Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 29 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 29 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Amerika - obecana zemlja ili ne?

+48
Cipelica
Makarije
miroljub
Bela_golubica
Klaudija
Thabit
Jovanka Orleanka
Ajla
Cinzia
Prince
Johny Bravo
Rubert Shlajz
promaja
Komsinica
Batista
Time
Strelac
laza
furija
naOpaka
Marea
MoonGirl
Marko
212ganna
Vidra
Vulin
Mesrine
sini_do
SKYKING
digitalmandrak
Idejan
Djeneral
Miško
Cleopatra
RINGE
Istina ex Natasha
Orhideja
Fristajlo
Albatros
Avramova
plavooka
Debilko
Dragana
equilibrium
cat09
shondononda
Fraya
ellen
52 posters

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Pon Maj 30, 2016 3:58 pm

da, Sini upravo je tako-vrijednosti zla su ovdje top-sve drugo je ovdje nistavno.Amerika se tako priblizila ljudima, covjek je sustinsko zlo i svu tu njegovu vrijednost potkrepljuje ova zemlja-s toga ovoj zemlji nista drugo i nicije ne vrijedi, osim nje same.Ovdje je covjek go, do dna.Nazalost ovu zemlju ljudi vole-to im je omogucila.Oni, koji su ovdje drugo nista ne mogu ni biti nigdje drugdje.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Ned Jul 10, 2016 4:31 pm

Amerika neće nikad dozvolit da Srbi i Bošnjaci imaju dobre odnose, uvjek će biti podvala po raznim osnovama... Bošnjaci misle da je izmišljeni genocid u Srebrenici neki "džoker" za njih.. A to je sasvim suprotno, to je trajni sukob sa Srbima.. Ako oni uživaju u tome, to je njihov problem... Kad dođe kjametski dan, tad če biti druga priča, ali kasno će biti....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Ned Jul 24, 2016 5:48 pm

Vi ste Srbi optereceni genocidom a to ti je isto kada neko drugi spava u tvom krevetu, sa tvojom zenom pride a ne smijes im to reci.Prosto, optereceni ste i drzi vas ponos, vas srpski-pa ne priznajete. Supa vas savjest.To su jedni Srbi.
Ima drugih Srba-to je sve ludo, odvaljeno, prostoije se kaze-cetnik.To su Srbi supci-koljaci.
Ipak ima najvise Srba dibidus koji blage veze, pojma nemaju sta je bilo u Bosni i koji su pokolj izvrsili, u ime srpstva, cetnici ali i Srbi komunisti, te obicni Srbi-koji se dijele na Srbe seljake i Srbe gradjane. Ima svasta u Srbina.
Srbin je inace jako slican muslimanu, kako ono vi Srbi kazete "vratite se u vjeru pradjedovsku", sto nije tacno, Srbin inace nema vjere. Medjutim Srbi imaju nesto muslimansko u sebi, jel je Turcin jel je Vlah-ne zna se.
S toga, genocid treba muski priznati, traziti halal i dici glavu- civilizirati se. Dobili ste i vi po njusci. Stati jednom na tome.Svijet bez obzira kakav je, ide, napreduje, gradi se.Nema vise mjesta za rat-nije potreban nikome.Nije potrebno nikakvo pomirenje-potrebno je stati. Generacijama je potreban zivot a ne Srbin.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Ned Jul 24, 2016 5:49 pm

Amerika iako djeluje blesavo je OK.Oni nisu Balkan.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Mesrine Čet Jul 28, 2016 10:34 pm

Idejan ::Vi ste Srbi optereceni genocidom a to ti je isto kada neko drugi spava u tvom krevetu, sa tvojom zenom pride a ne smijes im to reci.Prosto, optereceni ste i drzi vas ponos, vas srpski-pa ne priznajete. Supa vas savjest.To su jedni Srbi.
Ima drugih Srba-to je sve ludo, odvaljeno, prostoije se kaze-cetnik.To su Srbi supci-koljaci.
Ipak ima najvise Srba dibidus koji blage veze, pojma nemaju sta je bilo u Bosni i koji su pokolj izvrsili, u ime srpstva, cetnici ali i Srbi komunisti, te obicni Srbi-koji se dijele na Srbe seljake i Srbe gradjane. Ima svasta u Srbina.
Srbin je inace jako slican muslimanu, kako ono vi Srbi kazete "vratite se u vjeru pradjedovsku", sto nije tacno, Srbin inace nema vjere. Medjutim Srbi imaju nesto muslimansko u sebi, jel je Turcin jel je Vlah-ne zna se.
S toga, genocid treba muski priznati, traziti halal i dici glavu- civilizirati se. Dobili ste i vi po njusci. Stati jednom na tome.Svijet bez obzira kakav je, ide, napreduje, gradi se.Nema vise mjesta za rat-nije potreban nikome.Nije potrebno nikakvo pomirenje-potrebno je stati. Generacijama je potreban zivot a ne Srbin.

Samo nisi pomen`o najveće Srbe,a to su Srbi Muslimani širom Balkana. Idi na Šar Planinu ( Goranci ) te im reci da nisu Srbi. Muslimani su po veri,po imenima bi rek`o da su iz Irana, a oni tvrde da su Srbi i to najveći od svih i najčistiji. Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 3681966919
Mnogi akademici iz Raške Oblasti ( Sandžak,Srbija ) tvrdili su i tvrde da su Srbi, kao i iz Bosne, a jedan od njih je i Meša Selimović. U II Sv. Ratu je bilo čak i četničkih odreda ( Jugoslovenska Vojska u Otadžbini ) iz Sandžaka i nosili su četnička obeležja na glavi, boreći se za svoju otadžbinu, koju su zvali Srbija.
Niko od njih sebe niti je,niti danas naziva titovskim Bošnjakom, jerbo je na Turskom to pogrdni naziv koji znači tupan,dileja,dilajla.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Pet Jul 29, 2016 12:51 pm

Svi smo mi, manje- vise, Srbi.Jedino vise Srba ima u Bosnjaka nego Srba u Srbina. Zato problem nije shvatljiv- zasto udari Srbin na Srbina ?
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Pet Jul 29, 2016 12:58 pm

Čisti seljak ,domaćin svoju baštu,odvaja korov od rodnih biljaka,njegova bašta a dve vrste iznikle,očisti korov i nikne mu krastavac da mu Evropa pozavidi...bezveze uzeh krastavac kao primer....
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 1089422333
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Johny Bravo Pet Jul 29, 2016 1:05 pm

Ajde neka digne dva prsta onaj ko nikada nije bio u MekDonaldsu,ili popio čašu koka kole,niti pogledao film Terminator(npr.) ..itd
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Pet Jul 29, 2016 1:11 pm

Uz sve to posetio katolički samostan,pio u konobi u Kaštelu,pušio domaći duvan u Vrgorcu,nosim starke,obožavam ih.....Da dodam,gledao Rokija sve delove...

zaboravih da dignem dva prsta...ili tri... Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 4027700691
Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 1801434793
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Avramova Pet Jul 29, 2016 2:14 pm

Johny Bravo ::Ajde neka digne dva prsta onaj ko nikada nije bio u MekDonaldsu,ili popio čašu koka kole,niti pogledao film Terminator(npr.) ..itd

Ne mogu za nešto reći da je dobro ili ne dok ga ne probam jer tada ne odbijam iz šovinističkih pobuda što znači da nisam šovinista. Dakle, bila sam tri puta u McDonaldsu (jednom u Bg. vodila sina na sladoled), dva puta u Parizu dok smo sestra i ja bile u celodnevnoj promenadi i jela ono čega nema u ponudi u Bg.); za sve moje godine popila sam max. tri litre koka kole što znači da je ne pijem. Terminatora nisam gledala niti namervam jer ne volim taj filmski žanr pa taman da je ruske proizvodnje. Sada mogu reći da je sve ponuđeno civilizacijsko zlo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Pet Jul 29, 2016 9:39 pm

Idejan ::Vi ste Srbi optereceni genocidom a to ti je isto kada neko drugi spava u tvom krevetu, sa tvojom zenom pride a ne smijes im to reci.Prosto, optereceni ste i drzi vas ponos, vas srpski-pa ne priznajete. Supa vas savjest.To su jedni Srbi.
Ima drugih Srba-to je sve ludo, odvaljeno, prostoije se kaze-cetnik.To su Srbi supci-koljaci.
Ipak ima najvise Srba dibidus koji blage veze, pojma nemaju sta je bilo u Bosni i koji su pokolj izvrsili, u ime srpstva, cetnici ali i Srbi komunisti, te obicni Srbi-koji se dijele na Srbe seljake i Srbe gradjane. Ima svasta u Srbina.
Srbin je inace jako slican muslimanu, kako ono vi Srbi kazete "vratite se u vjeru pradjedovsku", sto nije tacno, Srbin inace nema vjere. Medjutim Srbi imaju nesto muslimansko u sebi, jel je Turcin jel je Vlah-ne zna se.
S toga, genocid treba muski priznati, traziti halal i dici glavu- civilizirati se. Dobili ste i vi po njusci. Stati jednom na tome.Svijet bez obzira kakav je, ide, napreduje, gradi se.Nema vise mjesta za rat-nije potreban nikome.Nije potrebno nikakvo pomirenje-potrebno je stati. Generacijama je potreban zivot a ne Srbin.
Nije mi jasno kako poslije genocida Bošnjaka ima više za 200 000, a Srba ima 300 000 manje. To je popis stanovništva pokazao, ovaj zadnji.. Nekako čudno, da poslije genocida Bošnjaka ima više, a "dželata" Srba drastično manje, nešto ne štima u toj priči i projektu.... Question
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Pet Jul 29, 2016 10:09 pm

Pa izginuli ste u ratu ili se vodite kao nestali - to je to
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Pet Jul 29, 2016 11:17 pm

Idejan ::Pa izginuli ste u ratu ili se vodite kao nestali - to je to
Posle se čudiš što si ogavan ljudima...tako govoriti o očevima,sinovima nečijim koje god vere bili može samo ekstremno loš čovek.
To je to.....ogavni čoveče ako se čovekom možeš nazvati.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sub Jul 30, 2016 12:39 am

Cuj ovo, covjek ubija i onda naziva mene, ubijenog, ogavnim. E svasta ima u Bozijoj basci.Pa ubili ste 200 hiljada ljudi a sada ja tebi ogavan sto - valjda sto niste ubili i mene.O Boze Srbine, il si lud ili zaista tako mislis.Ti si Lazo za doktora.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Mesrine Sub Jul 30, 2016 1:33 am

Idejan ::Svi smo mi, manje- vise, Srbi.Jedino vise Srba ima u Bosnjaka nego Srba u Srbina. Zato problem nije shvatljiv- zasto udari Srbin na Srbina ?

Tu si u pravu,brate Idejane. Reč Sloveni postoji od Aleksandra Makedonskog,a više je bila Slavni,nego Sloveni. Tako je nazivao svoje najbolje ratnike. Nazivi Srbin,srpstvo,srpsko,postoji u sanskritskim tekstovima,koji su pisani najstarijim dešifrovanim pismom. Zapisi potiču pre 8 hiljada godina i tu se pominju samo Srbi i niko više.
Ovo što ti ja pričam su činjenice,za sve to postoje dokazi. A sad,svako ima pravo da izmišlja i naklapa kako mu odgovara,kako je to radila falsifikatorska "istorijska" škola Berlin-Beč. Njihovo se važi,a ne postavljaju se pitanja o dokazima.
Ne znam da l` si upućen,ali američka NASA je počela da proučava najstariji kalendar na Zemlji,srpski,jer se datumi kopji se tamo mpominju mpoklapaju sa promenama na suncu. Po tom kalendaru živimo u 7525. ljetu gospodnjem i taj kalendar se koristio do 18. veka,dok nam nije nametnut vatikanski,kako i danas računamo vreme.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sub Jul 30, 2016 1:40 am

Mene muci taj problem, ovo ostalo ne znam.Nekako me prikiva za dno, nije mi jasno-kao neka balast.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od sini_do Uto Avg 16, 2016 9:10 pm

Idejan ::Cuj ovo, covjek ubija i onda naziva mene, ubijenog, ogavnim. E svasta ima u Bozijoj basci.Pa ubili ste 200 hiljada ljudi a sada ja tebi ogavan sto - valjda sto niste ubili i mene.O Boze Srbine, il si lud ili zaista tako mislis.Ti si Lazo za doktora.
Ja ne znam kako ti dođe do tih 200 000.. Institut za stradale i nestale sa sedištem u Sarajevu, direktor Mirsad Tokaća.. Njihov izveštaj je: ukupno stradalih u ratu u BiH je 100 000, tu su uračunate žrtve svih naroda i svih strana u sukobu.. Tako ti uveća Bošnjačke žrtve, više od tri puta.... Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 500484114
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sre Avg 17, 2016 4:20 am

mozda zato sto sam Srbin, u mene sve 3 x. Ipak sam bolji od vas, vi niste nikako, vi ste ugrozeni od muslimana-htjeli vas muslimani pobiti a vi niste se dali pa kao ona :"koliko je babo skico i vristo da smo ga morali zaklati", rekla djeca.
Ponavljam vam da muslimani nisu ubijali Srbe generalno a Srbi su ubijali muslimane redom-sta je poslije toga proizaslo ja ne zelim da sudim. Moja uloga koju sam sam sebi je uzeo da to dokazem vama Srbima.Treba da vam to bude jasno kao dan bijeli.Vjerovatno to vi znate i bez mene i boli vas priznanje ili ne zelite ni vjerovati.Ja ne zelim rat ni nova klanja ali se vama ne moze preci preko toga da nastavljate svoju istu retoriku-onda bolje budimo neprijatelji do kraja.Pa vidjecemo sta bude.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od laza Sre Avg 17, 2016 8:57 am

Nedostojan si odgovora,naučio tri rečenice napamat i postao pisac,mislioc,Bože komedije.....
Generalno , niste ponovili Jadovno,nema Srba u jamama,tu vam se plan pokvario...sve drugo je propaganda poput Markala,Holidej Ina...
Mrzi me više da ti objašnjavam,pitaj Soroša za mišljenje i Klintona, pusti više budalesanja.

Sedi u Americi pogubljena dušo,za bolje i nisi a pred smiraj...ima tamo dosta pustolija,i onako nikome nećeš faliti.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Avramova Pon Avg 29, 2016 11:17 pm

Idejan :: mozda zato sto sam Srbin, u mene sve 3 x. Ipak sam bolji od vas, vi niste nikako, vi ste ugrozeni od muslimana-htjeli vas muslimani pobiti a vi niste se dali pa kao ona :"koliko je babo skico i vristo da smo ga morali zaklati", rekla djeca.
Ponavljam vam da muslimani nisu ubijali Srbe generalno a Srbi su ubijali muslimane redom-sta je poslije toga proizaslo ja ne zelim da sudim. Moja uloga koju sam sam sebi je uzeo da to dokazem vama Srbima.Treba da vam to bude jasno kao dan bijeli.Vjerovatno to vi znate i bez mene i boli vas priznanje ili ne zelite ni vjerovati.Ja ne zelim rat ni nova klanja ali se vama ne moze preci preko toga da nastavljate svoju istu retoriku-onda bolje budimo neprijatelji do kraja.Pa vidjecemo sta bude.

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 1801434793 Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 1801434793 Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 1801434793

Konačno i jedno priznanje. Pošteno od vas, gospodine Idejane. Ne zamerite što sam zanemarila ostatak upisa, ima dana. Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 4027700691

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Sre Sep 14, 2016 5:02 pm

dogovoricemo se, srpski
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Sep 27, 2016 2:44 pm

dobar Tramp, sinoc u duelu
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Sep 27, 2016 3:13 pm

kcer mu Ivanka
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Avramova Uto Sep 27, 2016 4:46 pm

Idejan ::dogovoricemo se, srpski

Svakako jer samo tako se možemo razumeti.

Nego, Idejane, kako posmatrate stvari oko Referenduma u RS?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Idejan Uto Sep 27, 2016 5:12 pm

Srbi su u pravu, to godinama pisem pa me mrze Bosnjaci-podrzavam Srbe i Dodika ali moj je smisao da se otpisu Srbi a bosnjacki nije-sustina je da Bosnjaci se boje da ostanu sami sa sobom-pobili bi se.Da se izrazim rijecnikom Vedrane Rudan-Bosnjaci su supci i gole picke.S toga smatram da su Srbi u pravu ali imaju nezgodu,ne znaju sta ce s time.Sustinski problem je sto su Srbi ubijali, da nisu,Republika Srpska ne bi bio problem nikome.Suma sumaram sva ova furtutma se zove da je ujeo vuk magarca,Srbi imaju samosatisfakciju a Bosnjaci su vec se predali.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Amerika - obecana zemlja ili ne? - Page 17 Empty Re: Amerika - obecana zemlja ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu