Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Bakini korisni saveti.. - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Bakini korisni saveti..

+11
dina24
Vulin
Grom
Fristajlo
digitalmandrak
Snežana bez 7 patuljaka
Cleopatra
No_koment
Andjela
Hipi
IMHO
15 posters

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 11:54 am

Upravo sada kuvam.Smile... i mogu ti reci... ako mislimo na klasicna jela, corbe, grasak, boraniju, pasulj... sve je na istu foru.... i sve su zaprske iste ili slicne..

Meni je kulinarstvo u krvi... ima dobe receptore za ukus i svaki put hrana mi je nepogresiva:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 11:56 am

Izazivam te na megdan. Bakini korisni saveti.. - Page 5 3767525186


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 12:08 pm

Avramova ::Izazivam te na megdan. Bakini korisni saveti.. - Page 5 3767525186

Ne bi ti savetovao.. ne zelim ljude da razocaravam..bolje nemoj da se takmicis sa mnom.. mnogo sam dobar:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 2:07 pm

Ah, evo ne dišem od straha. Uostalom, nećemo mi biti degustatori već drugi i sve pod uslovom da ne znaju čiji je lonac.

Ma sada mogu da ti postavim nekoliko pitanja i da ti dokažem da nisi bolji kuvar od mene. Ovo zato što ne znaš da kuvaš pasulj bez zaprške a to je umeće ravno vrhunskoj veštini u kulinarstvu. :balet:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 2:25 pm

Avramova :: :balet:

Ne razumem.... sto se kacis sa mnom, kada znas da sam u pravu... pa nije slucajno receno da su muskarci bolji kuvari od zena, sta ovim zelis da dokazes??... Smile
Nije meni sto cu ti dokazati da sam bolji, nego se plasim za tvoje bolje sutra..ljubav ide preko stomaka, mozes da se zaljubis na prvi zalogaj, pa sto onda da radim sa tobom jadna...trazices cesto da ti spremam...?Smile
Pasulj bez zaprske???? Moze li rostilj bez mesa??? Molim te.. ne zasmejavaj me..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 2:39 pm

Bakini korisni saveti.. - Page 5 479116528

To je tvoje subjektivno mišljenje a kada su moja kulinarska umeća u pitanju, o tome se naveliko priča po užoj i široj familiji, prijatelji, prvi komšija s kojim razmenjujemo tanjire (nikad se prazan ne vraća), deca. Pa znaš samo koliko su porasli, ko borovi. Bakini korisni saveti.. - Page 5 3137150671

A tamni pasulj bez zaprške je vrh. Zaprška ga samo upropasti a naravno, mora biti znalački kuvan tako da nemoj biti previše siguran.

Zašto se kaže da su muškarci najbolji kuvari' Pa zato što ih je malo pa su primećeni a i forsiraju ih. Ne bi bilo interesantno da na TV kuva žena, njeno kulinarsko umeće se podrazumeva. Bakini korisni saveti.. - Page 5 4242552882

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 2:44 pm

Bakini korisni saveti.. - Page 5 2503617651 umrecu od smeha.... Da li ti znas draga Av da sam ja svoju bivsu zenu ucio da kuva.. nije znala ni jaje da skuva.... Prvi put kada je skuvala kafu iskipela je tako da sam jedva kuhinju ocistio... iza mene je vise od 25 god iskustva..Bakini korisni saveti.. - Page 5 4027700691

A tamni pasulj bez zaprške je vrh. Zaprška ga samo upropasti a naravno, mora biti znalački kuvan tako da nemoj da budeš siguran

Ko jos jede tamni pasulj?? nista nema bolje od tetovca..Bakini korisni saveti.. - Page 5 4027700691
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 2:52 pm

Neki tip :: Da li ti znas draga Av da sam ja svoju bivsu zenu ucio da kuva.. nije znala ni jaje da skuva.... Prvi put kada je skuvala kafu iskipela je tako da sam jedva kuhinju ocistio... iza mene je vise od 25 god iskustva..Bakini korisni saveti.. - Page 5 4027700691

Auuuu, pa tebi stvarno nije bilo lako. A zašto sve meriš po njoj? Znaš kako stari kažu, prvo se devojka nauči kuvati kafu pa tek onda može da se uda. Iskreno, meni turska jako loše ide ali zato nes pravim za medalju. :Bakini korisni saveti.. - Page 5 3681966919:

Da se vratim na tvoju bivšu. Zbog čega si ti čistio kuhinju a ne ona? Tu si napravio grešku i tako je razmazio. Skoro sam sklona tvrditi da si ti nju u svemu razmazio, tačnije sve si ti radio misleći da ona ne može tako dobro kao ti i eto dokle ste došli. A da nisi tako radio, možda biste se još uvek voleli.

Ko jos jede tamni pasulj?? nista nema bolje od tetovca..Bakini korisni saveti.. - Page 5 4027700691

Uh, ovo je poražavajuće. Hajde se malo obavesti o svojstvima tamnog i belog pasulja. Zatim, kada se koristi sorta tetovac, kada sitan pasulj (koji je inače u Francuskoj prilično na ceni za razliku od nas); zatim, gadištanac i da ne ređam dalje.

Tetovac je za prebranac a beli u zavisosti od veličine za čorbasti manje ili više.



____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 2:56 pm

A da nismo malo skrenuli sa teme... naravno.. ja sam u pravu....ako vec pitas:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 3:08 pm

Ne, izvini ti, ja sam u pravu. :parfem:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Cleopatra Sub Jul 16, 2011 4:29 pm

Neki tip ::Ko jos jede tamni pasulj??
Ja! Bakini korisni saveti.. - Page 5 341069712
Nema nista bolje od onog tamno-crvenog! :divlja2:

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 5:21 pm

Eto vidiš! Bakini korisni saveti.. - Page 5 3818829173

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Sub Jul 16, 2011 5:23 pm

Eto vidim.... pitaj brata...mislim.. umetnika..Bakini korisni saveti.. - Page 5 4027700691
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Avramova Sub Jul 16, 2011 5:25 pm

'Oću, čim se pojavi. :balet:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Andjela Sub Jul 16, 2011 9:24 pm

Stari(bakin) recept za sniženje triglicerida i holesterola

Potrebno je: šest limuna i četiri celera.
Šest limuna iseckati na kockice sa sve korom (naravno, prethodno ga dobro oprati), a celer oljuštiti, odstraniti koren i perke i izrendati ga. U većoj šerpi pomešati izrendan celer, iseckan limun i jedan litar vode. Ostaviti da stoji 24 časa i zatim dobro procediti kroz gazu i sipati u flašu. Čuvati u frižideru da se ne bi brzo pokvarilo i piti po jednu čašicu (rakijsku) pre svakog obroka.
Andjela
Andjela
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1702
Datum upisa : 26.06.2011
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Ned Jul 17, 2011 7:07 am

Mali saveti – velika pomoć

Znam, ovo ste ko zna koliko puta već pročitali ali nije loše da vas pdsetim.

AKO VAS JE IKADA LOPOV ILI NEKO DRUGI PRISILIO DA PODIGNETE NOVAC NA BANKOMATU
Unesite svoj PIN naopako. Tako, ako je vaš PIN 1254, vi unesite 4521.
Bankomat će vam dati vaš novac, ali će to automatski prepoznati kao poziv upomoć i alarmiraće policiju za koju lopov ne zna. Ta opcija postoji na svim bankomatima, ali mnogo ljudi to ne zna. Molimo, prenesite ovu informaciju drugima. Nije na odmet imati ovo na umu.

KAKO VAM MOBILNI TELEFON MOŽE POMOĆI U IZVANREDNIM SITUACIJAMA?
Mada zvuči neverovatno, vaš mobilni telefon vam može spasiti život, ili barem živce, u nekim situacijama. Odštampajte i sačuvajte ovu stranicu, nikad se ne zna...

KAKO BILO GDE U SVETU POZVATI HITNU POMOĆ, POLICIJU...
Jedinstveni broj za izvanredne situacije koji se sa mobilnog telefona može pozvati bilo gdje u svetu je 112. Ukoliko se nađete izvan signala vaše mreže, a u pitanju je izvanredna situacija, pozovite 112 i vaš telefon će tražiti bilo koju postojeću mrežu na mestu gde se nalazite. Zatim ćete na displeju vidti brojeve hitnih službi za područje u kojem se nalazite. Zanimljivo je: broj 112 možete birati čak i kada je tipkovnica na vašem telefonu zaključana probajte i sami!

KLJUČEVI ZA DALJINSKO OTVARANJE AUTA OSTALI ZAKLJUČANI U AUTU
Ovaj će vam trik jednom možda zatrebati. Ako zaključate ključ od auta u autu, a rezervni ključ imate kod kuće, uradite slijedeće: nekoga ko je u kući sa vašeg mobitela pozovite na njen-njegov mobitel. Vaš mobitel držite 30-tak
centimetara od vrata vašeg auta. Osoba u vašoj kući treba držati u ruci ključ vašeg auta blizu mobitela i pritisnuti gumb za otključavanje. Vaš auto će se otvoriti. Udaljenost uopšte nije bitna, važno je samo da na mobitel pozovete osobu kod koje je rezervni daljinski ključ za otvaranje vašeg auta.

SKRIVENA REZERVA U BATERIJI VAŠEG MOBITELA
Zamislite da je baterija vašeg mobitela pri kraju, potreban vam je telefon, a punjač nije kod vas. Nokia telefoni imaju mogućnost rezervne snage baterije. Da biste je aktivirali, ukucajte * 3 3 7 0 # i vaš telefon će imati 50% dopunjenu bateriju. Telefon će ovu rezervu nadoknaditi tokom sledećeg punjenja baterije.

KAKO POTPUNO ONEMOGUĆITI KORIŠTENJE VAŠEG MOBITELA AKO GA NEKO UKRADE
Prvo morate znati serijski broj vašeg mobitela. Da biste saznali koji je to broj, ukucajte * # 0 6 # i na displeju će se pojaviti 15-cifreni broj. Ovaj broj je jedinstven za vaš aparat. Zapišite taj broj i čuvajte ga na sigurnom. Ako vam neko ukrade telefon, pozovite vašeg operatera, izdiktirajte serijski broj, i operater će moći blokirati vaš telefon, koji će biti potpuno beskoristan čak i ako lopov promijeni sim-karticu. Iako verovatno nećete dobiti nazad vaš telefon, barem ćete znati da kradljivac od njega nema ništa. Kada bi svi ovako postupali, dalje krađe mobitela ne bi imale svrhe.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Ned Jul 17, 2011 8:29 am

Svi znamo da je jedini način da smršamo da vežbamo i, što je još važnije, da jedemo manje. Ali, naučnici kažu da ima još "trikova" koji vam mogu pomoći da što pre postignete idealnu liniju.

1. Smejte se - dokazano je da smeh troši kalorije. Ako se smejete od srca 10, 15 minuta dnevno, za nedelju dana sagorećete 280 kalorija.

2. Osobe koje jednom nedeljno odlaze na akupunkturu, za tri meseca izgubiće dodatnih 4,5 kilograma. Uz "bockanje" određenih tačaka na telu, lakše ćete kontrolisati apetit.

3. Svakog jutra popijte šolju jogurta sa pola kašičice cimeta. Cimet podstiče metabolizam, a samo pola kašičice dnevno dovoljno je da "sagori" dodatni kilogram mesečno.

4. Nemojte jesti za radnim stolom u kancelariji. Ako ručate na nekom drugom mestu unećete u proseku 250 kalorija manje od onih koji jedu na poslu.

6. Istraživanja su pokazala da čaša soka od šargarepe dnevno pomaže da izgubite oko dva kilograma za 12 nedelja. Ako se pitate kako je to moguće, odgovor leži u visokom sadržaju vlakana i hranljivih materija koje pomažu u sagorevanju sala.

7. Uzimajte kalcijum, tako ćete izgubiti 2,6 odsto više masti.

9. Jedite crveno meso, ono je bogato proteinima, a proteini grade mišićnu masu. Mišići "troše" četiri puta više energije nego salce, pa vi vidite.

10. Vežbajte u društvu. Ako imate partnera za vežbanje, rezultati će biti bolji.

11. Jedite ljute papričice. One sadrže kapsicinm koji ubrzava metabolizam za 25 odsto.

12. Pokušajte da se ne nervirate na poslu. Stres je najčešći uzrok prejedanja. Umesto da pojedete nešto slatko, kada se iznervirate pokušajte da dišete duboko dva minuta, koncentrišući se na dijafragmu.

13. Vežbajte čim ustanete da biste ubrzali metabolizam na početku dana.

14. Ne preskačite obroke, i pobrinite se da užinate dva puta dnevno. Užina bi trebalo da ima energetsku vrednost od oko 250 kalorija. Ako se pridržavate tog pravila, povećavate šanse da smršate za 30 odsto.

15. Ne gledajte televiziju dok jedete, jer nećete registrovati osećaj sitosti na vreme. Ako ukinete sebi omiljenu seriju uz večeru izgubićete 3,5 kilograma godišnje.

16. Hodajte na traci, to je vežba koja troši najviše kalorija za najkraće vreme.

17. Popijte čašu crnog vina dnevno, jer rezervatol kojim je bogato crno vino sprečava ćelije masti da se talože oko struka.

18. Vodite ljubav. Osim što ćete potrošiti 150 kalorija za 20 minuta, hormoni koji se oslobađaju tokom seksa ubrzavaju metabolizam.

19. Pijte zeleni čaj - ovaj napitak podstiče sagorevanje masti i ubrzava metabolizam za 20 procenata.

20. Pređite na kozji sir jer ima za 40 odsto manje kalorija od kravljeg.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Pon Jul 18, 2011 12:41 pm

Kako da spasite telefon koji vam je upao u vodu?

Sve više ljudi koristi mobilne telefone u raznim situacijama - na moru, bazenu, u kupatilu.. i onda se desi da telefon slučajno upadne u vodu! Ali ne očajavajte ukoliko se to dogodi i vama, jer rešenje je - pirinač.


Bakini korisni saveti.. - Page 5 Iv7b1251
Ukoliko imate bilo koji telefon osim iPhone i Androida, možete spasiti telefon posle susreta sa vodom tako što ćete pratiti sledeće korake.

NEMOJTE GA PALITI
Ukoliko se telefon sam ugasi nakon što je upao u vodu, nemojte ga ponovo paliti.

IZVADITE BATERIJU I KARTICU
Čim ga izvadite iz vode, izvadite bateriju i sim karticu iz telefona. Ukoliko je vaš telefon upao u slatku ili slanu tečnost, dobro ga isperite vodom sa česme.

PROSUŠITE GA
Ukoliko na fenu imate opciju za hladno duvanje, onda fenom malo prosušite telefon, ali nikako toplim i vrućim vazduhom. Ukoliko nemate fen, papirnom maramicom obrišite površine.

PIRINAČ
U posudu koja je malo veća od vašeg telefona, stavite beli nekuvani pirinač, i ubacite telefon i bateriju tako da budu prekriveni pirinčem sa svih strana. Neka telefon stoji od 24 do 48 sati u pirinču, koji će upiti svu vlagu iz njega.

UPALITE TELEFON
Nakon što ste sačekali da pirinač upija vlagu iz telefona najmanje 24 sata, vreme je za trenutak istine.


Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Orhideja Pon Jul 18, 2011 1:07 pm

Sad ovo postavljaš, već je upao u vodu ali radi ....još uvijek
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od No_koment Pon Jul 18, 2011 1:09 pm

Za bacanje u vodu služe kamenčići,a ne mobilni telefoni Bakini korisni saveti.. - Page 5 2214231980
No_koment
No_koment
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1036
Datum upisa : 24.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Pon Jul 18, 2011 1:17 pm

Orhideja ::Sad ovo postavljaš, već je upao u vodu ali radi ....još uvijek

Pitaj draga moja... pitaj.... spasi sebi 100 e:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Orhideja Pon Jul 18, 2011 1:36 pm

Osušila fenom, tu i tamo se nekad nešto pobrka ali radi.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Orhideja Pon Jul 18, 2011 1:36 pm

No_koment ::Za bacanje u vodu služe kamenčići,a ne mobilni telefoni Bakini korisni saveti.. - Page 5 2214231980
Sledeći put ću tebe ubaciti u vodu, da znaš...
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Gost Pon Jul 18, 2011 1:37 pm

Orhideja ::Osušila fenom, tu i tamo se nekad nešto pobrka ali radi.

Da si ovako postupila, nista ti se ne bi brkalo.... osim nekog Brkajlije..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Orhideja Pon Jul 18, 2011 1:43 pm

Pa nisam znala, kasno baka na forum stigla
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Bakini korisni saveti.. - Page 5 Empty Re: Bakini korisni saveti..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu