Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sakralna arhitektura
Ned Jul 15, 2018 9:46 pm od Davidova

» prof. dr Milan Brdar
Ned Jul 15, 2018 9:20 pm od Davidova

» Smešne gif fotografije/animacije
Čet Jul 12, 2018 11:57 pm od Sky

» Desavanja u Makedoniji
Čet Jul 12, 2018 1:49 pm od Sky

» Vesti iz sveta astronomije...
Sre Jul 11, 2018 7:15 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Sre Jul 11, 2018 6:49 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Sre Jul 11, 2018 6:26 pm od Brave Heart

» Stihovi koje volim
Uto Jul 10, 2018 11:40 pm od Sky

» Sarenilo emocija
Uto Jul 10, 2018 11:09 pm od Sky

» Filmske novosti...
Ned Jul 08, 2018 5:24 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Sub Jul 07, 2018 5:25 pm od Brave Heart

» Arabeska
Sub Jul 07, 2018 5:23 pm od Poli

» Fraktal art
Čet Jul 05, 2018 1:47 pm od Poli

https://2img.net/h/s10.postimg.cc/s8x6lw7bt/GF-_Logo12.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Kad Natasa razmislja!!!!!

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Kad Natasa razmislja!!!!!

Počalji od Istina ex Natasha taj Pet Sep 16, 2011 12:41 am

O avionima hocu nesto. Onim nasim, iz Beograda. Starim 'samo' 20 godina. Koliko dugo ce jos izdrzati? Vise N. u njih nece. Sto mi je potrebno, ima bolje i udobnije. I jos da cekam vise od 10 sati u Frankfurtu. Da covek provristi!

Nemacka 'Lufthanza' organizuje letove iz Beograda. Znaci, ni 'konzerve koje lete' nisu nase.

Vracamo se polako na standard 'K'o to tamo peva'. Dugo se zivelo od tudjih kredita. Potrosilo se. Imamo cega lepog da se secamo. Moja generacija sigurno.

Sad opet postenima 'gumenjaci' a neki ce biti i bosi. Samo kad bi se ljudi slagali, ne moraju se voleti...Bilo bi dobro i sa kukuruznim hlebom i pasuljem bez mesa. Kao nekad, vecina. Sve je otislo .'nizastranu'. Gledaj, kako se leti dole!

Otici cu da cuvam na Zlatiboru. Sta mi fali!
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kad Natasa razmislja!!!!!

Počalji od Neki tip taj Pet Sep 16, 2011 7:42 am

Mozda su Jatovi avioni stari, ali Jat je jedna od najbezbednijih avio kompanija,I to sa najmanje avio nesreca medju mnogo jacim i komercijalnijim avio kompanijama.
Nasi piloti i avio mehanicari su medju najcenjenijim u Svetu.

Da li treba da napomenem koliko je Ruskih aviona sruseno samo u toku ove i prosle godine, ili mozda Francuskih Konkorda..

Evo priloga:

„Jat“ među 30 najsigurnijih avio-kompanija

"Jat ervejz" svrstava se među prvih 30
najbezbednijih i najsigurnijih avio-kompanija članica IATA (Međunarodne
asocijacije za vazdušni saobraćaj) na osnovu IOSA sertifikata (IATA
Operational Safety Audit), koji mu je dodeljen još u februaru 2005.
godine.

Ovo se navodi u saopštenju te kompanije povodom teksta
"Najbezbednije avio-kompanije", gde se među 60 kompanija ne nalazi "Jat
ervejz".
Krajem 2008. godine "Jat ervejz" je po treći put zaredom prošao
najstrožu kontrolu bez ijedne neusaglašenosti sa bilo kojim od 900
standarda koje IATA propisuje. Akreditovana inspekcija iz Velike
Britanije proveravala je usaglašenost sa propisanim standardima u osam
oblasti značajnih za poslovanje avio-kompanije.
Svaka članica IATA, udruženja koje broji oko 300 avio-kompanija iz celog
sveta, koja je dobila pomenuti IOSA sertifikat mora da prođe temeljnu
inspekciju svake druge godine kako bi produžila važnost sertifikata.
Sertifikat "Jat ervejza" važi do kraja februara 2011. godine.
Neki tip
Super član
Super član

Broj poruka : 5011
Datum upisa : 09.04.2011
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Pet Sep 16, 2011 12:17 pm

Znam ja sve ovo sto si naveo. Nema garancije ako neciji avioni nisu nikad pali da nece nikad. Ne daj Boze da se to nikom nigde desi!

Nije ni moj omiljeni QANTAS nikad pao. Leti od Australije do Evrope. Govorim o udobnosti, kulturi i kvalitetu usluge . Ako jednom u 5 godina putujem za novac koji sam tesko zaradila, imam pravo da biram sa kim cu da putujem. Nemam ja nista protiv 'Jat ervejz'. Briga me za njih.

Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Pet Sep 16, 2011 12:23 pm

Natasha ::
Otici cu da cuvam na Zlatiboru. Sta mi fali!
povedi i mene ...
tamo letu stuke, a i avioni...
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Pet Sep 16, 2011 12:56 pm

Mislis da cuvamo ovce i jednu kozu? Nema problema. Pletemo i pevamo. U torbi crni hleb, komad starog sira, i glavica luka. Kad ozednimo, reka je blizu, pa na izvor. Ako si cula za Stopica pecinu, na mom je imanju. Ima je na Internetu i YouTube. :cica:
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pet Sep 16, 2011 1:11 pm

A jel mogu i ja sa vama...Da branim stado od vukova Laughing
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Pet Sep 16, 2011 1:12 pm

Natasa..

Prvo kazes..
O avionima hocu nesto. Onim nasim, iz Beograda. Starim 'samo' 20 godina. Koliko dugo ce jos izdrzati?

a onda se nadovezujes..
Ako jednom u 5 godina putujem za novac koji sam tesko zaradila, imam
pravo da biram sa kim cu da putujem. Nemam ja nista protiv 'Jat ervejz'.
Briga me za njih.

Pitam se.. il te briga ili ne... cas pricas jedno, cas drugo...

Leti od Australije do Evrope. Govorim o udobnosti, kulturi i kvalitetu usluge
Neces ti nikada cuvati koze i ovce na Zlatiboru.. navikla si na udobnost, luksuz i kvalitet, a svi dobro znamo da ovce i koze se cuvaju tamo gde nema civilizacije..
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Pet Sep 16, 2011 2:22 pm

"Pitam se.. il te briga ili ne... cas pricas jedno, cas drugo..." Nekakav Tip :bokss:
Objasni ovo, ne razumem.
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Pet Sep 16, 2011 4:38 pm

Ma nema sta tu da se objasnjava.. prvo kazes da je Jat najgori, da je sve staro, nepouzdano, kako nisi sigurna.. itd... kako ne bi sa njima letela... onda kada ti ja objasnim da to uopste nije tacno... ti kazes ma bas me briga,nemam ja nista sa njima..Smile

Pa ako te nije briga sto komentarises,to je jedno a drugo...sve sto si rekla nije tacno i mozes slobodno da se vozis sa njima bez problema...

Koliko se samo Erbasa i Boinga srusilo koji su i savremeniji i moderniji od Jatovih aviona pa nista... Jat ima najsigurniju flotu u odnosu na starost letelica..
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Sep 16, 2011 5:02 pm

Neki tip ::
Jat ima najsigurniju flotu u odnosu na starost letelica..
Zato što ima najbolju tehničku službu u svetu, po oceni najviših instanci zaduženih za procenu te materije; zato mnoge flote hoće samo njih da kupe...

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Sep 18, 2011 2:22 am

Natasha ::Samo kad bi se ljudi slagali, ne moraju se voleti...

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69580
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Ned Sep 18, 2011 11:41 am

digitalmandrak ::A jel mogu i ja sa vama...Da branim stado od vukova Laughing
Naravski. Sto ja da vozim terenac kad mozes ti...

Natasha ::Mislis da cuvamo ovce i jednu kozu? Nema problema. Pletemo i pevamo. U torbi crni hleb, komad starog sira, i glavica luka. Kad ozednimo, reka je blizu, pa na izvor. Ako si cula za Stopica pecinu, na mom je imanju. Ima je na Internetu i YouTube. :cica:
Ti jedi luk, ja cu prsute da ponesem.
Vidra
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Procitajte ovo, a o prsuti cemo kasnije, Vidro!

Počalji od Istina ex Natasha taj Ned Sep 18, 2011 1:07 pm

Šest porodica Udovičića i Marića nikad u svojim drvenim kućama nisu imali struju, vodu i telefon, i iako je vreme za njih davno stalo - ne žale se!
Tekst i foto: Milivoje Turudić

Pre nekoliko dana u hotelskom naselju na Zlatiboru otvoren je još jedan internet-kafe, ispred hotela „Olimp“, onomad se parkirao „ferari“ vredan 250.000 evra, dok je vlasnik jedne vikendice u obližnjem naselju nedavno instalirao video-nadzorni sistem vredan, kažu, najmanje 20.000 evra. A dvadesetak kilometara dalje, u brdima zlatiborskog sela Stublo, osamdesetpetogodišnji Branko Udovičić prekjuče je dugo razmišljao i slegao remenima pre nego što je odgovorio na pitanje:“Šta bi deda prvo kupio od električnih uređaja kad bi jednog dana imao struju u kući?
- Kupio bi... šporet! Jok, kupio bi televizor da vidim neku ljepšu babu od moje! - setio se starina.
Zaista, u jednom delu Zlatibora neki ljudi su odavno zakoračili u 21.vek, a samo malo dalje, iza brda, u selu Stublo, šest staračkih domaćinstava i dalje žive u 19. veku: četiri domaćinstva Udovičića i dva Marića nikad u svojim drvenim kućama nisu imali struju, vodu i telefon, nikad nisu seli za upravljač vozila i nikad nisu promenili običaj da ležu sa prvim mrakom i ustaju sa prvim petlovima. I, pored svega, ne žale se mnogo. Naprotiv!
- Jeste ovo najzadnji život kojim mi živimo, jeste da je sigurno ljepše sa strujom, vodom i telefonom u kući, da je ljepše voziti se limuzinom nego jahati konja, ali ima neke ljepote i u ovom našem životu: nemamo mi sikiracije oko tih para i cena, niti oko kvarova po kući, ne sikiramo se ni oko politike, a kad se insan mnogo ne sikira boleščine ga zaobilaze i duže živi - otkriva sedamdesetrogodišnji Velisav Udovičić.

Bez problema

Posle petnaestog kilometara puta od Zlatibora do sela Stublo asfalt zamenjuje izlokani seoski put. Dva kilometra dalje, iza nas ostaje i poslednji električni i telefonski stub. Sve dalje je početak ili kraj 19. veka! Svejedno! Sve dalje, skoro tamo do bosanskih brda i reke Uvac, samo su livade i borove šume po kojima su i iz kojih su davno nikle drvene kuće sa strmim drvenim krovovima, okružene drvenim ogradama... Da pored puta i u cvetnim livadama nije poneke prazne plastične flaše „koka-kole“ i auto-krntije, i da neki od Udovičića i Marića, braneći ovce od vukova, nisu opasali torove bodljikavom žicom - bio bi to putpuni povratak u prošlost.

Plavi tranzistor
Branko i njegova supruga Stojanka nedavno su dobili na poklon mali tranzistor koji tokom dana zauzima najpočasnije mesto u kući - na vitrini pored slika. A pre nego što Stojanka dune u petrolejku, Branko pritisne dugme na tranzistoru i uhvati jedan program.
- Čujem vesti, a ponekad i neku pesmu... Pošteno da ti rečem, ne valjaju ove današnje pesme. Pevači i pevaljke samo dreče, niđe da čujem onu naše stare pesme o Zlatiboru, čobanima... - požali se Branko, dohvati plavi tranzistor, uključi ono dugme i...
- Krči, oca mu j...m! Da ti, baba, nešto nisi čarkala po njemu?
Stojanka i Branko Udovičić žive u drvenoj kući staroj blizu 70 godina, a odmah do nje je i kuća u kojoj je nekad živeo Brankov otac, dok se malo niže u dvorištu još dobro „drži“ i kuća u kojoj je pre 100 i dobar kusur godina živeo Brankov deda. U dvorištu se još nalaze sve od drveta napravljeni: mlekar star više od jednog veka, čiji je vršnjak i štala, samo je „savremen“ nužnik iz četrdeset i neke.
Bez struje, vode i telefona, bez žitnog ili kukuruznog polja, bez prevoza na točkovima, bez plate i nečije pomoći, baveći se samo stočarstvom, Branko i Stojanka su odgajili četvoro dece i poslali ih na razne životne puteve. Oni su ostali. I skoro 30 godina žive sami. Deca, kažu, ponekad svrate leti. Ali, zimi retko jer zimi, veli Stojanka, niko ne dolazi u Stublo. Ni lekar, ni pop, ni poštar, ni milicajac.
- Živimo... Nije nama problem ta struja, imamo mi petrolejku i gas, nije nam problem ni telefon, viknemo iz glasa kad nam nešto zatreba i neko čuje, pa se odazove i prenese pomoć, ali ubi nas muka sa vodom. Izvor nam je skroz naniže u dolu, pa svaki dan i ja i deda zaprtimo kofe i vučemo - požali se Stojanka.
- Vala, ne znam više kako mi ova ramena nisu spala od tereta. U svojoj petoj godini počeo sam tovariti na njih drva i kofe sa vodom i tako punih 80 godina. Nosio sam na ramenima i luč, sve do Čajetine, a zajedno sa ocem ćerao ga i u Šumadiju - priseća se Branko.
Stojanka i Branko imaju jednu kravu, petnaestak ovaca, puno dvorište živine, gaje i dve svinje, u omanjem vrtu posejali su malo luka, pasulja i krompira, a mesečno primaju i oko 4.000 dinara na ime poljoprivredne penzije.
- Nikad nismo bili gladni i žedni. Prodamo tele, kupimo brašna, šećera, kafe i sve drugo što nam treba za nekoliko meseci. Đeci i unucima spremimo malo sira, kajmaka, jaja, ponekad i jagnje, prase... Moramo da ih pomognemo, jer teško se kažu živi u varošima. Skupa, vele i ta struja. Šuti, možda je bolje što je nemamo! - ozbiljno će Stojanka.

Povratak u budućnost

I njene prve komšije, Slobodanka i Velisav Udovičić takođe nikad nisu imali električnu sijalicu u svojoj drvenoj kući u kojoj su, pričaju, podgajili dve kćerke i sina.
- Imam dve krave, 15 ovaca, jednog dobrog ovna, konja, dva opasna paščeta i bezopasnu babu. Imam i ljeba i s ljebom, i rakije i pivo. Znači, nismo gladni i to je najvažnije. Dobro, voljeli bi da imamo struju, telefon i vodu, ali sve nešto razmišljam - ko bi se sad, pod starost, baktao sa tom strujom i tim đavolima. Neka nas ovako, samo da opet ne bane ono vreme posle rata kad su nam partizani otimali stoku - strašljivo će Velisav, priznajući da za svoje 73 godine nije video ni more, ni banju, ni razna „čuda na struju“, ali ni bolnicu i lekara.

„Pojela maca“
Sredinom 1976.godine, meštani iz sela Stublo prodali su više grla stoka i uplatili pozamašan novčani iznos za dovođenje struje do njihovih kuća. Svi su učestvovali i u radovima prilikom dovoda viskonaponske mreže iz susednog sela Dobroselica. Međutim, struja je stigla samo do prvih kuća u selu, a Udovičići i Marići više od 25 godina bezuspešno traže odgovor na pitanje zašto struja nije stigla i do njihovih kuća i ko je uzeo njihove pare.
Isto pitanje postavio je i reporter "Čioda" nadležnima u užičkoj Elektrodistribuciji. Odgovor je glasio: "Veoma je teško pronaći tu dokumentaciju da bi saznali o čemu se radi".
Drugačiji odgovor ponudio je Milan Udovičić:"Komunisti uzeli pola para sebi, pola dali za struju i zbog toga pola sela ima sijalice, a pola i dalje petrolejke".
- Ovde ljudi najčešće žive po 90, a mnogi i po 100 godina, k'o što su u ovoj istoj kući živeli i moj prađed Vasilije, đed Bogosav i otac Periša... Sećam se, bilo je to na Petrovdan 1943.godine: đed, Bogosav je doćer'o krave sa ispaše i odjednom rek'o: „Dijete, oću da 'mrem, donesi mi jednu čašu vode“. Ja mu donesem čašu vode, a đed veli: „E sad mi lepo donesi ponjavu, da prostrem pod sebe i da sklopim ruke“. Ja mu donesem ponjavu, a đed leže, sklopi ruke i ode u svojoj devedesetoj... Eto, ovde se teško živi, ali lako umire! - reče Velisav.
Malo kasnije Velisav je, uprkos svojih godina, pojurio za ovnom i stigao ga. I Slobodanka je, u svojoj osmoj deceniji, potrčala za kravama i stigla ih.
U njihovoj drvenoj kući potom je zapucketala vatra u šporetu, osetio se miris pečenog hleba, a Velisav je točio gostima po jednu, ispijao po dve čašice i pričao kako najviše od svega voli da se cenjka sa Turcima sa Peštera koji banu u selo da pazare ovce...
Vraćamo se na Zlatibor u 21.vek, i na benzinskoj stanici „Jugopetrola“ prisustvujemo žestokoj svađi vozača „mercedesa“ sa podgoričkim tablicama i radnika pumpe koji se kleo da nema ni kap nafte u rezervoarima.
- Što ću sad, oli da zapalim moj auto ili da zapalim tebe i benzinsku pumpu?! - grmeo je Crnogorac.
Onda je vašem reporteru zazvonio mobilni telefon i sa druge strane zagrmeo je poznati ženski glas...
Možda je, ipak, lepše u 19.veku!
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Ned Sep 18, 2011 1:10 pm

Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Ned Sep 18, 2011 2:19 pm

osisana jagaaaa...

evo, koju ces?

Vidra
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Sep 18, 2011 2:37 pm

Da je meni komadić od ove lepote, postala bih najsrećniji čovek na svetu. :ljuljaska:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69580
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Ned Sep 18, 2011 2:55 pm

Avramova ::

Da je meni komadić od ove lepote, postala bih najsrećniji čovek na svetu. :ljuljaska:

In Jesus precious name, I am willing to give you. Why not?
O, sorry, poceh da pisem Engleski. Verovala ili ne, postalo mi lakse.

Imam 2 i po hektara koje sam nasledila od pok. oca.
Nalazi se u selu Rozanstvo /27 km od Uzica/, prvo selo pre Sirogojna. Pred Gospodom obecavam da cu ti dati jedan deo. Zasto da ne? Ti znas da sam hriscanka i da sam pozvala Isusa da zivi u mom srcu. A on je rekao: 'Ako imas dve kosulje a tvoj brat nema nijednu, daj mu." Ako tvoje srce zeli da ima nesto na najlepsoj planini Srbije a nema, dacu da imas ti i tvoja deca. ❤
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Sep 18, 2011 4:11 pm

Nato ja bih da kupim jedno parče, meni ne treba puno, samo jedan ćošak da odem da odmorim dušu tamo. Drugarica išla na Zlatibor, kaže da se odmorila kao nikad, zaboravila na grad, trku, zagušljivost išla je samo u šetnje livadama i šumama. A ja bih ćoše sa bar dva bora i da stavim ponjavicu i legnem dole ispod.

Skoro sam naišla na podatak da u Srbiji ima preko 150 ljudi koji su prešli 100 godina i sad je to zainteresovalo strance da vide šta jedu, gdje žive i ostalo.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Ned Sep 18, 2011 4:20 pm

Drugarica išla na Zlatibor, kaže da se odmorila kao nikad, zaboravila na grad, trku, zagušljivost išla je samo u šetnje livadama i šumama.
cisto da znate da Zlatibor nije najlepsa planina u Srbiji, nego Tara
Vidra
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Sep 18, 2011 4:30 pm

"Zlatibore pitaj Taru da li pamti ljubav staru" tako ide?, Znam ja to ali niko nema parče Tare na prodaju može i Tara samo da je mir oko mene.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Ned Sep 18, 2011 4:35 pm

ali niko nema parče Tare na prodaju
jes', tacno je to...
Vidra
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Sep 18, 2011 4:40 pm

Pa što mi staješ na muku onda, taman sam pomislila možda.... no međutim, zanimljivo je to postoje dijelovi planina, nedirnute prirode i ljepote i to niko ne da na prodaju bar 3 ara, meni treba bar toliko. Smile
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Ned Sep 18, 2011 7:33 pm

Ja ne znam sto se mora imati vikendica da bi se otislo na odmor. ::
Jeftinije je biti u hotelu tokom odmora.

Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3471
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Ned Sep 18, 2011 8:21 pm

Uz duzno postovanje, meni se ova priroda uopste ne svidja... mislim da bi me nervoza uhvatila od dosade posle dva sata...Ja sam urban tip.. i ne bi mogao da zivim na nekom pasnjaku.
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Ned Sep 18, 2011 8:29 pm

Neki tip ::Uz duzno postovanje, meni se ova priroda uopste ne svidja... mislim da bi me nervoza uhvatila od dosade posle dva sata...Ja sam urban tip.. i ne bi mogao da zivim na nekom pasnjaku.
::
Faca si, majke mi.
Crnogorci se isto dele na urbani(sa obaveznim akcentom na i) i neurbani svet.

Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3471
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći