Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 82 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 82 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Snaga urokljivih ociju EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Snaga urokljivih ociju EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snaga urokljivih ociju

5 posters

Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Snaga urokljivih ociju

Počalji od Hypnosis_ Uto Dec 13, 2016 9:40 pm

Snaga urokljivih ociju Urokljive-oci





Nastojanje da se utice na sudbinu i tok prirodnih sila uz pomoc tajnih moci, carobnjaštva, vradžbina, bajanja, gatanja, cudotvorstva, spravljanja sihira i magicnih napitaka. Crnom magijom vladaju zli džinni (duhovi) i ona se ubraja u najstrašniji oblik sihra koji negativno utice na ljudsku sudbinu, razara telo i dušu, uništava bracnu i porodicnu srecu i nanosi teške posljedice. Njeni korijeni sežu do najstarijih kultura i religija.

Od svega sto je coveka ikad nagnalo da izumi i upotrebi magiju, najjaci uticaj imaju urokljive oci ili urokljivi pogled. Razlog zato lezi u cinjenici da pojedini ljudi i zene, izvesne zvjeri i gmizavci, kao i pojedini predmeti, posjeduju moc da pogledom, posmatranjem ili samim prisustvom i izgledom nanesu zlo svojim bliznjima njihovim ovcama i stoci, klasju i vockama, u stvari, svim vrstama svojine, ma kakva i kolika ona bila...

Urokljive oci ili urokljiv pogled oduvek su smatrani posebno stetnim za decu i mlade zene koje trebaju da postanu majke, jer su ugrozavali samo postojanje i opstanak ljudske vrste. U nameri da se nanese zlo nekoj osobi ili stvari, moze joj se uputiti pogled cudenja, zaprepascenja ili iznenadenja potpomognut recima koje onaj koji gleda izgovara u isto vrijeme.
Ako su reci prezrive i omalovazavajuce, one ce - delujuci zajedno sa pogledom - naneti zlo osobi kojoj je pogled upucen. Medutim, zlo moze nanijeti i pogled covjeka koji se, dok izgovara rijeci pohvale i cestitanja, u svesti ograduje od svojih reci, cime proizvodi dejstvo suprotno onome koje su njegove reci naizgled zelele da ucine.

preuzeto sa neta


Sve cemu se pripisuje moc, dobije moc.


Koliko verujete u snagu urokljivog pogleda?
Da li ste se susretali sa tim ili po vama to spada u domen babskih prica?
Postoje li osobe u vasem okruzenju,od cijeg pogleda zadrhtite?

I na kraju,
verujete li da neko moze da nam donese nesrecu i zlu kob samo jednim, jedinim pogledom?
avatar
Hypnosis_
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2027
Datum upisa : 18.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Svarog Uto Dec 13, 2016 11:31 pm

Pa ne verujem u pogled ali da postoje nacini da se utice na druge ljude, to verujem.
Neki bi to nazvali magijom ili necim drugim ali definitivno nesto ima....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Avramova Uto Dec 13, 2016 11:39 pm

Čovekova energija i sva čula koja nosi u sebi za neke su magija. Ispoljiće se samo onda kada će magiju neko moći prihvatiti. Da li je to magija, biologija, hemija, fizika ne znam osim da me takvo osećanje uvek podseti da je to ljubav.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Svarog Uto Dec 13, 2016 11:46 pm

Magija je po meni kretanje energije...
Da ona postoji i da nije samo praznoverje moze se videti iz toga da sva bogata drusta tajna ili javna imaju neke obrede i rituale. Da i dan danas se poklanja velika paznja okultnom i ezoteriji a bar ta udruzenja mogu da unajme sve naucnike sveta i da ako ne postoji nesto u cega oni veruju da se ne zezaju sa time.....

To rade svi bogati ljudi (jer biti bogat a ne biti clan nekog drustva je nemoguce).


Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od sini_do Čet Dec 15, 2016 5:50 pm

Magija je veoma prisutna u svakodnevnom zivotu, mnogo prisutnija nego sto ljudi mogu zamislit.. Snaga urokljivih očiju je stvarna, to nije neko praznovjerje... Oni koji su pravi vernici, njih to neće dotać, jer prava vjera će odbit svaki zli pogled, svaku vradzbinu i svaki nagaz... Kod orokljivih očiju je vazan prvi pogled tih urokljivih očiju, treba imati na sebi nesto sto će prvi pogled skrenuti.. Naprimjer. treba imati zlatni lanac sa priveiskom koji je upadljiv, interesantan, tako da prvi pogled skrene na taj privesak. Tako zla energija ne ide ka subjektu, nego na privesak, a zlato odbija energiju zla, jer to je metal svetlosti...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Makarije Čet Dec 15, 2016 10:31 pm

Ne verujem u moć urokljivih očiju.
Na osnovu nekog mog iskustva, uglavnom se priča svodila na neslane šale prema osobama koje su razroke, ili imaju prodoran pogled. Mada, i te situacije bih mogao nabrojati na prste jedne ruke.
Stvarno ne znam šta bi trebao da vidim ili doživim pa da poverujem u to.
Imam kolegu iz okoline Zaječara koji mi je ozbiljno rekao da "ne izazivam sudbinu" otvorenim neverovanjem u magiju. Za urokljive oči se samo nasmejao. Smile
Makarije
Makarije
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1379
Datum upisa : 13.12.2016
Lokacija : Z-moon

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Avramova Pet Dec 16, 2016 2:25 pm

Davno, dok nisam bila svesna sebe, boraveći kod moje baka Mace došla je jedna žena i od tog trenukta  plač se nije zasutavio.

U toj životnoj fazi nisam ništa mogla osim osećati.
Moj neprekini plač je smirila neka druga žena, u trenu. U čemu je magija ni danas ne znam. A bila sam lepa i napredna beba na radost mojh divnih roditelja..

Moji roditellji nisu bili sujeveni već verni.

Kada je dete odraslo, druga je priča.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od sini_do Pet Dec 16, 2016 7:50 pm

Urokljive oči nemaju veze sa izgledom očiju ili načinom gledanja. Jednostavno rećeno, neke osobe pogledom salju negativnu energiju, to su uglavnom zavidne ili zle osobe.... Kod beba je čest slučaj da plaču veoma dugo bez razloga, pretpostavlja se da je uzrok urok... Neke osobe se bave skidanjem uroka, to se uglavnom radi bajanjem vode, izgovaranjem bajalice protiv uroka. Tom vodom se poprska postelja bebe, isto tako se i beba umije tom vodom a malo i popije te vode. Posle toga beba se smiri i lepo spava...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Makarije Pet Dec 16, 2016 9:14 pm

^
Ovo je napisano kao propuštena školska lekcija, ili kao uvrnut smisao za humor.
Koji dokazi postoje za ovakve stavove?
Iz mog iskustva, bebe plaču samo iz dva razloga: zbog gladi i kad je pelena za zamenu.
Makarije
Makarije
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1379
Datum upisa : 13.12.2016
Lokacija : Z-moon

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Svarog Čet Dec 22, 2016 12:01 pm

Makarije ::^
Ovo je napisano kao propuštena školska lekcija, ili kao uvrnut smisao za humor.  
Koji dokazi postoje za ovakve stavove?
Iz mog iskustva, bebe plaču samo iz dva razloga: zbog gladi i kad je pelena za zamenu.

Zaboravio si i kad ih boli.... Snaga urokljivih ociju 2979583794


Pa sad ako ti ljudi veruju u to, i to skidanje uroka njih ubedi da su sad bez uroka i prepreka, onda je po meni to pozitivno u svakom smislu....

DA li to postoji ili ne , to ne mogu reci ali mislim da to nesto samo ne utice na svakoga isto....

Ovde se radi o nasoj podsvesti koja uzima informacije koje ona hoce.....

Moj jedan ortak je imao iskustva sa crnom magijom, navodno neka riba mu je madjijala da bi bio sa njom. Uhvatio je kako mu madjija i on mi je pricao o tome malo..... Snaga urokljivih ociju 363364791
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Snaga urokljivih ociju Empty Re: Snaga urokljivih ociju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu