Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Irska EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Irska EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Irska EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Irska EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Irska EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Irska EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Irska EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Irska EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Irska EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Irska EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Irska EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Irska EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Irska EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Irska

5 posters

Ići dole

Irska Empty Irska

Počalji od Istina ex Natasha Pet Avg 26, 2011 2:23 am

E, ovako. Potrudim se da malo vise upoznam osobe sa tog Ostrva. I ovde u Melburnu, a i na Internetu. Odem na njihov Forum /tu ih ima kao kusijeh pasa, sto znaci, hiljade i hiljade/. Upoznam ih i na Facebook. A i neke sto zive u Beogradu i tu rade. Ovo me interesovalo zato sto ih Englezi ne smatraju ni za sta. Oni su za njih isto sto i nasi Albanci sa Kosova. Na tom nivou. Ja bih rekla, neuporedivo su nizi, jednom reci, gamad koja se namnozila najvise u Americi. Irska 2531996303 :cyclops: :sleep: Ne bih ja otvarala ovu Temu da ne nadjoh na njihovom Forumu masu koja MRZI nas Srbe. Smatraju nas da smo najgori i da nam ne treba dopustiti da udjemo u EU. Zaboga, mi necivilizovani fasisti itd. Mislim da bi trebalo nasem narodu malo vise objasniti kakve neprijatelje imamo. A sto je najgore od svega, oni nas i ne znaju. Daleko su. Po tome sto misle i govore, vidi im se niska pamet. Englezi su u pravu. Nastavite gde ja stadoh....
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Vidra Pet Avg 26, 2011 12:10 pm

Oni su za njih isto sto i nasi Albanci sa Kosova.
Albanci nisu nasi, a u stvari su Siptari.


Smatraju nas da smo najgori i da nam ne treba dopustiti da udjemo u EU. Zaboga, mi necivilizovani fasisti itd
Mozda nas posmatraju kao Engleze koji njih okupirase.


Mislim da bi trebalo nasem narodu malo vise objasniti kakve neprijatelje imamo.
Svojevremeno na dobrotvornom koncertu koji je organizovao Pavaroti za decu Bosne, Bono Voks je izjavio da ce pevati za svu decu Bosne osim za Srpsku. Tome ima bar deset godina.


A sto je najgore od svega, oni nas i ne znaju. Daleko su. Po tome sto misle i govore, vidi im se niska pamet. Englezi su u pravu.
Sta oni nas ima da znaju... Da nije ovoga svega ne bi ni culi za Srbe, a pre svega o Srbima cuju iz svojih medija, a okupirani su Englezima.
Za sta su Englezi u pravu? Sto im oteli parce dedovine?
Ili sto je i Sv. Patrik Englez... Irska 2317702173



nadjoh na njihovom Forumu masu koja MRZI nas Srbe
Verovatno ima i neka grupa koja se okuplja s ljubavlju prema Srbima.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Fristajlo Pet Avg 26, 2011 12:48 pm

Običan narod kao i svaki drugi, samo zaglupljen i zaluđen besomučnom propagandom, a dodatno unesrećen religijskim podelama, viševekovnom okupacijom od strane Engleza, izolacijom prirodne vrste i iseljavanjem.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Orhideja Sub Avg 27, 2011 11:16 am

Natasha :: Mislim da bi trebalo nasem narodu malo vise objasniti kakve neprijatelje imamo.
Od svega odvojih samo ovo, mislim da je naš narod apsolutno svjestan da prijatelja u svijetu imamo toliko da ih možemo izbrojati na prste jedne ruke.
A sto je najgore od svega, oni nas i ne znaju.
Nikad se niko nije potrudio da nas upozna.
Daleko su.
Od kad postoji saobraćaj više ništa nije daleko.
Po tome sto misle i govore, vidi im se niska pamet. Englezi su u pravu. Nastavite gde ja stadoh....
Ovo se odnosi na Irce, nikad me nešto posebno nisu zanimali, ni oni ni njihova istorija, kod njih mi se dopada njihov ples i to je to.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty OK, people. Mnogo sam preterala...

Počalji od Istina ex Natasha Ned Avg 28, 2011 1:00 am

Ova Tema je rezultat sto me neki Shone O'Sulliven nazvao da sam ono sto nisam. Losa mi je mana sto odmah reagujem ovako kako sam. Mora da i tamo ima dobrih, kao i svuda. Vi ste u pravu sa komentarima. Nisam znala da i tamo ima nasih koji zive i rade. Vecinom, izbeglice. Evo jedne slike:

Serbs from Ireland:
Irska 19027910150120774231598
Irska 560226542
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Vidra Ned Avg 28, 2011 11:15 am


Nisam znala da i tamo ima nasih koji zive i rade.
A gde nema nasih?
'Govori srpski da te ceo svet razume'...


Mnogo sam preterala...
Pa sta ako si preterala ( a nisi). To samo pokazuje tvoju iskrenu dusu...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Hiperborejac Sre Avg 29, 2012 3:27 am

Natasha ::E, ovako. Potrudim se da malo vise upoznam osobe sa tog Ostrva. I ovde u Melburnu, a i na Internetu. Odem na njihov Forum /tu ih ima kao kusijeh pasa, sto znaci, hiljade i hiljade/. Upoznam ih i na Facebook. A i neke sto zive u Beogradu i tu rade. Ovo me interesovalo zato sto ih Englezi ne smatraju ni za sta. Oni su za njih isto sto i nasi Albanci sa Kosova. Na tom nivou. Ja bih rekla, neuporedivo su nizi, jednom reci, gamad koja se namnozila najvise u Americi. Irska 2531996303 :cyclops: :sleep: Ne bih ja otvarala ovu Temu da ne nadjoh na njihovom Forumu masu koja MRZI nas Srbe. Smatraju nas da smo najgori i da nam ne treba dopustiti da udjemo u EU. Zaboga, mi necivilizovani fasisti itd. Mislim da bi trebalo nasem narodu malo vise objasniti kakve neprijatelje imamo. A sto je najgore od svega, oni nas i ne znaju. Daleko su. Po tome sto misle i govore, vidi im se niska pamet. Englezi su u pravu. Nastavite gde ja stadoh....

Sestro reci ti njima da su jednim delom poreklom Srbi,z sta postoje i dokazi,barem delom,a oni nek se cesu....ili raspitaju...
Hiperborejac
Hiperborejac
Član
Član

Broj poruka : 275
Datum upisa : 23.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Istina ex Natasha Sub Sep 22, 2012 9:39 pm

Hiperborejac, kakvi su dokazi da su oni jednim delom Srbi a mi jednim delom Irci? Stvarno bih volela da znam kako da znam. Postoji neki genetski kod. Koliko vidim oni su 1b1 a to kod nas Srba nema. Mi smo sloveni pomesani sa Ilirima, a mozda neki i sa Turcima. Ima tu logike.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Hiperborejac Pon Sep 24, 2012 3:20 am

Pa nisam mislio da su 100% kao sto ni jedan narod nije 100% cist...kako ti rece jedan deo...kako pa recimo preko Kelta...sad za ispitivanje gena cu proveriti koja Hapolo grupa je kod njih....ako si sa 1b1 mislila na hapolo grupu,...a ujedno da ti kazem Iliri su Srbi.iliti jedan od naziva za Srbe....nemoj da te neko zavarava sa glupim teorijama,da su Iliri starosedeoci a sloveni dosli ta je teorija u novije vreme stavljena pod debelu sumnju,vec je skoro i oborena ali zvanicno jos vazi....pozdrav.. Irska 1666717886 i drago mi je da se za ovu temu intresujes... Irska 419155548
Hiperborejac
Hiperborejac
Član
Član

Broj poruka : 275
Datum upisa : 23.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Istina ex Natasha Pon Sep 24, 2012 3:41 am

Meni je prvi put da cujem za tu Hapolo grupu. Posto zivim u inostranstvu, mnogo toga se drugacije izgovara nego kod nas. Na primer DNK koji je razlicit kod svih ljudi, ali se po tome moze utvrditi da li je neko u srodstvu sa nekim. To je veliko otkrice u kriminalogiji koje je pomoglo da se mnogi slucajevi rese od dugo vremena.

Bas sam se sinoc setila ovog komentara jer je na TV pocela jedna Irska serija, ovde u Melburnu, gde zivim. Posmatrala sam pazljivo. A i ranije sam primetila, jer ima ih ovde u Australiji jako puno. Skoro svi imaju plave oci i jako svetlu kosu. Sada, ne secam se kako se bas kaze za one koji imaju neku vrstu narandzaste boje, mislim da se govorilo ridji. Otkud znam. Davno sam otisla. Kod njih je jako puno takvih, dok kod nas Srba, najveci broj ima braon oci, tamnu kosu, mnogi imaju i tamniju kozu, tako da ne vidim bas nikakvu slicnot u izgledu. Irci su narod nordijskog porekla, koliko sam ja uspela sa mojim istrazivanjem. Takodje i Skotlandjani pripadaju istoj grupi i oni su Kelti. Mogu ti samo reci nesto sto me iznenadilo, a nije trebalo. Od mnogih Turaka koje sam upoznala u Melburnu, pomislila sam da su nasi. Cak imaju i slican nastup tj. body language kao mi. A o hrani da ne pricam. Privlace me njihovi restorani kao magnet.

Na primer, pogledaj Poljake, Cehe, Ruse, vecinom su plavi, dok je to kod nas suprotno.
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Hiperborejac Pon Sep 24, 2012 4:00 am

Tu si u pravu,ne licimo bas na nase rodjake....a za DNK si u pravu to je to samo sto ovo spada u kako da se izrazim arheo genetiku...al u principu to je to....ugrubo receno...reliktni geni...
Ali nemoj da te to zbuni...pa koliko je samo vojski ovuda proslo....i gde su sve srbi stigli....pa ne bi me cudilo da licimo i na kineze...sala

Da te ne bih smarao sa ovom temom,ali eto mnoga Keltska plemena su bila ovde, a njihovi potomci jos uvek su ovde...samo ko sto zakljucismo oboje...malo pomesani i izmenjeni.... Irska 2214231980 , uzmimo npr...Skordisci....koji su osnovali danasnji BGD, i druga mesta....mogu se naci pored drugih plemena i u Irskoj,da ne govorim detaljno o ENGL....Skotska, Wells itd....al veruj mi i ja sam ucio ono kako su nam prezentovali dok nisam poceo da slusam sta i ostali imaju da kazu..i da tragam...

Sto se Turaka tice to je vec uticaj kulture....ko sto rece hrane....fenotip...a da te malo i potresem deo turaka se kroz istoriju takodje pomesao sa srbima al ne ovde zadnjih 500 god...ko sto bi zakljucila vec mnogo ranije u Turskoj....pa eto zakljucka...a oba naroda su ratnicka,gorstacka....delom i nomadska....
Hiperborejac
Hiperborejac
Član
Član

Broj poruka : 275
Datum upisa : 23.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Irska Empty Re: Irska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu