Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 10:06 pm od Brave Heart

» Vesti - književnost...
Juče u 9:57 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 9:50 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 9:40 pm od Brave Heart

» Šta trenutno slušate?
Sub Jun 23, 2018 11:34 pm od Johnny-Azra

» Ne može da vam dosadi
Sub Jun 23, 2018 11:02 pm od Johnny-Azra

» Sarenilo emocija
Sub Jun 23, 2018 9:51 pm od Sky

» Sloboda ...
Sub Jun 23, 2018 9:47 pm od Sky

» Vesti iz sveta umetnosti
Sub Jun 23, 2018 7:27 pm od Brave Heart

» prof. dr Milan Brdar
Sub Jun 23, 2018 4:43 pm od Tomtom

» Misli nas "malih"
Pet Jun 22, 2018 12:15 am od Sky

» Domaci Rep
Čet Jun 21, 2018 10:56 pm od Davidova

» Ćače feat. Đavo (Cache feat. Djavo)
Sre Jun 20, 2018 12:33 am od Mesrine

https://2img.net/h/s10.postimg.cc/s8x6lw7bt/GF-_Logo12.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Umreti od ljubavi?

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Re: Umreti od ljubavi?

Počalji od Orhideja taj Čet Jun 03, 2010 1:10 pm

dr diotimo ::Verujete li, da se od ljubavi moze umreti....od prave ljubavi...?Ima jedan divna stara pesma...

Di, takve ljubavi su jako rijetke.
Pri ovome ne mislim na one koji zbog ljubavi dižu ruku na sebe ili partnera, to ne spada u ovu ljubav.
Od ljubavi se u suštini ne može umrijeti, umire se od bola, srce koje je već narušeno zdravstveno godinama popušta i dolazi do prestanka rada. Ti to znaš bolje od mene.
Da se od ljubavi umire!?.... nema jače ljubavi od majke prema djetetu...pa opet još za rata sam gledala kako nose majke i pridžavaju da ne padnu dok slomljene i skršene hodaju iza sanduka za svojim djetetom, od bola upadnu u raku i srce opet kuca i izdrži.
Znaš sve je veoma diskutabilno, dok nisam imala dijete ljubav prema pojedinim muškarcima sa kojima sam bila u vezi je bila toliko jaka da osjetiš duševnu bol, i mislila sam nikad neću nikoga voljeti tako sad vidim da to nije tako. To su dve različite vrste ljubavi ali pričam o snazi i količini emocija.
Znam (ustvari znala sam) jedan stariji bračni par, kad je on umro njeno srce nije izdržalo umrla je nakon sedam dana, kažu od tuge.
Emocije znaju biti veoma snažne ali ih treba znati kanalisati i ne puštati im sve na volju, najbolje je držati ih pod kontrolom koliko se može.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Čet Jun 03, 2010 1:13 pm

Orhideja ::
Pri ovome ne mislim na one koji zbog ljubavi dižu ruku na sebe ili partnera, to ne spada u ovu ljubav.
Od ljubavi se u suštini ne može umrijeti, umire se od bola, srce koje je već narušeno zdravstveno godinama popušta i dolazi do prestanka rada. Ti to znaš bolje od mene.
Da se od ljubavi umire!?.... nema jače ljubavi od majke prema djetetu...pa opet još za rata sam gledala kako nose majke i pridžavaju da ne padnu dok slomljene i skršene hodaju iza sanduka za svojim djetetom, od bola upadnu u raku i srce opet kuca i izdrži.
Znaš sve je veoma diskutabilno, dok nisam imala dijete ljubav prema pojedinim muškarcima sa kojima sam bila u vezi je bila toliko jaka da osjetiš duševnu bol, i mislila sam nikad neću nikoga voljeti tako sad vidim da to nije tako. To su dve različite vrste ljubavi ali pričam o snazi i količini emocija.
Znam (ustvari znala sam) jedan stariji bračni par, kad je on umro njeno srce nije izdržalo umrla je nakon sedam dana, kažu od tuge.
Emocije znaju biti veoma snažne ali ih treba znati kanalisati i ne puštati im sve na volju, najbolje je držati ih pod kontrolom koliko se može.

Potpisujem sve što si napisala
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diotimo taj Pet Jun 04, 2010 3:01 am

Dragana ::
Ako promatramo svijet ... tada možemo iz niza primjera uvidjeti da ljudi umiru iz ljubavi ; iz ljubavi prema domovini , ljubavi prema ,, voljnoj ,, osobi ( ako su zbog osobe spremni počiniti samoubojstvo ) ... Ali ... postavljam pitanje ; je li to ljubav ???
Je li ono prvo zabluda a ono drugo sebičnost , više nego li ljubav ?!

Jedina ljubav u kojoj i zbog koje bi čovjek dao život je roditeljska ljubav . Sve ostalo , nije vrijedno uskraćivanja vlastita života .

Dragana,sve je tacno sto si napisala, zapravo,hocu reci da delim tvoja razmisljanja,na ovu temu,ali sam ja ovde mislila,iskljucivo na ljubav izmedju muskaraca i zena... sve druge vrste ljubavi...imaju drugaciju dramatiku...pogotovo roditeljska ljubav koja je i bezuslovna...a to je posebna tema...

Postoje i bezuslovne ljubavi na razini musko-zenskih odnosa..i to su retka ,ali vrhunska stanja ...ja sam licno zadivljena njima...(citaala si o ljubavima- ima primera u literaturi i uopste ..o dugogodisnjim ljubavima gde se partneri uopste ne vide..ili sretnu samo jednom ili dva puta u toku recimo... trideset godina zivota...)Deluje zastrasujuce,ali je istina ...ne mogu se sad setiti imena tih ljudi...poznati su..

Ovde sam mislila da ce se podrazumevati da da je rec o musko-zenskim osecanjima

Orhideja@

Pri ovome ne mislim na one koji
zbog ljubavi dižu ruku na sebe ili partnera, to ne spada u ovu ljubav.
Od
ljubavi se u suštini ne može umrijeti, umire se od bola, srce koje je
već narušeno zdravstveno godinama popušta i dolazi do prestanka rada. Ti
to znaš bolje od mene.
...

Odlican post...da... umire se od dusevne boli koje su snazne i ''ubitacne '' emocije proizvele ...ali mislila sam pritom na ljubavi za koje se u startu naslucuje da su neostvarljive...To je jako tesko podneti..i gde slucajni susret sa voljenom ili voljenim..bude nesto najvise sto se dozivi... i srecno i tuzno u isto vreme...
diotimo
Banovan
Banovan

Broj poruka : 343
Datum upisa : 22.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pet Jun 04, 2010 3:22 pm

dr diotimo :: ...ali mislila sam pritom na ljubavi za koje se u startu naslucuje da su neostvarljive...To je jako tesko podneti..i gde slucajni susret sa voljenom ili voljenim..bude nesto najvise sto se dozivi... i srecno i tuzno u isto vreme...

Da,daaaaa .... citao sam i ja o tome...ima u literatiri.....a bilo i na filmu
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3138
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Jun 04, 2010 7:47 pm

Vrdalama ::
Da,daaaaa .... citao sam i ja o tome...ima u literatiri.....a bilo i na filmu
Čekaj- ti ne veruješ da je Ana Karenjina realan lik?
Vronski, i to? Pa dr Živago? Pa "Ranjeni orao"? Bronte sisters, etc?
Čitaš li ti nešto?

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pet Jun 04, 2010 7:58 pm

dr diotimo ::

Odlican post...da... umire se od dusevne boli koje su snazne i ''ubitacne '' emocije proizvele ...ali mislila sam pritom na ljubavi za koje se u startu naslucuje da su neostvarljive...
Di, uvodni post se ne slaže sa ovim navedenim ali nema veze, znači riječ je o neostvarenoj ljubavi. Sve se može ostavriti ako je obostrano, znači nema tu prepreka i ako one se rješavaju. Ako je jednostrano onda to nije ljubav i pazi hajde da ne brkamo zaljubljenost je jedno a ljubav drugo.
To je jako tesko podneti..i gde slucajni susret sa voljenom ili voljenim..bude nesto najvise sto se dozivi... i srecno i tuzno u isto vreme...
Ako je jednostrano onda će na tome i ostati, samo pogledi i čežnja a od tog se ne umire.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diotimo taj Pet Jun 04, 2010 10:50 pm

Vrdalama@

Da,daaaaa .... citao sam i ja o tome...ima u literatiri.....a bilo i na
filmu

A ko je pisao te knjige i pravio filmove-vanzemaljci ili ko???Valjda neki ljudi...Tacno je da mnogo toga nerealnog ima po knjigama i uopste u medijima,ali i ono se cesto oslanja na neke istinite dogadjaje..tako da ne mozemo bas odbacivati olako...

Fri..@

Čekaj- ti ne veruješ da je Ana Karenjina realan lik?
Vronski, i to? Pa dr Živago? Pa "Ranjeni orao"? Bronte
sisters, etc?
Čitaš li ti nešto?
....Sve ovo sto si naveo.nema neze sa onom pricom..koji dr Zivago...Ana Karenjina...Ti se ''salis''...ali to su drugacije ljubavi...zapravo razlozi njihove neostvarenosti su posve drugaciji...Karenjina se ubila..to je drugo..

Ovde se govori o...tihoj ubitacnoj dusevnoj patnji koja razara organizam dok ''srce ne iskrvari''...i prestane da kuca...

Zivago je umro od bolesti...ne od ljubavi...

Orhideja@

Di, uvodni post se ne slaže sa ovim navedenim ali nema veze, znači riječ
je o neostvarenoj ljubavi. Sve se može ostavriti ako je obostrano,
znači nema tu prepreka i ako one se rješavaju. Ako je jednostrano onda
to nije ljubav i pazi hajde da ne brkamo zaljubljenost je jedno a ljubav
drugo.

Cim neko umire..naravno da je rec o neostvarenoj ljubavi ,zar ne?
Salim se ja malo sada sa tobom...znam sta si zelela reci...Umiranje zbog neostvarenih emocija u startu je nesto drugo...i jeste...ali nekad ne mozemo znati,da li ce se nesto ostvariti ili ne...
drugo..posto neko ''nestaje''...ljubav se ne moze dogoditi,pa je onda svejedno...

Sto sad ti ubaci zaljubljenost...to je nesto sasvim drugo...i ne znam ko brka...?

Orhideja@
Ako je jednostrano onda će na tome i ostati, samo pogledi i čežnja a od
tog se ne umire.
... E,pa evo sad si sama rekla..retko je ..mislim da je lepo pisala ellen...u tom pravcu..ali dogodi se da se kroz pogled,mozda dodir , emotivno zarobimo za sva vremena ...
Cudno je ,mozda danas nekome i smesno,ali postoji,sigurna budi...
diotimo
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pet Jun 04, 2010 11:22 pm

Ovde se govori o...tihoj ubitacnoj dusevnoj patnji koja razara organizam dok ''srce ne iskrvari''...i prestane da kuca...
Ko toliko sebe pati a da je svjestan?

Cim neko umire..naravno da je rec o neostvarenoj ljubavi ,zar ne?
Salim se ja malo sada sa tobom...znam sta si zelela reci...Umiranje zbog neostvarenih emocija u startu je nesto drugo...i jeste...ali nekad ne mozemo znati,da li ce se nesto ostvariti ili ne...
drugo..posto neko ''nestaje''...ljubav se ne moze dogoditi,pa je onda svejedno...

Di, ljubim te pričaj srpski, ne mogu te pofatati umiranje, nestajanje, umorna sam i ne funkionišem kako treba.
Ja sam samo strašno realna, mlad čovjek ili žena ne može umrijeti zbog ljubavi prema nekome, venuće ali sam i star i onda će umrijeti, drugačije ne ide.

Sto sad ti ubaci zaljubljenost...to je nesto sasvim drugo...i ne znam ko brka...?
Zato što me to sve podjeća na stanje zaljubljenosti i opijenosti.

Cudno je ,mozda danas nekome i smesno,ali postoji,sigurna budi...
Uopšte nije smiješno, samo tek sad izlačimo pitanja, podpitanja i odgovore da bi razvili diskusiju.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Jun 04, 2010 11:36 pm

dr diotimo ::.Karenjina se ubila..to je drugo..

Zivago je umro od bolesti...ne od ljubavi...
Pa, i samoubistvo je smrt, zar ne? A -od ljubavi- to ti je to, ista stvar... Podvozno, sa patosom!
A Živagu se sroz'o imunitet od ljubavne sekiracije- posredno, ista stvar...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diotimo taj Pet Jun 04, 2010 11:47 pm

Orhideja@

Ko toliko sebe pati a da je svjestan?
..

.Ko te pita..Orhideja...da li ces patiti ili ne..pa u tome su tajne ,najvaznije, tajne ljubavi,smisla i zivota uopste..a i svega onoga skrivenog i magicnog u nasoj vaseljeni(dusa...)koja je bas kao vasiona prostrana i neistrazena...

Di, ljubim te pričaj srpski, ne mogu te pofatati umiranje, nestajanje,
umorna sam i ne funkionišem kako treba.
Ja sam samo strašno realna,
mlad čovjek ili žena ne može umrijeti zbog ljubavi prema nekome, venuće
ali sam i star i onda će umrijeti, drugačije ne ide.

...Orhideja strasno si duhovita i puna sarma....liju mi suze od smehaaaa...
Funkcionises ti i vise nego sto treba ,draga moja..

Zato što me to sve podjeća na stanje zaljubljenosti i opijenosti.
..

Znas kako..ima zaljubljenosti koje su uvod u ljubav..ali retke su..obicno se sve brzo zavrse i puknu kao ''mehur od sapunice''...
Takve ljubavi,koje zaista postoje i koje su nama danas zaista neverovatne mozda u eri ovakve tehnologije i relativizovanja svih pravih vrednosti...ne moraju biti tako silovite ..gde smo opijeni carima...one su najpre ''tihe ubice''..gde venemo i venemo i na kraju svenemo...

Ali ti si Orhideja zaista jedno drago stvorenje...slatko me nasmeja..
diotimo
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diotimo taj Pet Jun 04, 2010 11:49 pm

Fristajlo ::
Pa, i samoubistvo je smrt, zar ne? A -od ljubavi- to ti je to, ista stvar... Podvozno, sa patosom!
A Živagu se sroz'o imunitet od ljubavne sekiracije- posredno, ista stvar...

Jaooooooo...Fristajlo.nije ni cudo sto si imao ne znam ni ja koliko zena i menjas ih kao ''donji ves.''.kada ovako pricas...
diotimo
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Sub Jun 05, 2010 12:00 pm

Ko te pita..Orhideja...da li ces patiti ili ne..pa u tome su tajne ,najvaznije, tajne ljubavi,smisla i zivota uopste..a i svega onoga skrivenog i magicnog u nasoj vaseljeni(dusa...)koja je bas kao vasiona prostrana i neistrazena...
Polako... jesi svjesna o kakvoj ivici pričaš...ovde fali jedan mali korak do duboke depresije koja će na kraju dovesti do tog nestajanja. E sad hoćeš li me razumjeti.
Npr. žena vidi muškarca, dopadne joj se, svjesna je da ga ne može imati jer pripada drugoj ženi ali svaki dan ga gleda i pati u sebi, noću ga čežnjivo sanja i prva i zadnja misao je ON. Iz dana u dan stanje je isto samo se polako narušava njeno duševno, a da ona nije svjesna jer se u patnji prepustila skroz. Pazi njena patnja je već tu prešla u depresiju, zavisi samo koliko to stanje traje tako, polako se gubi volja za druženjima, za hranom i osnovnim namirnicama, tijelo izdaje jer nema snage da se bori a ona je dušu i tako i pustila. Ovo su opasne igre, ali ih ima.
Veoma tanka je linija između i gotovo nevidljiva. Samo veoma rijetki znaju reći stop na ivici sam i ako krenem nestaću...a to ne želim i neću.
Ali ti si Orhideja zaista jedno drago stvorenje...slatko me nasmeja..
I ti si draga djevojka, nasmijala sam te jer ja zaista ne pričam uvijeno i pričam da me svi razumiju i pismeni i polupismeni.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sub Jun 05, 2010 1:02 pm

Jaooooooo...Fristajlo.nije ni cudo sto si imao ne znam ni ja koliko zena i menjas ih kao ''donji ves.''.kada ovako pricas...
Otkud ti sad ta ideja? Potpuno netačno.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mastifal taj Sub Avg 21, 2010 10:04 am

dr diotimo ::Pa.dakle ,verujete li?

ne vala... i gde samo pronalazis ovakve teme...
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od klinka13 taj Ned Avg 22, 2010 12:23 am

Mastifal ::
dr diotimo ::Pa.dakle ,verujete li?

ne vala... i gde samo pronalazis ovakve teme...

ovaj put se slazem sa tobom 100 %

suvise bajkovito zvuci ova tema!!!!
klinka13
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2861
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Ned Avg 22, 2010 12:35 am

Verujem apsolutno.Skoro sam i sam umro.
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 55

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Mar 23, 2013 3:26 pm

Debilko ::Verujem apsolutno.Skoro sam i sam umro.

Kad si umro ,kako onda kuckaš ovde ?

To od čega se umire ,ne zove se ljubav... Zove se smrt ,od smrti se umire ... affraid

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8919
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Pon Mar 25, 2013 1:04 am

diotimo ::Verujete li, da se od ljubavi moze umreti....od prave ljubavi...?Ima jedan divna stara pesma...

Zaljubljena osoba gradi zamkove romanticne ljubavi kao da ce oni vecno trajati,iako je sasvim svesna da oni predstavljaju krhke,prolazne tvorevine...Znaci,zaljubljenost je krhko i ugrozeno stanje duha..

Ali,ne, mi ovde govorimo o necemu mnogo jacem....Pa.dakle ,verujete li?

Pa dakle, ne verujemo..Naprotiv..
Vise misli da se od ljubavi zivot produzava..
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Loreal taj Pon Mar 25, 2013 8:27 pm

Nikada. Ljubav je često iluzija a malo je pravih i zaista vrijednih.
Loreal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3359
Datum upisa : 30.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Mar 25, 2013 8:52 pm

na jednoj temi postavih pitanje šta je ljubav....muk......odgovora nema....

kako umreti za nešto što nam nije poznato niti smo sigurni da doživesmo.....

Umreti od ljubavi?.....ili kako ja razumeh....koliko prava ljubav može biti bolna ako prestane jer nije bila prava za partnera.može mnogo,može boleti toliko da smrt dođe kao spasenje,može biti toliko svirepo teško stanje duha da je dolazak čamdžije i odlazak u had pravi melem.

međutim ponavljam....šta je ljubav..... Question
bez google-a,wikipedije,enciklopedije.....onako prost,narodski,iz duše......
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13683
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 53

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Loreal taj Pon Mar 25, 2013 9:07 pm

Ljubav je ponekad iluzorna čarolija. Ponekad je i savršen san ali nikad savršenstvo.
Loreal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3359
Datum upisa : 30.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Pon Mar 25, 2013 9:14 pm

L. ja ne bih rekla da je ljubav iluzorna, nego Mi smo iluzorni a ljubav je carolija koja ne prestaje...ona plese i kad mi nismo u njoj...Ona jedina i jeste savrsena...rekla sam vec na temi o ljubavi...Mislim da je podloga naseg zivota, a sve ono sto se "slika" po toj podlozi je mozda iluzija...
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Mar 25, 2013 9:27 pm

iluzoran (lat. illusorius)varljiv, neostvariv, prazan,koji postoji samo u mašti,

mi smo iluzorni...reče marea......

šta su sae svi upalili u zadnje vreme i filozofiraju,ljudi izgleda ne kapiraju da su filozofi bili dokoni ljudi koji su pomutili pameću od učenja i počeli da mlate praznu slamu.tako i danas slušam,sit se naslušah filozofa u politici kojima je filozofija na rečima a računi na kajmanskim ostrvima....pomislih da je bar ljubav pošteđena toga ali izgleda ni ona ne osta imuna.

kakva podloga ljubav,kakvo crtanje po njoj.....

sretneš,upoznaš,sretneš se više puta,postaneš opsednut da do sledećeg susreta dođe što pre,svaki sekund skupa traje vekovima,svaka reč izgovorena u kjigama ostaje zapisana,osmeh ne silazi sa lica,srce kuca kao da je otkinulo lanac ....

podloga služi za picu a crta se po papiru ili platnu a ljubav je........????????
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Pon Mar 25, 2013 9:36 pm

Po tebi i Ivo Andric je mlatio praznu slamu , jer mnogo njegovih fraza idu ka njoj.......nema covjeka koji se "ne veze" za filosofiju, ne da bi filosofirao vec da bi shvatio prije svega sebe...
Ljubav je podloga zivota, Sloboda...ljubav je sam zivot...
Pojma nemas lazare, al' to ne znaci da si los...
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Mar 25, 2013 9:53 pm

ako tebi treba filozofija da spoznaš sebe na lošem si putu....

nije se proslavio ivo po mudrim mislima već po istorijom inspirisanim delima...

o filozofiji niko pojma nema....to ti je kao crna rupa u svemiru,svi joj se dive svi je se plaše,svako je tumači na svoj način a o njoj niko ništa ne zna..
pusti filozofiju ,ne skrnavi ljubav njome....
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći