ljubavi prema domovini to je isto kao i ljubav majke prema detetu koje je npr. ubica. Uostalom, svako neka se zapita koliko je dao svojoj domovini.

A što se promene pola tiče ko oseća da mora, ko želi i ima da plati, neka tako i radi. Promena pola - Page 3 3021264613

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Uto Maj 14, 2013 3:24 am

Ja sam sve,, ali bas sve, samo ne politicarka Promena pola - Page 3 3681966919 Promena pola - Page 3 3681966919
Teska je ta ljubav majcinska...u tvom primjeru...ali je majcinska...a domovinu jos uvijek imas sanse da promijenis....i nemas razloga da se patis...nemas prava na to...zivot je samo jedan....

a krevet je tako vrijedan Promena pola - Page 3 3681966919 ..idem da zaklopim...par sati... Promena pola - Page 3 1687652137
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Uto Maj 14, 2013 3:33 am

Ne znam baš, ali ti se i na ljubavnim temama dokačiš politike. Promena pola - Page 3 3681966919

Ja i radim na tome da se stanje promeni. Baš ovih dana ću biti angažovana na jednom značajnom projektu. Promena pola - Page 3 2925661302

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Enna Uto Maj 14, 2013 10:23 am

Avramova ::Mislim da čovek treba da ostane onakav kakav je rođen, ne dirati ni jednu loknu a zamisli tek pol. Najbolje za takvu osobu bi bilo da od početka prihvati svoje stanje baš kako sebe prihvataju gluvonemi, slepi... Neka živi kako oseća i neće mu biti teskobno u sopstvenoj koži.
Ponovo sudiš spram sebe, možda da si ti slepa ili gluva, ovakva ili onakva , ne bi želela da vidiš i čuješ, mnogi drugi ljudi koji su u toj situaciji to žele i imaju mogućnost da to promena- pa menjaju. Zar bi neko želeo da promeni pol tek tako, eto, došlo mu da se malo poigra? Sigurno da nije tako.

Niko ne menja pol bez prethodne psihološke analize lekara, psihologa i psihijatara, ne ide to lako, ono 'ajde daj mi umesto... ono... i to je to...

Mnogi podržavaju promenu pola veštačkom "doradom" dok s druge strane podržavaju homoseksualnost - ništa ne dirati, već podržati. Zbog čega onda nemati jednak stav i prema onima s kojima se priroda poigrala na drugi način?
.... ''dok sa druge strane NE podržavaju homoseksualnost''- to si htela reći?

Da, tačno, zbog čega nemati jednak stav prema ljudima koji žele živeti svoj život srećni i zadovoljni kao i svi drugi ljudi, NE ODLUČIVATI U NJIHOVO IME, i ja se isto pitam?

Ovi koji kažu da je ova tema bolesna a pišu na njoj, puno toga govore sami o sebi.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od sini_do Uto Maj 14, 2013 8:30 pm

Promjena pola nema nikakve veze sa seksualnom orjentacijom..... .. Osoba koja se odlučuje za promjenu pola, to čini jer živi u velikoj patnji... Prvo, rodjena je u pogrešnom telu, osjeća da je jednog pola, a telo nije tog pola, nego suprotnog...... Tako ta osoba ima velike psiho probleme, koje se vremenom povećavaju... Tako prije hiruškog zahvata, obavezno se vrši psihijatrisko ispitivanje, tako obavezno mora psihijatar da odobri takav zahvat... Isto tako se provjerava i hormonalni status, jer te osobe imaju hormone koji su suprotni polu kojeg je ta osoba.... Tako, moraju se ispunit ta dva uslova, psiho, i hormoni... pa tek tada dolazi do hiruškog zahvata.... Osoba poslije promjene pola, može biti bilo kojeg seksualnog usmerenja, može biti, homo, hetero, ili bisex....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Sre Maj 15, 2013 1:39 pm

Enna :: Ponovo sudiš spram sebe, možda da si ti slepa ili gluva, ovakva ili onakva , ne bi želela da vidiš i čuješ, mnogi drugi ljudi koji su u toj situaciji to žele i imaju mogućnost da to promena- pa menjaju. Zar bi neko želeo da promeni pol tek tako, eto, došlo mu da se malo poigra? Sigurno da nije tako.
Zašto mi stalno govoriš "spram sebe", sudim iz svoje glave i ništa više, i ne kako bih ja već načelno kako smatram da bi trebalo. Pri tom, dozvoljavam da grešim, ljudski je. Promena pola - Page 3 3021264613

Kada kažem da ne treba ništa dirati to podrazumeva da ne treba dirati ono bez čega možemo funkcionisati a dato nam je rođenjem. Ko leči slepilo, a ko gluvonemost? Ne govorim o slabovidima već o slepima. Hej, misliš li da ne bi progledali bogati samo da je moguće, a znamo koliko ih je npr. na muzičkoj sceni? Misliš li da ne bi progovorili gluvonemi samo da je moguće, a i njih je među bogatima? Gluvonemi imaju svoj način sporazumevanju što znači da pomoći nema i u tom smislu sam pisala.

....''dok sa druge strane NE podržavaju homoseksualnost''- to si htela reći?
Ni približno, omakla ti se pretpostavka, bila sam konkretna.
Da, tačno, zbog čega nemati jednak stav prema ljudima koji žele živeti svoj život srećni i zadovoljni kao i svi drugi ljudi, NE ODLUČIVATI U NJIHOVO IME, i ja se isto pitam?
Uh, pusti više te slobode o želji da žive svoj život srećni i zadovoljni. Ma gde toga još ima, nabroj mi molim te! I ko to odlučuje u nečije ime, daj i toga na spisak.

Ispade da sam zatucana, da bih zatvorila sve homoseksualce, navijala za patrijarhat, sela za presto i s korbačem u ruci šibala sve koji ne misle kao ja. Nemoj mi deliti takve opaske jer nije tako, moj pristup je zdravorezonski po malo konzervativni u čemu ne vidim ni malo manjkavosti, i ništa više. Ako pogrešim u načelnom stavu ne znači da sam sebe okarakterisala. I ne zaboravi na tolerantnost ali prema svima, i u skoro svemu.
Ovi koji kažu da je ova tema bolesna a pišu na njoj, puno toga govore sami o sebi.
Svi se mi po malo otkrivamo pa čak i tamo gde mislimo da smo pod debelim velom tajne. Promena pola - Page 3 134009587

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od laza Sre Maj 15, 2013 6:49 pm

poenta je da se shvati da je reč o bolesti....nešto se desilo u organizmu,došlo do neželjenih komplikacija i mozak odjednom nije u saglasnosti sa telom....
pitanje za medicinu je treba li lečiti telo ili mozak...isto kao i kod homoseksualnih osoba.....uglavnom pomoći im treba......
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od sini_do Sre Maj 15, 2013 9:07 pm

Ima više motiva od različitih tipova osoba, koje žele promjenu pola :- osobe koje imaju peremećaj rodnog identiteta..... Jedan dio transseksualnih osoba koje bi promjenom pola bolje uživale u sexu..... Homoseksualne osobe koje ne mogu prihvatit svoju homoseksualnost..... Psiho poremećene osobe, kao i duševno bolesne osobe koje boluju od shizofrenije....itd.....Znači ima više motiva od više tipova osoba koje žele promjenu pola..... Kod osoba koje imaju poremećaj rodnog identiteta, kod takvih osoba je etički opravdan hiruški zahvat, i to je jedini način da osoba bude sretna i izlečena.... Jednim delom je to opravdano i kod jednog broja transseksualaca..... Kod drugih slučajeva se lečenje vrši na drugi način, psiho terapijom i lekovima......
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Enna Čet Maj 16, 2013 11:32 am


Kada kažem da ne treba ništa dirati to podrazumeva da ne treba dirati ono bez čega možemo funkcionisati a dato nam je rođenjem. Ko leči slepilo, a ko gluvonemost? Ne govorim o slabovidima već o slepima. Hej, misliš li da ne bi progledali bogati samo da je moguće, a znamo koliko ih je npr. na muzičkoj sceni? Misliš li da ne bi progovorili gluvonemi samo da je moguće, a i njih je među bogatima? Gluvonemi imaju svoj način sporazumevanju što znači da pomoći nema i u tom smislu sam pisala.
Samo da napomenem,nisam mislila da banalizujem primerima, mislila sam da ljudi odlučuju sami o sebi, njihove želje pojedinačno ne možemo znati ni ti ni ja, niti treba tim da se bavimo,osudjujemo ili presudjujemo naprečac bilo koga. Ne treba da odlučujemo u ničije ime, ni kao društvo, ako je sve po zakonu(zakone donose neki učeni ljudi i u naše ime, njim samo uredili društvo, postoje tu dozvoljne norme u okviru kojih funkcioniše sistem, poštujmo ih onda) ni kao pojedinci(ako želimo nešto menjati, treba materiju da poznajemo sa ''oba kraja'' , da budemo kompetentni), imajmo sluha kao osobe za ''drugu stranu'' i njene potrebe malo više nego do sada, bez obzira šta mi lično mislimo o nekome ili nečemu, taj neko najbolje zna šta je za njega dobro. To je zakon iznad svih zakona.

Svi se mi po malo otkrivamo pa čak i tamo gde mislimo da smo pod debelim velom tajne. Promena pola - Page 3 134009587
Tačno je.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:34 am

Ja se ne slazem da se svi po malo otkrivamo, vec oni koji su pod tim, velom tajne..Oni koji su to sto jesu nemaju sta "otkrivati"...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Čet Maj 16, 2013 11:40 am

Enna :: Samo da napomenem,nisam mislila da banalizujem primerima, mislila sam da ljudi odlučuju sami o sebi,
Ovo podrazumevam ili, makar bi tako trebalo biti a znamo da nije, nažalost.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Enna Čet Maj 16, 2013 11:46 am

Marea ::Ja se ne slazem da se svi po malo otkrivamo, vec oni koji su pod tim, velom tajne..Oni koji su to sto jesu nemaju sta "otkrivati"...
Ovako napisano, pre bih mogla da prihvatim, Very Happy nego ono moje ''tačno je''.

Ali mislim da se neke nepoznanice o nama otkrivaju same od sebe kroz pisanje ovde,ko zna da čita napisano, pročita, čak i ono što mislimo da se ne vidi, da je ''tajna''.

Nevolja je samo što ljudi teško razlikuju šalu od ozbiljnosti, olako donose sudove, na osnovu nekih ''ispada'' lepe etikete, ali tako je to svuda. Promena pola - Page 3 363364791
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:53 am

Ne, meni bas bezveze, cesto cujem to, kao padaju maske...kod svih i svakoga...Maa, maske padaju tamo gdje i jesu, gdje ih ima...prije ili kasnije dodje do toga...
Tamo gdje je covjek svoj i onakav kakav jeste tu maske nemaju "reklamu"...druga je stvar sta neko misli da imas recimo masku, a druga je sto je ti zapravo nemas...

Promena pola, tema...
idem sa sjevera k'a jugu Promena pola - Page 3 3681966919

Ma neko je napisao da promjena pola moze biti kao hir, reklama, itd...To je tako netacno...promjena pola je bolna stvar i u fizickom i u psihickom smislu...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od laza Čet Maj 16, 2013 9:53 pm

promena pola mi liči na življenje forumskog života...
kroz postove pokušavamo postati mudri,hrabri,čestiti,vojskovođe,časne sestre...a u stvarnosti....... Promena pola - Page 3 3681966919

razlika je što je promena pola bolnija i traje duže....bar do druge promene to jest restarta......backup-a
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:13 pm

Promena pola - Page 3 3681966919 a jooj, jer mislis da ljudi koji se odluce na promjenu pola, pokusavaju da postanu mudri i hrabri? Promena pola - Page 3 3681966919 ,i vidis razliku samo u bolu?? Promena pola - Page 3 3681966919 Lazare, lazo.. nekad je zaista cutanje zlato... Smile
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Čet Maj 16, 2013 11:18 pm

@Marelice

Nisi shvatila poentu u vezi "vela tajne" ali ni lazu. Pokušaj sutra. Promena pola - Page 3 3402116137


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:22 pm

Vazi, mozda sledece godine shvatim, teska je to "teorija" razumjeti Vas Promena pola - Page 3 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Čet Maj 16, 2013 11:24 pm

I mi tebe. Promena pola - Page 3 1775550102

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:25 pm

Nema na cemu Promena pola - Page 3 3681966919

Meni ste ti i laza super...i super mi je sto me ne kapirate... Promena pola - Page 3 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Čet Maj 16, 2013 11:28 pm

Ko kaže da te ne kapiram?! Savršeno, dapače. Promena pola - Page 3 1775550102

Što se promene pola tiče... kako hoće. Promena pola - Page 3 1369909122

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Marea Čet Maj 16, 2013 11:31 pm

Ja evo, np. na forumu mogu da promijenim pol , ubacim se kao neki Marko i barim sve sto se bariti moze... Promena pola - Page 3 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Avramova Čet Maj 16, 2013 11:33 pm

Ne može, samo je jedan Marko. Promena pola - Page 3 2306754976

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promena pola - Page 3 Empty Re: Promena pola

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu