Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Сарајево - европски Техеран - Page 12 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Сарајево - европски Техеран

+34
Svarog
storm
Храст
Photographer*
madam mim
Komsinica
Batista
crni labud
Johnny-Azra
Time
Thabit
Bole
laza
Loreal
Marea
Strelac
Bijela labudica
Istina ex Natasha
furija
Prince
Vulin
SKYKING
Fristajlo
cvjeticanin
digitalmandrak
Vidra
Avramova
Idejan
sini_do
Orhideja
Fraya
slavena
drdoktor
Sub-Ad
38 posters

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 7:22 pm

Uvek je tako,čim ekstremno ispliva sve normalno tone,počne utrkivanje ko je ekstremniji,to je bitno,dodvoriti se naj ekstremnijem,vodji.Pametni,umereni,normalni se počnu povlačiti,ostavljati prostor ekstremima da napreduju i rezultat bude poražavajući.

Novinarka Lejla Čolak iz Sarajeva, koja je zbog javnog kritikovanja islama i nošenja nikaba i burki morala napustiti BiH

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/moja-religija-je-vera-u-dobre-ljude-ispovest-sarajevske-novinarke-lejle-colak-koja-je/8njkfyj
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 8:34 pm

laza ::Uvek je tako,čim ekstremno ispliva sve normalno tone,počne utrkivanje ko je ekstremniji,to je bitno,dodvoriti se naj ekstremnijem,vodji.Pametni,umereni,normalni se počnu povlačiti,ostavljati prostor ekstremima da napreduju i rezultat bude poražavajući.

Novinarka Lejla Čolak iz Sarajeva, koja je zbog javnog kritikovanja islama i nošenja nikaba i burki morala napustiti BiH

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/moja-religija-je-vera-u-dobre-ljude-ispovest-sarajevske-novinarke-lejle-colak-koja-je/8njkfyj

Lejla je kraljica....
pratio sam njen slučaj ...prestrašno kakav se linč podigao na nju.
Nikad više religije a nikad manje vjere na ovim prostorima.
pljuc
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 8:43 pm

Žalosno je što nigde na Balkanu nije situacija kao u Sarajevu,što je jedan prelepi grad sa tradicijom,specifičnom kulturom,istorijom pretvoren u Teheran 2,što su fanatici dobili bitku i terorišu normalan narod,što je zavladao strah i svako se svakoga plaši.
Sve to me potseća na 1945 godinu,nadam se da me razumete.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 9:27 pm

laza ::Žalosno je što nigde na Balkanu nije situacija kao u Sarajevu,što je jedan prelepi grad sa tradicijom,specifičnom kulturom,istorijom  pretvoren u Teheran 2,što su fanatici dobili bitku i terorišu normalan narod,što je zavladao strah i svako se svakoga plaši.
Sve to me potseća na 1945 godinu,nadam se da me razumete.

Imam prisne kontakte sa nekoliko sarajlija....bošnjaka, muslimana, kako hoćete....i sami se groze nekih novonastalih "vrijednosti"
Nije baš Teheran dva...još ima urbane snage...ali se stiće takav dojam jer su najglasniji.
Samo se pitam kad će se narod jednom oduprijeti tom ludilu....
Političari su fino zaposlili, svaka grupa svoj nacionalni korpus, sa borbom protiv "druga dva zla" ...što se BIH i Sarajeva tiče.
Gledam i Hrvatsku, Zagreb... suluda se retorika vrti u 2017 godini
Kako se pokušava revizionirati povijest (btw prezirem i crvene i crne.....ja sam za naprijed ako može?!)
Srbiju ćete Vi komentirati....
ja ću svoje pomesti i ispljuvati Сарајево - европски Техеран - Page 12 1273374577
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 9:34 pm

Sva retorika koju pominješ vrti se svuda po gradovima bivše nam SFRJ,politički ciljevi poznati ali mislim da je Sarajevo najugroženije,u najgoroj situaciji. Tamo je političko slepilo pojačano verskim ekstremizmom,to je njihov problem.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 9:41 pm

laza ::Sva retorika koju pominješ vrti se svuda po gradovima bivše nam SFRJ,politički ciljevi poznati ali mislim da je Sarajevo najugroženije,u najgoroj situaciji. Tamo je političko slepilo pojačano verskim ekstremizmom,to je njihov problem.

Dogodila se identifikacija najgore vrste ....vjera- nacija....
Ako nisi vjernik, u ovom slučaju islamske vjeroispovjesti- nisi ni "pravi" bošnjak...
A sve je pojačano sa tim što traže identitet, jer je bošnjačka nacija u ovom okviru u nastajanju.
Prije su bili Muslimani.
Da se razumijemo, nisu ni krivi previše....realno su najveće žrtve minulog rata, treba gledati slijed događaja.
Ali da ne zalazim previše, nisam dovoljno kompetentan i to je moje mišljenje.
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 9:55 pm

Tragedija je da se samo na Balkanu nacije ,,radjaju,, u 21. veku.Nije što se ,,radjaju,, već što ,,porođaj,, mora biti bolan,što se ,,radjaju,, po svaku cenu,što je neprijatelj,smrtni,svako ko je protiv ,,radjanja,,
Ja bih pozdravio da se radjaju deca ,da se ljudi vole,da se smišljaju nove tehnologije,sve je bolje ali to nije In ,džaba šta ja volim.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 10:02 pm

laza ::Tragedija je da se samo na Balkanu nacije ,,radjaju,, u 21. veku.Nije što se ,,radjaju,, već što ,,porođaj,, mora biti bolan,što se ,,radjaju,, po svaku cenu,što je neprijatelj,smrtni,svako ko je protiv ,,radjanja,,
Ja bih pozdravio da se radjaju deca ,da se ljudi vole,da se smišljaju nove tehnologije,sve je bolje ali to nije In ,džaba šta ja volim.

Bravo Сарајево - европски Техеран - Page 12 1273374577 ....dok ostatak normalnog svijeta smišlja kako da spasimo ovo planete što je ostalo....kako da fuzijom dobijem praktički besplatnu i neograničenu energiju, napredak u znanosti, ma da ne nabrajam.....mi se bavimo plemenskim previranjima Сарајево - европски Техеран - Page 12 500484114
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 10:03 pm

Zaboravih...napisao si...Dogodila se identifikacija najgore vrste ....vjera- nacija

Nema tu brate moj ni vere ni nacije,Dolari-Evri,to je njihov Bog.Ja sam vernik nacionalista i volim dobre ljude Muslimane ,Katolike,Ateiste....zbog toga,reagujem,branim vernike,nacionaliste i otklanjam zabludu.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 10:06 pm

laza ::Zaboravih...napisao si...Dogodila se identifikacija najgore vrste ....vjera- nacija

Nema tu brate moj ni vere ni nacije,Dolari-Evri,to je njihov Bog.Ja sam vernik nacionalista i volim dobre ljude Muslimane ,Katolike,Ateiste....zbog toga,reagujem,branim vernike,nacionaliste i otklanjam zabludu.

Sve je u redu i sa vjernicima i nacionalistima, patriotama, kako god.....dok ta ljubav prema nečemu svetom nije uvjetovana mržnjom prema drugome i drugačijem...to je sve
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 10:09 pm

Lepo rečeno,istinito,ljudski...pozdravljam i pozivam te na šljivovicu...... Сарајево - европски Техеран - Page 12 4027700691
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od storm Sub Feb 04, 2017 10:22 pm

Sa zadovoljstvom....čim se zadesim u blizini Сарајево - европски Техеран - Page 12 3559003047

Pa ponesem ja svoju iz posavine....razmjena dobara na djelu i lagana degustacija Сарајево - европски Техеран - Page 12 2214231980
a i da opjevanu dunjevaču probam Сарајево - европски Техеран - Page 12 2979583794
storm
storm
Član
Član

Broj poruka : 214
Datum upisa : 23.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 10:28 pm

Htedoh predložiti ali kulture radi prećutah...kulen,dunju,vino.....ponesi. Сарајево - европски Техеран - Page 12 4027700691
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Batista Sub Feb 04, 2017 10:39 pm

storm ::
Nije baš Teheran dva...još ima urbane snage...ali se stiće takav dojam jer su najglasniji.
Samo se pitam kad će se narod jednom oduprijeti tom ludilu....

Nije Sarajevo Teheran 2, mi malo podcjenjujemo Teheran. Sarajevo je vise Rijad 2, ili Kabul 2.
Narod se ne moze oduprijeti tom ludilu jer i narod ucestvuje u njemu i te kako. Evo ti primjer Lejle, dacu ti jos jedan: Vuk Bacanovic. Bivsi mezimac sarajevske tzv. urbane carsije koji je morao da bjezi iz SA u BG kada je napisao nesto sto im se nije svidilo. Nele Karajlic je prije 2 godine svratio sa Jahorine u jedan sarajevski restoran pa ga je interventna policija morala otpratiti nazad jer je narod poceo da se skuplja da ga lincuje.
Prije 2-3 mjeseca studenti sarajevskog univerziteta su zatrazili da im se odobri odsustsvo sa nastave svakog petka da bi mogli da klajanju dzumu. Mislim da je im i odobreno. Svake godine donesu uredbu po kojoj se zabranjuje tocenje alkohola u ugostiteljskim objektima tokom mjeseca ramazana. Nisam vidio te "urbane sarajlije" da su se masovno pobunili protiv toga.
Primjera ovakvih ima mnogo, tako da nije fer da sve svaljujemo na politicare.


Avramova, koristim priliku da odpozdravim! Сарајево - европски Техеран - Page 12 327314487
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Sub Feb 04, 2017 10:44 pm

To je razlika izmedju Sarajeva i ostalih gradova u bivšoj SFRJ,da se desi u Kragujevcu da zabrane alkohol goreo bi grad,političari visili.
Veliki post u Srbiji nije znak zabrane ni jedne vrste hrane,pića,nije razlog zatvaranja kafana,verujem da je tako i u Zagrebu,Skoplju,Banjaluci,Podgorici.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Idejan Ned Feb 05, 2017 4:57 am

helem

http://www.srpskacafe.com/2017/01/protiv-radovanizma/
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Svarog Čet Okt 26, 2017 10:21 am

Zasto bi bio centar islama. Moze neko dozivljavati grad kako zeli, ali Sarajevo je odvajkad SRPSKI GRAD i tako treba da ostane. Daleko pre nego sto je postao islam.

Za one koji ne razumeju, zasto ne zamisle Istambul kao prestonicu Pravoslavlja sto je bila daleko pre postanka Islama.

Hocu reci niko nikome ne treba da osporava pravo na veromanje ako to verovanje ne ugrozava nekoga drugoga u svom verovanju.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Idejan Sub Dec 02, 2017 3:11 pm

Bogami, Srbi vole Sarajevo.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Svarog Sub Dec 02, 2017 3:33 pm

Pa jasta nego vole. Kako nebi voleli svoj grad.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Idejan Sub Dec 02, 2017 3:40 pm

Normalno a ja volim Republiku Drpsku, takodje. Ja sam odatle, nisam iz Sarajeva. Ne volim Sarajevo.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Svarog Sub Dec 02, 2017 5:00 pm

Idejan ::Normalno a ja volim Republiku Drpsku, takodje. Ja sam odatle, nisam iz Sarajeva. Ne volim Sarajevo.

Pa sto nebi voleo Sarajevi li recimo neki od gradova u federaciji.
Mislim da je najveca greska MUSLIMANA i Srba sto su dozvolili da ih Vatikan zavadi i iskoristi jedne protiv drugih za svoje interese.

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Sky Sub Dec 02, 2017 5:10 pm



Sky
Sky
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1405
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Idejan Sub Dec 02, 2017 5:16 pm

Pa iz tog coska gledano, dusu ne grijesis. Medjutim po temi o Lejli, s kojom sam se raspravljao na Facebooku, evo ja sam Musliman i rado bih zivio u Sarajevu a Lejla ode iz Sarajeva. Medjutim Sarajevo se ne interesuju ni za koga, ni za Lejlu ni za mene. Sta je onda to Sarajevo ? Cije je to Sarajevo ? I kuda, sto bi Dezulovic Boris rekao, oca mu jebem, sluzi to Sarajevo. Drugar moj, Sarajevo je mjesto lopova.Sarajevo je mjesto izdaje sveg a i same Bosne.
Idejan
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5951
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Svarog Pon Dec 11, 2017 7:21 pm

Idejan ::Pa iz tog coska gledano, dusu ne grijesis. Medjutim po temi o Lejli, s kojom sam se raspravljao na Facebooku, evo ja sam Musliman i rado bih zivio u Sarajevu a Lejla ode iz Sarajeva. Medjutim  Sarajevo se ne interesuju  ni za koga, ni za Lejlu ni za mene. Sta je onda to Sarajevo ? Cije je to Sarajevo ? I kuda, sto bi Dezulovic Boris rekao, oca mu jebem, sluzi to Sarajevo. Drugar moj, Sarajevo je mjesto lopova.Sarajevo je mjesto izdaje sveg a i same Bosne.

Pa brate zavisi kako gledas. Sva izdaja je prvenstveno iz Sarajeva krenula. Moje misljenje je da je Alija Izerbegovic najveci zlocinac za Muslimane. Vremenom ce se to i pokazati i pokazuje se.
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od laza Pon Dec 11, 2017 7:31 pm

Ne postoje izdajnici i patriote na ovim prostorima,ne samo u zadnjem ratu,tako je stolecima,postoje samo profiteri kojima je sve ovo zlo bilo nuzno potrebno i koje ih je u milionere pretvorilo.
Jedino ni,sirotinja raja,u ratu trazimo castmjunastvo,vitestvo a kuci se vratimo goli kao raznjevi posle Bozica,srecni sto smo uopste preziveli.
Visi interesi su tu u igri,marionete u akciji,maloumnici i dusevni bolesnici krvavi do lakata a nekolicina napunila svoje bankovne racune,to je ukratko definicija svog ovog sr..a.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Сарајево - европски Техеран - Page 12 Empty Re: Сарајево - европски Техеран

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu