Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 24 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 24 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Demoni  EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Demoni  EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Demoni  EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Demoni  EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Demoni  EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Demoni  EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Demoni  EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Demoni  EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Demoni  EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Demoni  EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Demoni  EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Demoni  EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Demoni  EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Demoni

+2
digitalmandrak
Vidra
6 posters

Ići dole

Demoni  Empty Demoni

Počalji od Vidra Pon Nov 14, 2011 11:17 am

Fristajlo ::
Не одагнавај их- вратиће се јаче и теже; анализирај их, нађи им слабу тачку. Победи их решењем. Demoni  834150
Ја то тако; и да знаш- делује.
Јер, ако проблем има решење- чему нервирање?
Ако проблем нема решење- чему нервирање? Demoni  25601

Ovo je sjajna stvar, i vrlo lako primenljiva, jedino sto zahteva mnogo snage.
Kako se borite? Koje su vase metode- nacini da pobedite?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od digitalmandrak Pon Nov 14, 2011 11:47 am

Mislis li na prave ili satro demone? Demoni  3962887167
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od Fristajlo Pon Nov 14, 2011 12:24 pm

Vidra ::
Ovo je sjajna stvar, i vrlo lako primenljiva, jedino sto zahteva mnogo snage.
Kako se borite? Koje su vase metode- nacini da pobedite?
Ово су ми многи рекли, а ја то не схватам. Зашто мислиш да захтева много снаге?
"Виц" је у томе да свој проблем посматраш са стране, објективно, без емоција и хладне главе; израчунаш шта треба урадити да буде отклоњен и решен, и у томе је сва мудрост... Demoni  705600
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od Vulin Pon Nov 14, 2011 3:19 pm

Gospođice Vidro, definišite demone.

Moj demon je Eros, mnogo dobar i fin lik.

Vidra
Kako se borite? Koje su vase metode- nacini da pobedite?

Nema potrebe za borbom. Neću da budem pobeđen, i neću da ga izgubim.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od slavena Pon Nov 14, 2011 4:09 pm

Hmm.. Znas da sam se malo zamislila nad ovim.. ( sto mi opet ne pada uopste lako, razumes i zasto.. jbga, plavusa..haha) elem, ali mozda je to prilika i da se ja bas na ovoj Tvojoj temi oslobodim nekih svoji=h " Demona" i da ostavim neku vrstu zakletve... Pa da krenem ;

Danas kad postajem pionir... ( to sam oduvek zelela , ali rodjena malo prekasno)

Dajem časnu pionirsku reč.

Da ću spavati duže i redovno se hraniti.

Pod zdravom ishranom se ne podrazumeva burek iz najbliže pekare. Ni rol viršla.

Kafa nije tečnost koja se u organizam unosi u što većim količinama.

Nije ni vino.

Od sledeće plate definitivno idem na masažu celog tela od dva sata.

Sledećeg meseca definitivno počinjem trenirati, i sledece prolece i leto dočekujem u top formi sa svim vretenastim mišićima.

Prestajem da se nerviram zbog gluposti.

Ne mora mi jezik uvek biti brži od pameti, i ne mora moja uvek biti poslednja.

Neće me više izbacivati iz takta prazilukovići, devojke koje liče na tranvestite a smatraju sebe top ribama, kravataši sa kojima svakodnevno komuniciram sa lažnim osmehom, a van posla im ne bih orah uzela iz ruke.

Prestajem opsesivno da kupujem cipele.

I tašne.

I šminku.

Dobro, i garderobu... ali ja to radim samo zbog toga jer stvarno nemam šta da obučem kad negde krenem.

Neću više nikada da sebe dovedem u sitaciju da već 7-og u mesecu shvatim da sam ispeglala karticu i ostala na 900 dindži, a tih 900 dindži mislim da razvučem na ishranu i izlaske, i sve prateće troškove do prvog... i bla bla truc truc... ( i da necu potezati za ocajnickim merama i u pomoc zvati caleta )
mada, on cestoproverava moj racun ( nisam kriva kad on sam na svoju inicijativu ubaci neku svoticu )

Neću da ubeđujem ljude da mi je bankomat pojeo pare, i da banke uzimaju ogromnu proviziju svaki put kad proveravam svoje stanje na kartici.

Prestajem da lažem da stvari koje sam obukla imam već nekoliko meseci, ili godina, i da cepam etikete i smanjujem cenu svega što sam platila.

Dostojanstveno dižem glavu i izjavljujem : "Da, to sam kupila juče i platila sam bipppppp" Bezobrazno skupo...

A onda na padanje u nesvest zbog moje bahatosti i bezobzirnosti na ovu ekonomsku krizu dodam : "I to na sniženju. I boli vas uvo na šta trošim svoju platu, sama je krvnički zaradim, i baš hoću te cipele iz izloga, od kojih poštene i smerne devojke okreću glavu, trgajući za nečim praktičnijim i jeftinijim. I šta vas briga što ih nisam ni jednom obula, samo čekaju svoj pravi trenutak, pa moram kupiti druge da ne idem bosa. I još jedne čizme. I one što su moderene ove sezone, a na meni izgledaju ko milion dolara. Može mi se tako. Eto."

Počinjem da se ugrizam za jezik kad dobijem neodoljivu potrebu da reagujem na nekoga ko iritira time što ne prestaje da brblja, a pri tom izgovara milion besmislica od kojih me mozak zaboli.

Prestajem po milijarditi put da gledam Sex & City, i u svim budućim životima se već u prvom osnovne zaljubljujem u Ejdane, i moram prestati da fine, poštene muškarce sa časnim namerama i žabokrečinom u krvotoku nazivam vinogradarskim puževima, prestajem da navijam za Zverku i njemu slične negativce i igram se sa takvima u pesku klikera, uništavajući sve buduće Ejdane za sva vremena nepovratno.

Konjski repić i planinarske timberlandke uz najkraću moguću teksas suknjicu nisu prigodna garderoba za posao. Niti za izlaske sa finim kulturnim svetom i njihovim ženicama što nose crne sintetičke zvono pantalone, ravne cipele sa pačijim kljunom i košuljicama na cvetiće. Naročito pred takvima ne pričati viceve. I to one najmasnije.

Suknju definitivno produžiti.

Jezik skratiti.


Prestati opsesivno kupovati donji veš i čarape.

Prestati biti ludi vrabac.

I odrasti.

Prestati jurišati na vetrenjače.

Biti dobar pionir.

Eto rekla sam. Stvarno. Od sutra hoću. Najstvarnije.

Biću dobra devojčica i neću biti mimo sveta.


A još samo večeras...
Demoni  Zavodnica
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od Fristajlo Pon Nov 14, 2011 6:02 pm

Ето, Славена је укапирала... Demoni  129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od Vidra Pon Nov 14, 2011 11:06 pm

Prestati biti ludi vrabac.
leprsa okolo ili sta?

Зашто мислиш да захтева много снаге?
Pa zato sto se neke stvari ciklicno ponavljaju, narocito kada je covek emotivno upleten. I svaki put kao da je prvi.

Uzela sam ti misao jer bih volela da je primenim na one materinske demone koji se javljaju niodkuda, odjednom te savataju da ne znas gde se nalazis niti sta da radis, a pre svega je nezdravo. I sto bi rekla moja baka - cuti, ne sluti.
Neka slatka moja bas mi pricase o tome, a rekla je kako je totalno opustena i nikada joj nije pala nebuloza na pamet. Ali eto, sanjala nesto, pa kad je ujutru videla maglu, a mladji Charlie Brown trebalo da ode u pozoriste sa drugarima, nikako je nije pustalo. Tako je u kupovinu otisla u velelepni market koji se nalazi u blizini pozorista. Usput je vrebala skolski autobus.

I tako se setim onda svih oni pu -pu varijanti, pa se pitam jesam li uopste normalna osoba, pa mi opet nekako lakse sto nisam usamljena u svom tom ludilu.

Mada demona ima raznih. Slavenin ce se verovatno pretvoriti u decije butike kada bude primila clansku kartu. Takvih cizmica ima i nehodajucih, da ti pamet stane.

Konjski repić i planinarske timberlandke uz najkraću moguću teksas suknjicu nisu prigodna garderoba za posao. Niti za izlaske sa finim kulturnim svetom i njihovim ženicama što nose crne sintetičke zvono pantalone, ravne cipele sa pačijim kljunom i košuljicama na cvetiće. Naročito pred takvima ne pričati viceve. I to one najmasnije.
Nista, Slavena, ti i ja pod hitno moramo zajedno da izadjemo na neko takvo mesto. Demoni  2531996303
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od inspy Uto Nov 22, 2011 3:46 pm

ништа боље и јаче не покреће и помера границе него демони, у томе им и поента
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Demoni  Empty Re: Demoni

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu