Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 80 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 80 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Peticija EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Peticija EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Peticija EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Peticija EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Peticija EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Peticija EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Peticija EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Peticija

+6
Istina ex Natasha
Avramova
Marea
Mesrine
Vulin
Peni Vajs
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Peticija Empty Peticija

Počalji od Peni Vajs Uto Feb 05, 2013 11:30 am

smrtna kazna za najsurovije zlocine.takvi ljudi ne zasluzuju da zive. potpisite.

http://www.peticije24.com/peticija_za_uvodjenje_smrtne_kazne_za_zlocine_nad_decom
Peni Vajs
Peni Vajs
Član
Član

Broj poruka : 149
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Vulin Uto Feb 05, 2013 1:58 pm

C. Neću.
Mislim, možda je ta kretenčina stvarno, stvarno zaslužila da umre zbog ubistva deteta, i to da umre danas, sad, ovog trenutka, u najgorim mukama... Ali postavlja se pitanje ko ima pravo da mu oduzme život. Ja ne. A nekako mi ni ti ne izgledaš (bez obzira na zube) kao neko ko bi trebalo da ga kokne. Da, još me muči pitanje kako bi on to trebalo da umre? Javno vešanje? Ili sečenje delova tela? Možda jaja da mu upresuju ili da mu zveknu metak u čelo?
A možda treba da okaje grehe izolacijom od društva? Ono, kao zatvor... Jebem li ga, nisam dovoljno pametan...
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Peni Vajs Uto Feb 05, 2013 2:58 pm


ne radi se o osveti, radi se o tome da takva osoa ne zasluzuje da zivi, ne zasluzuje ni komfor zatvora do kraja zivota. o tome se radi.
a to ko treba da sudi....da li je on trebao da sudi tom detetu?
ako mislis na onu cuvenu - bog ce mu suditi, taj se drznuo da presudi onome sto treba da nam je najsvetije -detetu.
i sto je bitnije radi se o tome da ovakvi monstrumi imaju toliko hrabrosi da ubijaju neduzne pred njihovim majkama jer znaju da ce za to da dobiju pisljivih 20 -30 maksimum 40 godina uz sve izglede da ce im kazna biti smanjena i da ce tamo ziveti bogovski. ne postoji ni strah od ovozemaljske kazne, akmoli od boga zato se ovakvi slzovcini i desavaju.
ne moras da potpises, a nisi morao ni da se javljas na temu, ja svakako necu voditi prazne diskusije.
toliko od mene.
Peni Vajs
Peni Vajs
Član
Član

Broj poruka : 149
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Mesrine Uto Feb 05, 2013 3:12 pm

Nije mi jasno , šta misliš da ćeš postići tom peticijom ?
I kad je bilo smrtne kazne, ona se nije izvršavala. Kao drugo, naš put je EU ( ma šta to značilo ), a tamo nema smrtne kazne.
Kao treće , to rade psihički bolesne osobe , koje treba zatvoriti i lečiti, kol`ko je to moguće.
Kao četvrto , mnogo si se ubacila. Sad si "žena sa misijom".
Ako hoćeš nešto da menjaš, kreni od sebe, nikako od društva.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Peticija 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Marea Uto Feb 05, 2013 3:33 pm

Tako je. Ziveo govornik Peticija 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Mesrine Uto Feb 05, 2013 3:36 pm

Marea ::Tako je. Ziveo govornik Peticija 3681966919

Ne spermuj temu moje nesuđene supruge. Briš,ili se uozbiljii. Peticija 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Peticija 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 05, 2013 4:24 pm

Ako je zločin počinila bolesna osoba onda bi se ubistvom iste počinio novi zločin. Isto je i da osoba nije bolesna. Ubistvo je ubistvo. Postoji daleko teža kazna od ubistva a da nije komforni zatvor.

Ne bih potpisivala nešto što mi je nerazjašnjeno a i inače sam protiv smrtne kazne jer mislim da je ona u slučaju (smišljenog) ubistva zapravo nagrada ubici.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Istina ex Natasha Sre Feb 06, 2013 1:58 am

Nikad to ne bih mogla.

Pa kazna za takve bi najbolje bilo da pod strazom rade na poljoprivredi i obnove srpska sela. Ko se bas nadje pa nece, onda da tuca kamen. Cekic, pa udri...Od jutra do mraka. Jedva ce cekati da prodje dan. Nece imati vremena da smislja kako ce praviti bilo kakvo zlo Ima da trci na njivu k'o besna krava. Lakse je.

Terapija sa kamenjem bi, mozda, delovala kod vecine najljucih manijaka. Ili bi se opametili ili bi pocrkali...
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Uto Feb 12, 2013 10:50 am

Avramova ::Ako je zločin počinila bolesna osoba onda bi se ubistvom iste počinio novi zločin. Isto je i da osoba nije bolesna. Ubistvo je ubistvo. Postoji daleko teža kazna od ubistva a da nije komforni zatvor.

Kako ''ako je zločin počinila bolesna osoba?''

Pedofili su bolesnici po default-u, poremećene osobe koje se pale na klince i klinke, pun ih je svet, samo se okreneš oko sebe i opaziš po nekoga iz te ''branše''. Jedan od tih ubije neko dete, to više nije šala. Decu teško praštam bilo kome, na ivici sam da kažem kako bi debila trebalo skloniti sa lica zemlje, eto toliko me ta tema jedi... UUuuh, skloniti ga što dalje od dece to da,smrtna kazna tu neće ništa da reši,ostali pedofilčići se i dalje šetaju slobodno i maštaju li maštaju o deci, društvo to toleriše a posle se čudimo... Peticija 1793038510

Ipak,ovo ne mogu potpisati. Peticija 363364791
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 12, 2013 11:31 am

@Enna
Negde napisah ali ću se ponoviti. Daleko sam surovija u osudi ubice nego oni koji su za smrtnu kaznu, a naročito kada je zločin počinjen nad decom.

Bolesna osoba je neuračunljiva i leči se. Za osudu je onaj koji to zna a ništa ne preduzima.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Uto Feb 12, 2013 11:43 am

Avramova ::
Bolesna osoba je neuračunljiva i leči se. Za osudu je onaj koji to zna a ništa ne preduzima.

Pedofil ne može da se izleči, kako da suzbije taj odvratni poriv koji je deo njegove seksualnosti?

Koliko maloletnih klinki se šeta sa matorcima okolo?
Nije da nije da je i to poremećaj, pa leče li se takvi tipovi, sklanjaju li se od dece ili je društvo to prihvatilo kao normalnu pojavu i žmuri na sve?

Ranije u istoriji, jako mlade devojke, devojčice su rađale decu matorim kešonjama.

I eto, neko voli balavce od četrnaest, petnaest a ima trideset i kusur godina i više, a neko sroza tu starosnu granicu na deset godina i niže, užas kome se teško odupreti kad si iz te pedofilske priče. Užas sa rasponom u godinama ali svejedno užas.

Koliko njih posmatra klinke dok šetaju gradom i ima bludne misli u tom momentu? Koliko je to ''latentnih pedofila'' okolo...

Nije ni čudo onda što se dešava to što se dešava, ali smrtna kazna to ne bi rešila sigurno, nažalost, zato nisam za nju.

Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 12, 2013 12:16 pm

@Enna
Nisam naglasila pedofila kao zločinca već bolesnu osobu.

Ako pedofil nije bolesna osoba onda je "zdrava" za zatvor ali i preventivno delovanje.

Koliko maloletnih klinki se šeta sa matorcima okolo?
Ovo nije primer pedofilije.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Uto Feb 12, 2013 1:12 pm

Avramova ::
Koliko maloletnih klinki se šeta sa matorcima okolo?
Ovo nije primer pedofilije.

Nije, misliš zato što one to rade dobrovoljno, ili što nije, kad po meni jeste itekako?
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 12, 2013 1:18 pm

@Enna
Da, zato što to ona radi dobrovoljno i zbog toga neće jednog dana imati traume, a kajanje možda.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Mesrine Uto Feb 12, 2013 1:20 pm

Ennice ,nisi u pravu. Mrzi me da pišem ,evo ovaj čika sve lepo objasnio ... Peticija 3681966919




____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Peticija 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Uto Feb 12, 2013 1:29 pm

Avramova ::@Enna
Da, zato što to ona radi dobrovoljno i zbog toga neće jednog dana imati traume, a kajanje možda.

Khm, radi se o principu, klinka je klinka, imala ona deset ili trinaest i po godina, seks sa decom je bolesna pojava, za mene.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 12, 2013 1:34 pm

@Enna
Tačno se zna koliko devojčica broji godina kada se može suditi da je nad njom počinjeno mentalno zlostavljanje od strane pedofila. Maloletnica od 16 godina može da rađa.

One sa 10 i 13 godina teško da šetaju sa matorcima.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Uto Feb 12, 2013 1:42 pm

Au a velika je razlika između petnaest, šesnaest i trinaest i po godina, baš veeeliiika, toliko velika da da imam žensko dete, odsekla bi noge matorcu da mi se samo približi detetu. Valjda da slušam ''stručnjake'' po tom pitanju,kao ''neće biti posledica'',ma jeste,kao nisi imala šesnaest nikada i ne znaš koliko se ništa ne zna u tim godinama...
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Vulin Uto Feb 12, 2013 2:48 pm

Uspavana lepotica beše ukleta da na dan kad bude spremna za udaju bla, bla, bla, a to beše na njen šesnaesti rođendan. Julija imađaše četrnaest kad se ubi zbog Romea. Platonov Pausanija govori o seksu sa mladićima i dečacima, i ističe prednosti ljubavi s mladićima. Pa još kaže kako je bolje da muskarac voli muško nego žensko, jer na taj način slavi snagu i pamet. Peticija 3137150671 Jebem ga ja, ovo nisam ja pisao, smo sam onomad pročitao. Dalje, Muhamed Prorok oženi devojčicu od devet godina... U srpskim pričama ćete naći i onu "Rasti ti - dok ja odrešim tkanice"...
Elem starosna granica za razne stvari nekad beše šesnaest, pa osamnaest, pa dvadeset jedna - i tiče se morala iliti društvenih normi.

Ali mislim da cela ta priča o klinkama i matorim lovatorima ima koren u odsustvu ženske pameti.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Uto Feb 12, 2013 5:03 pm

@Enna
Kako nije velika razlika a naročito u tom periodu? Od trinaeste do šesnaeste organizam sazri u izvesnoj meri. U šesnaestoj može roditi, veoma važna činjenica koju ne smemo zanemariti.
Neko ništa ne zna ni u tridesetim, a neko nikada i ne sazna ono što neko sazna u dvadesetim.

Vulin :: Ali mislim da cela ta priča o klinkama i matorim lovatorima ima koren u odsustvu ženske pameti.
Slažem se ali pitam čije, roditeljske ili same devojke?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Marea Uto Feb 12, 2013 5:08 pm

Ima divnih roditelja a djevojka napravi veliku gresku.
Zaludjeni "okolnostima", drustvom, sredinom, svim onim sto se nudi..a ne nudi se nista dobro..
Najgore od svega je, sto ja ne znam sta je tema, vec sam procitala par zadnjih postova. Peticija 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od laza Uto Feb 12, 2013 5:56 pm

ne sviđa mi se naziv teme,peticija i zbog toga nisam pisao na temi.pre bi odgovaralo,, smrtna kazna da ili ne,, na primer ali nije bitno
ja sam za smrtnu kaznu i to već odavno pričam i obrazlažem razloge.
previše banalizujete temu,navodite smešne primere a u vezi kazne,kakve klinke kakvi pedofili,kakvi lovatori.ovde se radi o serijskim ubicama,zločincima sa smišljenim i svesno učinjenim zločinom u ime nečega.
ovde se radio tome treba li odstraniti tumor ili ga lokalizovati.

pustite roditelje i sponzoruše ako ozbiljno pišete na ovoj itekako ozbiljnoj temi ili budite fer i pređite na neke komične...ko se normalan može smejati ovde.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od furija Uto Feb 12, 2013 7:53 pm

Vulin ::
Ali mislim da cela ta priča o klinkama i matorim lovatorima ima koren u odsustvu ženske pameti.
Ili muške? Peticija 3681966919
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Enna Pet Feb 15, 2013 10:48 am

Avramova ::@Enna
Kako nije velika razlika a naročito u tom periodu? Od trinaeste do šesnaeste organizam sazri u izvesnoj meri. U šesnaestoj može roditi, veoma važna činjenica koju ne smemo zanemariti.
Neko ništa ne zna ni u tridesetim, a neko nikada i ne sazna ono što neko sazna u dvadesetim.

Vulin :: Ali mislim da cela ta priča o klinkama i matorim lovatorima ima koren u odsustvu ženske pameti.
Slažem se ali pitam čije, roditeljske ili same devojke?

I sa trinaest godina možeš ostati trudna, čim dobiješ menstruaciju.. Peticija 363364791

Zna se šta su maloletna deca, nema tu velike polemike oko njihovih godina, ako hoćemo da se zna red, treba ga poštovati, moje je mišljenje.

Devojčica sa šesnaest godina nije zrela psihički a fizički je tek krenula da se razvija, samo jadan i nesiguran muškarac u nekim ''ozbiljnijim'' godinama bira takve za svoje seksualne maštarije i partnerku.

Roditelji devojke u tim delikatnim godinama bi trebalo ozbiljno da povedu računa sa kim se one viđaju, zabavljaju itd
Opet, bez obzira što su pametne, imaju roditelje koji se brinu o njima, mogu da sretnu pedofila u nekoj mračnoj uličici da ih napadne... Život je nekada takav ološ, pedofile ne mogu da svarim.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Avramova Sub Feb 16, 2013 1:11 am

@Enna
Ne interesuje pedofila šesnaestogodišnjakinja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Peticija Empty Re: Peticija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu